Autor Tema: NBA 2K9  (Pročitano 123619 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

gale91

  • Joey Tribbiani
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3868
    • Pogledaj profil
NBA 2k9
« Odgovor #30 poslato: 26. septembar 2008, 16:29:02 »
Aha dobro receno,samo sto ja ne znam izlazi li uopste ,ako izlazi izace 20. oktobra...Tako makar pise...........
-__-
 

markotor

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 962
    • Pogledaj profil
NBA 2k9
« Odgovor #31 poslato: 26. septembar 2008, 16:50:03 »
Citat: FreeMayk;376627
JBT ljudi ste vi svesni sta izlazi za PC? Nikada mi nije bilo jasno zasto se sto se nekih igara favorizuje konzola? Recimo Grand Turismo, Top Spin 3, NBA 2k9, NHL 2k9... Da ne nabrojavam silne igre. E sada... Mi smo bili do skoro vezani samo sportovima ODVRATNOG EA SPORTA koji nam je svake godine servirao isti izmet. Zaista je bilo potrebno da ima nekog sa kime bi se takmicio. Intel ima AMD-a, Nvidia ima ATI-a. Svako bi trebao imati suparnika i tako bi se bolje razvijale i igre. NBA LIVE je bio isti 4-5 godina, nista nisu radili na gameplayu niti grafici. Za Fifu da ne spominjem, jer je zaista uvek bila jadna. JA sam fan PES-a od kako se pojavio kao Winnig Eleven japanska verzija. Mislim da je bila za PS1. Znam da sam uzimao Nagoju ,j er je tamo Piksi igrao. Jako mi je drago sto su poceli i za PC praviti igru. Ali takodje vam mogu reci da nisam zadovoljan PES-om 2008. Mnogo stvari su mi bole oci. Poput golmanovih rukavica, nedostatak prljavstine na dresu, nedostatak fer pleja, svakog suta koji golman odbije, zavrsava u korner,,, Jako cudno, jer su prethodne verzije to imale? Mnogo ocekujem od PES-a 2009, takodje jako se radujem NBA 2k9 koji ce izaci za PC, ali zaista nigde nistam video kog datuma? Ako neko ima neki sat o izlasku za pc i tacan datum, molim da postuje ovde? :punk:
Za simulaciju basketa na pc-u treba biti genije jer je tesko odrediti kada da bude kos pri sutu a kada ne, da ne bi bio shablon "baci loptu Brajantu i eto 90% kosa". Inace rukavice golmana nije nikakav problem editovati (cv_o > cini mi se 5702)
Čuvajmo Zemlju od zagađnja vazduha, vode i zemljišta
 

FreeMayk

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 310
    • Pogledaj profil
NBA 2k9
« Odgovor #32 poslato: 26. septembar 2008, 16:53:57 »
Dajte mi link gde pise in Stories Oct 7 for PC??? :pesoholichari:
 

BrYaNt

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 843
    • Pogledaj profil
NBA 2k9
« Odgovor #33 poslato: 26. septembar 2008, 17:14:19 »
Citat: maremas;375932
Evo i trejler ::D:


Poslednji basket koji sam igrao je NBA Live 2003 ali ovo cu sigurno da igram jer sam znao po komentarima da je NBA 2K uvek bio ispred NBA Live-a :stop:


Fantastican trejler....
Nadam se da ce biti kao na trejleru ako bude tako bice fenomenalno...
 

FreeMayk

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 310
    • Pogledaj profil
NBA 2k9
« Odgovor #34 poslato: 26. septembar 2008, 17:37:10 »
Regovao se ja na NBA 2k9 forum... Bilo je postova da li ce biti na PC-ju ili ne. Na kraju svi mi sto smo pisali da ce biti, smo banovani od starne 'kozolasa', jer su uni administratori foruma. Do sada nisam znao koliko preziru ljude koji poseduju PC.
Nisam siguran da ce biti igre, jer niko nije sa 2k sports nije dao zvanicnu izjavu o izlasku za PC.
Nesto sto sam nasao, a izgleda mi najvernije je ovo:

http://reviews.cnet.com/pc-games/nba-2k9-pc/4507-9696_7-33203163.html?tag=rnav
 

sharlin

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 477
    • Pogledaj profil
NBA 2k9
« Odgovor #35 poslato: 26. septembar 2008, 17:58:38 »
Jos malo pripovedanja

Citat
The delay has nothing (or very little) to do with development. It's a business decision because obviously these jerkholes make a fortune on console versions that sell for $64.99 and not as much on PC versions that sell for $34.99. They delay it so that PC users (almost everyone these days has a PC) are forced to go out and get a console and buy that version. after the first wave of early adopters buys the game, they wait 6 more months so that people of varying resistance fall prey and buy the console version. THEEEEEN, they release the PC version for the stubborn types like me who absolutely hate consoles. It's their version of squeezing the customer. Note that there was NEVER any mention of GTA IV being released on the PC until 5 months after it came out for the consoles. They don't want people to wait because obviously, the PC version is far superior (what with trainers and patches and user mods). Also, the PC version is easier to pirate I assume.


Pogledajte i ovo

http://www.2kgames.com/newsletter/nba2k9/theotherseason/08_PCsoftware.jpg

I ovo
Citat
Garnett was just on the Hot List on ESPNEWS, he said it himself that it will Be on the PC.

It could possibly be next-gen......I have Top Spin 2 and that was a next gen port


I ovo bre* :D
Citat
I have proof that it's coming out for PC:

1: THE PC DATE HAS BEEN PUSHED BACK (This Year GTA IV is pushed back only for PC version)

2: It is in Gamestop.com http://www.gamestop.com/Catalog/ProductDetails.aspx?product_id=72356

3: You can see the PC LOGO tradmark in the bottom of the website: http://www.theotherseason.com/

4: If you look @ the Vids of the players For example on KG's: http://www.theotherseason.com/#/teams/obfSoldiers
LOOK @ THE END OF THE VID IT SHOWS THE PS 360 and PC LOGO!

Are you guys convinced yet*

My friend NJNETSFANFORLIFE, heard KG talk on the radio about the release party that has taken place on the 25th (today) And SPECIFICALLY addressed that NBA 2K9 WILL COME OUT FOR PLAYSTATION 2 & 3, Xbox 360, and PC Version.

Enough said, I pre-ordered it on gamestop, can't wait for it*

The only buzz kill it would be is that it's ganna be OLD Gen* (which i have no problem with I just want gameplay)

BUT* if you guys look on http://www.esrb.org/ratings/search.jsp (Search NBA 2K9) look at the PC version as it is listed with the 360 & PS3 Versions, but the PS2 is in a separate category. So it might be Next Gen considering that it is $20 previous Next Gen games like Spiderman 3 and even TOP SPIN 2 (next gen made by 2k) were also $20.

BOTTOM LINE* * : BUY THIS GAME* * (Do not "download" it, cuz we want to prove to 2K that we respect their work and what they do)

http://i118.photobucket.com/albums/o92/bporter14/2k9pc.jpg

You guys have any info plz list here.



I ovo
Citat
If you go to http://www.esrb.org/ratings/search.jsp and search for ''NBA 2K9" then it comes up with it for Windows PC. And as you can see from my screen shot, its in the same platforms as the Xbox 360 and PS3, while the PS2 is separate, meaning if they are right, the PC version would be a current gen port (same as 360/ps3)
http://i83.photobucket.com/albums/j289/SSB21/nba2k9pc.png

Ala se smorih dok sam nasao sve ovo.
Mojne da vas mrzi da sve procitate* :D
Posebno ovu zadnju stavku gde pise da ce biti mozda 360 ili ps3 port.Sta vi mislite o ovim previdjanjima i "dokazima"?
 

stefan b

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 393
    • Pogledaj profil
NBA 2k9
« Odgovor #36 poslato: 26. septembar 2008, 20:26:00 »
trebalo bi da izadje za pc bar tako kaze vecina sajtova....a ono sto je zanimljivo je to da i hokej (nhl 2k9) izlazi za pc.......da li bi to trebalo da znaci da polako 2k preuzima i pc trziste ja se nadam da je tako..........naravno to je samo predvidjanje ali ko zna bilo bi dobro
 2 k  F O R E V E R
 

KIMI '93

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 298
    • Pogledaj profil
NBA 2k9
« Odgovor #37 poslato: 26. septembar 2008, 21:24:39 »
Citat: maremas;375932
Evo i trejler ::D:


Poslednji basket koji sam igrao je NBA Live 2003 ali ovo cu sigurno da igram jer sam znao po komentarima da je NBA 2K uvek bio ispred NBA Live-a :stop:


E a zasto na kraju trailera ne pise da ima za pc vec samo ps3, xbox...
 

Hell

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1462
    • Pogledaj profil
NBA 2k9
« Odgovor #38 poslato: 27. septembar 2008, 09:31:56 »
zato sto je trejler mozda postavljen pre nego sto je izasla vest za pc.. ?
Zjuuu
 

kune

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1554
    • Pogledaj profil
NBA 2k9
« Odgovor #39 poslato: 27. septembar 2008, 12:32:13 »
Kako se zove song iz trailera?
Kafana je ozbiljna institucija
 

sharlin

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 477
    • Pogledaj profil
NBA 2k9
« Odgovor #40 poslato: 27. septembar 2008, 13:37:26 »
Nema sta,cim publisher 2K Sportsa kaze da ce biti za PC,najverovatnije tacno,jos je KG rekao da ce izaci za PC.Ne znam zasto nece da priznaju?
 

stefan b

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 393
    • Pogledaj profil
NBA 2k9
« Odgovor #41 poslato: 27. septembar 2008, 13:59:00 »
joj jedva cekam a i rekli su da ce za pc biti ili 360 ili ps3 port........vrh vrhova.......samo sigurno ce trebati jaka masina
 

sharlin

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 477
    • Pogledaj profil
NBA 2k9
« Odgovor #42 poslato: 27. septembar 2008, 15:12:56 »
Ma sto se mene tice neka bude i PS2 port,samo da izadje za PC ;)
 

skicha

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 780
    • Pogledaj profil
NBA 2k9
« Odgovor #43 poslato: 27. septembar 2008, 17:15:46 »
prije odem u igraonu i gledam kako igraju NBA 2K9 na PS2 i onda mi bilo krivo sto nema za PC :( a sada ... ;)

 

set

  • Vreo ko Afrika
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 540
    • Pogledaj profil
NBA 2k9
« Odgovor #44 poslato: 27. septembar 2008, 17:47:57 »
Citat: kune;376972
Kako se zove song iz trailera?

DJ UNK - In Yo Face :thumbup1: