Autor Tema: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch  (Pročitano 57185 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

miskec89

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 20
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #105 poslato: 3. septembar 2020, 13:34:40 »
Kako nema kresa kad mi je kresovalo 2 puta ? samo me izbaci u sred utakmice i to nije crash sta ?
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #106 poslato: 3. septembar 2020, 13:45:26 »
Ako svima radi a tebi ne, ako nikome ne krešuje sem tebi, onda prvo i osnovno je da reinstaliraš i proveriš da nije do tebe.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Wolfy03, vukasin98

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #107 poslato: 3. septembar 2020, 16:00:32 »
Kako nema kresa kad mi je kresovalo 2 puta ? samo me izbaci u sred utakmice i to nije crash sta ?

Citiraću tvoju prvu poruku na ovom forumu, jer šta mi teško. Datira iz 07. maja ove godine i kaže:

Prvi dan mi je sve bilo kako treba,sve vrh,a evo danas mi kresuje u svakom momentu,i u treningu i u exhibitionu  i u blacktopu...je l mozda ima neko resenje ?

na šta ti je odgovoreno već da to što si napisao je obrnuto svoj zdravoj logici, ako u suprotnom nisi nešto dirao na svoju ruku. Od tada nisi se javljao do juče, što samo podgreva sumnju da možda i namerno troluješ.

Ali biću fin, pa ću i treći put objasniti "problem". Dakle tri su scenarija:

1) malo verovatno; Dešava se u default NBA 2K14 da nekada dođe do crasha, usled nekih situacija koje se dešavaju u karijeri (trejdovi, povrede, otkazi, potpisi igrača, draft, otpuštanje trenera...). Dođe tamo neki value gde ne treba i izazove problem. Ponavljam, dešava se na default igrici. Verovatnoća pojavljivanja te situacije je 1 na 1000, pa ti sad vidi, ako je do toga. Oko toga možeš da se žališ konkretno 2K.

2) verovatno; Nisi dobro instalirao nešto, tako da prođi lepo detaljno kroz ceo postupak. Instaliraj na čistu verziju a ne u folder koji je težak 580 GB i koji u sebi ima 253 peča.

3) vrlo verovatno; Vrlo moguće i vrlo često. Čačkao si nešto što nije trebalo, volite da na svoju ruku dirate, pravite nekakve dodatne igrače, timove, a pritom ne znate kako se to radi, nikada niste nikoga ni pitali i tu nastaje problem.

Dakle ni u jednoj varijanti nije do samog peča, a najverovatnije (gotovo sigurno u 99,99999%) je do tebe. Mislim ja ovo nisam morao ni da pišem, što je Darko rekao post gore, prirodno je da kreneš od sebe. Nemam tačan podatak (jer su linkovi od izbacivanja posle par meseci postavljeni i na sajt 2K Serbia, Laza je postavio na moddb itd.) ali prema mojim informacijama trenutno je oko 6.500 ljudi downloadovalo ovo. Ako si ti jedini koji se žali, ili ajde, jedan od 3-4 ljudi koji se žale, uporedi 4 sa 6.496 pa donesi sam zaključak. I zanimljivo je još da se uvek neko levi javi da nam objasni kako to ništa ne valja, nikad neko od ljudi koji se bave time i koji su probali naše pečeve, a onda nas (kako mene, tako i Samketa) i zvali godinama unazad u pomoć da im pomognemo kako da i oni sami nameste na njihovim modovima da stvari budu kao i ovde.

Eto, toliko, nadam se da ćeš rešiti problem.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: vukasin98

miskec89

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 20
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #108 poslato: 4. septembar 2020, 13:49:06 »
Tako je ja sam ovaj pec skinuo tek kad je izasao i kao sto sam napisao kresovao mi je i obrisao sam ga...i onda sam evo posle par meseci opet skinuo NBA 2K14 instalirao pec na cist NBA i upalio niti sam ista cackao niti bilo sta nisam degen igram NBA od 2007 godine...instalirao sam sve kako pise odigrao jednu utakmicu sve ful bilo,drugu utakmicu mi je kresovalo pred sam finis a trecu negde oko poluvremena,odigrao sam sinoc isto obicnu utakmicu cisto da vidim da l ce opet kresovati i zaista nije odigrao sam do kraja isto je bilo sve ful...ne vidim sto bih ja ovde namerno nesto pisao i to kao sto kazes nisam degen samo pitam za misljenje do cega moze biti...imam i super komp ne baguje nista sve pici na high lagano
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #109 poslato: 4. septembar 2020, 17:40:01 »
Nba je poznat, bar meni, po pucanju igre ako je povremeno spustim na alt+tab


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

MicanOrao

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #110 poslato: 16. septembar 2020, 08:35:38 »
Pozdrav da li su uradjeni najnoviji transferi Lojd u Czv Dangubic u Partizan i to?
 

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #111 poslato: 16. septembar 2020, 11:54:45 »
Pozdrav da li su uradjeni najnoviji transferi Lojd u Czv Dangubic u Partizan i to?

Ne, zaključno je sa sezonom 2019/20.
 

zeljko234

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 39
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #112 poslato: 19. septembar 2020, 16:43:45 »
Patch je jako dobar a dosta kolega iz grada odakle sam ja su jako zadovoljni kako je patch uradjen i njih zanima isto da li ce biti neki update u skorije vreme pozdrav od mene i ostalih ljudi iz grada celinac sto igramo patch i izvini na smetnji
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Wolfy03, MidiModas

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #113 poslato: 19. septembar 2020, 19:19:48 »
Patch je jako dobar a dosta kolega iz grada odakle sam ja su jako zadovoljni kako je patch uradjen i njih zanima isto da li ce biti neki update u skorije vreme pozdrav od mene i ostalih ljudi iz grada celinac sto igramo patch i izvini na smetnji

Pozdrav!

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: zeljko234

ViktorasRS

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #114 poslato: 3. oktobar 2020, 18:59:08 »
Hello,

I really enjoy the mod and i want to congratulate you for your work. However, I would like to know if there will be an update for this season?

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Wolfy03, MidiModas

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #115 poslato: 6. oktobar 2020, 16:51:04 »
Hello,

I really enjoy the mod and i want to congratulate you for your work. However, I would like to know if there will be an update for this season?


Hi and thanks.
Probably not.
 

Misko

  • PES 2017
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3337
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #116 poslato: 24. oktobar 2020, 17:46:37 »
Svaka čast za peč. 
Uhvatila me neka nostalgija za nba 2k14, a sa ovim pečom baš objašnjava.
Živ bio. :ziveli:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Wolfy03, MidiModas

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #117 poslato: 26. oktobar 2020, 13:39:56 »
Svaka čast za peč.
Uhvatila me neka nostalgija za nba 2k14, a sa ovim pečom baš objašnjava.
Živ bio. :ziveli:

Hvala, uživaj!
 

McShadow

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 26
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #118 poslato: 12. novembar 2020, 15:38:32 »
Ljudi moze li pomoc kako upaliti skalu za sut?
"Dan bez Pesa, za mene nije dan."
 

vojaSRB

  • Edit Tim
  • Edit tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 520
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #119 poslato: 12. novembar 2020, 15:58:31 »
Koliko ja znam na 2k14 nema skala za šut. To je ubačeno tek u 2k15
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Wolfy03, McShadow