Autor Tema: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch  (Pročitano 57128 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Omina Tricko

  • Edit tim
  • Top player
  • *****
  • Poruke: 331
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/photo.php?fbid=136953979846921&set=a.104626453079674.1073741826.1000059
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #15 poslato: 26. april 2020, 00:50:07 »
Igram NBA 2k20 ali sam samo instalirao 14 da instaliram isprobam i da se uvijerim u taj kvalitet i trud... sve pohvale... i nadam se da ces se vratiti uz neko novi naslov za novi NBA...zivio i hvala!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Wolfy03, RashaMiloje24, FearTheJocker, TackoizGacko, SaleP993

Tango

  • Gost
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #16 poslato: 26. april 2020, 01:51:16 »
Evo buraz upravo sam završio sa igranjem😂odigralo se dobrih 4 tekme.Patch je grafički odradjen vrhunski,ja na laptopu igram bez problema tako da je i odlično optimizovan.Ocene i izbačaje ne komentarišem,jer su to stvari koje mogu ručno da se "nameste".
Jedina mana patcha je to što ima jedan roster.Patchevi koji su radjeni ranije (primer ABA&EL 2K17)su imali zaseban roster za ABA ligu,zaseban za EL,zaseban za Asocijaciju.Tako da je Asocijacija mogla da se igra i sa ABA timovima a takodje su ocene igračima u ABA rosteru bile drugačije nego u EL rosteru jer većina igrača ne igra oba takmičenja na istom nivou.Naravno najveći plus je veliki broj timova i igrača i to što su svima odrađene perfektno face pa čak i recimo tetovaže pojedinim igračima😊Inače da te pitam,završi li faks?😁
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Wolfy03, Zorros, RashaMiloje24, TackoizGacko

ДејанР

  • Edit Tim
  • Moderator
  • Top player
  • *****
  • Poruke: 427
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #17 poslato: 26. april 2020, 02:03:13 »
Свака част брате и хвала. Требао си ми рећи да ћеш радити, имао сам већ нешто урађено за своју душу, па би ти можда било од користи.

McShadow - само по 1е (а имали су бар 200 скидања за претходни печ), људи би имали неки морал да раде печеве. Али не, ко ће да да тамо неком лику 1е, боље да баци на кафу то.
« Poslednja izmena: 26. april 2020, 02:13:48 od strane ДејанР »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Wolfy03, IkaNedimovic, FearTheJocker, TackoizGacko, SaleP993, Bejn 93

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #18 poslato: 26. april 2020, 09:23:26 »
Svaka cast majstore

Svaka cast ljudi,evo i ovde da napisem, hvala vam jos jednom!


eh kada bi bio jos neki link sem mediafire .. :cheesy: (npr : mega)


Svaka cast!


Svaka cast momci! (malo R. Thomas lici na Snoop Dogga ali nema veze #czv)


Tek se uclanih i odma POKLON wauuu,bez reci momci kidate.Dajte svi po nesto love da se ovakva ekipa ne raspadne :krsti:

Igram NBA 2k20 ali sam samo instalirao 14 da instaliram isprobam i da se uvijerim u taj kvalitet i trud... sve pohvale... i nadam se da ces se vratiti uz neko novi naslov za novi NBA...zivio i hvala!

Evo buraz upravo sam završio sa igranjem😂odigralo se dobrih 4 tekme.Patch je grafički odradjen vrhunski,ja na laptopu igram bez problema tako da je i odlično optimizovan.Ocene i izbačaje ne komentarišem,jer su to stvari koje mogu ručno da se "nameste".
Jedina mana patcha je to što ima jedan roster.Patchevi koji su radjeni ranije (primer ABA&EL 2K17)su imali zaseban roster za ABA ligu,zaseban za EL,zaseban za Asocijaciju.Tako da je Asocijacija mogla da se igra i sa ABA timovima a takodje su ocene igračima u ABA rosteru bile drugačije nego u EL rosteru jer većina igrača ne igra oba takmičenja na istom nivou.Naravno najveći plus je veliki broj timova i igrača i to što su svima odrađene perfektno face pa čak i recimo tetovaže pojedinim igračima😊Inače da te pitam,završi li faks?😁


Свака част брате и хвала. Требао си ми рећи да ћеш радити, имао сам већ нешто урађено за своју душу, па би ти можда било од користи.

McShadow - само по 1е (а имали су бар 200 скидања за претходни печ), људи би имали неки морал да раде печеве. Али не, ко ће да да тамо неком лику 1е, боље да баци на кафу то.


Hvala svima na lepim rečima, znače dosta. Drago mi je da vam se dopao peč.
Evo ukratko da probam da odgovorim i na par pitanja:

1. Mediafire je svakako najbolje rešenje, eventualno možda da ga uploadujem na Google Drive. Mega otpada iz te priče jer su uveli neka bezvezna ograničenja o tome koliko i šta može da se uploaduje/downloaduje besplatno.

2. Što se Thomasa i Snoop Dogga tiče, šta da se radi - braća po vutri :)

3. Raniji pečevi su imali više rostera jer je bilo i više ekipa. Da ne pričamo o tome da je npr ABA 2K17 radilo nas sedmorica, EL 2K18 takođe, a da je ove godine peč radila jedna osoba. Prosto nije bilo poente da se ove godine pravi drugi roster. ABA ligaša ima 12 (računam i Zvezdu, Budućnost, Cedevitu, Partizan koji su u evro takmičenjima), i opet bi falilo 18 ekipa za neku ABA liga asocijaciju, a da se igra 12 ABA ekipa i 18 EL ekipa je besmisleno, jer možemo doći u situaciju da Krka npr osvaja Evroligu. Čak ni EL 2K18 nije imao ABA asocijaciju, već je ABA roster bio tu zbog retro ABA ligaških ekipa (nekih 40tak komada čini mi se). A asocijacija svakako radi na postojećem rosteru pa nije bilo potrebe ni za deljenjem na Association i Quick Game roster.

4. Hvala Deki, nisam ni ja planirao mnogo ovo, prosto ugrabio sam malo slobodnog vremena, stisao zube i odradio ga.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Zorros, TackoizGacko, zeljko234

McShadow

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 26
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #19 poslato: 26. april 2020, 10:21:36 »
Sinoc skinuh Nba 2k14 i kada sam ga instalirao laguje znaci da poludis dok ucita igra i sve tako.Ranije mi je na 32 bitnom sistemu radio vrh sta da radim ima li neko resenje?
"Dan bez Pesa, za mene nije dan."
 

maka4

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #20 poslato: 26. april 2020, 14:50:46 »
Imao sam EL2K18 peč i izbrisao sam crowd.iff i radilo je ,sad mi je radilo prvi dan kad sam instalirao danas krešuje svaki put kad hoću da uđem u utakmicu mislim da nije do ovog crowd.iff al samo da napomenem ništa drugo nisam radio.
 

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #21 poslato: 26. april 2020, 16:10:16 »
Sinoc skinuh Nba 2k14 i kada sam ga instalirao laguje znaci da poludis dok ucita igra i sve tako.Ranije mi je na 32 bitnom sistemu radio vrh sta da radim ima li neko resenje?

Probaj da isključiš internet dok igraš, da pogasiš procese koji ti nisu potrebni i da podesiš Default Scoreboard i TV Channels.

Imao sam EL2K18 peč i izbrisao sam crowd.iff i radilo je ,sad mi je radilo prvi dan kad sam instalirao danas krešuje svaki put kad hoću da uđem u utakmicu mislim da nije do ovog crowd.iff al samo da napomenem ništa drugo nisam radio.


Nisam baš u potpunosti shvatio, ali svakako vrati crowd.iff i ne bi trebalo da bude problema.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: McShadow

Carl Jonhson

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #22 poslato: 27. april 2020, 00:37:27 »
Ljudi kapa dole i svaka vam cast na svemu sto radite!:srbija:
Moze li pomoc o cemu se radi 
 

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #23 poslato: 27. april 2020, 09:08:53 »
Ljudi kapa dole i svaka vam cast na svemu sto radite!:srbija:
Moze li pomoc o cemu se radi

Probaj nešto od ovoga: Link
 

Gogi30

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #24 poslato: 28. april 2020, 20:17:01 »
Pozz, moze mi neko pomoci oko patch-a nesto mi neradi... hvala unapred :ziveli:
 

Nemanja

  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #25 poslato: 29. april 2020, 21:19:14 »
Napišeš koji problem imaš i neko će ti već pomoći
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Wolfy03

McShadow

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 26
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #26 poslato: 30. april 2020, 00:45:34 »
Ljudi izvinite ako spamujem,zanima me samo zna li ko gde i kako da namestim da vrsim izmene u toku meca kao tipa kada pozovem akkciju menjam odbranu?
"Dan bez Pesa, za mene nije dan."
 

grobaristotalitare

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 19
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #27 poslato: 30. april 2020, 15:55:22 »
Vrhunski patch, bez greske!
p.s. brat Rashon isti Snoop Dog, kako i dolikuje :ziveli:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Zorros, RashaMiloje24, TackoizGacko

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #28 poslato: 30. april 2020, 16:17:11 »
Ljudi izvinite ako spamujem,zanima me samo zna li ko gde i kako da namestim da vrsim izmene u toku meca kao tipa kada pozovem akkciju menjam odbranu?


Proveri u kontrolama, svakome se to razlikuje jer svako namesti po sebi. Čini mi se da je to ona stavka On-Court Coaching ili Fly Coaching nisam siguran

Vrhunski patch, bez greske!
p.s. brat Rashon isti Snoop Dog, kako i dolikuje :ziveli:

Hvala
 

guyzu

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #29 poslato: 1. maj 2020, 00:39:27 »
zdravo, ne pronalazim datoteku EL2k20.ROS
nije u instalacijskoj datoteci. Gdje je?
« Poslednja izmena: 1. maj 2020, 08:52:23 od strane Wolfy03 »