Autor Tema: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch  (Pročitano 57136 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
[NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« poslato: 24. april 2020, 19:00:27 »
EL 2K20 Patch by Wolfy03



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

EuroLeague
12 EuroCup teams
ABA League

Team list:

Spoiler
ALBA Berlin
Anadolu Efes Istanbul
AX Armani Exchange Olimpia Milano
Crvena zvezda mts Beograd
CSKA Moscow
FC Barcelona
FC Bayern Munich
Fenerbahce Beko Istanbul
Khimki Moscow Region
Kirolbet Baskonia Vitoria-Gasteiz
LDLC ASVEL Villeurbanne
Maccabi FOX Tel Aviv
Olympiacos Piraeus
Panathinaikos OPAP Athens
Real Madrid
Valencia Basket
Zalgiris Kaunas
Zenit St. Petersburg

AS Monaco
Buducnost VOLI Podgorica
Cedevita Olimpija Ljubljana
Galatasaray Doga Sigorta Istanbul
Partizan NIS Beograd
Promitheas Patras
Rytas Vilnius
Segafredo Virtus Bologna
Tofas Bursa
Umana Reyer Venice
Unicaja Malaga
UNICS Kazan

Cibona Zagreb
FMP Zeleznik
Igokea Aleksandrovac
Koper Primorska
Krka Novo Mesto
Mega Bemax Novi Beograd
Mornar Bar
Zadar

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dresovi
Tereni
Hale
Face
Portreti
Publika
Čirlidersice
Brisaći parketa
Baneri
Adboards
Igrači sa svim tačnim informacijama i animacijama
Transferi do 17.03.2020
Free Agency (220 igrača)
Zaseban .exe
Selektor
(lopte, navijanja, sudije, scoreboards, titlepage, tv kanali)
HD mrežica na košu
Grafika u glavnom meniju
Podrška za MyCareer, Association, Season, Blacktop i Playoff modove

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KAKO INSTALIRATI?

1. Instalirati NBA 2K14 (peč je kompatibilan sa svim ostalim pečevima)
2. Skinuti EL 2K20 peč
3. Ekstraktovati .rar arhivu (3 fajla - setup i dva .bin fajla, obavezno smestiti u isti folder)
4. Pokrenuti instalaciju
5. Izabrati tačno mesto gde je instaliran NBA 2K14 (u suprotnom peč neće raditi)
6. Izaberite opciju Yes, pa Next i sačekajte da instalacija uradi svoje (5-10 minuta)
7. Peč ima zaseban .exe, pokreće se preko el2k20.exe fajla (ikonica će vam se nalaziti i na desktopu)
8. U glavnom meniju izabrati Options/Load-Save/Load i izabrati EL2K20.ros

KAKO KORISTITI SELECTOR?

1. Selektor pokrećete preko svog .exe fajla (obavezno se mora nalaziti unutar NBA 2K14 foldera, u suprotnom neće raditi)
2. Izvršiti selekciju i sačekati poruku "Done."

FAQ

Spoiler
Pitanja u vezi sa downloadom peča

Citat
Imam već neki peč instaliran, da li će EL 2K20 da to poremeti?
Ne, EL 2K20 ima svoj zaseban .exe, radi nezavisno od ostalih pečeva, te neće dirati tuđe fajlove.

Citat
Koliko zauzima peč?
Peč zauzima oko 4.3gb prostora.


Pitanja u vezi sa instalacijom peča

Citat
Kada kliknem na extract arhive kaže mi Archive Corrupted?
Ako ti extract ne radi sa WinRarom probaj sa 7zipom, jedna od te dve opcije će sigurno upaliti.

Citat
Instalacija neće da mi se pokrene, šta da radim?
Proveri da li su ti sva tri fajla na istom mestu, u istom folderu. Ako nisu, instalacija neće raditi.

Citat
Kada pokrenem igricu vidim NBA logoe, titlepage sa LeBronom, a nakon toga LeBrona i Duncana u glavnom meniju?
Peč pokrećeš preko zasebnog .exe fajla (el2k20.exe).

Citat
Kada pokrenem igricu vidim igrača bez glave u dresu i drugog igrača u dresu Miami Heata?
Moraš učitati EL2K20.ros fajl. Za to je potrebno da odeš na Options/Load-Save/Load i izabereš EL2K20.

Citat
Selektor mi ne radi, izbacuje mi neku grešku pri pokretanju?
Primećeno, obrati mi se u privatnu poruku. Proveri šta imaš od .NET instalirano kao i šta imaš od VS redista. Subject poruke treba da sadrži: EL2K20 Selector, a u poruci mi napiši te podatke i OS koji koristiš, pa ćemo videti da to ispravimo.

Pitanja u vezi sa samim pečom - grafika, ocene, bagovi i slično

Citat
NBA mi je išao na 60fps pre nego što sam ubacio ovo đubre od peča, šta si mu uradio?
Nekome ide na 60 (lični primer), nekome na niže. Mogu da ti preporučim samo da isključiš internet dok igraš i da u selektoru odabereš Scoreboard i TV kanal na Default.

Citat
Dres Mega Bemaxa mi je skroz čudan, kao veliko slovo T. Zašto?
Zato što igricu teraš na low podešavanjima. Idi u Video Settings i Player detail podesi na High, ako možeš. U suprtnom dresovi će ostati takvi kakvi su.

Citat
Tereni su skroz muljavi. Zašto?
Isti odgovor kao i gore. Podešavanja u Video Settings moraju da budu na nečemu normalnom (High) da bi to lepo izgledalo. Texture Details Low -> High.

Citat
Zašto ne čujem navijanja, da li sam gluv ili šta?
Navijanja moraš prvo da izabereš u Selectoru, a potom poželjno je da u Presentation settings pojačaš Crowd i PA na 100.

Citat
Krov hale mi zaklanja pogled?
Hale su takve kakve su i u stvarnosti. Za male hale poput hale u Železniku (FMPa) i hale u Kopru (Koper Primorska) preporučujem Press kameru, ali naravno svako može da je podesi prema svom nahođenju.

Citat
Zidovi hale FMPa nestaju, kad se igra na 2K kameri?
Jedina hala u peču koja nije mojih ruku delo. Nažalost zaključana je onog momenta kada je rađena i nemoguće je za ispraviti.

Citat
Association, MyCareer ne rade, zašto obmanjuješ javnost?
Association i MyCareer rade, pokazalo se na 99.9% slučajeva u testiranju. Onih 0.01% je do igrice, ne mogu kontrolisati koga klubovi potpisuju/otpuštaju i šta će se dogoditi 2096. godine.

Citat
Zašto si Cigan / Grobar / Varvar / ... i kakve su ovo ocene?
Nisam ništa od te tri ponuđene opcije. Ocene su onakve kakve ja vidim iz nekog neutralnog ugla, pokrepljene određenim činjenicama. Kome se ne dopada neka nabudži svojoj ekipi sve overalle 99, a preporučujem i podizanje Game Slidersa na 100, čisto da ne maše ;)


HOW TO DOWNLOAD & INSTALL?

Spoiler
HOW TO INSTALL?

***0.*** In order to get to download links, you might need to register on forum first. It is easy and takes only 1-2 minutes.
1. Install NBA 2K14 first (patch is compatibile with all other mods)
2. Download EL 2K20 Patch
3. Extract .rar archive (you should get three files - setup and two .bin files, it is necessary to put all three in the same place/folder)
4. Run setup
5. Choose exact spot where your NBA 2K14 is installed (otherwise it won't work)
6. Choose "Yes", then "Next" and wait for install to finish (5-10 minutes max)
7. Patch has its own .exe by which it is run (el2k20.exe), you will also have shortcut on your Desktop
8. Inside main menu choose Options/Load-Save/Load and choose EL2K20.ros

HOW TO USE SELECTOR?

1. Selector runs by its own .exe (EL 2K20 Selector.exe) and it must be placed in your NBA 2K14 directory (otherwise it wont work)
2. Make a selection and wait untill message "Done." is shown.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Screenshots:

Spoiler

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DOWNLOAD:


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

EDIT Team:

Wolfy03

Special thanks: 2K Serbia (Samke, Petrix, Pavi, Marko)

Credits: 2kbull, Maravich, JAWSFreelao, Devillish, Arguelles2K, Medevenx, mundoacblive.com, nbatrky.com, nba-live.com, moddingway.com and others I didn't mention


***svi fajlovi EL 2K20 su strogo zabranjeni za korišćenje u bilo kom vidu Evroliga/ABA liga moda za 2K14***
***all files from EL 2K20 patch are strictly forbidden for use in purpose of another EuroLeague/ABA League mode for NBA 2K14***

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #1 poslato: 24. april 2020, 19:02:02 »
Novi forum, novi peč. Lagao bih kada bih rekao da mi se ideja nije vrzmala po glavi još od oktobra-novembra. Isto tako lagao bih kada bih rekao da bi se sve ovo desilo da se nije desila i ova situacija.

Dakle pred vama je još jedan peč u mojoj ili našoj izradi, a to je ove godine EL 2K20. Odmah ću iskoristiti priliku i da odgovorim na pitanje koje sigurno kopka dosta ljudi, a to je da li će sledeće godine film dobiti nastavak ili ne... Da čujete i od mene, ne, ovo je definitivno poslednja epizoda ove naše serije. Evroligin peč koji je radio Shuajota je ove godine sasvim solidno odrađen, nisam siguran kada će izbaciti update sa novim timovima iz Evrokupa. Ja ću svakako ispratiti, a shodno tome i obavestiti u temi koja je predviđena za taj peč.

Pet godina smo radili ovo, bilo je to lepih pet godina, ali sada je vreme za nešto novo, za neke nove stvari. Što se mene tiče, jedina stvar koju još možete da očekujete je eventualni Update 1.1 gde bi se ispravile neke stvari iz osnovnog V1 (iako je ove godine na testiranom materijalu broj grešaka minimalan). Razmišljao sam i o nekom većem Updateu koji bi predstavljao V2, ali s obzirom na smirivanje cele ove situacije i postepenog povratka u normalne životne tokove to neće biti izvodljivo. Takođe kao što sam naveo u prvom postu voljan sam da pomognem ljudima koji budu imali problema sa selectorom (ne bi trebalo da takvih bude mnogo ali neka mi se jave u privatnoj poruci). Svakako da je ovo prvi put da objavljujem jedan takav programčić koji sam pisao, pa da nisam sasvim iskusan sa tim.

Manje-više to je to, da bi smo sprečili situaciju u kojoj kao prošle godine na PES Serbia forumu imamo 250 postova u kojima se postavlja jedno te isto pitanje (a to je kako instalirati peč), naveo sam vam detaljnu instalaciju u prvom postu uz FAQ (Frequently Asked Questions) izvučenih pretežno od nekih prethodnih godina. Zamolio bih sve ovom prilikom da pre nego postave pitanje pogledaju detaljno listu pitanja i sve što je napisano pre toga. Voljan sam da odgovorim na par pitanja u vezi sa instalacijom (ako nekome treba još detaljnije objašnjenje od postojećeg - koje je samo po sebi već detaljno za tako jednostavnu operaciju) ali nekoliko. Takođe zamolio bih sve da ukoliko imaju pitanje koje se tiče peča, to pitanje ostave na ovoj temi a ne meni u privatnu poruku, kako bi smo ujedno obezbedili prostor ljudima koji imaju problem sa selektorom da mogu da mi se obrate.

YouTubere koji hoće da snimaju peč zamolio bih da u deskripciji svog videa ostave linkove od ove teme i da ljude upucuju da se obrate ovde ako imaju neki problem, ujedno bilo bi lepo i da postanu clanovi ove nase zajednice. Govorim ovo jer je prosle godine bilo nekoliko tutorijala o tome kako instalirati peč, koji su služili za nabijanje pregleda, a u nekim slučajevima ljudi su ostali bez konkretnog odgovora. Nema ljutnje, ali gledajte ove godine da ostavite izvor odakle je peč preuzet i da ljude uputite ovde radi lakšeg dolaska do odgovora na njihovo pitanje.

Poslednja stavka koju sam ostavio je još jedna stvar koja je napisana u prvom postu odmah ispod mog imena i imena svih ljudi koji su svojim radom tokom godina omogucili ovakve pečeve. Počevši od ovoga trenutka fajlovi iz EL 2K20 peča, ali i ABA 2K19 (a tu pre svega mislim na face i arene koje su mojih ruku delo, ali ništa manje ni terene i dresove) zabranjeni za upotrebu u svrhu nekog drugog/novog ABA/EL peča. To je odluka koju sam doneo u skladu sa više razloga. Odluka se može eventualno promeniti u budućnosti, ali za sada je takva kakva je.

U svakom slučaju nadam se da ste uživali svih ovih godina, da će te uživati i sa ovim pečom i čekam utiske!
Uzdravlje! :ziveli:

zerazera4

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #2 poslato: 24. april 2020, 23:37:29 »
Još jednom skidam kapu. Odlično odrađen peč, samo da li mogu da koristim iz EL2K18  slajdere
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Omina Tricko, Wolfy03, Zorros, TackoizGacko, ElBaba, BorkoGavrilovic, SaleP993

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #3 poslato: 25. april 2020, 08:58:59 »
Još jednom skidam kapu. Odlično odrađen peč, samo da li mogu da koristim iz EL2K18  slajdere

Možeš, ubaci ih, učitaj i možeš ih koristiti dalje.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Aca1997, Omina Tricko, SlaveKrcaBG, ElBaba, ZokiRS

Aca1997

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #4 poslato: 25. april 2020, 12:50:09 »
Svaka cast majstore
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Omina Tricko, Wolfy03, Zorros, TackoizGacko, SaleP993

Kengur97

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 265
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #5 poslato: 25. april 2020, 14:24:46 »
Svaka cast ljudi,evo i ovde da napisem, hvala vam jos jednom!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Omina Tricko, Wolfy03, Zorros, IkaNedimovic, TackoizGacko, SaleP993

ergi88

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #6 poslato: 25. april 2020, 15:50:19 »
Skinuo sam i instalirao patch , medjutim kada odem na option -load/save-load nema roster za el 2k20 . U cemu je problem ? Zar nebi trebalo da postoji poseban ROS fajl koji se ubaci tamo gde su sejvovi igrice ?
« Poslednja izmena: 25. april 2020, 16:18:11 od strane ergi88 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Wolfy03

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #7 poslato: 25. april 2020, 16:49:17 »
Skinuo sam i instalirao patch , medjutim kada odem na option -load/save-load nema roster za el 2k20 . U cemu je problem ? Zar nebi trebalo da postoji poseban ROS fajl koji se ubaci tamo gde su sejvovi igrice ?

Ukucaj u Start/Search %appdata% i proveri folder Roaming/2K Sports/NBA 2K14/Saves. ROS fajl koji pronađeš tamo (EL2K20) kopiraj i ideš isti postupak ali umesto appdata %programdata% pa ga tamo namesti. Onda će ga najverovatnije pročitati, tako su bar neki prijavljivali prethodnih godina.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: ergi88, Omina Tricko, PSalePRO, MirkoSanjar-Ilic, Dendi2K20, WuleticMagico, MicanOrao, stele123

vukasin98

  • Edit tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 554
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #8 poslato: 25. april 2020, 18:18:43 »
Ode i ti u penziju.. Neka neka, zasluzio si je. :grin:
Bravo i hvala za sav trud i rad, majstore!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Wolfy03, Darcoolio, Omina Tricko, Zorros, Liuzy, IkaNedimovic, TackoizGacko, PSalePRO, BorkoGavrilovic, SaleP993

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #9 poslato: 25. april 2020, 18:41:12 »
Ode i ti u penziju.. Neka neka, zasluzio si je. :grin:
Bravo i hvala za sav trud i rad, majstore!

Morao sam tri puta da overim (prvi put posle ABA 2K17 pa se vratio za EL 2K18, drugi posle FIBA 2K19 i evo sad), kao Jordan :)

sparta1

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #10 poslato: 25. april 2020, 20:38:38 »
eh kada bi bio jos neki link sem mediafire .. :cheesy: (npr : mega)
« Poslednja izmena: 25. april 2020, 20:51:27 od strane sparta1 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Wolfy03

Коста

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1832
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #11 poslato: 25. april 2020, 21:17:52 »
Svaka cast!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Omina Tricko, Wolfy03, Zorros, IkaNedimovic, TackoizGacko, BorkoGavrilovic, SaleP993, SaleP993, MirkoSanjar-Ilic

MileSrbin

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 9
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #12 poslato: 25. april 2020, 22:50:24 »
Svaka cast momci! (malo R. Thomas lici na Snoop Dogga ali nema veze #czv)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Omina Tricko, Wolfy03, TackoizGacko

McShadow

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 26
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #13 poslato: 25. april 2020, 23:01:49 »
Tek se uclanih i odma POKLON wauuu,bez reci momci kidate.Dajte svi po nesto love da se ovakva ekipa ne raspadne :krsti:
"Dan bez Pesa, za mene nije dan."
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Omina Tricko, ДејанР, Wolfy03, Zorros, IkaNedimovic, TackoizGacko, PSalePRO, WuleticMagico

Tango

  • Gost
Odg: [NBA 2K14] EL 2K20 Patch
« Odgovor #14 poslato: 25. april 2020, 23:17:43 »
Druže moj,još nisam ni skinuo patch ali evo odmah da te pohvalim:ziveli:smorilo brate više igranje vaših starih...Mislim da sam imao svaki patch koji je izbačen od strane tebe i Samketa i ekipe(ranije)tako da moram i ovaj,javljam utiske čim instaliram...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Omina Tricko, FearTheJocker, TackoizGacko