Autor Tema: [NBA 2K14] EL 2K18 Patch  (Pročitano 7965 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

commando1

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 9
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K18 Patch
« Odgovor #15 poslato: 2. decembar 2019, 16:18:51 »
Nema veze, skorbord mogu da prebolim. :-) Nedavno sam otkrio ovaj peč i ne gasim ga.Batalio sam PES i novije verzije NBA zbog ovoga.
Ja sam neko ko se sjeća Istambula, Atine...Imam 37 godina, imati sve te timove i igrače, zlatne generacije naših i Evropskih klubova, reprezentacije...SVAKA VAM DALA!
« Poslednja izmena: 2. decembar 2019, 17:18:16 od strane Commando1 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: vasil, ДејанР

Kengur97

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 265
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K18 Patch
« Odgovor #16 poslato: 12. januar 2020, 21:16:27 »
Cao braco i ovde, da vas pozdravim sve, nisam ni tamo mnogo pisao jer PES slabije igram vec par godina, pa mi trebaju braca sa ovog dela foruma :D
On topic
Kako mogu da saznam kako se zovu fajlovi za dresove za odredjeni tim u ovom pecu? 
Hvala unapred!
 

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K18 Patch
« Odgovor #17 poslato: 12. januar 2020, 23:11:41 »
Cao braco i ovde, da vas pozdravim sve, nisam ni tamo mnogo pisao jer PES slabije igram vec par godina, pa mi trebaju braca sa ovog dela foruma :D
On topic
Kako mogu da saznam kako se zovu fajlovi za dresove za odredjeni tim u ovom pecu?
Hvala unapred!

Pozdrav,
dresovi su jr i jh fajlovi, a ID pogledaš u rosteru (ako se sećam dobro, 100+ ide).
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Kengur97

Chelfc.1997

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K18 Patch
« Odgovor #18 poslato: 8. januar 2021, 16:57:35 »
Instalirao sam sve korak po korak i kad hocu da pokrenem igricu, ekran se zacrni i izbaci me, tj nece da se pokrene.
Stara ikonica od original igre stoji i igra radi kad se pokrene, nema nikakvih izmena tu, ali preko patch ikone ne mogu da pokrenem. Probao jos jednom sve izbrisao ponovo sve, instalirao i opet isto...
...ima li neko predlog?
 

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] EL 2K18 Patch
« Odgovor #19 poslato: 8. januar 2021, 18:27:24 »
Instalirao sam sve korak po korak i kad hocu da pokrenem igricu, ekran se zacrni i izbaci me, tj nece da se pokrene.
Stara ikonica od original igre stoji i igra radi kad se pokrene, nema nikakvih izmena tu, ali preko patch ikone ne mogu da pokrenem. Probao jos jednom sve izbrisao ponovo sve, instalirao i opet isto...
...ima li neko predlog?

Nema predloga.

Pod 1) da si sve ispratio, radilo bi. Očigledno je da nisi - zato ni ne radi. Da li si instalirao peć na čistu verziju igre? Da li si potrefio folder u kojem ti je instalirana igra (najverovatnije da nisi, apsolutno sam siguran u to)? Da li moram(o) svaki put da se ponavljam(o)? Da li je toliko teško krenuti od premise: "ako je x hiljada ljudi do sada skinulo i igralo peč i nije imalo bilo kakvih problema, da li to znači da ja nešto ne radim kako treba, hajde samog sebe prvo da preispitam"? Sve servirano, potrebno je samo pročitati detaljno par redova. Ali ipak ne, svi sve znaju... Najlakše je staviti tri tačkice i glumiti neku kvazi-razočaranost...

I pod 2) ovo je tri godine star peč, otprilike toliko vremena je i prošlo od kada je poslednji put bio na mom računaru, a nešto malo više kada smo pakovali fajlove, testirali instalaciju i sve ostalo. 4 novija peča su od tada izbačena, 2 konkretno koja se tiču ABA lige, odnosno Evrolige i Evrokupa. Da li 2K pruža podršku u 2021 za neke igre od pre 10 godina? Apsolutno ne, što je rečeno, rečeno je.

Dve teme (na dva foruma) sa detaljno objašnjenim postupkom instalacije, imaš tutorijal na našem timskom sajtu 2K Serbia, tutorijal je snimljen i nalazi se na YT kanalu... Malo li je? Ne znam, jedino na kućnu adresu da počnemo dolaziti da instaliramo...

Tema će pod katanac, jer ovo ne vodi ničemu. Pitanja ili bolje rečeno "tvrdnje" tipa: "Neće da se instalira", "Nema Dylana Ennisa u peču" i slično, možda i nemaju lošu konotaciju, ali svakako predstavljaju nakon ovoliko vremena - spam, gde se mi posle ubeđujemo i dokazujemo ko je upravu, i stvara se gomila bespotrebnog sadržaja koja opterećuje temu. Da je peč izašao pre mesec dana, pa bih i razumeo nekako pitanje, ovako nakon tri godine i svih gore nabrojanih "sredstva informisanja", ne mogu na to drugačije da gledam.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Chelfc.1997