Autor Tema: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch  (Pročitano 133427 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

coda13

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #75 poslato: 6. januar 2019, 19:48:26 »
Izvini zbog toga, novi sam..... Igrao sam protiv Sibenika i u prvoj sezoni bez ikakvih problema, se normalno, Cetvrtina traje 6 minuta za tezinu nisam siguran ali mislim da je Pro. Hvala
 

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #76 poslato: 6. januar 2019, 19:54:03 »
Citat: coda13;1512105
Izvini zbog toga, novi sam..... Igrao sam protiv Sibenika i u prvoj sezoni bez ikakvih problema, se normalno, Cetvrtina traje 6 minuta za tezinu nisam siguran ali mislim da je Pro. Hvala

Pogledaću. Ponavljam nisam primetio taj bag na testiranju, a i sam si potvrdio da je sezonu i po prošao bez problema. Generalno je MyCareer problem, čak i na default verziji igre se dešavaju neki bagovi, tako da ne treba mnogo očekivati. U svakom slučaju ću proveriti pa ću javiti ako naiđem na problem i rešenje.
 

orthodoxboy1312

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #77 poslato: 7. januar 2019, 12:09:04 »
Dobar dan isprobao sam petch odlican je za sada mozda cu pronaci neke bugove pa cu vam reci ali imam jedan problem koji mi jako smeta a to je da ne vidim bas scoreboard jer mi je mali monitor jel ima neka metoda da poboljsam to da mi se vidi scoreborad da smanjim rezoluciju i da vidim taj scoreboard na primer da mi bude manja slika od gore i od dole crno i da vidim scoreboard ako znate na sta mislim posto imam mali monitor . Pozdrav sve pohvale za patch . !!
 

orthodoxboy1312

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #78 poslato: 7. januar 2019, 13:36:20 »
Jao , izvinjavam se moja greska ne misli se na scoreboard nego na tv kanale pardon izvinite na gresci sve se to odnosi na tv kanale ne  vidim ih i ugl ne vidim ih jer mi je mali monitor a ima neka metoda ja sam probao a zab sam da bude odgore crno i od dole crno al da je manja rezolucija al da se sve mi vidi tv kanali i to posto mi je , jako mali monitor . Pozz !!!
 

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #79 poslato: 7. januar 2019, 16:33:39 »
Citat: orthodoxboy1312;1512137
Jao , izvinjavam se moja greska ne misli se na scoreboard nego na tv kanale pardon izvinite na gresci sve se to odnosi na tv kanale ne  vidim ih i ugl ne vidim ih jer mi je mali monitor a ima neka metoda ja sam probao a zab sam da bude odgore crno i od dole crno al da je manja rezolucija al da se sve mi vidi tv kanali i to posto mi je , jako mali monitor . Pozz !!!

Sve je rađeno za 16:9 ekrane, kod tebe je ekran 4:3 pa zato ne možeš da vidiš ni TV kanal ni scoreboard.
 

orthodoxboy1312

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #80 poslato: 7. januar 2019, 19:43:24 »
Hvala , sve radi namestio sam da vidim scoreboard i da viim rts 1 program jer mi to jedino radi , kada bi  mogli ocekivati sledeci update ? Sve pohvale za pec, bilo bi dobro da ubacite kk fenix iz backe palanke jer je to grad blizu vrbasa uglavnom super je pec sve pohvale pozz.
 

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #81 poslato: 7. januar 2019, 20:29:10 »
Citat: orthodoxboy1312;1512145
Hvala , sve radi namestio sam da vidim scoreboard i da viim rts 1 program jer mi to jedino radi , kada bi  mogli ocekivati sledeci update ? Sve pohvale za pec, bilo bi dobro da ubacite kk fenix iz backe palanke jer je to grad blizu vrbasa uglavnom super je pec sve pohvale pozz.

Update će biti za nekih mesec dana otprilike. Nijedan klub neće biti ubačen, a uz dužno poštovanje, sigurno ni KK Fenix iz Bačke Palanke, koji se ne takmiči ni u najnižem rangu takmičenja (druga regionalna liga), već, pretpostavljam u nekim petlić-pionirsko-kadetsko-juniorskim ligama Vojvodine.
« Poslednja izmena: 8. januar 2019, 21:33:12 od strane Wolfy03 »
 

orthodoxboy1312

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #82 poslato: 7. januar 2019, 20:40:08 »
Oke nema veze , svaka cast za ovaj pac sigurno je trebalo zivaca sve raditi ovo sve je ekstra profesionalno odradjeno face i to ali nema u manjim klubovima face sto mi ne smeta sve je na vrlo dobrom nivou sve je odlicno odradjeno za sada nema nekih prevelikih bagova samo kod one hale pinki  ali ne smeta to . Pozdrav iz bp sve najbolje  i pohvale za pec Zivi bili . !!
 

Talex

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 24
    • Pogledaj profil
Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #83 poslato: 9. januar 2019, 13:28:44 »
Citat: Wolfy03;1511705


ABA 2K19 Patch by Wolfy03 & Samke




--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


ABA League
ABA 2 League
6 other Balkan teams
Košarkaška Liga Srbije
Druga Muška Liga Srbije
5 Prva Muška Regionalna Liga - Sever teams


Spoiler
Budućnost VOLI Podgorica
Cedevita Zagreb
Cibona Zagreb
Crvena Zvezda mt:s Beograd
FMP Železnik
Igokea Aleksandrovac
Krka Novo Mesto
Mega Bemax Sremska Mitrovica
Mornar Bar
Partizan NIS Beograd
Petrol Olimpija Ljubljana
Zadar

Borac Čačak
Dynamic Beograd
Helios Suns Domžale
Lovćen Cetinje
MZT Skopje
Rogaška Slatina
Sixt Primorska Koper
Spars Sarajevo
Split
Sutjeska Nikšić
Vršac
Zrinjski Mostar

Bosna Royal Sarajevo
Rabotnički Skopje
Šibenik
Sloboda Tuzla
Teodo Tivat
Ulcinj

Beovuk Beograd
Dunav Stari Banovci
Metalac Valjevo
Mladost Zemun
OKK Beograd
OKK Novi Pazar
Sloboda Uzice
Spartak Subotica
Tamiš Pančevo
Vojvodina Novi Sad
Zlatibor Čajetina

Kolubara Lazarevac
Konstantin Niš
Mladost Smederevska Palanka
Napredak JKP Aleksinac
Pirot
Plana
Proleter Zrenjanin
Radnički Kragujevac
Rtanj Boljevac
Sloga Kraljevo
Vrbas
Zdravlje Leskovac
Zemun
Žarkovo

Mladost Veternik
Mladost Nova Pazova
Srem Sremska Mitrovica
Sloven Ruma
Sveti Djordje Zitiste


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dresovi
Tereni
Hale
Face
Portreti
Publika
Čirlidersice
Brisač parketa
Baneri
Adboards
Igrači sa svim tačnim informacijama i animacijama
Transferi do 31.12.2018.
Free Agency (150 igrača)
Sudije Belošević, Javor i Pukl

Lopte
(ABA, ABA 2, Molten)
TV kanali
(Arenasport 1, Arenasport 2, Arenasport 3, Arenasport 4, Arenasport 5, RTS, HRT, RTCG)
Skorbordovi
(ABA, ABA 2, KLS, KSS, KRK)
ENB
HD mrežica na košu
Grafika u glavnom meniju
Podrška za MyCareer, Association, Season, Blacktop i Playoff modove



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Screenshots:
Spoiler



















--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


LINKOVI:


Main Directory Files (sve iz .rar fajla extractovati na mesto gde je instalirana igrica; primer(Local Disk (C: )/Program Files (x86)/NBA 2K14))





Roster File (ubaciti na mesto gde su i ostali saves fajlovi; primer(Local Disk (C: )/Users/ime-korisnika/AppData/Roaming/2K Sports/NBA 2K14/Saves))





Selektovanje lopti, kanala i skorborda (bilo gde ga staviti; za selekciju potrebno je iz željenog foldera prekopirati sve fajlove na mesto gde je instalirana igrica)





OPCIONALNO:

    ENB
    Tight Jersey mod
    [/LIST]


    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


    Special thanks to: 2K Serbia, mundoacblive.com, Medevenx, Kid2K, Vlad Zola Jr., nba-live.com, moddingway.com

    [/QUOTE]

    Ala momci svaka čast! Nadam se da je dobar kao i svi prethodni već se skida, i da pitam jel ima Quincy Miller u FA?
     

    NikolaStojanov

    • Beginner
    • *
    • Poruke: 3
      • Pogledaj profil
    Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
    « Odgovor #84 poslato: 9. januar 2019, 13:40:54 »
    Da li bi ovaj patch trebao da laguje na AMD athlon(tm) x4 740 Quad Core proccesor 3.20GHz 4gb ram AMD r7 200 series 2gb?
     

    Wolfy03

    • Moderator
    • Superstar
    • *****
    • Poruke: 2434
      • Pogledaj profil
    Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
    « Odgovor #85 poslato: 9. januar 2019, 13:53:30 »
    Citat: Talex;1512186
    Ala momci svaka čast! Nadam se da je dobar kao i svi prethodni već se skida, i da pitam jel ima Quincy Miller u FA?

    Tako je, Quincy se nalazi u FA.

    Citat: NikolaStojanov;1512187
    Da li bi ovaj patch trebao da laguje na AMD athlon(tm) x4 740 Quad Core proccesor 3.20GHz 4gb ram AMD r7 200 series 2gb?

    Ako ti čist 2K14 radi normalno, radiće ti i sa pečom.
     

    NikolaStojanov

    • Beginner
    • *
    • Poruke: 3
      • Pogledaj profil
    Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
    « Odgovor #86 poslato: 9. januar 2019, 14:07:57 »
    Citat: Wolfy03;1512188
    Tako je, Quincy se nalazi u FA.



    Ako ti čist 2K14 radi normalno, radiće ti i sa pečom.


    Bez patch mi sve radi na high,a sa patchom vec malo laguje ali je igrivo.
     

    Wolfy03

    • Moderator
    • Superstar
    • *****
    • Poruke: 2434
      • Pogledaj profil
    Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
    « Odgovor #87 poslato: 9. januar 2019, 14:13:54 »
    Citat: NikolaStojanov;1512189
    Bez patch mi sve radi na high,a sa patchom vec malo laguje ali je igrivo.

    Probaj ono što je Vukašin pisao, isključi net kada igraš. Ako to ne upali, a smeta ti lag, briši goeyoverlaystatic fajl i ubaci originalni goey.
     

    NikolaStojanov

    • Beginner
    • *
    • Poruke: 3
      • Pogledaj profil
    Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
    « Odgovor #88 poslato: 9. januar 2019, 14:16:04 »
    OK,hvala probacu.
     

    Nba player

    • Beginner
    • *
    • Poruke: 8
      • Pogledaj profil
    Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
    « Odgovor #89 poslato: 9. januar 2019, 16:01:11 »
    Imam problem koji je vec naveden. U my career kada dodje utakmica sa sibenikom samo se ucitava igra. Probao sam u normalnoj utakmici i takodje je isti problem, kada se igra na sibenikovom domacem terenu igra nece sa se ucita ni u jednom modu. Rekao bih da problem pravi njihov teren. Imate li vi isti problem ili neko resenje. Hvala