Autor Tema: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch  (Pročitano 133342 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

boske

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 761
    • Pogledaj profil
Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #60 poslato: 5. januar 2019, 13:25:40 »
Pec je odlican, samo imam jedan mali problem sa halom PSC Pinki vidi se konstrukcija hale :pinch: dok na ostalim terenima ista kamera i sve je okej, znaci li to da menjam kameru u Pinkiju? :smile:
 

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #61 poslato: 5. januar 2019, 14:17:41 »
Citat: Djuranovic.l;1511952
Hvala na odgovoru.Imam jos jedno pitanje.Kad igram NBA sve je normalno,ne koci,Ali kad igram Aba2k19 sve secka I koci.Ako je to do goeyoverlaystatic.iff fajla ,kako da nadjem originalni,jer nemam bekap?HVALA

Zameni goeyoverlaystatic sa originalnim. Ne mogu ti pomoći oko toga kako i gde da ga nađeš, moraš se sam snaći.

Citat: boske;1511954
Pec je odlican, samo imam jedan mali problem sa halom PSC Pinki vidi se konstrukcija hale :pinch: dok na ostalim terenima ista kamera i sve je okej, znaci li to da menjam kameru u Pinkiju? :smile:

Hvala na pohvalama. Nisam ni znao za problem sa Pinkijem, davno je rađen (pre 2 godine, još malo pa i 3) pa sam i zaboravio. Takođe, kao i Železnik, to su jedine dve hale koje nisu mojih ruku delo, pa tako nemam pristup fajlovima. Najlakše je da samo malo spustiš kameru, i neće biti problem oko krova.
Evo primera kako to izgleda na Broadcast Generic zoom:5, height:3

« Poslednja izmena: 5. januar 2019, 14:22:21 od strane Wolfy03 »
 

Tango

  • Gost
Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #62 poslato: 5. januar 2019, 19:05:02 »
Wolfy kad da ocekujemo prvi update?Uspeo sam da resim problem sa lap-topom pa cu instalirati patch vec veceras(A TREBAO SAM U FEBRUARU!)
 

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #63 poslato: 5. januar 2019, 19:27:43 »
Citat: Tango;1511968
Wolfy kad da ocekujemo prvi update?Uspeo sam da resim problem sa lap-topom pa cu instalirati patch vec veceras(A TREBAO SAM U FEBRUARU!)

Ne treba ga očekivati u skorije vreme, tek za otprilike mesec dana, na taj način će i ABA ligaši dobiti rok za neke transfere, kako bi se i oni mogli srediti i dovesti u red za samu završnicu ABA lige. Drago mi je da čujem da si rešio probleme sa lap-topom. :)
 

Tango

  • Gost
Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #64 poslato: 5. januar 2019, 19:38:19 »
Javljam ti da li mi se svidja(ocekujem da hoce)cim ga instaliram i odigram malo!Budi na vezi!:mrgreen:
 

Tango

  • Gost
Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #65 poslato: 5. januar 2019, 21:06:20 »
Graficki izvrsno!Pomalo podseca na ABA 2k16...Igra ne secka uopste.Imam jednu malu zamerku:u opisu patcha pise da svi igraci imaju tacne animacije.To nije tacno.Samo najbolji igraci najboljih klubova imaju to.Ostali imaju 3 razlicita izbacaja.Kao i u slucaju ABA 2 2K18 ovi najslabiji klubovi nisu uopste uradjeni.Mada to nije problem,realno koga zabole za Srem i Slaven.Jedino mi nije jasno sto se uopste nalaze u patchu.Najbolja stvar patcha su face igraca i za to moram posebno da vas pohvalim!Billy Baron je recimo fenomenalno uradjen...:D
 

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #66 poslato: 5. januar 2019, 21:31:51 »
Citat: Tango;1511971
Graficki izvrsno!Pomalo podseca na ABA 2k16...Igra ne secka uopste.Imam jednu malu zamerku:u opisu patcha pise da svi igraci imaju tacne animacije.To nije tacno.Samo najbolji igraci najboljih klubova imaju to.Ostali imaju 3 razlicita izbacaja.Kao i u slucaju ABA 2 2K18 ovi najslabiji klubovi nisu uopste uradjeni.Mada to nije problem,realno koga zabole za Srem i Slaven.Jedino mi nije jasno sto se uopste nalaze u patchu.Najbolja stvar patcha su face igraca i za to moram posebno da vas pohvalim!Billy Baron je recimo fenomenalno uradjen...:D

Hvala na pohvalama.
Što se animacija tiče, pazi, za ABA ligaše je detaljno odrađeno. To je ono što je poenta peča. Ostali su tu propratno, da bi bilo zanimljivije za igru, a i ne može raditi peč sa samo 12 timova. Da ne diskutujemo o tome da je već kod ABA 2 lige ima malih problema da se vide neke utakmice i highlightsi na internetu, a kod KLSa, ili još gore DMLSa je skoro pa nemoguće. Inače ovi "manji" timovi su između ostalog tu na moju ličnu želju, nismo svi iz Beograda :)
 

Tango

  • Gost
Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #67 poslato: 5. januar 2019, 21:49:43 »
Nisam ni ja iz Beograda.Ovde sam u srednjoj.Znam da je tesko naci snimke utakmica,samo mi nije jasno zasto patch nije recimo ABA i ABA 2.Nadam se da smo se razumeli...
 

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #68 poslato: 5. januar 2019, 22:02:24 »
Citat: Tango;1511973
Nisam ni ja iz Beograda.Ovde sam u srednjoj.Znam da je tesko naci snimke utakmica,samo mi nije jasno zasto patch nije recimo ABA i ABA 2.Nadam se da smo se razumeli...

Znam, znam, razumeli smo se odlično, nisam ja ništa lično mislio, već je odgovor bio upućen u smislu odgovora na pitanje, da su ti timovi moja želja, jer želim u peču videti tim iz svog grada. Nažalost da postoji više resursa, i za njih bi kvalitet bio malo bolji, ovako je problem i prava imena igrača naći.
 

vukasin98

  • Edit tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 557
    • Pogledaj profil
Odg: Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #69 poslato: 5. januar 2019, 22:25:08 »
Citat: Tango;1511973
Nisam ni ja iz Beograda.Ovde sam u srednjoj.Znam da je tesko naci snimke utakmica,samo mi nije jasno zasto patch nije recimo ABA i ABA 2.Nadam se da smo se razumeli...


Zato sto ABA+ABA 2 ukupno imaju 24 tima a za asocijaciju je potrebno 30 (kao u NBA, dve konferencije po 15 timova) i ubaceno je jos 6 timova da bi popunili tih 30. Prosto receno, igra ne moze da radi sa 24 ili nekim drugim brojem timova osim 30. Nadam se da si skapirao. :D
 

boske

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 761
    • Pogledaj profil
Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #70 poslato: 5. januar 2019, 23:43:39 »
Citat: Wolfy03;1511957

Hvala na pohvalama. Nisam ni znao za problem sa Pinkijem, davno je rađen (pre 2 godine, još malo pa i 3) pa sam i zaboravio. Takođe, kao i Železnik, to su jedine dve hale koje nisu mojih ruku delo, pa tako nemam pristup fajlovima. Najlakše je da samo malo spustiš kameru, i neće biti problem oko krova.
Evo primera kako to izgleda na Broadcast Generic zoom:5, height:3


Da druze upravo tako spustim malo kameru i sve okej, mogu da kazem da su Buducnost i Zvezda prejaki, igram ovaj season i iz 30 utakmica i jednii drugi 29-1:crazy:, svaka cast jos jednom na trudu pec je odlican :ave:
 

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #71 poslato: 5. januar 2019, 23:52:25 »
Citat: boske;1511979
Da druze upravo tako spustim malo kameru i sve okej, mogu da kazem da su Buducnost i Zvezda prejaki, igram ovaj season i iz 30 utakmica i jednii drugi 29-1:crazy:, svaka cast jos jednom na trudu pec je odlican :ave:

Ocene su subjektivna stvar, ali realno je da Zvezda, bar u stvarnosti još nema poraz na Jadranu (14-0) računaj i 3 pobede na Superkupu u Laktašima, a i od Budućnosti očekujem podizanje forme, ne ulazim u to kako, ali ipak su dobili i jedan CSKA u Evroligi. Mada to je najmanji problem podesiti (smanjiti ili povećati) ocene po ličnom ukusu. Hvala još jednom i uživaj! :D
 

Tango

  • Gost
Re: Odg: Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #72 poslato: 6. januar 2019, 00:37:01 »
Citat: vukasin98;1511975
Zato sto ABA+ABA 2 ukupno imaju 24 tima a za asocijaciju je potrebno 30 (kao u NBA, dve konferencije po 15 timova) i ubaceno je jos 6 timova da bi popunili tih 30. Prosto receno, igra ne moze da radi sa 24 ili nekim drugim brojem timova osim 30. Nadam se da si skapirao. :D
Ma brate znam ja to.Igram 5 godina 2k14.Samo sam pitao zasto su tu ovi tzv.manji timovi tipa Sloven.Dobio sam odgovor.Nemam nikakvih zamerki,pitao sam cisto informativno.
 

coda13

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #73 poslato: 6. januar 2019, 18:38:57 »
Igram My Career na ABA 2K19 pecu. Prva sezona sve najj, krajem druge sezone mi je dosla KEY GAME protiv Sibenika. Kada samkliknuo da igram, otvorio mi se onaj plavi screen kao pred svaku utakmicu u MyCareer. Igra nece da krene, samo vrti ono. Cekao sam 3 puta preko 15 minuta i nijednom nije moglo... nadam se da cete mi pomoci jer mi se bas igra !
 

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #74 poslato: 6. januar 2019, 18:59:38 »
Citat: coda13;1512101
Igram My Career na ABA 2K19 pecu. Prva sezona sve najj, krajem druge sezone mi je dosla KEY GAME protiv Sibenika. Kada samkliknuo da igram, otvorio mi se onaj plavi screen kao pred svaku utakmicu u MyCareer. Igra nece da krene, samo vrti ono. Cekao sam 3 puta preko 15 minuta i nijednom nije moglo... nadam se da cete mi pomoci jer mi se bas igra !

Prvo, nema potrebe da mi postavljaš isto pitanje na 5 mesta, to što nisam odgovorio odmah, ne znači da nisam video. Drugo, jel si igrao već sa Šibenikom u prvoj sezoni, ili za vreme druge? Kako je tada bilo? Koliko je trajanje utakmice, koja težina? Nisam naleteo na taj problem prilikom testa, ali nije ni realno da testiram 20 sezona.

Takođe evo da iskoristim priliku u ovom postu da zamolim sve ''novajlije'' na forumu da mi ne pune inbox privatnim porukama, ako imate neku sugestiju ili vam je potrebna pomoć, možete se i ovde obratiti, ovo je ipak forum, a ne društvena mreža.