Autor Tema: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch  (Pročitano 132654 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bejn 93

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2596
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/branko.b.jovanovic?ref=tn_tnmn
Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #45 poslato: 4. januar 2019, 18:37:40 »
Ljudi, ima li neka dobra finta da se izbegne lag u 2k14? Konf mi je 8gb ram, amd quad core 3,1ghz, graficka AMD r7 250, a ume da secka i to solidno? Zahvalan sam unapred ljudima dobre volje :)
I svi će uvek čuti...
 

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #46 poslato: 4. januar 2019, 18:53:19 »
Citat: Bejn 93;1511848
Ljudi, ima li neka dobra finta da se izbegne lag u 2k14? Konf mi je 8gb ram, amd quad core 3,1ghz, graficka AMD r7 250, a ume da secka i to solidno? Zahvalan sam unapred ljudima dobre volje :)

Ako je uopšteno pitanje za 2K14 ne znam, verovatno na internetu ima nešto. Ako ti inače radi normalno i smatraš da je do peča, briši goeyoverlaystatic.iff i ubaci originalni goeyoverlaystatic fajl. Takođe, ako si ENB ubacio izbacuj i te fajlove.
 

Bejn 93

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2596
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/branko.b.jovanovic?ref=tn_tnmn
Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #47 poslato: 4. januar 2019, 18:59:30 »
Citat: Wolfy03;1511849
Ako je uopšteno pitanje za 2K14 ne znam, verovatno na internetu ima nešto. Ako ti inače radi normalno i smatraš da je do peča, briši goeyoverlaystatic.iff i ubaci originalni goeyoverlaystatic fajl. Takođe, ako si ENB ubacio izbacuj i te fajlove.

Ne ne generalno je za 2k14, nešto sam probavao al slabe vajde
I svi će uvek čuti...
 

vukasin98

  • Edit tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 554
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #48 poslato: 4. januar 2019, 19:00:56 »
Nista ne brisi, samo pre nego sto udjes u igru iskljuci net u podesavanjima. I javi jel upalilo. :D
 

boske

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 761
    • Pogledaj profil
Re: Odg: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #49 poslato: 4. januar 2019, 21:45:08 »
Posto prvi put igram ovaj pec uglavnom sam igrao cist 2k14 moze li neko da mi kaze sta je ovo
OPCIONALNO:
ENB
Tight Jersey mod
Cisto da znam sta ubacujem

EDIT: I jos jedno pitanje da li mogu sve ovo iz foldera selektovanja da ubacim da bi mi radilo ili samo po jedno iz svakog foldera?
« Poslednja izmena: 4. januar 2019, 21:47:24 od strane boske »
 

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Re: Odg: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #50 poslato: 4. januar 2019, 22:23:35 »
Citat: boske;1511855
Posto prvi put igram ovaj pec uglavnom sam igrao cist 2k14 moze li neko da mi kaze sta je ovo
OPCIONALNO:
ENB
Tight Jersey mod
Cisto da znam sta ubacujem

EDIT: I jos jedno pitanje da li mogu sve ovo iz foldera selektovanja da ubacim da bi mi radilo ili samo po jedno iz svakog foldera?

ENB i Tight Jersey mod su grafički modovi. ENB malo popravlja boje i izoštrava sliku, dok Tight Jersey mod služi da dresovi idu uz telo igrača, za razliku od default dresova koji su onako vrećasti. Upozoravam, ako je slučaj da mašina jedva pokreće default NBA, najpametnije je ne ubacivati ove modove. Ako default NBA radi bez ikakvih problema, radiće i sa gore pomenutim modovima.

Folder selektovanje služi da odmeni selektor.exe. Sve je podeljeno po podfolderima, tako da je za selekciju potrebno samo iz željenog podfoldera kopirati sve fajlove i ubaciti ih na mesto gde je instalirana igrica. Primer: želim ABA 2 loptu; selektovanje 2k19/ lopte/ ABA 2/ copy nbaball.iff - paste gde je instalirana igrica. Isto važi i za scoreboardove odnosno TV kanale.
 

МилошЦЗБГ

  • ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ !!!
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 6301
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #51 poslato: 4. januar 2019, 22:28:32 »
Свака чест на печу, скоро да немам замерке, али ево их пар. :mrgreen:

Приметио сам да са неким поставкама камере не може уопште да се игра, тј.  да се виде конструкције хале, претпостављам да то не може да се исправи и да није до вас?
Нашао сам само 2 замерке, a прва су закуцавања. Рецимо Регланд изводи "капуљачу" као од шале (:w00t:) и мислим да није неки проблем да у апдејту средите закуцавања за рецимо 10 екипа, не кажем да средите за све тимове. Друга "замерка" је неки баг на паркету у дворани Александар Николић, ако не знате на шта мислим сликаћу.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Wolfy03

Bejn 93

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2596
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/branko.b.jovanovic?ref=tn_tnmn
Re: Odg: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #52 poslato: 4. januar 2019, 22:47:23 »
Citat: vukasin98;1511851
Nista ne brisi, samo pre nego sto udjes u igru iskljuci net u podesavanjima. I javi jel upalilo. :D

Nije jbga :D Radi tečno, ali dođe neka igra u tranziciji najčešće ili pri šuti i ono zasecka, a onda opet teče igra pa opet tako zasecka u krug :D
I svi će uvek čuti...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: vukasin98

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Re: Odg: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #53 poslato: 4. januar 2019, 23:12:57 »
Citat: МилошЦЗБГ;1511857
Свака чест на печу, скоро да немам замерке, али ево их пар. :mrgreen:

Приметио сам да са неким поставкама камере не може уопште да се игра, тј.  да се виде конструкције хале, претпостављам да то не може да се исправи и да није до вас?
Нашао сам само 2 замерке, a прва су закуцавања. Рецимо Регланд изводи "капуљачу" као од шале (:w00t:) и мислим да није неки проблем да у апдејту средите закуцавања за рецимо 10 екипа, не кажем да средите за све тимове. Друга "замерка" је неки баг на паркету у дворани Александар Николић, ако не знате на шта мислим сликаћу.

Hvala na pohvalama, ali i na zamerkama :D

Što se hali tiče, znam za Borac i za FMP. Borac sam ja radio, ciljano sam je uradio sa tako spuštenim krovom, da bi bilo bliže realnosti (relativno mala sala). Svestan sam da smeta malo na normalnoj kameri, ali ako se sećam treba malo samo da se spusti kamera. Ono što je veći problem je hala FMPa u kojoj je nemoguće igrati na normalnoj kameri + ima bug sa zidovima koji nestaju kada se igra na 2k kameri, ali tu halu nisam ja radio, ona je već i "stara" ima preko 2 godine, a čovek koji ju je uradio zaključao ju je specijalnim programom, te ne mogu da je editujem nikako. Što se ostalih hala tiče, bar na default kameri, mislim da nema nekih većih problema. Da napomenem samo još, da ja bar kad ih radim, uglavnom testiram default (broadcast) kameru, kao i 2k kameru, gotovo je nemoguće namestiti da na svakoj kameri izgleda dobro, pogotovo ako se teži ka tome da bude što približnije stvarnosti.
Zakucavanja će svakako biti sređena, primetio sam i ja neke falinke, pa ću probati to još dodatno ispraviti u nekom updateu.
A ovo za parket mi nije poznato, ako budeš u mogućnosti molim te slikaj o čemu se radi.

Citat: Bejn 93;1511858
Nije jbga :D Radi tečno, ali dođe neka igra u tranziciji najčešće ili pri šuti i ono zasecka, a onda opet teče igra pa opet tako zasecka u krug :D

Probaj možda i sa isključivanjem procesa koji ti nisu potrebni u tom trenutku, možda i antivirus da ugasiš. Imamo sličnu konfu, a moram se pohvaliti da ja guram sve na high, tečno, nikada nisam imao nikakav problem tog tipa, tako da verovatno nije do konfiguracije već do neke preopterećenosti.
« Poslednja izmena: 4. januar 2019, 23:29:14 od strane Wolfy03 »
 

Djuranovic.l

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #54 poslato: 4. januar 2019, 23:43:19 »
Citat: Wolfy03;1511705


ABA 2K19 Patch by Wolfy03 & Samke




--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


ABA League
ABA 2 League
6 other Balkan teams
Košarkaška Liga Srbije
Druga Muška Liga Srbije
5 Prva Muška Regionalna Liga - Sever teams


Spoiler
Budućnost VOLI Podgorica
Cedevita Zagreb
Cibona Zagreb
Crvena Zvezda mt:s Beograd
FMP Železnik
Igokea Aleksandrovac
Krka Novo Mesto
Mega Bemax Sremska Mitrovica
Mornar Bar
Partizan NIS Beograd
Petrol Olimpija Ljubljana
Zadar

Borac Čačak
Dynamic Beograd
Helios Suns Domžale
Lovćen Cetinje
MZT Skopje
Rogaška Slatina
Sixt Primorska Koper
Spars Sarajevo
Split
Sutjeska Nikšić
Vršac
Zrinjski Mostar

Bosna Royal Sarajevo
Rabotnički Skopje
Šibenik
Sloboda Tuzla
Teodo Tivat
Ulcinj

Beovuk Beograd
Dunav Stari Banovci
Metalac Valjevo
Mladost Zemun
OKK Beograd
OKK Novi Pazar
Sloboda Uzice
Spartak Subotica
Tamiš Pančevo
Vojvodina Novi Sad
Zlatibor Čajetina

Kolubara Lazarevac
Konstantin Niš
Mladost Smederevska Palanka
Napredak JKP Aleksinac
Pirot
Plana
Proleter Zrenjanin
Radnički Kragujevac
Rtanj Boljevac
Sloga Kraljevo
Vrbas
Zdravlje Leskovac
Zemun
Žarkovo

Mladost Veternik
Mladost Nova Pazova
Srem Sremska Mitrovica
Sloven Ruma
Sveti Djordje Zitiste


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dresovi
Tereni
Hale
Face
Portreti
Publika
Čirlidersice
Brisač parketa
Baneri
Adboards
Igrači sa svim tačnim informacijama i animacijama
Transferi do 31.12.2018.
Free Agency (150 igrača)
Sudije Belošević, Javor i Pukl

Lopte
(ABA, ABA 2, Molten)
TV kanali
(Arenasport 1, Arenasport 2, Arenasport 3, Arenasport 4, Arenasport 5, RTS, HRT, RTCG)
Skorbordovi
(ABA, ABA 2, KLS, KSS, KRK)
ENB
HD mrežica na košu
Grafika u glavnom meniju
Podrška za MyCareer, Association, Season, Blacktop i Playoff modove



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Screenshots:
Spoiler



















--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


LINKOVI:


Main Directory Files (sve iz .rar fajla extractovati na mesto gde je instalirana igrica; primer(Local Disk (C: )/Program Files (x86)/NBA 2K14))





Roster File (ubaciti na mesto gde su i ostali saves fajlovi; primer(Local Disk (C: )/Users/ime-korisnika/AppData/Roaming/2K Sports/NBA 2K14/Saves))





Selektovanje lopti, kanala i skorborda (bilo gde ga staviti; za selekciju potrebno je iz željenog foldera prekopirati sve fajlove na mesto gde je instalirana igrica)





OPCIONALNO:

    ENB
    Tight Jersey mod
    [/LIST]


    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


    Special thanks to: 2K Serbia, mundoacblive.com, Medevenx, Kid2K, Vlad Zola Jr., nba-live.com, moddingway.com

    [/QUOTE]

    Pec je vrhunski,i sve to.Ali moze li se napraviti da pec ima zaseban .exe?Jer kad se svi faljovi kopiraju u folder gde je NBA instaliran,zamene se stari fajlovi.Npr. Imao sam Medevenx novi roster za NBA,ali kad sam ubacio ove fajlove u NBA folder ,ovi Medevenxovi fajlovi su nestali,I sad uopste ne moze da se igra igrica sa pravim NBA timovima.
    Unapred Hvala i jos jednom,VRHUNSKI ODRAĐEN POSAO
     

    Wolfy03

    • Moderator
    • Superstar
    • *****
    • Poruke: 2434
      • Pogledaj profil
    Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
    « Odgovor #55 poslato: 5. januar 2019, 00:14:41 »
    Citat: Djuranovic.l;1511860
    Pec je vrhunski,i sve to.Ali moze li se napraviti da pec ima zaseban .exe?Jer kad se svi faljovi kopiraju u folder gde je NBA instaliran,zamene se stari fajlovi.Npr. Imao sam Medevenx novi roster za NBA,ali kad sam ubacio ove fajlove u NBA folder ,ovi Medevenxovi fajlovi su nestali,I sad uopste ne moze da se igra igrica sa pravim NBA timovima.
    Unapred Hvala i jos jednom,VRHUNSKI ODRAĐEN POSAO
    Hvala na pohvalama.
    Slažem se da je lakše kada ima zaseban .exe, ali nažalost nema ko da ga odradi, a ja lično da se bakćem još i sa tim, ne mogu. Žao mi je što su ti se fajlovi za Medov peč uslovno rečeno zagubili. Mi uvek preporučujemo back up i da se pečevi instaliraju na clean verzije, upravo zbog ovakvih situacija, da ne bi došlo do prekopiravanja fajlova, zbrke i sličnog.
     

    ДејанР

    • Edit Tim
    • Moderator
    • Top player
    • *****
    • Poruke: 427
      • Pogledaj profil
    Re: Odg: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
    « Odgovor #56 poslato: 5. januar 2019, 00:57:03 »
    Citat: vukasin98;1511851
    Nista ne brisi, samo pre nego sto udjes u igru iskljuci net u podesavanjima. I javi jel upalilo. :D
    Potvrdjujem ovu foru.
    Skoro sam provalio ovo za Fifu 14 i 2k14. Ne znam razlog ali djeluje.
     
    Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: vukasin98

    Conee

    • Beginner
    • *
    • Poruke: 31
      • Pogledaj profil
    Odg: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
    « Odgovor #57 poslato: 5. januar 2019, 12:11:45 »
    Braco, uspeo sam da nekako instaliram patch i nesto sam cackao sa onim nba 2k14 folderima, na kraju uspeo. Usao sam u igricu i odigrao malo, pec je zaista fantastican i sve pohvale. Bravo Wolfy

    Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока
     
    Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Wolfy03

    Wolfy03

    • Moderator
    • Superstar
    • *****
    • Poruke: 2434
      • Pogledaj profil
    Re: Odg: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
    « Odgovor #58 poslato: 5. januar 2019, 12:22:42 »
    Citat: Conee;1511950
    Braco, uspeo sam da nekako instaliram patch i nesto sam cackao sa onim nba 2k14 folderima, na kraju uspeo. Usao sam u igricu i odigrao malo, pec je zaista fantastican i sve pohvale. Bravo Wolfy


    Hvala na pohvalama, uživaj! :)
     
    Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Conee

    Djuranovic.l

    • Beginner
    • *
    • Poruke: 2
      • Pogledaj profil
    Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
    « Odgovor #59 poslato: 5. januar 2019, 12:43:04 »
    Citat: Wolfy03;1511861
    Hvala na pohvalama.
    Slažem se da je lakše kada ima zaseban .exe, ali nažalost nema ko da ga odradi, a ja lično da se bakćem još i sa tim, ne mogu. Žao mi je što su ti se fajlovi za Medov peč uslovno rečeno zagubili. Mi uvek preporučujemo back up i da se pečevi instaliraju na clean verzije, upravo zbog ovakvih situacija, da ne bi došlo do prekopiravanja fajlova, zbrke i sličnog.


    Hvala na odgovoru.Imam jos jedno pitanje.Kad igram NBA sve je normalno,ne koci,Ali kad igram Aba2k19 sve secka I koci.Ako je to do goeyoverlaystatic.iff fajla ,kako da nadjem originalni,jer nemam bekap?HVALA