Autor Tema: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch  (Pročitano 133175 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

SakotaBB

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #360 poslato: 11. jun 2021, 09:53:34 »
Ovaj pec stvarno predobro izgleda polako sam poceo da instaliram vase dodatke i mogu vam reci da sam odusevljen.
Dugo sam igrao spanski pec ACB i EL 2015 ali vi ste ih nadmasili svaka cast.
Posecivajuci vas sajt nasao sam neki pack nesto gde ste ostavljali slike igraca aba  lige i jos po nesto ali juce kada sam pokusao na sajtui ga nema?Da li je do mene ili do vas?
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio, Wolfy03

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #361 poslato: 11. jun 2021, 12:25:37 »
Ovaj pec stvarno predobro izgleda polako sam poceo da instaliram vase dodatke i mogu vam reci da sam odusevljen.
Dugo sam igrao spanski pec ACB i EL 2015 ali vi ste ih nadmasili svaka cast.
Posecivajuci vas sajt nasao sam neki pack nesto gde ste ostavljali slike igraca aba  lige i jos po nesto ali juce kada sam pokusao na sajtui ga nema?Da li je do mene ili do vas?

Hvala na pohvalama, trudili smo se... ako ne postoji ambicija da se napravi nešto do tog trenutka neviđeno i još bolje od onoga što je bilo pre, ne treba se ni prihvatati posla. Štancati jedan te isti peč sa tri transfera razlike je besmislica (pogotovo kada se radi o starijim igrama). Što se tiče drugog dela, da, Samke ga je skinuo sa sajta (ujedno i sa Google Drive-a) jer besmisleno je da nešto stoji tamo, a ne koristi ničemu, samo opterećuje prostor. Čak smo i novije pečeve izbacili odande, da bi na sajtu ostalo samo ono što smo timski, zajedničkim snagama, odradili. I odmah da odgovorim, neće ga niko kačiti nazad.
 

pavle.st00

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #362 poslato: 21. avgust 2021, 17:22:28 »
Pozdrav,imam problem kada igram association i kada zavrsim sezonu ima onaj off season tasks.. E tu kada dodjem dole do kraja,do "rookie signings" i kada hocu da predjem to izbacuje me iz igrice,ako ima neko resenje bio bih vam zahvalan! :)
 

fipaaa

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #363 poslato: 2. februar 2022, 18:26:01 »
rade li idalje ovi patchevi??
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26478
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #364 poslato: 2. februar 2022, 20:01:06 »
Zašto ne bi radili?


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

NikolaPadina

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #365 poslato: 23. februar 2022, 22:21:53 »
Braco, pomagajte ubacio sam roster tamo gde treba i sve odradio. I kad udjem u igricu pokazuje mi grbove i sve (tipa grb zvezde a igraci cikaga)
kad idem na options i load i sve to ne pokazuje mi da ucitam rosters (prvi put instaliram ovako nesto tako da izvinite ako sam lose obajsnio).\
POMAGAJTE I HVALAAA :)
 

nathan0327

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #366 poslato: 14. mart 2022, 13:34:13 »
Thank you for this mod I'm from Philippines. 🇵🇭