Autor Tema: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch  (Pročitano 132647 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Conee

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 31
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #30 poslato: 3. januar 2019, 11:33:58 »
Braco, ja nemam nba 2k14 folder u 2k sports, sta da radim?
 

danilo123

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 7
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #31 poslato: 3. januar 2019, 12:49:24 »
I kada tražim pik ne piše mi ono slip roll fade
 

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Re: Odg: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #32 poslato: 3. januar 2019, 13:49:05 »
Citat: Nemanjavuj;1511773
Da li cete ubaciti ABA sampijone i rekorede u Association, da li cete odraditi pomocne trenere ?

Videćemo, možda, ali svakako to nije trenutno prioritet.

Citat: danilo123;1511776
Peč radi sve ekstra,ali kada treba da šutiram bacanja ne mogu da šutnem da li znate zbog čega je to?

Ne znam, drugi put u životu čujem za tako nešto. Prvi put sam za to čuo na primeru Euroleague 2K14 peča koji je bio u izradi turskog tima NBATrky. Tada je problem bio oko fajla goeyoverlaystatic.iff, međutim u ovom slučaju to možeš otpisati jer isti fajl je korišćen i za EL2K18, kao i ABA 2 2K18 peč i sve radi normalno (da ne kažem da i ABA 2K19 radi sve normalno).

Citat: Conee;1511786
Braco, ja nemam nba 2k14 folder u 2k sports, sta da radim?

Ne mogu ti tu pomoći brate, to je već do instalacije same igrice, ne znam šta si gde instalirao. Jedno je sigurno, a to je da u 99% slučajeva taj folder mora da postoji negde. Probaj da ga iščačkaš.

Citat: danilo123;1511789
I kada tražim pik ne piše mi ono slip roll fade

Opet, nije do peča. Proveri da li si sve Main Directory fajlove prebacio kako treba. Lično sam testirao pre nego što je otvorena tema i pušteni linkovi, downloadovao isti pack i sve ubacio u clean verziju igre. Ništa dodatno dodavao, ništa oduzimao, i sve radi kako treba.
 

danilo123

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 7
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #33 poslato: 3. januar 2019, 14:46:21 »
Citat: Wolfy03;1511790
Videćemo, možda, ali svakako to nije trenutno prioritet.



Ne znam, drugi put u životu čujem za tako nešto. Prvi put sam za to čuo na primeru Euroleague 2K14 peča koji je bio u izradi turskog tima NBATrky. Tada je problem bio oko fajla goeyoverlaystatic.iff, međutim u ovom slučaju to možeš otpisati jer isti fajl je korišćen i za EL2K18, kao i ABA 2 2K18 peč i sve radi normalno (da ne kažem da i ABA 2K19 radi sve normalno).



Ne mogu ti tu pomoći brate, to je već do instalacije same igrice, ne znam šta si gde instalirao. Jedno je sigurno, a to je da u 99% slučajeva taj folder mora da postoji negde. Probaj da ga iščačkaš.



Opet, nije do peča. Proveri da li si sve Main Directory fajlove prebacio kako treba. Lično sam testirao pre nego što je otvorena tema i pušteni linkovi, downloadovao isti pack i sve ubacio u clean verziju igre. Ništa dodatno dodavao, ništa oduzimao, i sve radi kako treba.

Onda sam ja nesšto pogrešio tokom prebacivanja,pokušaću opet,svakako hvala na odgovoru :)
 

vukasin98

  • Edit tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 554
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #34 poslato: 3. januar 2019, 14:53:21 »
Citat: Conee;1511786
Braco, ja nemam nba 2k14 folder u 2k sports, sta da radim?

Najlaksi nacin ti je da ides desni klik na ikonicu NBA, izaberes Open file location, otvorice ti folder gde ti je igra instalirana i tu kopiras sve potrebno za ovaj pec.
A ako mislis na folder saves gde ubacujes roster fajl, u search kucaj %appdata%, izbacice ti folder, tu imas 2K Sports, NBA 2K14 i u Saves folder ubacis roster fajl.

PS: Da se nadovezem na Wolfyia, sve radi kako treba, bez bagova, testirano. :D
Jedino moze da se desi da ste promasili lokaciju gde treba da kopirate fajlove ili da niste ocitali roster u samoj igri.
« Poslednja izmena: 3. januar 2019, 14:56:22 od strane vukasin98 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Wolfy03, ДејанР

danilo123

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 7
    • Pogledaj profil
Odg: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #35 poslato: 3. januar 2019, 16:33:04 »
Da li će biti neki abdejt za navijanja?
 

danilo123

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 7
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #36 poslato: 3. januar 2019, 17:17:18 »
Citat: Wolfy03;1511790
Ne znam, drugi put u životu čujem za tako nešto. Prvi put sam za to čuo na primeru Euroleague 2K14 peča koji je bio u izradi turskog tima NBATrky. Tada je problem bio oko fajla goeyoverlaystatic.iff, međutim u ovom slučaju to možeš otpisati jer isti fajl je korišćen i za EL2K18, kao i ABA 2 2K18 peč i sve radi normalno (da ne kažem da i ABA 2K19 radi sve normalno).
Problem pravi TV kanal,jer kada ga obrišem da bih imao bolji fps onda mi se to desi i kada ga opet ubacim onda radi normalno,da li postoji mogućnost da se to nekako popravi?
 

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: Odg: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #37 poslato: 3. januar 2019, 18:03:35 »
Citat: danilo123;1511796
Da li će biti neki abdejt za navijanja?

To sigurno neće biti. Jedan od razloga je i taj da ove godine nema .exe selektora, tako da su samo najneophodnije stvari (lopte, scoreboardovi i tv kanali) u folderu selektovanje.

Citat: danilo123;1511798
Problem pravi TV kanal,jer kada ga obrišem da bih imao bolji fps onda mi se to desi i kada ga opet ubacim onda radi normalno,da li postoji mogućnost da se to nekako popravi?

Majstore, ne možeš brisati fajlove na svoju ruku i onda mi dolaziti ovde sa pričom peč ne radi. Normalno je da neće raditi, ali onda je do tebe, a ne do peča. Ja iz ovoga mogu da zaključim da jedva teraš NBA 2K14 na svom računaru. A ako je tako ne možeš ni od peča očekivati ne znam ni ja šta. Ono što mogu da ti preporučim jeste da ako imaš negde backup NBA 2K14 (sve fajlove), izvučeš taj originalni, default fajl gooeyoverlaystatic.iff i ubaciš ga gde ti je peč. To će rešiti problem, neće biti TV kanala, igrači će normalno izvoditi bacanja i dobićeš malo na FPS. Zaključak, dakle nema šta tu da se popravi, kod 99% ljudi to radi, možeš samo za sebe eto na gore navedeni način malo poboljšati performanse.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: vukasin98

Tango

  • Gost
Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #38 poslato: 3. januar 2019, 18:10:57 »
Wolfy brate moj sve pohvale!!!Najaktivniji clan ovog dela foruma i covek koji pravi sjajne patch-eve.Ja cu ovaj patch,na moju veliku zalost skinuti tek u Februaru(iz licnih tehnickih razloga)ali sam hteo da te pitam par pitanja koja me jako zanimaju.
Da li se u FA nalazi Charles Jenkins,ako se nalazi koji mu je rating,a ako se ne nalazi,da mi pojasnis zasto?
Da li ima i dalje onih ''problema'' kao u prethodnim tvojim patchevima(da je sve nekako tamnije i da igra malo koci),odnosno da li cu morati ponovo brisati odredjene fajlove kada skinem patch?
 

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #39 poslato: 3. januar 2019, 18:31:53 »
Citat: Tango;1511801
Wolfy brate moj sve pohvale!!!Najaktivniji clan ovog dela foruma i covek koji pravi sjajne patch-eve.Ja cu ovaj patch,na moju veliku zalost skinuti tek u Februaru(iz licnih tehnickih razloga)ali sam hteo da te pitam par pitanja koja me jako zanimaju.
Da li se u FA nalazi Charles Jenkins,ako se nalazi koji mu je rating,a ako se ne nalazi,da mi pojasnis zasto?
Da li ima i dalje onih ''problema'' kao u prethodnim tvojim patchevima(da je sve nekako tamnije i da igra malo koci),odnosno da li cu morati ponovo brisati odredjene fajlove kada skinem patch?

Hvala na pohvalama.

Što se tiče prvog pitanja, Jenkins se ne nalazi u FA. Gledao sam da se u FA mahom nalaze igrači koji su zaista Free Agenti i u stvarnosti, eventualno oni koji igraju po nekim manjim klubovima u Evropi (tipa Kinsey koji trenutno nastupa za Dijon u Francuskoj), ili neki koji bi iz razvojne NBA lige došli, dakle bez igrača koji trenutno nastupaju u Evroligi pa čak i Evrokupu.

Što se drugog pitanja tiče, to zatamnjenje je vezano za ENB (meni se lično dopadaju malo te ''hladnije'' boje, smatram da bolje izoštravaju sliku), međutim, ove godine sam ENB kao i Tight Jersey mod ostavio kao opcionalno, dakle svako ko hoće da ga skine može, a isto tako i ne mora (zavisi od izbora i od tehničkih mogućnosti), peč će raditi i bez tih modova. U tvom slučaju npr, ako ti ENB ne radi, ne moraš ga skidati, možeš skinuti samo Tight Jersey (zbog lepšeg izgleda dresova) i radiće sve kako treba.
 

danilo123

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 7
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Re: Odg: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #40 poslato: 3. januar 2019, 18:42:28 »
Citat: Wolfy03;1511800



Majstore, ne možeš brisati fajlove na svoju ruku i onda mi dolaziti ovde sa pričom peč ne radi. Normalno je da neće raditi, ali onda je do tebe, a ne do peča. Ja iz ovoga mogu da zaključim da jedva teraš NBA 2K14 na svom računaru. A ako je tako ne možeš ni od peča očekivati ne znam ni ja šta. Ono što mogu da ti preporučim jeste da ako imaš negde backup NBA 2K14 (sve fajlove), izvučeš taj originalni, default fajl gooeyoverlaystatic.iff i ubaciš ga gde ti je peč. To će rešiti problem, neće biti TV kanala, igrači će normalno izvoditi bacanja i dobićeš malo na FPS. Zaključak, dakle nema šta tu da se popravi, kod 99% ljudi to radi, možeš samo za sebe eto na gore navedeni način malo poboljšati performanse.

Nisam ni mislio da je u peču problem jer je peč odličan,znam da ja pravim problem jer hoću da izvučem kolko fpsa mogu zato sam prvo nešto sam i pokušao, ne razumem ljutnju, ali se izvinjavam ako sam se pogrešno izjasnio u pitanju, svakako hvala na odgovoru.
 

Tango

  • Gost
Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #41 poslato: 3. januar 2019, 18:42:58 »
Hvala na odgovorima,zao mi je zbog Djenke,ali svakako nije realno da se u ovom trenutku vrati u ABA ligu.E pazi znas da nisam znao da je Kinsi u Dijonu...propade taj covek.Javljam ti utiske patch-a cim ga skinem(pocetak Februara nadam se).I da ti postavim jos jedno pitanje vezano za FA.Mozes da napises najboljih 15-ak Free agenata,cisto da vidim na kakve se tu igrace moze racunati...Veliki pozdrav!
 

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #42 poslato: 3. januar 2019, 19:06:39 »
Citat: danilo123;1511803
Nisam ni mislio da je u peču problem jer je peč odličan,znam da ja pravim problem jer hoću da izvučem kolko fpsa mogu zato sam prvo nešto sam i pokušao, ne razumem ljutnju, ali se izvinjavam ako sam se pogrešno izjasnio u pitanju, svakako hvala na odgovoru.


Ne ljutim se ja uopšte, samo hoću da ti kažem da moraš biti precizan. Pokušao si sam, to je pohvalno, ali onda treba da napišeš uradio sam to i to, kako bih i ja znao kako mogu da ti pomognem, a ne da i ja lupam glavu a ne znam o čemu se radi. Nema na čemu, i drugi put, slobodno, ako još nešto bude trebalo, tu smo.

Citat: Tango;1511805
Hvala na odgovorima,zao mi je zbog Djenke,ali svakako nije realno da se u ovom trenutku vrati u ABA ligu.E pazi znas da nisam znao da je Kinsi u Dijonu...propade taj covek.Javljam ti utiske patch-a cim ga skinem(pocetak Februara nadam se).I da ti postavim jos jedno pitanje vezano za FA.Mozes da napises najboljih 15-ak Free agenata,cisto da vidim na kakve se tu igrace moze racunati...Veliki pozdrav!


Planirano je par mini updateova, videću, možda ga i ubacim u FA.
Što se ostalih tiče: Malcolm Delaney, Marcus Williams, Zoran Dragic, Quincy Miller, Tarence Kinsey, Orlando Johnson, Pierre Jackson, Augusto Lima, Vitor Benite, Taylor Rochestie, Alessandro Gentile, Jonah Bolden itd... Možda bi ti zanimljivi bili i Milko Bjelica, Tadija Dragićević, Boris Savović, Blake Schilb, Luka Mitrović, Big Sofo itd. Valjda će da bude da se skocka jedna lepa ekipica. :D
 

Tango

  • Gost
Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #43 poslato: 3. januar 2019, 19:27:23 »
uuu dobri free agenti!!!Samo kad procitam Delaney,Dragic,Gentille,Jackson...i to povezem sa sadasnjom ekipom Zvezde,pa brate!!!Ajde vidi da mi ubacis jos i Djenku(bar je njega lako,imas ga i u samoj igri i u svim vasim patchevima) i da mu das neki dobar rating(trenutno je u dobroj formi brat,plus bivsi MVP).Pa necu se skidati sa ovog patcha!!!I da naravno Big Sofo i Tadija,pa je l' su zivi ti ljudi?!?!Stvarno svaka cast na odabiru!
 

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Re: [NBA 2K14] ABA 2K19 Patch
« Odgovor #44 poslato: 4. januar 2019, 16:20:00 »
U prvi post ubačeni i linkovi za download sa Google Drivea.