Autor Tema: [NBA 2K Story] KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE  (Pročitano 10776 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tango

  • Gost
Re: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #30 poslato: 13. jul 2017, 19:31:52 »
Pala i Alba-Zvezda nastavila seriju pobeda
Kosarkasi Crvene zvezde pobedili su Albu na svom parketu rezultatom 57-43.
[ATTACH=CONFIG]28862[/ATTACH]
Crvena zvezda je kontrolisala citav mec i lagano stigla do nove pobede.Crvena zvezda ne zna za poraz i demonstrirala je silu na nemackom predstavniku.
Zvezda je zavrsila prvo poluvreme sa rezultatom 29-20.Dzenkins je ponovo bio najbolji igrac,Milosavljevic i Siva nikako nisu mogli da ga sacuvaju.U prvom poluvremenu popularni Djenka je zabelezio 14 poena.
U drugom poluvremenu Dzenkinsu se prikljucio Lazic i njih dvojica su sami vukli Zvezdu do kraja meca.Dzenkins je mec zavrsio sa 26 poena,a Lazic sa 12.
Na drugoj strani jedino je Miler bio zapazen sa 12 poena.
Na kraju meca navijaci su dugo pevali sa igracima,a najvise se naravno pevalo Charlsu Dzenkinsu.

[ATTACH=CONFIG]28863[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]28864[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]28865[/ATTACH]
Izjave trenera na konferenciji za stampu:
Radonjic:Jos jedna bitna pobeda za nas.Nastavili smo seriju i odigrali smo odlicnu utakmicu.Raduje me dobra igra Lazica,a ne treba trositi reci na Dzenkinsa.
Trener Albe se iz nepoznatih razloga nije pojavio na konferenciji za stampu.
 

Tango

  • Gost
Re: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #31 poslato: 13. jul 2017, 19:54:03 »
Dzenkins i Lazic produzili ugovore!
Dzenkins je apsolutno najbolji igrac Zvezde i Evrolige ove sezone.U proseku ima 25.3 poena i 3.6 ukradenih lopti po mecu.Igra najbolju sezonu u karijeri.Iako ima ugovor na jos godinu dana,Zvezda se otvorila i dala mu sjajan ugovor i posle ove sezone Dzenkins ce imati jos 3 godine ugovora u Zvezdi.
[ATTACH=CONFIG]28866[/ATTACH]
Lazic je imao ugovor do kraja ove sezone,on je zvezdin specijalac i zasluzio je novi ugovor.On ce posle ove sezone imati ugovor na jos 3 godine kao i Dzenkins.
[ATTACH=CONFIG]28867[/ATTACH]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball, AleksaVP

Tango

  • Gost
Re: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #32 poslato: 16. jul 2017, 15:04:44 »
Obavestenje:
Ljudi sto se tice moje neaktivnosti vec 3 dana razlog je sto sam se razboleo i nisam mogao ni da igram a kamoli da pisem.Ocekujte da nastavim tek za 2-3 tada jer imam visoku temperaturu.Odigracu par nebitnih utakmica(Galatasaray,Bayern...)pa kad ozdravim tad taman slede Fener,CSKA,Makabi...
 

Tango

  • Gost
Re: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #33 poslato: 20. jul 2017, 18:41:11 »
Krece Play-off-Zvezda na Barselonu!
KK Crvena zvezda je imala sjajnu sezonu iza sebe-ostvaren je skor od 17-12.Za razliku od prethodne sezone ove nije bilo rusenja najvecih ekipa ovog takmicenja.Zvezda je gubila od Fenera,Reala,CSKA...Ali je pobedjivala ekipe sebi ravne i tako dosla do sjajnog ucinka.
MVP regularnog dela bio je Charls Dzenkins koji je imao sjajnu sezonu-14,5 poena po mecu,uz 1,8 ukradenih lopti,59% iz igre i 44% za tri poena.
Zvezdi sad predstoji Play-off gde ce u prvoj rundi igrati protiv Barselone.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Tango

  • Gost
Re: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #34 poslato: 20. jul 2017, 18:42:44 »
morao sam ovako ljudi,temperatura me i dalje drzi pa sam simulirao sve do kraja regularnog dela.Zao mi je sto nisam mogao da rusim najvece ekipe ali jbg.Ocekujte play-off kad ozdravim,nadam se uskoro!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Tango

  • Gost
Re: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #35 poslato: 23. jul 2017, 17:05:38 »
Dzenkins srusio Barselonu za nastavak sna
KK Crvena zvezda plasirao se u polufinale konferencije pobedom nad ekipom Barselone 70-55.
[ATTACH=CONFIG]28878[/ATTACH]
Zvezda je kontrolisala veci deo meca.Dzenkins je dominirao u svim segmentima igre i vec se na poluvremenu mogao naslutiti prolaz crveno-belih u narednu fazu.
Barselona je bolje otvorila utakmicu serijom 10-2 ali se Zvezda brzo konsolidovala i na kraju 1. cetvrtine rezultat je bio 16-16.
U drugoj cetvrtini Zvezda je demonstrirala snagu,Dzenkins i Lazic su pogadjali iz svih suteva i rezultat na poluvremenu je bio 41-25 za nase momke.
I drugo poluvreme bolje je otvorila Barselona,Dzenkins je seo da odmori i Claver se raspucao i spustio razliku u jednom trenutku na -9.
Medjutim to je bilo sve od Blaugrane,jer je u poslednjoj cetvrtini Dzenkins samo zavrsio posao.
Izjave trenera na kraju utakmice:
Radonjic:"Cestitke mojim momcima na prolasku dalje i cestitke Barseloni na fer i korektnoj borbi.Odigrali smo sjajan mec i zasluzili smo prolaz."
Alonso:"Prvo bih teo da cestitam ekipi iz Beograda,igaju prelepu kosarku i zasluzili su prolaz dalje.Ovo je kraj sezone za nas,okrecemo se domacem prvenstvu."


[ATTACH=CONFIG]28879[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]28880[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]28881[/ATTACH]

Zvezdi je do istorijskog uspeha ostalo jos tri koraka,ali nasi momci nemaju pravo na kiks.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Tango

  • Gost
Re: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #36 poslato: 24. jul 2017, 20:08:57 »
Razbijen Armani-sledeca je Baskonija!
Kosarkasi Crvene zvezde pobedili su ekipu Milana sa 76-54 i plasirali se na final four!
[ATTACH=CONFIG]28883[/ATTACH]
Zvezda je kontrolisala citav mec.Dzenkins je opet odigrao neverovatnu partiju(30 poena) a ovoga puta u prvi plan je iskocio i Dangubic.
Zvezda je bila bolja u prvom poluvremenu i na odmor otisla sa 37-25.U prvom poluvremenu Dzenkins je postigao 18 poena.
Drugo poluvreme je Armani otvorio serijom 8-0,ali je zatim proigrao Dangubic i u poslednju cetvrtinu se uslo sa rezultatom 53-39.
U poslednjoj cetvrtini Dzenkins i Dangubic su samo dovrsili posao.Na kraju meca su zaigrali i mladi Dobric,Simanic...

[ATTACH=CONFIG]28884[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]28885[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]28886[/ATTACH]
Izjave trenera na konferenciji za stampu:
Radonjic:"Cestitke mojim momcima na prolasku na final four.Ovo je ogroman uspeh za nas.Vec smo usli u istoriju KK Crvena zvezda,sada moramo odigrati najbolje sto znamo."
Repesa:"Cestitam Crvenoj zvezdi prolazak dalje.Oni su to zasluzili.Veliki uspeh za srpsku kosarku."
Na ovogodisnjem final four-u ce pored Crvene zvezde ucestvovati Baskonia,CSKA i Galatasaray.Zvezda u polufinalu igra sa Baskoniom.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Tango

  • Gost
Re: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #37 poslato: 25. jul 2017, 16:12:43 »
Zvezdina skola kosarke protiv Baskonije-sa CSKA u finalu!
Kosarkasi Crvene zvezde plasirali su se u finale Evrolige pobedom nad Baskoniom 61-35!
[ATTACH=CONFIG]28887[/ATTACH]
Zvezda nije odigrala najbolju napadacku utakmicu,ali je odigrala verovatnu najbolju odbrambenu utakmicu sezone i spustila protivnika na samo 35 poena.
Puleni Dejana Radonjica su resili mec vec u prvom poluvremenu,gde je rezultat bio 41-21.U prvoj cetvrtini samo rezultat je bio 22-6!Najbolji pojedinac prvog poluvremena zasigurno je bio Demarkus Nelson,koji je poluvreme zavrsio sa 12 poena.
U drugom poluvremenu Zvezda se nije puno trosila i dosta se ispucavala pa je zato ovakav rezultat na kraju meca.
Zvezdin najbolji igrac ove sezone Dzenkins je dao 22 poena ali je za tri sutirao 1-6.

Sa druge strane istakli su se Buboa i Larkin sa 11 odnosno 10 poena.
[ATTACH=CONFIG]28888[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]28889[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]28890[/ATTACH]
Izjave trenera na konferenciji za stampu:
Pridjoni:"Moja ekipa nije odigrala dobro!Momci iz Beograda su zasluzili finale,mi nismo,to je to."
Radonjic:"Prvo bih hteo reci da smo odigrali sjajan mec u odbrani.Baskonia je masila neke otvorene suteve i eto ga.Idemo u finale!"
Crveno-beli ce se u istorijskom finalu sastati sa CSKA koji je eliminisao Galatasaray.
 

Tango

  • Gost
Re: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #38 poslato: 26. jul 2017, 15:07:55 »
KK Crvena zvezda je sampion Evrope!!!
Kosarkasi Crvene zvezde osvojili su Evroligu pobedom u finalu nad CSKA 79-73!
[ATTACH=CONFIG]28894[/ATTACH]
Crveno-beli su odlicno otvorili utakmicu i posle prve cetvrtine imali prednost 26-17.Najbolji u prvoj cetvrtini bio je Charls Dzenkins sa 7 poena.
CSKA je bolje pocela drugu cetvrtinu gde je Kurbanov sutevima sa distance pravio razliku i rezultat na poluvremenu je bio 37-35 za nase momke.Dzenkins je poluvreme zavrsio sa 12 poena,Nelson sa 8.Na drugoj strani Kurbanov je postigao 13 poena.
Treca cetvrtina je apsolutno protekla u dominaciji naseg tima Nelson i Ostin su sjajno zapoceli,a Dzenkins sa dve vezane trojke odlicno zavrsio cetvrtinu.U poslednju cetvrtinu se uslo sa rezultatom 60-50 za Zvezdu.
U poslednjoj cetvrtini Teodosic i De Colo su vratili svoju ekipu u mec.U jednom trenutku bilo je 60-60.CSKA je napravila seriju od 10-0.
Potom na scenu ponovo stupa neverovatni Dzenkins i postize 11 poena(tri trojke i jedna dvojka).Dok na drugoj strani Hines postize 6 poena.Rezultat na 20 sekundi do kraja je bio 78-73 za crveno-bele.Teodosic je promasio trojku.Napravljen je faul nad Mitrovicem.Zvezdin kapiten pogadja jedno od dva slobodna bacanja i 11 sekundi pre kraja postavlja konacnih 79-73.Higins je promasio i veliko slavlje je pocelo!


[ATTACH=CONFIG]28896[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]28897[/ATTACH]
MVP Play-off dela takmicenja bio je Charls Dzenkins sa 28 poena,2.3 skoka,4.5 asistencije,3.3 ukradene lopte,69 % iz igre i 50% za tri poena po mecu.Dzenkins je tako upotpunio MVP sezonu jer je bio i MVP regularnog dela.

Izjave trenera i igraca na konferenciji za stampu:
Radonjic:"Presrecan sam,napravili smo najveci uspeh u novijoj istoriji srpskog sporta!Ovo je najveci dan za mene i moje igrace od kad smo u klubu.Zaista nemam vise komentara.Ovo je neverovatno".-izjavio je Radonjic,dok su mu tekle suze niz lice.
Itudis:"Cestitke igracima Zvezde na ogromnom uspehu,kako za njih tako i za srpski sport.Oni su zasluzili ovo jer su bili najbolja ekipa ove sezone".
Dzenkins(MVP takmicenja):"Ovo je nesto najlepse u mojoj karijeri.Ovo mi je cetvrta sezona u crveno-belom dresu i zaista najbolja sezona u karijeri.Osvojili smo najveci trofej u Evropi i ostacemo zapisani zlatnim slovima u istoriju srpskog sporta.Neverovatno!"na pitanje novinara kako komentarise dve MVP nagrade Dzenkins je odgovorio:"To je takodje timski uspeh da nije bilo mojih saigraca tesko da bih imao ovako odlicnu sezonu.Na kraju,moram reci da su moje nagrade mnogo manje od klupskog uspeha."
Teodosic(kapiten CSKA):"Cestitao bih Crvenoj zvezdi ovaj neverovatan uspeh.Zaista su zasluzili sve ovo.Drago mi je da moja zemlja ima sampiona Evrope.Kad sam vec morao da izgubim finale,ovako mi je bilo najlepse".


Dok slavlje na ulicama sirom Srbije uveliko traje sutra se ocekuje i veliko organizovano slavlje na Malom Kalemegdanu.
Spoiler
[ATTACH=CONFIG]28899[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]28900[/ATTACH]
« Poslednja izmena: 26. jul 2017, 15:15:09 od strane Tango »