Autor Tema: [NBA 2K Story] KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE  (Pročitano 10771 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tango

  • Gost
Re: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #15 poslato: 9. jul 2017, 20:50:05 »
Zvezda sigurna na startu Evrolige-Vezenkov i Dzenkins srusili Zenit!
[ATTACH=CONFIG]28837[/ATTACH]
KK Crvena zvezda je pobedila Zenit na startu Evrolige!Zvezda je odigrala sjajno prvo poluvreme i na odmor otisla sa +8,35-27.Najbolji u prvom poluvremenu bio je Demarkus Nelson koji je na terenu radio sve od poena do asistencija.
A onda na pocetku 3. cetvrtine Stefan Markovic sam igra protiv Zvezde i pravi seriju od 11-3.Delovalo je da Zvezda pada u kanal,ali se onda probudio Aleksandar Vezenkov i sam postigao osam poena i tako vratio Zvezdu u zivot.
Zvezda je u poslednju cetvrtinu usla sa +3 i nije ispustala prednost do kraja utakmice.Naprotiv-prednost je samo rasla!
Dzenkins je poceo da dominira parketom i vezao je cak 3 ukradene lopte i 3 zakucavanja!Do kraja meca gledali smo bukvalno utakmicu 2 na 1,posto su Dzenkins i Vezenkov igrali protiv odlicno raspolozenog Stefana Markovica(21 poen) i Zvezda je lagano zavrsila utakmicu rezultatom 62-47.Sledeci mec KK Crvena zvezda gostuje u Las Palmasu i ide na megdan Gran kanariji.

[ATTACH=CONFIG]28838[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]28839[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]28840[/ATTACH]
« Poslednja izmena: 9. jul 2017, 20:55:18 od strane Tango »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #16 poslato: 9. jul 2017, 21:38:23 »
Bravo brate cestitam na prvencu.forsiraj brzi protok lopte i pik igru imas cirbesa tu pravi razliku ne oslanjaj se na sut puno.Protiv najacih resavaj napad u zadnjoj sekundi igraj na malo poena moj savet
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 

Tango

  • Gost
Re: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #17 poslato: 9. jul 2017, 22:07:52 »
Hvala brt!Potrudicu se da te poslusam.Cirbes je puno gresaka pravio pa sam ga brzo izbacio.
DRAGO MI JE STO SE PRATI MOJA PRICA!!!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Messi 10 El maestro

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #18 poslato: 9. jul 2017, 22:19:37 »
Sta je nepises aba ligu kup i kls.Inace prati se pogledaj moju temu sutra se vracam u pisanje
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 

Tango

  • Gost
Re: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #19 poslato: 9. jul 2017, 23:47:31 »
Hocu brate!Aba liga,kup i kls mi nisu zanimljivi za igranje(mogu zatvorenih ociju da pobedim ekipe poput Dunava)pa zato igram samo Evroligu:D
 

Tango

  • Gost
Re: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #20 poslato: 10. jul 2017, 00:11:41 »
A mozda kad zavrsim 2-3 sezone u Evroligi napisem jednu pricu samo Aba liga,videcu ako budem imao vremena.Kup i kls neci sigurno pisati,mrzi me da igram sa Mladostima,Dunavima i Spartacima.:D
 

Tango

  • Gost
Re: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #21 poslato: 10. jul 2017, 14:23:51 »
Zvezda jedva na Kanarskim ostrvima-Gran canaria-Crvena zvezda 57-62
[ATTACH=CONFIG]28841[/ATTACH]
Zvezda se provukla!Bar tako kaze krajnji rezultat meca.
Zvezda je odigrala vise nego solidno prvo poluvreme i otisla na odmor sa prednoscu od pet razlike 31-26.Demarkus Nelson je zario i palio terenom sa 8 poena i 2 ukradene je zavrsio prvo poluvreme.
Zatim je odigrala dobro i trecu cetvrtinu gde su Guduric i Ostin odrzavali prednost laganim kosevima.U poslednju cetvrtinu Zvezda je usla sa plus 10,50-40.
A onda zamalo da poslednja cetvrtina bude kobna za nas tim.U jednom trenutku bilo je samo +3 za Zvezdu,50-47.Dzenkins je silio sut iako je video da ga nece,sutnuo je 5 vezanih trojki i svih pet promasio!Dejan Radonjic je ludeo na klupi i pri rezultatu 55-52 uveo na teren Nelsona koji je vezao 7 poena i doneo drugi trijumf crveno-belima.
Posle meca uspeli smo da popricamo sa Dzenkinsom,pitali smo ga zasto je imao tako lose sutersko vece,na sta je on odgovorio:"Nisam ni brojao koliko sam trojki promasio mislio sam samo da pogodim jednu pa ce da krene,ali sam vezao promasaj za promasajem,nadam se da cu biti bolji na sledecem mecu,za sad je najvaznija pobeda".
Zvezda sledeci mec igra u Malagi,protiv ekipe Unikahe.

[ATTACH=CONFIG]28844[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]28843[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]28842[/ATTACH]
« Poslednja izmena: 10. jul 2017, 14:27:15 od strane Tango »
 

Tango

  • Gost
Re: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #22 poslato: 10. jul 2017, 17:48:22 »
Zvezda protutnjala kroz Malagu!Unikaha-Crvena zvezda 44-58
[ATTACH=CONFIG]28845[/ATTACH]
Crvena zvezda je zabelezila 3. trijumf u isto toliko meceva.Ovoga puta je pobedjena Unikaha.
Crvena zvezda je kontrolisala citav mec,na poluvremenu je vec imala +17,35-18.
Dzenkins i Vezenkov su izgleda zvezdin novi tandem jer su opet oni gospodarili parketom,Vezenkov je bio nepromasiv,dok je Dzenkins imao samo 2 promasaja na kraju utakmice.
U drugo poluvreme Zvezda je usla rasterecena i Radonjic je dao sansu mladim igracima,poput Dobrica i Rakicevica.
Zvezda je u trecoj cetvrtini bila sjajna a tempo je diktirao najvise Vezenkov.
U poslednjoj cetvrtini zvezda se opustila i dozvolila Unikahi da se primakne do -14,ali nista vise od toga.
Zvezda sledeci mec gostuje u Kaunasu i ide na noge Zalgirisu.

[ATTACH=CONFIG]28846[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]28847[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]28848[/ATTACH]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Tango

  • Gost
Re: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #23 poslato: 10. jul 2017, 19:02:47 »
Zvezda pobedila Zalgiris posle produzetka-Dzenkinsov mec karijere!
[ATTACH=CONFIG]28849[/ATTACH]
Dzenkins je tokom karijere znao da ima mnogo neverovatnih meceva-protiv Budiveljnika u Areni je ubacio 29 poena,u dresu GSW je Portlandu dao 27 poena,ali sada je prevazisao sebe i oborio rekord Evrolige-protiv Zalgirisa je dao 46 poena!!!
Sve mu je polazilo za rukom sutirao je 16-25 iz igre,5-7 za tri,igrao sjajnu odbranu,skakao,delio asistencije-radio je sve sto jedan igrac moze da uradi!
[ATTACH=CONFIG]28850[/ATTACH]
Djenka je od 73 poena Zvezde ubacio 46!Ovakvu utkamicu niko nikad do sad nije odigrao i verovatno nikad niko i nece.
U prvom poluvremenu bolja je bila ekipa Zalgirisa koja je na poluvremenu vodila 30-26.
U drugom poluvremenu Zvezda se konsolidovala pogotovo u odbrani i u poslednju cetvrtinu usla sa zaostatkom od 3 poena,45-42.
U cetvrtoj cetvrtini su se stalno menjali Zvezda i Zalgiris u vodjstvu,15 sekundi pred kraj Zalgiris je izjednacio na 59-59 i Zvezda je imala napad za pobedu.Lopta je dosla do Dzenkinsa koji je bio odgurnut medjutim sudija nista nije dosudio,Dzenkinsu je lopta ispala i utakmica je otisla u produzetak.
Produzetak je bolje poceo Zalgiris koji je preko Vestermana stigao cak i do +5,68-63,ali je onda Dzenkins vezao 8 poena i Zvezda je povela 71-68.
Zatim pogodak Ulanovasa za 71-70  i brz faul na Dzenkinsu 6 sekundi pre kraja.Dzenkins je bio siguran sa slobodnih bacanja i Zvezda je stigla do 73-70.Vesterman je promasio trojku i slavlje je moglo da pocne.Malobrojna grupa Zvezdinih navijaca je slavilo sa igracima jos 40 minuta nakon kraja utakmice,naravno najvise se orilo cuveno "Djenka ooo",a zatim je i krenula pesma "Nas je Djenka bolji od Lebrona".Sve u svemu magicna partija Dzenkinsa i magicna pobeda Zvezde.
[/SIZE][/FONT]
[ATTACH=CONFIG]28851[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]28852[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]28853[/ATTACH]
Posle meca Dzenkins je izjavio sledece:"Ovo mi je najdraza utakmica u zivotu!!!Covece ubacio sam 46 poena.Postao sam rekorder Evrolige,usao sam u istoriju!Ne znam sta vise da kazem,znao sam posle meca protiv Gran kanarije da cu morati da nadoknadim sve te promasaje,ali ovome se ni sam nisam nadao.Ovo je neverovatan osecaj."
« Poslednja izmena: 10. jul 2017, 19:19:14 od strane Tango »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Messi 10 El maestro, Bayern-fussball

Tango

  • Gost
Re: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #24 poslato: 11. jul 2017, 17:08:29 »
Zvezda neverovatnim preokretom srusila Uniks
[ATTACH=CONFIG]28854[/ATTACH]
Unics-Crvena zvezda 53-75 rezultat koji ako niste gledali utakmicu govori da je neka ekipa glatko pobedjena,a kad bi vam neko rekao da je ta ekipa vodila posle prve cetvrtine 11 razlike kako bi ste ga pogledali?E bas tako!Uniks je diktirao tempo prvog poluvremena,pogadjao otvorene suteve i izgledalo je kao da ce to biti prvi poraz Zvezde ove sezone.Ali tako nisu mislili Dzenkins i Guduric.Rezultat poluvremena je bio 33-29 u korist Uniksa.I to tako sto je Zvezda u poslednjem minutu prvog poluvremena vezala 6 poena.
A onda je u drugom poluvremenu Uniks osramocen.Uniks je u drugom poluvremenu primio neverovatnih 46 poena,a dao samo 20!Osramotio ga je Dzenkins koji je opet odigrao fenomenalno i postigao 32 poena uz 7 ukradenih lopti,a da pritom nije sutnuo ni jednu trojku na mecu!Osramotio ga je Guduric neverovatnim zakucavanjem preko Parahouskog i 4 trojke "bez koske".Osramotio ga je Ajzea Ostin kada je ledjnim pivotom bacio Ponkrasova na pod.Osramotio ga je Dejan Radonjic.Osramotila ga je Crvena zvezda!
Crvena zvezda je odigrala drugo poluvreme kao GSW gde je Guduric bio Thompson,a Dzenkins mesavina Karija i Durenta.Dzenkins je u cetvrtoj cetvrtini vezao cetiri ukradene lopte.Setao se pored Lengforda kao pored malog deteta.Guduriceva trojka preko Clarka sa 8 metara je ubola u srce sve navijace Uniksa.Navijace Uniksa koji su odradili jedan stvarno ljudski gest kada su ovacijama pozdravili Dzenkinsa kada je izasao iz igre 35 sekundi pred kraj.
Jos jedna neverovatna pobeda za nas tim,koji sledecu utakmicu igra kuci sa Barselonom.


[ATTACH=CONFIG]28855[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]28856[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]28857[/ATTACH]
« Poslednja izmena: 11. jul 2017, 17:10:39 od strane Tango »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Re: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #25 poslato: 11. jul 2017, 18:14:17 »
Predlažem ti da slike ne kačiš kao attachmente već da ih uploaduješ na neki sajt tipa Imgur.com ili bilo koji drugi, te da koristiš samo linkove tih slika, za forum, kako bi one izgledale veće i lepše

 

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #26 poslato: 11. jul 2017, 22:09:59 »
Brate imas samo jedno takmicenje ubaci konferencije treneri izjave i po igrac iz oba tima.Dkini fraps zameni dugme za sacuvavanje slike
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 

Tango

  • Gost
Re: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #27 poslato: 12. jul 2017, 00:28:01 »
Skinuo sam Fraps sve ove slike su Frapsom,ne zelim da mi slike budu vece neko bas da budu ovako male.ako te zanima sta je na slici pritisnes na nju i eto.
Za ovo konferencije i to bice kad budemo igrali kuci,posto sam mnogo imao gostovanja.U pravom zivotu retko kad na gostovanju mozes naci izjavu naseg igraca i trenera.Jedino sam stavio kod Dzenkinsa posle utakmice sa Zalgirisom,jer kad bi tako nesto neko uradio u stvarnosti svi bi novinari trazili izjave.
 

Tango

  • Gost
Re: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #28 poslato: 12. jul 2017, 16:43:26 »
Obavestenje:
Danas ne ocekujte nijednu utakmicu,nemam vremena  posto nisam kuci,bice sutra 2 utakmice.
 

Tango

  • Gost
Re: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #29 poslato: 13. jul 2017, 13:41:59 »
Zvezda nastavila seriju pobeda-Barselona pala u Areni
Crvena zvezda je u neizvesnoj utakmici pobedila Barselonu rezultatom 58-55.
[ATTACH=CONFIG]28858[/ATTACH]
Barselona je bolje otvorila utakmicu i posle prve cetvrtine vodila sa 15-12.Navaro je pogadjao sa svih pozicija i od Barseloninih 15 dao 9 poena.
Zvezda je onda sjano odigrala 2. cetvrtinu gde je Dzenkins dominirao i Zvezda je na poluvreme otisla sa prednoscu 29-21.
Drugo poluvreme bolje je krenula Zvezda,Dzenkins je nastavio da pogadja i sve je bilo sjajno,rezultat na kraju 3. cetvrtine bio 43-29.
A onda je Barselona proigrala u poslednjoj cetvrtini gde su Navaro i Tomic terorisali zvezdo kos.Mladi Ostin nije mogao da sacuva Tomica koji je vezao 8 poena.
Rezultat 10 sekundi pre kraja je bio 54-52 u korist naseg tima i Barselona je imala napad.Lopta je dosla do Tomica koji je krenuo na polaganje,ali ga je sacekao Luka Mitrovic.Zvezdin kapiten mu je udario rampu i dobacio loptu Guduricu na kome je napravljen faul.Guduric je pogodio oba bacanja i rezultat u tom trenutku je bio 56-52.Ostalo je 7 sekundi do kraja.Lopta je dosla do Navara koji je pogodio trojku i rezultat 2 sekunde pre kraja je bio 56-55 za Zvezdu.Dzenkins je bio siguran sa slobodnih bacanja i Barsa je imala sekundu da pogodi trojku i odvede mec u produzetke.Posto nije imala tajmauta,Rice je sutnuo sa svoje polovine i pogodio tablu.
Zvezda je zabelezila bitnu pobedu,a u sledecem kolu u Beograd dolazi Alba.

[ATTACH=CONFIG]28859[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]28860[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]28861[/ATTACH]
Izjave trenera na konferenciji za stampu:
Alonso:Moja ekipa je odigrala solidan mec.Ne mogu reci smo bili losi.Ponestalo nam je srece na kraju meca kada je Tomic dobio rampu.Zvezda je sjajna ekipa izelim im sve najbolje do kraja.
Radonjic:Pa,sta da kazem,odigrali smo dobru utakmicu,mogli smo bolje u poslednjoj cetvrtini ali samo se pobeda pise.Na pitanje novinara kako komentarise sjajnu formu Dzenkinsa Radonjic je odgovorio:On je sjajan igrac.Kad krene da pogadja on ne moze da stane.Ali pogledajte samo koliko on poena da posle sjajne odbrane i ukradenih lopti.Zato je on jedan od najboljih igraca Evrolige trenutno.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball