Autor Tema: [NBA 2K Story] KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE  (Pročitano 10785 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tango

  • Gost
[NBA 2K Story] KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« poslato: 6. jul 2017, 13:55:06 »
krecem od sutra redovno da pisem,inace igracu season u EL 2K17,Hall of fame tezine,default sliders.Nadam se da ce vam biti zanimljivo!!!
« Poslednja izmena: 18. novembar 2021, 18:31:32 od strane Wolfy03 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VEK1NG

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #1 poslato: 6. jul 2017, 14:19:27 »
A sta pises ne kontam druze?
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 

Tango

  • Gost
Re: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #2 poslato: 6. jul 2017, 14:40:43 »
trenersku karijeru sa zvezdom,samo cu igrati u season modu da bi bilo realnije,jer u evropi nema trejdova i drafta
« Poslednja izmena: 6. jul 2017, 14:47:16 od strane Tango »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VEK1NG

Tango

  • Gost
Re: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #3 poslato: 7. jul 2017, 13:04:08 »
Novi format Evrolige
Evroliga ocigledno zeli da se priblizi NBA,pa je novi format gotovo isti.Ima doduse nekoliko promena:umesto 82 utakmice koliko igraju timovi u NBA,timovi u Evroligi ce igrati 29(po jednu svako sa svakim)i u plej-ofu ce se igrati na jednu dobijenu(u NBA na 4).
Timovi ce biti podeljeni u dve konferencije-istocnu i zapadnu.Bice 30 klubova:CSKA,Fenerbahce,Efes,Barcelona,Real Madrid,Gran Canaria,Tenerife,Bamberg,Bayern,Alba,Crvena zvezda,Partizan,Cedevita,Olimpijakos,Panathaniakos,Makabi Tel aviv,Hapoel Jerusalim,Uniks,Zenit,Baskonia,Unikaha,Valensija,Olimpija Milano,Monako,Himki,Zalgiris,Galatasaraj,Darusafaka,Besiktas i Lokomotiva Kuban.
Na prvi pogled deluje kao nikad jaca Evroliga i bice veoma tesko nasim klubovima...
« Poslednja izmena: 8. jul 2017, 13:14:34 od strane Tango »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VEK1NG

Tango

  • Gost
Re: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #4 poslato: 7. jul 2017, 13:20:09 »
Zvezda pravi novi tim
Jovic u Milanu,Kuzmic u Realu,Simonovic u Uniksu!Tako su odjeknuli transferi zvezdinih igraca.A po najnovijim informacijama Nejt Wolters i Dion Thompson takodje vise nisu igraci naseg kluba!KK Crvena zvezda nije imao sredstva da parira unosnim ponudama ovig ekipa i skoro svi najvazniji igraci su napustili klub u jednom danu,Zvezda ce dobiti obestecenje:Kuzmic 300 hiljada,Jovic 100 hiljada(Simonovic je sporazumno raskinuo ugovor,dok su Thompson i Wolters slobodni igraci)ali ce biti tesko da nadoknadi ovoliki broj i kvalitet igraca.
KK Crvena zvezda se zahvaljuje svim igracima koji su napustili klub i zeli im puno srece u nastavku karijere.


[ATTACH=CONFIG]28828[/ATTACH]
[/FONT][/SIZE]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VEK1NG

Tango

  • Gost
Re: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #5 poslato: 7. jul 2017, 13:41:53 »
Zvezda vratila bivseg stranca-Demarkus Nelson ponovo crveno-beli
Demarkus Nelson(191 cm,Pg,31god)je novi-stari plejmeker KK Crvena zvezda!Amerikanac sa srpskim pasosem se tako vratio u klub u kojem je uspesno igrao u sezonama 12/13 i 13/14.Ostao je upamcen po velikoj borbenosti,snazi i tuci protiv Partizana kada je bacio na pod Nikolu Milutinova.
Po dolasku na aerodrom izjavio je:Srecan sam sto sam ponovo ovde,Beograd dozivljavam kao svoju kucu,a Zvezdu volim najvise na svetu.Bice mi drago da cu opet saradjivati sa trenerom Radonjicem i sa Charlsom,Lazom i Mitrom,koji su bili tu jos u mom prvom mandatu.Napred Zvezda!!!

[ATTACH=CONFIG]28829[/ATTACH]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VEK1NG

Tango

  • Gost
Re: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #6 poslato: 7. jul 2017, 14:12:48 »
Zvezda nastavlja da vraca bivse strance-i Maik Cirbes opet u crveno belom!
Nemacki centar Maik Cirbes(27 god,208 cm) vratio se u klub koji ga je proslavio,i bice sjajna zamena za Ognjena Kuzmica(otisao u Real).Maik je u crveno belom dresu nastupao u sezonama 14/15 i 15/16.Dok je u prvoj sezoni bio izmena Bobanu Marjanovicu,u drugoj je eksplodirao i postao najvazniji zvezdin igrac.U toj sezoni Zvezda je otisla do TOP 8 Evrolige(ispala od CSKA)a Cirbes je uz Millera i Jovica bio glavni igrac tima.Sa KK Crvena zvezda je osvojio 2 titule ABA lige,2 titule superlige i jedan Kup Radivoja Koraca.
Po dolasku u beograd je izjavio:Opet sam kuci!Posle godinu dana sam se vratio i presrecan sam.Zelim sa Zvezdom da dodjem do finala Evrolige!!!
[ATTACH=CONFIG]28830[/ATTACH]
[/SIZE][/FONT]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VEK1NG

Tango

  • Gost
Re: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #7 poslato: 7. jul 2017, 14:21:56 »
Ajzea Ostin prekomandovan iz FMP-a u Zvezdu
Americki centar Ajzea Ostin(216 cm,23 god)prekomandovan je u Zvezdu iz razvojnog tima iz Zeleznika i bice izmena Maiku Cirbesu ove sezone.
"Ostin je imao veoma dobru sezonu i zasluzio je da predje u Zvezdu.Ima odlican skok,duge ruke i veoma solidan sut,tako da bi trebalo da bude od pomoci nasem klubu",izjavio je Nebojsa Covic.
Dok je Ostin izjavio sledece:"Puno sam napredovao u FMP-u i spreman sam za Zvezdu.Zahvalan sam Bogu sto mi je pruzio ovakvu sansu".
Inace ostali smo vam duzni da je Cirbes potpisao ugovor na 2 godine,dok su Nelson i  Ostin potpisali cetvorogodisnje ugovore.
[ATTACH=CONFIG]28831[/ATTACH]
[/SIZE][/FONT]
« Poslednja izmena: 7. jul 2017, 14:26:28 od strane Tango »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VEK1NG

Tango

  • Gost
Re: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #8 poslato: 7. jul 2017, 18:15:44 »
Zvezda zeli da vrati Kalinica
[ATTACH=CONFIG]28832[/ATTACH]
Dobili smo ekskluzivnu vest iz uprave crveno-belih a to je da Zvezda zeli da posle Nelsona i Cirbesa  u tim vrati jos jednog fantasticnog igraca-Nikolu Kalinica!
Standardni reprezentativac nase zemlje i bitan sraf Fenerbahcea je na meti bivseg kluba,ali je pitanje kako ce Zvezda izdejstvovati njegov transfer.Problem su velika plata i obestecenje koje ce Fenerbahce traziti.
Naravno Zvezda ce se jako potruditi na ga vrati u svoje redove,ali kako saznajemo postoje i druge opcije...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VEK1NG

Tango

  • Gost
Re: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #9 poslato: 8. jul 2017, 13:04:23 »
Nista od Kalinica-Vezenkov u Zvezdi!
Prevelika plata Nikola Kalinica bila je problem za Crvenu zvezdu pa se ono brzo okrenula novim opcijama,i pronasla je mladog Bugarina iz Barselone!
[ATTACH=CONFIG]28833[/ATTACH]
Aleksandar Vezenkov(21god,206cm,sf-pf) novo je pojacanje KK Crvena zvezda!Mladi Bugarin je inace rodjen na Kipru,ali su mu roditelji iz Bugarske,sto mozete zakljuciti po prezimenu.Poslednji Bugarin u Zvezdi pre njega bio je Filip Videnov jos "davne" 2010.
Po dolasku u Beograd Vezenkov je izjavio:"KK Crvena zvezda je veliki klub,nesto slicno kao Barselona!Igraju sjajnu kosarku i nadam se da cu se brzo uklopiti."
Vezenkov je potpisao ugovor do kraja sezone sa crveno-belima.
[/SIZE][/FONT]
« Poslednja izmena: 8. jul 2017, 19:28:49 od strane Tango »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VEK1NG

Tango

  • Gost
Re: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #10 poslato: 8. jul 2017, 13:12:27 »
Bjelica u Tenerifama!
Sesti igrac ove sezone koji je napustio klub sa Malog Kalemegdana je Milko Bjelica!Posle Jovica,Kuzmica,Simonovica,Thompsona i Woltersa i iskusni krilni centar je napustio Zvezdu!
On je postao novi clan Tenerifa,inace sampiona FIBA lige sampiona iz prosle sezone.
"Milko je sjajan momak i igrac,zelimo mu sve najbolje u nastavku karijere",izjavio je Nebojsa Covic.
Zvezdi sad preostaje nista drugo nego da trazi igraca na poziciji cetiri...
[ATTACH=CONFIG]28834[/ATTACH]
[/SIZE][/FONT]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VEK1NG

Tango

  • Gost
Re: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #11 poslato: 8. jul 2017, 19:36:29 »
Zvezda nasla zamenu za Bjelicu-Stefan Jankovic potpisao na 3 godine!
Stefan Jankovic(23 god,211cm,pf-c)novi je kosarkas KK Crvena zvezda.
"Veoma je visok sto odgovara Zvezdi,jer moze pokrivati obe centarske pozicije i slican je tip igraca kao Bjelica.",izjavio je igracev menadzer,dok je Jankovic izjavio sledece:
"Veoma sam srecan sto cu igrati u Zvezdi,klubu iz mog rodnog grada,mogu da pomognem u evroligaskim izazovima."
Pored srpskog Jankovic ima i kanadski pasos i prosao je koledz u Americi.

[ATTACH=CONFIG]28836[/ATTACH]
« Poslednja izmena: 8. jul 2017, 19:40:14 od strane Tango »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VEK1NG

Tango

  • Gost
Re: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #12 poslato: 9. jul 2017, 12:42:47 »
OBAVESTENJE:
Od veceras krecem da pisem utakmice u Evroligi,stim da nece biti screenshot-ova jer mi je sjebano dugme printscreen.Pokusacu da nalazim neke slike sa interneta koje odgovaraju utakmicama!
Igracu utakmice na 5 minuta cetvrtina,Hall of fame tezina,default slajdersi.
« Poslednja izmena: 9. jul 2017, 12:47:40 od strane Tango »
 

Samke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1117
    • Pogledaj profil
Re: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #13 poslato: 9. jul 2017, 19:16:14 »
Citat: Tango;1471677
OBAVESTENJE:
Od veceras krecem da pisem utakmice u Evroligi,stim da nece biti screenshot-ova jer mi je sjebano dugme printscreen.Pokusacu da nalazim neke slike sa interneta koje odgovaraju utakmicama!
Igracu utakmice na 5 minuta cetvrtina,Hall of fame tezina,default slajdersi.

Skini Fraps.
 

Tango

  • Gost
Re: KK Crvena zvezda-PUT DO EVROPSKE TITULE
« Odgovor #14 poslato: 9. jul 2017, 19:29:29 »
dobra ideja Samke,evo skidam!