Autor Tema: KLS 2K17 V2 ― Prikazi  (Pročitano 10777 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

StefanCarina

  • Regular
  • **
  • Poruke: 53
    • Pogledaj profil
KLS 2K17 V2 ― Prikazi
« poslato: 24. mart 2017, 20:53:12 »



KLS 2K17 V2-Najava




Želite li da dominirate sa nekim od večitih rivala godinama,ili možda želite klub iz vašeg mesta dovesti do samog vrha srpske košarke?
Želite li dovoditi vaše omiljene igrače u vaš klub?Želite li postati legenda vašeg omiljenog košarkaškog kluba,ili kluba iz vašeg mesta?
Ako želite,došli ste na pravo mesto :D




U odnosu na prvu verziju naseg peča,u novoj verziji našeg peča naći će se mnogo više ekipa,samim tim više mogućnosti za vas da birate sa kojom ekipom želite praviti uspehe.Peč će biti podeljen u tri rostera,a koje će se ekipe naći u kom rosteru,pogledajte :D









KLS Roster



Roster u kojem će se naći svi naši ABAligaši,cela Košarkaška liga Srbije kao i velika većina Druge Muške lige Srbije,spisak timova je sledeći,idealno ako želite da vaš omiljen klub dovedete rame uz rame sa večitim rivalima i ostalim velikanima srpske košarke.

SpoilerBeovuk
Borac
Crvena Zvezda NIS
Dunav
Dynamic
FMP
Futog
Kolubara
Konstantin
Mega Leks
Metalac
Mladost Smed.Palanka
Mladost Zemun
Napredak Aleksinac
Napredak Krusevac
OKK Beograd
Partizan
Pirot
Plana
Proleter Naftagas
Radnicki 1950
Rtanj
Sloboda
Sloga
Smederevo
Spartak
Tamis
Vojvodina
Vrsac
Zlatibor












1MRL Roster
[/B][/SIZE]



Da li ste nekada ekipu iz vašeg mesta želeli proveriti sa ostalim manjim timovima iz ostatka države?
Da li želite sa juniorima Partizana,Crvene Zvezde i Mege pokušati da napravite uspeh ?
Da li vam nedostaju utakmice nekadašnjih prvoligaša,Zdravlja,Radničkog ili možda beogradskog Radničkog?
Ako ste takvi,1MRL roster je pravi za vas :D




SpoilerBeko
BKK Radnicki
Crnokosa
Crvena Zvezda U18
Dunav
Jablanica
Jagodina
Jedinstvo
Klik
Kursumlija
LA Basket
Mega Leks U18
Morava
Nis
Novi Pazar
Partizan U18
Pusta Reka
Radnicki
Ras
Srem
Stara Pazova
Student
Sveti Djordje
Ub
Vitez
Zarkovo
Zdravlje
Zeleznicar
Zemun
Zlatar











Republika Srpska Roster
[/SIZE][/B]



U ovom rosteru našli smo mesta za najboljih 30 ekipa u Republici Srpskoj,tačnije one za koje se mogla naći bilo kakva informacije,slika ili bilo šta drugo,da bismo vam dodatno dodali na zanimljivosti igre,ako ste iz Republike Srpske,ovaj roster će za vas biti pravo uživanje :D


SpoilerBorac Nektar
Buducnost
Celik
Feniks
Derventa
Gacko
Heo
Igman
Igokea
Jahorina
Kakanj
Kozara
Leotar
Lider
Mladost 76
Mladost
OKK
Prijedor
Radnik
Rogatica
Rudar
Sampion
Slavija
Sloboda
Sokolac
Student
Sutjeska
Teslic
Una
Varda He









Okviran datum izlaska peča za sada još ne postoji,na ovoj temi ćemo vas obaveštavati o radu na peču,postavljati slike i obaveštavati vas o eventualnim izmenama,ako imate neki predlog,zamena možda nekih ekipa,molimo vas da me kontaktirate u PM,ali preduslov svega je da ekipa koju predlazete ima nacin da se za nju nadju iole bilo kakve informacije na internetu,pozdrav do daljnjeg :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Samke, Bojan Rakocevic, Bayern-fussball

aleksa23

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 9
    • Pogledaj profil
Re: KLS 2K17 V2 ― Prikazi
« Odgovor #1 poslato: 26. mart 2017, 19:37:56 »
Hoce moci da se dovode igraci kao u ABA Liga patchu ?
 

TuckiZR

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 14
    • Pogledaj profil
Re: KLS 2K17 V2 ― Prikazi
« Odgovor #2 poslato: 26. mart 2017, 21:55:05 »
Genijalno,jedva cekam da skinem
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: StefanCarina

StefanCarina

  • Regular
  • **
  • Poruke: 53
    • Pogledaj profil
Re: KLS 2K17 V2 ― Prikazi
« Odgovor #3 poslato: 27. mart 2017, 00:40:37 »
Citat: aleksa23;1462406
Hoce moci da se dovode igraci kao u ABA Liga patchu ?

Naravno da će moći,ne vidim razlog zašto ne bi moglo :D
 

StefanCarina

  • Regular
  • **
  • Poruke: 53
    • Pogledaj profil
Re: KLS 2K17 V2 ― Prikazi
« Odgovor #4 poslato: 29. mart 2017, 15:41:01 »
Negativno sam iznenadjen nezainteresovanošću ljudi za ovaj projekat,niko ni da se javi da ostavi neki komentar,pitanje neko ili nešto.I na temi gde smo izbacili V1 ovog peča nije bilo nikakvog komentara o samoj igri i o utiscima igrača,a downloada ima dosta.Smatram to nepravednim prema timu uopšte i mislim da ukoliko niko ne prati rad tima i sam tok izrade peča,nema smisla ni izbacivati ga.Ne kazem sada da mi odustajemo od projekta,mi radimo i dalje punom parom,samo je svima nama u timu nejasno i čudno zašto nema komentara igrača,sportski pozdrav.
 

boske

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 761
    • Pogledaj profil
Re: KLS 2K17 V2 ― Prikazi
« Odgovor #5 poslato: 29. mart 2017, 17:37:37 »
Do sad nisam igrao ali sam pratio vas rad, sad vidim tek ovo i jedva cekam da izadjem da krenem sa Sremom(ako je to klub iz Sremske Mitrovice) onda cu ostaviti svoje utiske :)
 

StefanCarina

  • Regular
  • **
  • Poruke: 53
    • Pogledaj profil
Re: KLS 2K17 V2 ― Prikazi
« Odgovor #6 poslato: 29. mart 2017, 20:58:26 »
Citat: boske;1462613
Do sad nisam igrao ali sam pratio vas rad, sad vidim tek ovo i jedva cekam da izadjem da krenem sa Sremom(ako je to klub iz Sremske Mitrovice) onda cu ostaviti svoje utiske :)

Nažalost,pošto su na dnu tabele u DMLS morali smo da ih stavimo u roster sa 1MRL timovima,gde će verovatno uz Jagodinu biti bez konkurencije :D
 

boske

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 761
    • Pogledaj profil
Re: KLS 2K17 V2 ― Prikazi
« Odgovor #7 poslato: 29. mart 2017, 22:24:29 »
Citat: StefanCarina;1462635
Nažalost,pošto su na dnu tabele u DMLS morali smo da ih stavimo u roster sa 1MRL timovima,gde će verovatno uz Jagodinu biti bez konkurencije :D


Vazno je da imaju :D nadam se da ce biti svi igraci koji trenutno igraju :D
 

StefanCarina

  • Regular
  • **
  • Poruke: 53
    • Pogledaj profil
Re: KLS 2K17 V2 ― Prikazi
« Odgovor #8 poslato: 29. mart 2017, 23:14:42 »
Citat: boske;1462638
Vazno je da imaju :D nadam se da ce biti svi igraci koji trenutno igraju :D

Naravno,to se podrazumeva :D
 

aleksa23

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 9
    • Pogledaj profil
Re: KLS 2K17 V2 ― Prikazi
« Odgovor #9 poslato: 31. mart 2017, 15:54:30 »
Citat: StefanCarina;1462421
Naravno da će moći,ne vidim razlog zašto ne bi moglo :D

Jel mislis u free agents ce biti nasih kosarkasa da mogu da se dovedu (kao u ABA patchu ) , jer u prvoj verziji nema ili ja nisam nesto dobro video ?
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: KLS 2K17 V2 ― Prikazi
« Odgovor #10 poslato: 31. mart 2017, 16:32:54 »
Citat: StefanCarina;1462604
Negativno sam iznenadjen nezainteresovanošću ljudi za ovaj projekat,niko ni da se javi da ostavi neki komentar,pitanje neko ili nešto.I na temi gde smo izbacili V1 ovog peča nije bilo nikakvog komentara o samoj igri i o utiscima igrača,a downloada ima dosta.Smatram to nepravednim prema timu uopšte i mislim da ukoliko niko ne prati rad tima i sam tok izrade peča,nema smisla ni izbacivati ga.Ne kazem sada da mi odustajemo od projekta,mi radimo i dalje punom parom,samo je svima nama u timu nejasno i čudno zašto nema komentara igrača,sportski pozdrav.

Tako to ide. Ukratko to ti dođe ovako : "Radi konju, ko te šmirgla...", a za jedno hvala možeš sačekati par godina, ako te još ne ispljuju pre toga.
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

StefanCarina

  • Regular
  • **
  • Poruke: 53
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: KLS 2K17 V2 ― Prikazi
« Odgovor #11 poslato: 31. mart 2017, 21:59:03 »
Citat: nataeos;1462814
Tako to ide. Ukratko to ti dođe ovako : "Radi konju, ko te šmirgla...", a za jedno hvala možeš sačekati par godina, ako te još ne ispljuju pre toga.

Ne ljutim se ja zbog toga,nego mi je krivo što i na V1 ima i viewa dosta i downloada a niko da ostavi nikakav komentar,a ovaj projekat koji tek počinjemo smatram još boljim,jer će biti zanimljivo za igrati,i bar po meni je ideja zanimljiva i dobra,ali niko,samo tišina...
 

StefanCarina

  • Regular
  • **
  • Poruke: 53
    • Pogledaj profil
Re: KLS 2K17 V2 ― Prikazi
« Odgovor #12 poslato: 31. mart 2017, 22:02:37 »
Citat: aleksa23;1462809
Jel mislis u free agents ce biti nasih kosarkasa da mogu da se dovedu (kao u ABA patchu ) , jer u prvoj verziji nema ili ja nisam nesto dobro video ?

U novoj verziji će biti free agenata , u V1 nije bilo iz razloga što je peč sadržao 18 timova i asso nije bio dostupan za igranje.
 

grghrehh

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Re: KLS 2K17 V2 ― Prikazi
« Odgovor #13 poslato: 3. april 2017, 13:58:59 »
Please can you tell me when this patch will be released?THNX
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: StefanCarina

StefanCarina

  • Regular
  • **
  • Poruke: 53
    • Pogledaj profil
Re: KLS 2K17 V2 ― Prikazi
« Odgovor #14 poslato: 4. april 2017, 10:40:49 »
Citat: grghrehh;1462992
Please can you tell me when this patch will be released?THNX

Even we don't know still