Autor Tema: [NBA 2K Story] Za mene ne postoji poraz,samo lekcija!  (Pročitano 15056 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: Za mene ne postoji poraz,samo lekcija!
« Odgovor #30 poslato: 3. januar 2017, 13:26:51 »

Veliki preokret Sutjeske,u zadnjih dva minuta serija 18-3 i plasman u polufinale!



Kakav mec u Baru u prvom cetvrt finalnom okrsaju domaceg kupa,na kraju pobeda Sutjeske 74-73.Tim trenera Vukotica meko je usao u mec jasno se moglo videti nedostatak kapitena Spasojevica.Da nesreca bude veca u toku druge cetvrtine desilo se da se i jos jedan krilni centar Sutjeske povredi a to je Vukota Pavic.Sama utakmica bila je kontrolisana od strane Ulcinja sut ih je neverovatno sluzio probijali su puno lakih poena,do kljucanja je u jednom momentu dosla klupa Niksicana.Posle poslednjeg tajmauta Vukotic je izricito trazio udvajanja na pleju ulcinja,sto je urodilo plodom u poslednja dva minuta serijom 18-3 Niksicani idu u polufinale mnogi ce reci nezasluzeno.Mladi Kovac usao pred sam kraj postigao sest kljucnih poena i odveo svoj tim u polufinale koje je na programu sutra.



Izjave trenera i igraca nakon meca:
Spoiler
"Uh ovo je jako stresna utakmica koliko za mene toliko i za kolegu,i publiku kao i gledaoce kraj malih ekrana.Mi smo u mec usli iz neshvatljivih razloga mekano u odbrani,resenja u napadu su bila ocajna pokusao sam nekom rotacijom tajmautima jednostavno nije islo.Ulcinj je 37 minuta igrao vrhunsku kosarku,kontrolisao skok u odbrani su bili cvrsti ali ja kao takmicar i po temperamentu nikada se ne predajem bodrio sam igrace i posle poslednjeg tajmauta koji sam imao na raspolaganju krenula je neverovatna serija mog tima cak 18-3 i otisli smo u polufinale.Sutra moramo da udjemo mnogo bolje i ovaj pad kao u ovom mecu ne sme da nam se desi.Pavic je doziveo povredu butnog misica bice u sastavu ali sigurno nece moci da pomogne ekipi.Veliki hendikep za nas,prvo Radosav sad i Vukota jednostavno u najgorem trenutko docekale su nas povrede.Cestitam Ulcinju i mom kolegi na odlicnoj igri i zelim im sve ajbolje,imacemo u domacoj ligi jos meceva.Nista ne obecavam igramo rastereceno uradili smo do sada i vise nego sto se od nas ocekivalo.Sutra igramo za naseg kapitena i Pavica dacemo sve od sebe."



"Trener je vec analizirao mec,upada u oko taj nas los pocetak i odnos prema mecu i dosta smo bili sa nevericom da ozemo do preokreta.Nije nas isao sut,gubili smo lopte u napadu sve je krenulo nizbrdo.Dule je verovao u nas davao nam podrsku uz njegove savete uspeli smo da preokrenemo rezultat i mec na kraju dobijemo.Nadam se da mozemo u polufinalu da odigramo kvalitetan mec.Odusevio me nacin na koji je Ulcinj igrao sjajni su stvarno igraju zrelu kosarku ne srljaju rezultat grade od samog starta.Zelim im sve najbolje u nastaku naseg prvenstva.Zao mi je Vukote puno ce nam faliti to je jasno kao dan."


Statistika meca,karta suta,igrac utakmice:
Spoiler




Statistika igraca oba tima:
Spoiler
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       




Rezultati cetvrt finalnih meceva Kupa Crne gore:
Spoiler
Sutjeska 74-73 Ulcinj
Mornar 77-55 Danilovgrad
Buducnost 68-52 Ibar
Teodo 58-48 Zeta

Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: Za mene ne postoji poraz,samo lekcija!
« Odgovor #31 poslato: 4. januar 2017, 20:56:14 »

Mornar u trecoj cetvrtini "oduvao" Sutjesku
Vukotic realan"desetkovani smo ovo je bio maksimum mog tima"




Kosarkasi Mornara plasirali su se u finale kupa Crne gore nadigravsi Niskicku Sutjesku 85-83.Rezultat ne govori nadmoc ekipe Djordjija Pavicevica koja je dala gas u trecoj deonici pogodivsi dosta trojki,u tim momentima blistao je centar Vujosevic i maleni plejmejker Momo Dzons koji su u tandemu ukupno 44 poena dali Sutjesci.Niksicani su se nekako drzali do te fatalne trece cetvrtine kada je ekipa iz Bara uz veliku pomoc publike slomila tim Dusana Vukotica.Vratila se gosujuca ekipa minut pred kraj spustili su na -5 i na kraju imali sut za pobedu ali se nije dalo jednostavno receno Mornar je zasluzeno u fanalu domaceg kupa gde ga ceka Buducnost.Igrac utakmice bio je centar Mornara Vujosevic koji je ubacio 28 poena uz 7 skokova 6 asistencija 3 ukradene lopte 2 blokade,prikljucili su mu se Jones 16 poena,Scekic 12.Sa druge strane Sutjesku je vukao najvise ucinak supertalentovanog beka Zizica koji je ubacio27 poena uz njega jedini vredan pomena bio je Salic sa ubacenih 16 poena i 8 skokova.Svestan je i trener Sutjeske da je ovo bio maksimum njegove ekipe s obzirom da se igralo bez dva igraca Spasojevica kapitena tima,i u cetvrtfinalu povredjenog Pavica.



Izjave trenera i igraca nakon meca:

Spoiler
"Cestitam kolegi Pavicevicu i njegovom timu na prolazu u finale kupa.Mec je bio za moj tim solidno odigran prvo poluvreme pogotovo,onda se desilo nesto cega sam se pribojavao jos i pre pocetka meca kada je Jones pokazao kakva je igracina,a Vujosevic jos jednom dokazao da je rec o jednom od boljih centara Crnogorske lige.Pripremali smo odbranu na Jonesu,prvo poluvreme njega nije bilo ali sam znao da kad ubaci prvi sut da ga vise necemo zaustaviti i na kraju se tako i desilo.Nadskocili smo Mornar cak 6 nasih skokova vise,ali je bilo nedovoljno samo bolje skakati od njih.Neverovatan je podatak da smo sutirali 50% za 2 poena a da je rezultat bio naklonjen njima samim tim i pobeda.I ako je na kraju dva razlike bilo 13 izgubljenih lopti,slabija odbrana u drugom poluvremenu bilo je ono zbog cega smo porazeni.Bez kapitena Spasojevica,povredjenog Pavica nije se moglo nama je ovo bio maksimum treba biti realan.Kada sam dosao u Sutjesku nije mi postavljan bilo kakav imerativ rezultata u kupu tako da smo premasili ocekivanja u svakom slucaju.Nezalim zbog poraza idemo dalje pred mojom ekipom su odlucujuce bitke u Aba ligi jos nista nije gotovo do kraja sest kola svasta je moguce."




"Cestitam igracima Mornara na prolazu u finale kupa,zelim sve najbolje.Krivo mi je sto nismo otisli u finale i ako nismo bili bolji imali smo sut za pobedu nije nam se dalo jednostavno.Ovaj poraz boli nas igrace jer smo desetkovani,dali smo maksium ali igrali smo sa rivalom koji je jako kvalitetan.Cekaju nas Aba ligaski mecevi,i prvenstvo nase zemlje."



Statistika meca,karta suta,igrac utakmice:

Spoiler
       
       



Statistika igraca oba tima:
Spoiler
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       




Rezultati polfinalnih meceva kupa:
SpoilerMornar 85-83 Sutjeska
Buducnost 75-66 Teodo



FINALE KUPA:
SpoilerMornar 74-80 Buducnost

OSVAJAC KUPA JE EKIPA PODGORICKE BUDUCNOSTI!

« Poslednja izmena: 4. januar 2017, 20:59:33 od strane Messi 10 El maestro »
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Markec30, Bayern-fussball

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: Za mene ne postoji poraz,samo lekcija!
« Odgovor #32 poslato: 16. januar 2017, 16:57:39 »
Drugari zbog praznika jedno vreme me nije bilo...Ovih dana ocekujte nove textove pisem i dalje pratite me... Pozz ;)
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: Za mene ne postoji poraz,samo lekcija!
« Odgovor #33 poslato: 17. januar 2017, 20:43:34 »

Sok u Niksicu najbolji igrac Sutjeske napustio klub
Doveden bivsi igrac Fmp-a Markovic!




U Niksicu i pored serije dobrih rezultata kriza ne staje potresi se nastavljaju.Najnoviji u nizu je odlazak iskusnog krilnog kosarkasa Vucurovica koji je od dolaska u Niksic bio najbolji pojedinac na svakom odigranom mecu Sutjeske uz Djoka Salica.Razlozi otpustanja nisu i dalje poznati navodno je rec da je u pitanju neisplacena zarada i sigurno je da je ovo veliki udarac za klub,navijace i posebno trenera Vukotica koji ce imati ozbiljne glavobolje ko ce nadomestiti popularnog Vucketa.



Jedino sto moze da raduje klub i navijace posebno struku je da je uprava munjevito angazovala Nikolu Markovica 26.god 208.cm pokriva poziciju 4Košarkom je počeo da se bavi u mlađim kategorijama košarkaškog kluba Borča.Zatim je bio deo mlađih kategorija Beovuka iz Beograda. Od 2007. godine je nastupao u FMP iz Železnika, a jedno vreme je igrao u Radničkom FMP. Nakon integracije FMP-a sa Crvenom zvezdom nastupa i za prvi tim Crvene zvezde. Ipak nije imao puno prostora i u ABA ligi je odigrao svega 7 utakmica i postigao ukupno 20 poena. Tokom 2013. kratko je igrao i za Vojvodinu. U leto 2013. odlazi u Grčku. Igrao je po jednu sezonu za KAOD, Panelefsinijakos i solunski PAOK.Bio je deo mlađih reprezentativnih selekcija Srbije. 2007 . godine je sa Juniorskom reprezentacijom osvojio zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u Španiji. Sa univerzitetskom selekcijom osvaja bronzu 2013. godine na Univerzijadi u Kazanju.Markovic u Sutjesku stize na ugovor do kraja tekuce takmicarske sezone.
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Bayern-fussball

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 373
    • Pogledaj profil
Re: Za mene ne postoji poraz,samo lekcija!
« Odgovor #34 poslato: 18. januar 2017, 01:40:51 »
Samo cepaj majstore ,odlicni rezultati prati se ,na kojoj tezini igras ,ja igram na all star 10 min i mucim se ali igram samo prijateljske ,previse vremena mi uzima da postujem tekstove ,slike i da igram karijeru :D
 

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Za mene ne postoji poraz,samo lekcija!
« Odgovor #35 poslato: 18. januar 2017, 12:30:45 »
Citat: Bayern-fussball;1455028
Samo cepaj majstore ,odlicni rezultati prati se ,na kojoj tezini igras ,ja igram na all star 10 min i mucim se ali igram samo prijateljske ,previse vremena mi uzima da postujem tekstove ,slike i da igram karijeru :D

Igram brate na hal off hame 8 min trudim se jbg dugo igram sa slabim igracima napravim rezultat ;)Bice svega samo gledaj i prati :)
Ako igraj samo cepaj brate moj:sailor:
Hvala na podrsci
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: Za mene ne postoji poraz,samo lekcija!
« Odgovor #36 poslato: 19. januar 2017, 19:31:02 »

Zvezda prejaka za odlicne Niksicane!



Kosarkasi C.zvezde zablezili su na svom terenu jos jedan trijmuf,i nastavili niz pobeda u Jadranskoj ligi.Pred oko 2000 gledalaca tim Dejana Radonjica ozbiljno je namucila veceras solidna ekipa Sutjeske koja se nije predavala do zadnjih trenutaka bez obzira na visok rezultat i kontrolu igre u svim segmentima.Tim crveno belih nastupao je veceras bez beka Tarensa Kinzija,a treba imati u vidu da je Sutjeska vec duze vreme bez kapitena Spasojevica i Vukote Pavica.Prva deonica pripala je ubedljivo domacima koji su na krilima Kvinsija Milera postigli cak 29 poena sto je izvodilo iz takta trenera gostujuce ekipe.U drugoj i trecoj deonici gosti su poenima Salica smanjivali ispod 20 ali vise od toga se nije moglo.Zvezdu su do pobede predvodili Miler sa 14 oena 4 skoka 2 asistencije,Jovic je imao 14 poena 5 asistencija,5 skokova i asistenciju dve blokade i 1 ukradene lopte.U porazenoj ekipi istakli su se novopridosli Nikola Markovic 16 poena,6 skokova,3 asistencije,a ukradene lopte jednu bolakadu i jednu izgubljenu,Salic je ubacio 15 poena uz dva skoka,12 ubacio Kovac,a devet Korac.Do kraja takmicarskog dela ima jos dva kola,Zvezda je vec obezbedila plasman u doigravanje,dok Sutjeska ima izvesne sanse za pasman u Evrokup sledece sezone,i ako je tim preuzeo sa poslednjeg mesta ozbiljan rezultat ima Niksicki tim od dolaska novog trenera Vukotica.



Izjave trenera i igraca nakon meca:

Spoiler
"Cestitam ekipi Crvene zvezde i kolegi Radonjicu na zasluzenoj pobedi.Od samog starta meca pa i u pripremi istog svesni smo bili da igramo sa najkvalitetnijom ekipom u ligi.Mec smo pripremali tako da damo sve od sebe,da se borimo svih cetrdeset minuta i da nakon meca svako svakog sme da pogleda u oci bez ikakvog stida jednostavno da ginemo jedan za drugog.Ja sam borbenoscu mojih igraca zadovoljan,oni su imali cak 9 skokova vise sutirali su bolje za dva pona cak 54% a mi svega 40% sto nije lose ali je malo za bilo kakvo iznenadjenje.Mi smo pokusali sve,jednostavno oni ljudi su Evroligaski tim,odlicnog trenera imaju vrhunsku atmosferu mnogi Evropski velikani i tek ce da padaju budite ubedjeni u to.Drago mi je da sam bio deo ovakve atmosfere i bez ijednog incidenta uvek je lepo igrati u ovakvoj atmosferi.Mi smo igrali bez duze povredjenog kapitena Spasojevica,bez Vukote,i uz rovite Koraca i Vujovica tako desetkovani dali smo odredjeni maksimum u ovom momentu,okrecemo se nastavku Jadranske lige ostaje jos dva kola.Sada govorite da mozemo da se plasiramo u Evro kup sledece sezone,tacno ali treba biti realan kada sam uzeo ekipu svi ste nas otpisali tako da ne vodite brigu o nama mi znamo sta radimo i kakve ciljeve imamo.Zadovoljan samnastupom Markovica s obzirom da je od skora sa nama igra na odlicnom nivou za sada premasuje ono sto mi od njega ocekujemo.Sto se tice odbrane nisam zadovojan puno je to moj tim trebao bolje da odradi,idemo dalje sledeci mec je blizu"


 
"Uvek je lepo da se vratim ovde ja sam  igrao za Zvezdu,pre toga za Fmp i ovu dvoranu odlicno poznajem.Cestitam ekipi ZVezde na pobedi bili su danas bolji u svim segmentima igre,mi smo dali svoj maksimum svako od nas na terenu i tu nema sta da se pridoda.Realno je reci da je razlika u kvalitetu ogromna ZVezda nasu zemlju predstavlja u Evropi imaju organizaciju za svaki respekt,trener je sjajan kratko sam radio sa njim.Nas trener nas je pripremio na sve ovo mi smo donekle odradili sto se od nas ocekivalo,falilo je malo agresivnosti u odbrani primili smo cak 90 poena sto je previse.U npadu smo pogadjali neke suteve Salic nas je cupao pod kosem ali nije mogao sam to je svima jasno.Idemo dalje odlucujuce bitke su pred nama."



Statistika meca,karta suta,igrac utakmice:
Spoiler
       
       


Statistika igraca oba tima:
Spoiler
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       




Rezultati 24.kola Aba Jtd Lige i tabela:
Spoiler
Mega Leks 78:81 Union Olimpija
Cedevita 77:63 Metalac Farmakom
Tajfun 65:83 Partizan NIS
Zadar 84:72 MZT Skopje Aerodrom
Budućnost VOLI 89:74 Igokea
Budućnost VOLI 96:67 Igokea
Cibona 85:78 Krka
Crvena zvezda Telekom 91:74 Sutjeska



1.Buducnost VOLI:21-3
2.Cedevita:18-6
3.Crvena zvezda Telekom:18-6
4.Mega Leks:15-9   
5.Zadar:12-12   
6.Sutjeska:11-13      
7.Partizan NIS:11-13  
8.Cibona:11-13   
9.Union Olimpija:11-13       
10.MZT Skopje Aerodrom:10-14   
11.Igokea:9-15   
12.Krka:8-16
13.Metalac Farmakom:7-17      
14.Tajfun:6-18

Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: Za mene ne postoji poraz,samo lekcija!
« Odgovor #37 poslato: 23. januar 2017, 20:03:14 »

Zvezda gospodari Jadranom!





Rezultati polufinalne i finalne serije:
Spoiler


Slike sa finalnog meca:

Spoiler
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       


Aba Liga sezona 2015-2016 najbolji trener idealna petorka:
Spoiler
       
       
       
       
       



Tabela Jadranske lige po zavrsetku takmicarskog ligaskog dela:

Spoiler1.Buducnost VOLI:22-4
2.Crvena zvezda Telekom:20-6
3.Cedevita:19-7
4.Mega Leks:16-10   
5.Sutjeska:13-13   
6. Zadar:12-14   
7.Partizan NIS:12-14
8.Union Olimpija:12-14      
9.Cibona:11-15
10.MZT Skopje Aerodrom:11-15   
11.Igokea:11-15   
12.Krka:9-17
13.Metalac Farmakom:8-18   
14.Tajfun:6-20

Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: Za mene ne postoji poraz,samo lekcija!
« Odgovor #38 poslato: 24. januar 2017, 17:02:56 »

Vukotic ocenio dosadasnji deo sezone,pred pocetak domace lige oprezan"Ni reci o tituli,zelimo Aba ligu i dogodine"






Kosarkasi Sutjeske okoncali su takmicenje u Jadranskoj ligi iznad svih ocekivanja nasli su se sasvim zasluzeno na 5.mestu na tabeli posle ligaskog dela.Ekipa je na startu igrala lose do dolaska trenera Vukotica,kada se bukvalno sve pocelo menjati za kratak period pocele su pobede i sve bolja kosarka koju su pruzali momci iz Niksica.Padali su redom Partizan,Krka,Cibona i dva puta je pobedjen najveci rival Buducnost.Izboren je plasman u grupnu fazu Evrokupa sledece godine videcemo koliko je to realno i da li ce finansije to dozvoliti.Navijaci u nebo dizu trenera,velicaju igrace pominje se cak i napad na trofej u domacoj ligi koja se ceka dugo godina.Trener Dusan Vukotic svestan je situacije,jacine rivala,povredama svojih bitnih igraca prisebno cvrsto na zemlji ocekuje start domace lige.




Izjava trenera Vukotica pred start domace lige:

Spoiler
"Jedan tezak period utakmica i protivnika je iza nas,imali smo puno kadrovskih problema,puno odlazaka dolazaka novih igraca sve je to trebalo uklopiti i uigrati tako da veliku zahvalnost dugujem mom strucnom stabu i najvise mojim igracima.Kada sam uzimao ekipu sve je bilo na dnu na prvom treningu oborene glave,strah u ocima i neverica u sebe.Iskren da budem nisam se uplasio iz dana u dan sam radio sa momcima kako na treninzima,tako i u dugim razgovorima sa svima pokusavao sam da im vratim veru u njih same da trazim da ginu na svakom mecu.Jednostavno smo se razumeli od prvog dana,jedni drugima smo verovali sve probleme smo prevazisli zajedno i dan danas svi za jednog jedan za sve.U Jadranskoj ligi smo presli puno iznad ocekivanja stigli od poslednjeg mesta do cak 5 pozicije ostvarili plasman u Evrokup sledece sezone ljudi to je veliki uspeh za Crnogorsku kosarku za Sutjesku kao klub mi smo nas deo odradili puno vise iznad ocekivanja na upravi je da obezbede novac da se tim dogodine takmici.U kupu nismo imali imperativ bili smo oslabljeni ispali smo po meni zasluzeno od ekipe Mornara iz Bara ja sam upozoravao na njihovu snagu na kvalitet,i tu nije bilo razocarenja licno ja sam rasteretio tim i igrace nikakav imperativ nisam pred njih stavio nije bilo bitno da prodjo ni cetvrt finale a mi smo prosli.Sada nas ocekuje start domace super lige gde predstoje zavrsne borbe i mi moramo biti medju prva tri tima po zavrsetku ligaskog dela da bi ostvarili plasman u Jadransku ligu sledece sezone.Buducnost je apsolutni favorit,Mornar vreba iz zasede takodje odlican tim sa vrhunskim trenerom,tu su i nezgodne ekipe iz nase Crnogorske lige bice tesko boricemo se dacemo sve od sebe.Necu da govorim ni rec o tituli i nzm takvim pricama,mi smo i dalje desetkovani idemo od meca do meca znamo nase ciljeve i ambicije.U toku takmicenja ocekuje nas povratak kapitena Spasojevica posle teske povrede u trenazni proces,isto i Vukote Pavica koji ce brze biti u rotaciji za meceve."




Raspored Sutjeske u domacem takmicenju:
Spoiler1.kolo Ulcinj-Sutjeska
2.Kolo Sutjeska-Mornar
3.kolo Danilovgrad-Sutjeska
4.Kolo Sutjeska-Buducnost
5.Kolo Teodo-Sutjeska
6.Kolo Sutjeska-Ucinj
7.Kolo Mornar-Sutjeska
8.kolo Sutjeska-Danilovgrad
9.kolo Buducnost-Sutjeska
10.kolo Sutjeska-Teodo

Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: Za mene ne postoji poraz,samo lekcija!
« Odgovor #39 poslato: 25. januar 2017, 21:19:59 »

Ulcinj namucio Sutjesku,Luka Djurovic iz "senke" za pobedu,Korac pruzio partiju sezone!




U prvom kolu Super lige Crne gore ekipa Ulcinja na domacem terenu posteno je namucila Aba ligasa Sutjesku,na kraju ipak iskusniji tim nosio je bodove ovog puta zasluzeno su pripali Sutjesci.Najzasluzniji za prvu pobedu u super ligi ove sezone bio je i igrac utakmice plejmejker gostiju Nikola Korac koji je zabelezio 22 poena,4 skoka,5 asistencija,1 izgubljenu loptu uz 35 indexnih poena.Kljucne poene medjutim postigao je omaleni suter dugo osporavan ove sezone od strane Crnogorske i javnosti regiona Luka Djurovic koji je u kljucnim momentima zabelezio faul i kos,ofanzivni skok uz poene,i trojke dve kada se najvise lomilo.Jasno je da i ako oslabljena ekipa iz Niksica ima jos igraca od kojih se u ovoj domacoj ligi puno ocekuje.Napomenimo da su u taboru Ulcinja najzapazeniji bili Kljajevic sa ubacenih 22 poena,Tanackovic sa 10,Tomasevic i Mitrovic sa po sest poena.




Izjave trenera i igraca nakon meca:
Spoiler
"Uh ne znam kako bih poceo ovu konferenciju sta da kazem o samom mecu i dalje sam zadihan do sada sam imao sastanak sa mojim igracima.Pocceli smo smec odlicno u odbrani zaista,skakali smo dobro gradili kos rival u prva dva perioda tesko da je sta mogao da ubaci.S druge strane nasa resenja u napadu puno su se oslanjala na sut s distance i poludistance  medjutim nije nam islo,ocajno smo sutirali za dva i tri poena.Prosek nam je vadio Korac koji je stvarno resio da pokaze sta ume ja ga cekam da ekssplodira od kako sam uzeo Niksicane u tom momku ima nesto verujte mi na rec.Nalazio je izvanredna resenja koristio sut sa poludistance koji je njegovo najace oruzije pogadjao,prodirao par puta.Medjutim nije mogao sam u trecem kvartalu pali smo oni su stigli do neresenog ishoda 44-44 tu sam uzeo tajmaut i pokusao da razmrdam igrace ali i dalje su bili kao odsutni.U poslednjem delu dodali smo gas i zasluzeno dosli do vazne pobede jer ovo je stvarno odlican tim bezobzira sto nije u Aba ligi smatram domacu ligu jako kvalitetnom,cestitam im na fer i korektnoj partiji.Sto se tice procenata na kraju smo se izvadili sutirali smo 44% iz igre sto opet nije lose kakvi smo bili u pocetku.Sta bi bilo sa Zizicem decko nas kao i Salic nosi od kada sam uzeo ekipu umorni su momci polako pa na 20 utakmica su bili najbolji imaju pravo na pad u formi."



"Pobeda jako vazna za nas kao sto je trener rekao ovo nam puno znaci presrecni smo sto smo uspeli nadigrati danas.Nismo napadacki usli kako treba,ali smo dobrom odbranom drzali par poena prednosti i na kraju prelomili kada se to od nas ocekivalo.Ja sam deo tima ne bih da se izdvajam cele sezone me nije bilo niko od igraca me nije izdvajao,tako ova jedna solidna moja utakmica ne znaci nista danas je trijmufovala Sutjeska i mi svi kao tim na celu sa trenerom Vukoticem."



Statistika meca,karta suta,igrac utakmice:
Spoiler





Statistika igraca oba tima:
Spoiler
       
       
       
       
       
 
       
       
       
       
       



Rezultati prvog kola SUper lige i tabela:
 
SpoilerBuducnost 89-55 Danilovgrad
Mornar 65-48 Teodo
Ulcinj 67-73 Sutjeska



1.Buducnost 1-0
2.Mornar 1-0
3.Sutjeska 1-0
4.Ulcinj 0-1
5.Teodo 0-1
6.Danilovgrad 0-1

« Poslednja izmena: 25. januar 2017, 23:11:41 od strane Messi 10 El maestro »
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: Za mene ne postoji poraz,samo lekcija!
« Odgovor #40 poslato: 12. februar 2017, 22:30:24 »

SOK!Sutjeska smenila Vukotica,alarmantno u Niksicu!



Serija losih rezultata u domacoj ligi digla je na noge celnike kluba i ceh je veceras zvanicnim saopstenjem platio doskorasnji trener Niksicana Dusana Duca Vukotic.I ako je uzeo klub na pola takmicenja u Jadranskoj ligi i pored fantasticnih igara i visoke 5 pozicije u Aba ligi na kraju regularnog dela,posao u Sutjesci reklo bih se nije okoncao do kraja za cim ce ostati zal najvise kod samog trenera.Da li je uprava pogresila i vruce glave donela ovakvu odluku,videce se u narednom periodu,ova vest sigurno ce dosta uzdrmati i pogoditi navijace Sutjeske koji su tokom citave sezone davali bezrezervnu podrsku svom treneru.Imenovanje novog ttrenera desice se narednih dana.



Izjava predsednika kluba izdvojen deo iz saopstenja:
Spoiler
"Do ovoga je moralo da dodje jednostavno ovako dalje nije islo nemamo niti igru niti rezultat to svi vide.Dali smo vremena treneru da konsoliduje ekipu sto se nazalost nije desilo,vecerasnjim porazom u derbiju sa Buducnoscu najljucim rivalom kap je prelila casu.Ja sam mu saopstio odluku kluba odmah po zavrsetku meca sto je on stoicki prihvatio kao pravi strucnjak i sportista.Zaostala dugovanja bice mu isplacena u narednom periodu.Novi trener ce stici kroz par dana."


Kratka izjava doskorasnjeg trenera Dusana Vukotica:
Spoiler
"Nakon zavrsetka meca predsednik kluba mi je saopstio odluku da ne zele vise da ja vodim ekipu kratko i jasno nema tu puno filozofiranja sve je jasno.Rezultati jesu krenuli po losem ali nisu mi dali vreme do kraja ove sezone ne bi ekipa ispala iz Abe ja to smem da potpisem.Mozda moji rezultati nisu bili dobri,imaju ljudi bolje resenje.Zelim im svu srecu pogotovo mom nasledniku trebace mu."
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: Za mene ne postoji poraz,samo lekcija!
« Odgovor #41 poslato: 26. februar 2017, 03:52:09 »
Sutra me ocekujtevu velikom stilu se vracam u pregovorima sam sa ozbiljnim klubom bice pravi bum:gun_bandana:nadam se da me i dalje pratite.....
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: Za mene ne postoji poraz,samo lekcija!
« Odgovor #42 poslato: 26. februar 2017, 17:38:11 »

Вукотић нови тренер Црвене Звезде





Спарно је данас било на малом Калемегдану,температура преко 40 степени целзијуса,све то није омело представнике медија да дођу и испрате промоцију новог тренера Кк Црвена Звезда Мтс.После четири успешне године клуб је изашао у сусрет доскорашњем тренеру Дејану Радоњићу и омогућио му да настави свој тренерски пут у иностранству.Најбољи тренер у историји клуба преузео је Шпанску екипу Уникахе,а управа црвено белих није дуго чекала да доведе и именује новог шефа стручног штаба.У медијима помињало се доста звуцних тренерских имена попут Стеве Караџућа,Муте Николића,Аце Трифуновића међутим то је било само медиско спиновање.Нови тренер ѕваничног шампиона Србије,освајача купа и Аба лиге,и прошлогодишнјег учесника топ 8 Еуролиге је Душан Вукотућ популарни Дуле.Млади 40.годишњи тренер у досадашњој каријери водио је екипу Подгоричке Будућности истина јако кратко свега неколико мечева,када је напустио клуб под и дан данас неразјашњеним околностима.Затим је направио крупан корак у својој тренерској каријери када је предходне сезоне дошао на чело Сутјеске из Никшића која је у моменту нјеговг доласка била на дну табеле борила се грцевито за опстанак у Јадранској лиги.Онда је тим уз Никшића почео да бележу изванредне резултате редом је Вукотиц скидао скалпове Партизану,Цедевити,три пута је добио у Црногорском дербију најлјућег ривала Сутјеске екипу из Подгорице.Тим је успео да консолидује,да направи одличну хемију и доведе клуб надомак пласмана у плеј о Аба лиге за који му је мало недостајало.У тамошњем купу стигао је до полуфинала када је његову екипу избацила у том моменту страховито шутерски добра екипа Морнара,мора се и то рећи да је на том мечу Вукотић био лишен неколико важних играча и у том моменту је то био максимум тима.Кошаркаска лига Црне горе поцела је слабије досла су три пораза уз само једну победу и управа клуба му је брзо окренула леђа сменивши га са места првог тренера екипе,и тако показали да су у воду бацили невероватан успех у Јадранској лиги.Небојша Човић на челу са управним одбором донео је једногласну одлуку да се поверенје укаже младом Србину пореклом са Косова и да му се да јак уговор да може несметано да ради и из године у годину ствара добре резултате.Популарни Дуле није се пуно двоумио и прихватио је да дође на чело једног од највецих тимова Балкана.Знајуци у каквим такмичењима Звезда игра од њега ће се очекивати пуно,можда ово буде његов најбољи потез у каријери.Уговор са црвено белима Вукотић је потписао на четири сезоне.


Изјаве спортског директора и тренера Црвене звезде:
Spoiler"Верујте нам Душан ће надмашити Деју"


"Поздрављам уважену господу новинаре,представнике насих навијача и нашег новог тренера господина Душана Вукотића.Данашњим даном за нас као клуб почиње нова трофејна ера,покушаћемо да наставимо тамо где је Дејан Радоњић стао па и да надмасимо досадашње резултате поготово у Еуролиги.Довели смо по мени једног од најталентованијих младих тренера у Европи,човека који је предходне сезоне направио праву бум што бих се рекло када је са Сутјеском од екипе коју су сви демолирали преко двадесет поена разлике,направио тим пред којим су многи Абалигаши стрепели.Показао је како са мало новца мозе да се направи добар тим,показао је и то да уме да осети младог играча па сетите се како је под њум експлодирао мали Жужић,па невероватни Шалић.Све то није промакло нама из управе клуба па смо знајући да на лето остајемо без тренера на време одредили Дулета као првог пика за то упражњено место.Уговор потписујемо на четири сезоне дајемо Душану одрешене руке и пуну подршку у предстојећем раду.Убеђен сам да смо одабрали најбоље решење навијачи верујте нам може се врло лако десити да надаши Радоњићеве резултате."



"Највећи дан у мојој каријери,од рођења навијам за Звезду"



"Ја заваљујем господину Павловићу на чепим речима и надам се да ћу добрим радом и резултатима оправдати поверење свих чланова управног одбора који су одабрали баш мене на месту тренера првог тима.Када сам чуо да ме управа клуба и господин Човић желе за мене дилема није постојала да ме је Сакраменто позвао не бих отишао мој избор би била Црвена  Звезда.Долазим у најтрифејнији клуб на овим просторима,на тим који последнјих година на најболји могући начин репрезентује нашу земљу у Европи.Желео сам да се борим за трофеје,да водим екипу у Еуролиги и то ми се сада остварило и верујте пун самопоуздања и вере улазим у најозбиљнији корак у мојој каријери.Звезда има одличан тим,биће одлазака али настојаћу у томе да сачувам најбоље и задржим гро младих момака који су будућност нашег клуба.Радићемо вредно и напорно и кроз велики рад и залаганје доћиће и добри резултати.Ово је мој клуб живим од малена за ове боје даћу целог себе Звезди надам се да це мо заједно бити веома успешни у годинама које долазе.Нравно именоваћу неколико нових људи у мој стручни штаб али о томе нецу дозволити да се прица док не дође време.Сада је најбитније да комплетирамо тим за наредну сезону."



Неколико слика са званичне конференције и промоције новог тренера:

Spoiler






Насловне стране неких наших медија после именовања новог тренера КК Црвена Звезда Мтс:
Spoiler












Неколико речи о самом писању са Ц.Звездом тачније наставку моје каријере:
SpoilerДраги форумаши љубитељи моје приче доласком новог печа враћам се активно на моју тренерску каријеру.Са Звездом цу писати другачије имацете месечне извештаје са свих мецева како Аба тако и Еуролиге,домацег купа,насе лиге.Трансфере потенцијална појачања и слично и даље цу писати детаљно а очекујте од мене и пуно тога више.Коначно сам узео клуб који волим борицу се за све трофеје.Узивајте у мојој прици велики поздрав за све Звездаше..Одлучио сам се да овај за мене посебан сејв пишем нашим писмом ћирилицом.
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: Za mene ne postoji poraz,samo lekcija!
« Odgovor #43 poslato: 26. februar 2017, 19:54:05 »

Томнсон напустио Београд,Вукотић га невиди у тиму ѕа следећу сезону



Дијо Томнсон напустио је данас Кк Црвену Звезду са којом је уговор раскинут споразумно.Као наведени разлог износи се да је тренер Вукотиц отписао снажног Америцког косаркаса јер му се не уклапа у стил и визију игре какву жели да усади новом тиму Црвене Звезде.Американац није имао неки битан уцинак од доласка мање висе доста је побацио од њега се свакако висе очекивало.Слободан је у избору нове средине.






Јовић потписао ѕа Барселону



Доскорашњи организатор игре црвено белих Стефан Јовић данас је потписао двогодишњу сарадњу са Спанским гигантом Барселоном.Јовић је у Звезди провео три сезоне био је један од најболјих косаркаса на тој позицији па мозда и у задњој деценији.Уговор му је истекао тако да је слободан био у избору нове средине.
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: Za mene ne postoji poraz,samo lekcija!
« Odgovor #44 poslato: 10. jul 2017, 09:37:44 »
« Poslednja izmena: 10. jul 2017, 09:40:09 od strane Messi 10 El maestro »
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: ddimitrije89