Autor Tema: [NBA 2K Story] Za mene ne postoji poraz,samo lekcija!  (Pročitano 15065 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Samke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1117
    • Pogledaj profil
Re: Za mene ne postoji poraz,samo lekcija!
« Odgovor #15 poslato: 17. decembar 2016, 23:06:51 »
Citat: BOSKEBALE;1452154
ubacuj i slike sa utakmica kao onaj lik sto igra sa zvezdom :)

Mislim da je ovo samo deo priče, Teodo nije u peču uopšte. Al biće valjda posle, kada krene ABA liga.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Messi 10 El maestro

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: Za mene ne postoji poraz,samo lekcija!
« Odgovor #16 poslato: 18. decembar 2016, 00:16:41 »
Jeste samo deo price da bi sto vise docarao upravljanje timom.U pravu je ovaj momak kada pocne sezona bice slike statistike i puno toga uzivacete bice svega ������pozz drugari pratite me..
« Poslednja izmena: 18. decembar 2016, 02:31:20 od strane Messi 10 El maestro »
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: boske, Markec30

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: Za mene ne postoji poraz,samo lekcija!
« Odgovor #17 poslato: 18. decembar 2016, 15:22:42 »

Okoncane pripreme,i ako rezultati sareni Vukotic jasan "Spremni smo za pocetak sezone"




Kosarkasi Podgoricke Buducnosti okoncali su pripremni period,koji je mora se priznati bio jako naporan i tezak.Ekipa se po recima trenera uigrala,dovela fizicku spremu u red i spremno se ceka starta Jadranske lige.Rezultati na ripremama nisu bas ulivali poverenje navijacima,bilo je poraza ubedljivih to se mora priznati,ali igra nije bila na tako losem nivou.Odmeravali su snage plavo beli sa Evroligasima,sa slabijim timovima regiona,pa i sa ekipama iz Crne gore sa kojima je posebno interesantno bilo.Zanimljivo je da su Podgoricani doziveli poraz u generalnoj probi od ekipe Mornara iz Bara i ako sa dva kosa poraz je poraz.Trener Buducnost jako opusten samouveren u tim i ono sto se na pripremam radilo,kaze da navijaci ne treba da brinu sve je pod kontrolom.Pocetak takmicarske sezone za Buducnost je 1.10.2015. kada se u Moraci docekuje Slovenacki sampiona ekipa Krke mec pocinje u 17h.


Svi rezultati pripremnih meceva za predstojecu sezonu 2015-2016:
SpoilerPripremni mecevi u Moraci:




Turnir u Francuskoj:
 

Mini turneja u Spaniji:
 

Generalna proba pred start takmicarske sezone:





Izjava trenera Buducnosti Dusana Vukotica ekskluzivno za nas sajt:

Spoiler
"Iskreno ne vidim toliki znacaj rezultata u pripremnom periodu.Sta nam vredi da tada pobedjujemo sve a kad pocne sezona da se mucimo i pravimo lose rezultate.Takva je ova zemlja svi sve znaju cak bolje i od mene koji sam sa ovom ekipom non stop i koji ih poznaje najbolje.Radili smo dobro na pripremama,momci su se uklopili dobro u moj nacin rada pojacanja su prihvacena kao da smo na okupu par godina a ne dva meseca.Hvala Bogu svi zdravi cekamo start sezone i radujemo se mecu prvog kola sa ekipom Krke.Navijacima porucujem da razloga za brigu nema,pokazacemo sta i koliko mozemo vec u nedelju kada startuje prvenstvo regionalne lige.Pozivam sve one koji vole Buducnost da se okupe u sto vecem broju na promociji novog tima i strucnog staba koja je zakazana za dva dana u nasoj dvorani sa pocetkom u 20h."
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball, Markec30

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: Za mene ne postoji poraz,samo lekcija!
« Odgovor #18 poslato: 18. decembar 2016, 17:56:02 »

Buducnost angazovala dva velika talenta!
 


Pred sam start sezone klub iz Podgorice doveo je jos dva igraca,ali ovog puta rec je o mladim kosarkasima reprezentativcima svojih zemalja velikim kosarkaskim biserima.Rec je o Aleksandru Ilkicu i Edinu Aticu.Popularni Aleksa svoje prve kosarkaske korake napravio je u klubu Kris-kros u Srbiji.Talenat nije ostao neprimećen, pa je popularni Aleksa brzo našao svoje mesto pod koševima. Strastvenost u igri sada devetnaestogodišnjaka, njegov instinkt za dobar pas, precizan šut i, pre svega, brzina nisu promakli ni skautima beogradskog Partizana. Poslednjih godina mladi Pančevac je bio okosnica drugog tima šampionske ekipe iz srpske prestonice.U Podgoricu stize iz Kk Tamis,koji je inkasirao odredjeni novac naime obestecenja za mladog kosarkasa.Ilkic je klasican plejmejker,visok je 188 cm a tezak80kg.Edin Atic visok 201 cm a tezak 88 kg rodjen u Bugojnu,odrastao u svom rodnom gradu a kosarku je poceo igrati za Sarajevo Sparse.Predhodne sezone debitovao je za prvi tim i potpisao profesionalni ugovor.Rec je o momku koji moze da odigra i na poziciji 2,ali mu je primarna pozicja 3 ili ti nisko krilo.Rec je o mladom reprezentativcu Bih i velikoj nadi Bosanske kosarke.




Izjava sportskog direktora i igraca:
SpoilerGoran Gajovic sportski direktor kluba[/SIZE][/FONT]

"Srecan sam jer danas smo ugovore potisali sa dva veoma talentovana momka koji su istinski biseri kosarke u regionu.Ilkica dovodimo iz Tamisa sa tamosnjom upravom postigli smo dogovor o visini obestecenja,ljudi su maksimalno korektni bili prema nama i postovali su zelju igraca da dodje ovde i bori se za svoje mesto u timu.Sto se tice Atica njega smo doveli iz ekipa Sparsi Sarajevo,malo smo se teze dogovorili o visini obestecenja ali je dogovor na obostrano zadovoljstvo postignut.Sada smo sklopili ekipu spakovali sve kako je trener trazio sada krecu one prave bitke i borbe za svakom pobedom.Talentovan smo tim,uz iskusne momke mozemo dosta ubedjen sam u to."


Edin Atic kosarkas

"Jos uvek ne mogu da verujem da se sve izdesavalo ovako brzo da mi je karijera toliko skocila i napredovala.Da me Buducnost pratila nisam znao,kada je u klub stigla ponuda trener me je obavestio i sa upravom sa pricao.Posle dogovora sa mojim menadzerom dosao sam do toga da je za mene najbolje da dodjem u Buducnost jer svi znaju o kakvom se klubu radi.Klub sa tradicijom,divnim navijacima,ozbiljnim trenerom ambicioznom ekipom dosao sam da se borim za svoje mesto u timu i da osvajam trofeje."


Aleksandar Ilkic kosarkas
 
"Srecan sam sto sam dosao u Podgoricu i potpisao za Buducnost.Ljudi iz mog bivseg kluba su prema meni ispali maksimalno korektni i ja im se na tome zahvaljujem ispostovali su moju zelju da dodjem u ovako veliki klub.Za sada je sve ovo za mene novo,tek sam napravio jedan korak imam puno stepenica do uspeha to je jasno kao dan.Boricu se na svakom treningu davati svoj maksimum,na treneru je da odluci koliko cu igrati.Ponosno oblacim ovaj dres i jedva cekam da debitujem."




Video o dvojici novih igraca Buducnosti:(na zalost o Ilkicu nisam nasao snimak)
SpoilerEdin Atic

Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball, Markec30

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: Za mene ne postoji poraz,samo lekcija!
« Odgovor #19 poslato: 19. decembar 2016, 20:11:15 »

Buducnost predstavila svoje ratnike!
Svi su slozni "Ginucemo,dodjite podrzite ovaj tim"

 



U dvorani Moraci danas u 17h KK Buducnost promovisao je igracki kadar za sezonu 2015-2016.Pred oko 200 najvernijih navijaca istrcali su 15 registrovanih momaka kako je trener Vukotic rekao 15"ratnika",koji ce ove godine pokusati da beleze sto bolje rezultate u Jadranskoj ligi,Evro kupu i domacim takmicenjima.Vidno je bilo samopouzdanje medju samim igracima,trenerom upravom kluba,zanimljivo je da niko nista ne obecava javnosti svi najavljuju borbu na svakom mecu,red i disciplinu.Ovaj tim je nov sigurno je da ce mu trebati odradjeno vreme da se ukoponuje,potrebna je vera kako navijaca,uprave tako i javnosti.Svi za nasu Buducnost,da se opet radujemo!




Igracki kadar za sezonu 2015-2016:
SpoilerTywain McKee   poz :1-2           188.cm   84 kg 29.god    #12



Aleksandar Ilkic poz :1           188.cm   80.kg 19.god   # 5



Ognjen Carapic   poz :1-2          195.cm   75.kg 18.god   # 9



Andrija Slavkovic   poz :2       197.cm   90.kg 17.god   #13


Nemanja Vranjes   poz :2        187.cm    88.kg 27.god  #41



Sead Sehovic  poz :2-3              196.cm    95.kg 26.god  #8


Slobodan Jovanovic poz :2       193.cm    75.kg 18.god  #66


Suad Sehovic   poz :3-2             197.cm    100.kg 28.god #4 KAPITEN


Edin Atic     poz :3-2                  201.cm     88.kg 18.god #10


Aleksa Ilic poz :4   203.cm   101.kg  20.god #13



Bojan Subotic poz :4     203.cm 101.kg 26.god #7



Milos Popovic poz :4-3   197.cm 86.kg 20.god #52


Cedomir Vitkovac       poz :4-3         201.cm 101.kg 33.god #23



Robert Rikic  poz :5    219.cm 101.kg 25.god #33



Blagota Sekulic  poz :5      208.cm 116.kg 33.god #18




Strucni stab za sezonu 2015-2016:
Spoiler
Goran Gajovic sportski direktor


Dusan Vukotic prvi trener ekipe


Aleksandar Matovic pomocni trener


Igor Djaletic pomocni trener


Goran Rakocevic pomocni trener


Nikola Music kondicioni trener


Perisa Cagorovic fizioterapeut


Bojan Milacic lekar ekipe


Sasa Radovic lekar ekipe
 



                                                 

Spoiler                                                                                   ZAJEDNO MOZEMO SVE,DODJI PODRZI BUDUCNOST
                                                                                             NEK ZAGRMI MORACA KAO NEKAD....




« Poslednja izmena: 19. decembar 2016, 21:29:05 od strane Messi 10 El maestro »
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball, Markec30

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: Za mene ne postoji poraz,samo lekcija!
« Odgovor #20 poslato: 20. decembar 2016, 18:37:42 »

Buducnost kroz iglene usi do pobede na startu Aba lige!




Kosarkasi Buducnosti u poslednjim sekundama u svojoj dvorani uspeli da slome otpor sjajne ekipe Krke,i zabeleze prvi trijmuf na kraju je bilo 78-77.U Moraci solidna poseta oko 2000 gledalaca,dobra atmosfera,a oni najvatreniji pesmom su nosili ekipu svih 40.min.U prvoj cetvrtini domaci kosarkasi kao da se nisu snasli na dobru odbranu rivala,a pre svega Krka je dominirala sjajnim procentima suta u prvih 10 min pogodili su cak 4 suta van linije 6.75.Posle zatrazenog tajmauta pocela je igra Buducnosti da dolazi na odredjeni nivo,ali su gosti i dalje drzali prednost na kraju prvog kvartala 16-22.U drugoj deonici sasvim obrnuta prica Buducnost na krilima McKee i Sekulica pravi seriju 10-0 i dolazi do vostva 26-22.Na kraju prvog poluvremena rezultat je bio 36-34.U trecem periodu jako dobar napad Krke koji je ubio bukvalno mlitavu i slabu odbranu Buducnosti.Pokusavao je trener domacih tajmautima,rotacijom cak pruzio sansu i dosta mladjim igracima ali nije islo.Treci kvartal zavrsen je rezultatom 55-57 jos i dobar rezultat kako je losu odbranu prikazao tim iz Podgorice.U posledju deonicu na krilima sjajnog pleja McKee koji svojim prodorima,asistencijama dize ekipu na noge.Na samom kraju na plus 1 za goste usledio je pas u reket za Blagotu Sekulica koji pogadja zicer kaznjava uspavanu odbranu Krke.Napad za pobedu nije iskoristio rebec i Buducnost je uz dosta muke dosla do prve pobede.Blagota Sekulic bio je igrac utakmice sa 11 poena i 14 uhvacenih lopti.Povredu zgloba doziveo je krilni igrac i kapiten Podgoricana Suad Sehovic i neko vreme bice odsutan sa terena.


Izjave trenera i igraca nakon meca:
Spoiler

"Jedino sto mogu da kazem da smo uz pomoc Boziju,i ove verne publike uspeli da dodjemo do pobede veceras.Nisam zadovoljan odbranom,zalaganjem igraca moralo je to da bude na znatno visem nivou,sa ovakvom odbranom nikoga necemo dobiti.Cak i da je Krka dobila bilo bi zasluzeno jel ljudi su stvarno igrali fenomenalno u napadu to se mora priznati,pa na kraju su imali 10 ubacenih trojki 31%,a za dva su sutirali cak 40% i tu su bili bolji od nas.Mi veceras nismo imali sut,mnogo lopti je izlazilo,neke zicere smo ne znam ni sam kako promasivali ali vadio nas je konstatno veceras dobar McKee koji pokazuje jasno zasto je doveden ovde.Lose smo gradili kos,puno sam toga mojim igracima rekao u svalacionici sada.Mi moramo jos puno da radimo daleko smo od tima za sada smo solidno selektiran sastav do toga da postanemo tim i budemo konstantni u igri treba nam puno vremena.Hvala ovoj divnoj publici sto su dosli i podrzali nas.Neshvatljivo lose sutirali smo za tri poena svega 18% neverovatno koliko otvorenih suteva mi nismo ubacili,za dva poena takodje mrsavo nekih 33% to sve mora da bude znatno bolje.Cestitao bih ekipi Krke i njihovom treneru na dobroj partiji zelim im sve najbolje u nastavku takmicenja.Za dva dana ceka nas jako tezak tim,po meni najkvalitetniji u regionu ekipa Zvezde kojoj idemo na noge.Videcemo,boricemo se pre svega moramo da gledamo nasu igru,da podignemo nivo odbrane i zalaganja tima.Mojim igracima cestitam na pobedi."



"Rekao je trener vec puno toga ja bih se samo nadovezao da je sve ovo bilo jako lose i da je jedino pobeda vazna.Po strani ostavljam moj ucinak jer kao tim smo pogotovo odbranu igrali slabo puno suteva spolja i lakih poena mi smo im dozvolili sto ekipi kao sto je Buducnost ne sme da se dogadja.Ceka nas tesko gostovanje vec za dva dana u Beogradu,dacemo sve od sebe boricemo se naravno ZVezdi se ne preti."



Statistika meca,karta suta,igrac utakmice:
Spoiler






Statistika igraca oba tima:
Spoiler












Najzanimljiviji detalji sa meca:
Spoiler


Rezultati 1.kola aba Jtd lige i tabela:
 
SpoilerCrvena zvezda Telekom : Mega Leks    76:70
Budućnost VOLI : Krka                          78-77
Zadar : Cibona                                    62:53
Tajfun : Sutjeska                                    71:68
Cedevita : Igokea                            67:56
Union Olimpija : MZT Skopje Aerodrom    91:76
Metalac Farmakom : Partizan NIS            67:64




1.Union Olimpija    1       0
2.Cedevita            1       0
3.C.zvezda            1       0
4.Zadar                1       0
5.Metalac             1       0
6.Tajfun               1       0
7.Buducnost          1       0
8.Partizan             0       1
9.Krka                 0        1
10.Igokea            0         1
11.Mega Leks       0        1
12.Cibona            0        1
13.Sutjeska         0        1
14.Mzt                0        1

« Poslednja izmena: 20. decembar 2016, 21:26:59 od strane Messi 10 El maestro »
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Markec30

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: Za mene ne postoji poraz,samo lekcija!
« Odgovor #21 poslato: 21. decembar 2016, 17:51:41 »

Cudo u Pioniru,Buducnost nadigrala sampiona!




Pred oko 2800 gledalaca u ovom kolu favorizovana ekipa C.zvezde Telekom porazena je od ekipe Podgoricke Buducnosti.Od samog starta bilo je jasno da je Crnogorski tim u Beograd dosao da pobedi,bez i malo straha i respekta u svim segmentima igre nadigrali su ekipu Dejana Radonjica koja u ovoj sezoni slovi za favorita u Aba ligi.Trener Vukotic odlicno je iskautirao rivala,zatvorio igru crveno belih na niskom postu,lopte su tesko stizale do Cirbesa i Stimca,jedino je Miller odigrao zapazenu partiju kao i njegov sunarodnik Kinsey.Za poluvreme ekipa trenera Vukotica spustila je aktuelnog osvajaca Jadranskog prstena na svega 36 ubacenih koseva.Konastantna odbrana,odlican sut pogotovo za dva poena bili su najace oruzije ekipe iz prestonice Crne gore.Sjajno je uspeo trener gostiju da nadomesti izostanak svog kapitena zbog povrede,na njegovo mesto stavljen je njegov rodjeni brat Sead koji je bio i igrac utakmice sa ubacenih 21 poen uz to imao je tri skoka i tri asistencije.U nekim momentima razlika za Buducnost isla je i na cak plus 16 ali je na kraju mec zavrsen 76-83.Pogadjao je iskusni Simonovic na kraju dva suta za tri poena upristojio razliku ali je iskusni McKee sa pena pogodio odlucujuca cetiri poena.Treba napomenuti da je u trecoj cetvrtini ekipa Dejana Radonjica prisla na samo minus jedan i kada su svi ocekivali preokret tajfun iz Podgorice je "udario i nosio pred sobom"napravljena je serija 0-9 i tu se mec prelomio.Lepa atmosfera u dvorani,naravno dosta nezadovoljnija bila je publika kojoj su crveno bele boje u srcu.Ono sto je briga za Podgoricane je povrede beka Vranjesa koji je mec napustio pred kraj zbog bolova u zadnjoj lozi,a nesto ozbiljniju povredu zadobio je centar Rikic kome je nastradalo koleno u kojoj meri su povrede ozbiljne videcemo.



Izjave trenera i igraca:

Spoiler

"Na samom pocetku hocu da pohvalim svoje igrace koji su smogli snage i volje da odigraju ovakvu odbranu daju sebe za ekipu do kraja i ova pobeda je njihova ja im na tome cestitam na njih sam ponosan.Kao sto sam u najavi rekao ocekivao nas je mec sa po kvalitetu igrackom,duzini staza u timu najboljom ekipom Jadranske lige i bez obzira na nasu pobedu ja to i sada mislim.Oni su ljudi Evroligaska ekipa beleze odlicne rezultate,svoju zemlju na najbolji nacin promovisu ja im cestitam na svemu sto su uradili za nasu mislim na mene kao Srbina,Srpsku kosarku.Uspeli smo da ispostujemo dogovor iz svalicionice,odigrali smo jako pogotovo na niskom postu nismo dozvoljavali njihovim centrima da se razigraju.Videliste,i ako su centri podbacili tu su bili sjajni Jovic,Kinsi,Simonovic imaju takav roster da svako moze da donese kvalitet i u odbrani i u napadu.Treba napomenuti da smo igrali bez naseg kapitena,koji ce zbog povrede van terena biti jos dve nedelje to je sigurno.Zadovoljan sam procentima suta za dva pogotovo dobro smo sutirali,htelo nas je veceras i to se videlo.Posebno mi je drago da smo uspeli da nadskocimo velikog rivala sto je jos jedna pohvala na racun mog tima.Okrecemo se daljem toku takmicenja za nas je ovo velika pobeda,moramo je zaboraviti sto pre okrenuti se mecu sa Mega Leksom.Pohvalio bih atmosferu i navijanje ove divne publike mislim da su imali sta da vide veceras.Jedino sto nas brine jesu povrede nasih igraca Vranjesa i Rikica videcemo koliko su teske,neverovatan maler imamo sa povredama od starta sezone"





"Lepo je vratiti se u dvoranu u kojoj si proveo toliko vremena i na trenizima i na utakmicama,za mene divan je osecaj kad god dodjem u Beograd.Znali smo koliko nas tezak mec ocekuje,trener nam je predstavio protivnika i sve njegove mane i vrline,tako je spremio i ovaj mec i uspeli smo da nadigramo veliki tim.Zahvaljujem se saigracima,treneru ovo je za nas velika pobeda to je svima jasno.Odbranu smo odigrali na strahovito visokom nivou,u skoku smo bili odlicni isao nas je i sut hvala Bogu.Zvezdi cestitam na fer i korektnoj igri."





Statistika meca,karta suta,igrac utakmice:
Spoiler





Statistika igraca oba tima:
Spoiler
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       



Najzanimljiviji detalji sa meca:
Spoiler


Rezultati 2.kola aba Jtd lige i tabela:

SpoilerMega Leks 76:59 Partizan NIS   
MZT Skopje Aerodrom 93:67 Metalac Farmakom      
Igokea 72:63 Union Olimpija      
Sutjeska 68:83 Cedevita      
Cibona 71:69 Tajfun      
Krka 77:66 Zadar      
Crvena zvezda Telekom 76:83 Budućnost VOLI   



1.Cedevita 2-0
2.Buducnost 2-0
3.Olimpija 1-1
4.C.zvezda 1-1
5.Tajfun 1-1
6.Zadar 1-1
7.Metalac 1-1
8.Mega 1-1
9.Mzt 1-1
10.Cibona 1-1
11.Igokea 1-1
12.Krka 1-1
13.Sutjeska 0-2
14.Partizan Nis 0-2


« Poslednja izmena: 21. decembar 2016, 17:54:06 od strane Messi 10 El maestro »
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Markec30, Bayern-fussball

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: Za mene ne postoji poraz,samo lekcija!
« Odgovor #22 poslato: 22. decembar 2016, 11:20:13 »

Pirova pobeda Buducnosti,Blagoti Sekulicu nastrdalo koleno!



Kosarkasi Buducnosti i ako su trijmufovali nad Zadrom u svojoj dvorani po nicem lepom ovaj mec nece upamtiti.Naime u jednom skoku "puklo je koleno"jednog od najboljih centara Jadranske lige ove godine Blagoti Sekulicu.S ozbirom da znamo da je igrac u ozbiljnim godinama,pitanje je kako ce se ovo odraziti na njegovu dalju karijeru i hoce li se uopste vracati na parket.Ekipa naseg foruma ekskluzivno je razgovarala sa doktorom Podgoricana koji je pokusao da nam objasni stanje i kolika je povreda iskusnog centra.Nema sumnje da ce ovo za tim iz Podgorice biti veliki gubitak,igra se fakticki najvise na njemu gradila a najvece muke ima sam trener Vukotic koji na raspolaganju ima samo Rikica kao klasicnu peticu a i on je rovit skoro je izasao iz povrede.Kako ce se stvari odvojati ostaje da se vide,tezak udarac za Buducnost nema sumnje.



Izjava doktora Aleksandra Radovica:
Spoiler
"Zaista nista lepo nemam da vam saopstim po pitanju povrede Sekulica.Nastradali su ligamenti kolena pitanje je koliki period ce mu trebati da se oporavi,s obzirom da je u zrelim igrackim godinama i da li ce imati zelju da igra kosarku i dalje.To uprava treba sa njim da rascisti sto pre da se vidi sta ce se uraditi po pitanju toga.Pauza nece biti manja od pa sigurno 4 meseca,sad je na upravi sto se medicinske strane tice ja sam vam vec sve rekao."
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: Za mene ne postoji poraz,samo lekcija!
« Odgovor #23 poslato: 25. decembar 2016, 23:08:20 »
Ljudi svi koji me pratite,meni je sistem morao da se radi ponovo i sve mi je iz kompa bilo obrisano kao i svi podatci vezani za nba i moju pricu..
Na zalost moj prvi pokusaj da uspesno pisem je propao,i vec sam bio odustao od svega alii...
Na kraju sam odlucio da se vratim i pisem i to u velikom stilu ocekujte moj povratak..
Pozz uskoro se opet druzimo :D
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Markec30

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: Za mene ne postoji poraz,samo lekcija!
« Odgovor #24 poslato: 26. decembar 2016, 19:05:00 »

Vukotic za spas Sutjeske,od starta jasan"Nije nam mesto na dnu tabele,iscupacemo se"




Tim iz Niksica upalio sve alarme i razisao se sa dosadasnjim trenerom zbog loseg starta u Jadranskoj ligi.Resenje je moralo da se nadje jako brzo,uprava je reagovala i to sa bivsim trenerom najljuceg rivala Buducnosti Dusanom Vukoticem.Perspektivni strucnjak proslu sezonu poceo na klupi Buducnosti imao odlican start sezone u Jadranskoj ligi,ali iz nepoznatih razloga dobio je otkaz i nije hteo javno da se eksponira.Sa klubom iz Niksica Vukotic je potpisao ugovor do kraja sezone,po recima predsednika kluba na njemu je samo da iscupa i razmrda tim da se sacuva status Jadranca.Nema sumnje da je veliki teret na ledjima novog trenera Sutjeske,da li ce uspeti vreme ce pokazati.Cini se da sada ima sansu da pokaze svoje trenersko znanje.Sutjeska ima skor 3 pobede 8 poraza do sada u Aba ligi.Sledeci mec je Crnogorski derbi trener Vukotic i njegova ekipa na megdan ce Buducnosti u Moraci,nema sumnje da nas ocekuje kosarkaski spektakl.


Izjava novog trenera:
Spoiler
"Zeleo sam da radim i kada se pojavila ponuda Sutjeske nisam se puno dvoumio.Mnogi su me pitali bio si trener Buducnost ides u najveci rivalski tim i slicno.Ljudi ja sam trener profesionalac sasvim je noramalno da cu birati klub u kom ce meni biti dobro i u kom vidim da mogu da napredujem kako ja tako moji igraci.Ja sam tamo radio par meseci,otisao sam ne zelim ni malo da vredjam bilo koga niti da iznosim razloge odlaska to je za mene zavrsena prica moj klub je sada Sutjeska.Imam dva dana da pripremim ekipu gostujemo lideru na tabeli Buducnosti imamo tezak posao,nista ne obecavamo pokusacemo da damo svoj maksimum da namucimo makar odlicnu ekipu Buducnosti.Dacu svoj maksimum da sacuvam status ucesnika Jadranske lige Niksic to zasluzuje."






                                                                                                                           "Drugari nisam hteo da gusim sa pocetkom,uzeo sam ekipu u teskom momentu zelim sto pre da pocnem meceve.Videcemo koliko sa ovakvim timom mogu.Igram na 8 min Fiba slajderi.Pratite me,navijajte za Sutjesku.":ziveli:
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Markec30

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: Za mene ne postoji poraz,samo lekcija!
« Odgovor #25 poslato: 28. decembar 2016, 18:46:31 »

Sutjeska iznenadila lidera,Vukotic jasan"Ovo je velika stvar,odbranom smo ih unistili,puno mi znaci pobeda ovde"




Kosarkaski derbi Crne gore na veliko iznenadjenje mnogih pripao je Sutjesci i ako je na zacelju Aba ligaske tabele.Od starta je gostujuci tim agresivnim pristupom iznenadio vodeci tim na tabeli,odbrana je bila besprekorna,uzalud je Ilizauris tajmautima,izmenama pokusavao nesto bedem ispred obruca Sutjeske nije mogao da se probije.U prvoj deonici Sutjeska je duge napade zavrsavala igrom u piku,a uglavnom kada to nije uspevalo lopta je isla spolja na Zizica koji je pokazao strahovito mekanu ruku izludjivao je igrace Buducnosti.Buducnost je u prvom kvartalu kako tako o=imala igru ulazili su neki sutevi Vranjesa sa poludistance,i prvi kvartal zavrsen je 23-18 sa domace.U drugoj cetvrtini favorizovani tim iz Podgorice bez ideje lutao u napadu,Sutjeska je odigralo tvrdo sa puno faulova a sut Zizica nije izostajao pa je druga cetvrtina ubedljivo pripala gostima 9-23.U trecem delu tvrdo sa obe strane domaci odigrali malo konkretniju odbranu i smireniji napad ali jako mali broj poena Buducnost ih je dala 9 a Sutjeska svega 11.U poslednjem periodu domaci su u jednom momentu stigli do izjednacenja ali je to bilo nedovoljno pa cak i sto im je pripao rezultat u poslednjoj deonici.Na kraju pobeda kao kuca za Sutjesku 59-66.Vidno je razmrdao novi trener Dusan ovu pa sigurno ekipu sa odredjenim potencijalom.


Izjava trenera i igraca nakon meca:
Spoiler
"U samoj najavi ja sam rekao da mi imamo jako malo vremena da se upoznamo ja sam ovde nepuna tri dana,ali opet sam uspeo da izdignem ove momke i da im stavim do znanja da verujem u njih.Vratili su mi velikom zeljom i pozrtvovanjem na svakom delu parketa ja sam im na tome do neba zahvalan ovo je njihova pobeda ja im cestitam.Nadigrali smo tim koji je lider na tabeli,ima Sutjeska igraca koji mogu da igraju kosarku na ozbiljnom nivou uz ozbiljan rad naravno.Sut za dva nas je isao cak 53% sto je vise nego dobro,za tri poena imali smo prihvatljivih 31%.U skoku smo bili egal neznam da li su mozda imali skok dva vise,generalno dobar mec za nas i ja sam zadovoljan puno imamo da radimo da bih napravili nesto i ostali u ligi.Nama nije mesto na dnu tabele to sam rekao i kad sam pre dva dana dosao kazem i sad ucinicemo sve da opstanemo u ovoj ligi.Nemam komentar na to da li me njihova publika pamti ili ne ja sam trener Sutjeske interesuje me samo teren i moji igraci."



"Ovo je stvarno cudo u kakvom se stanju nalazio tim do dolaska novog trenera Duleta.Motivisao nas je vratio nam zar i taj takmicarski naboj,shvatamo da vredimo nesto da mozemo da pokusamo da nadigramo i dobijemo svakog i ova pobeda plod je razgovora sa njim rec je ljudi o velikom motivatoru.On je do znanja stavio da zeli jaku odbranu citavim tokom meca,da se napadi zavrsavaju na isteku takvu kosarku ce mo prikazivati uvek,nekada ce ici nekad ne.Ja sam deo tima licna statistika ostaje po strani mi smo pobedili vecitog rivala ovo je pobeda svih nas igraca i strucnog staba."



Statistika meca,karta suta,igrac utakmice:
Spoiler




Statistika igraca oba tima:
Spoiler
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       


Najzanimljiviji detalji sa meca:
Spoiler


Rezultati 12.kola Aba Jtd lige i tabela:
SpoilerMega Leks 84:77 Krka   
Crvena zvezda Telekom 75:58    Cibona   
Budućnost VOLI 59:66 Sutjeska   
Zadar 69:60 Igokea   
Tajfun 68:62MZT Skopje Aerodrom   
Cedevita 75:72Partizan NIS   
Union Olimpija 76:62 Metalac Farmakom
                        W L  
1.Buducnost VOLI:9-3
2.Crvena zvezda Telekom:9-3   
3.Cedevita:9-3   
4.Mega Leks:9-3   
5.Zadar:7-5   
6.Igokea:6-6      
7.Krka:5-7
8.Union Olimpija:5-7      
9.Tajfun:5-7      
10.Partizan NIS:4-8    
11.MZT Skopje Aerodrom:4-8   
12.Cibona:4-8    
13.Sutjeska:4-8      
14.Metalac Farmakom:3-9
   
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: Za mene ne postoji poraz,samo lekcija!
« Odgovor #26 poslato: 29. decembar 2016, 16:49:07 »

Olimpija osvojila Niksic,Sutjeska i dalje na zacelju,Metalac pobedom izjednacio broj pobeda i poraza!



Iznenadjenje za mnoge dogodilo se veceras u Niksicu kada je u okviru 16.kola aba Jtd lige Ljubljanska Olimpija nadigrala domaci tim i ostvarila pobedu 67-70.Sutjeska nije bila na nivou predhodnih par meceva,odbrana je bila jako mlaka u prvoj cetvrtini primili su cak 18 poena,u drugoj 14,u trecoj odbrana je bila nesto cvrsca pa je domacin dozvolio gostima samo 11 poena.Ai manjak rotacije,slabo sutersko vece dovelo je Sutjesku do novog poraza.Sjajno su sutirali gosti za tri poena 10/24 42% plus na to 49% za dva sto je premnogo.Opet je domacin bio na loptu do izjednacenja ali nije se moglo Olimpija je u poslednjem kvartalu dala cak 28 koseva.Ljut i besan na svoj tim bio je trener Dusan Vukotic orila se dvorana na svakom tajmautu,savetovao je igrace davao kritike ali nije urodilo plodom poraz se nije mogao izbeci i ako rezultat ne govori da je tako ubedljiv bio tim iz Slovenije.Pobedom Metalca u ovom kolu Sutjeska deli poslednje i predposlednje mesto sa timom iz Valjeva,mozda kljucan mec u borbi za opstanak ceka Sutjesku u sledecem kolu kada ide Metalcu na noge.



Izjave trenera i igraca nakon meca:
Spoiler
"Tezak poraz za nas u najgorem mogucem trenutku,jednostavno nismo ni zasluzili da danas pobedimo ocajni smo bili odbrana nije postojala setali su se kroz reket pogadjali sta su hteli.Moj tim veceras nije pruzio ni 20% onoga sto moze sve je ovo bilo jako tanko i neubedljivo da se savlada tim kakav je Olimpija,sjajne pojedince imaju veceras su to demonstrirali.Sutirali su u visokim procentima za tri dali nam cak 10 trojki,za dva skoro 50%,cak i nadskocili nas mi jednostavno nismo mogli da se vratimo u mec,i ako smo imali sansu da smanjimo pa mozda i da izjednacimo rezultat.Rezultat je realan Olimpiji cestitam i zelim sve najbolje.U Valjevu moramo da dobijemo jednostavno je nema matematike nikakve,ako zelimo ostanak u ligi.Istakao bih ovog decka koji krv lije od kad sam ja dosao gine najbolji je,na Salica mislim njemu svaka cast pitanje je do kada ce vuci za sve.Ovo je najgore odigrana utakmica od kada sam ja tu nema sumnje."



"Nemam sta puno da dodam trener je vec sve rekao,nismo bili na nivou nismo zasluzili pobedu danas.Izvinjavam se ovoj publici zasluzujemo svaku kritiku to je jasno kao dan,krivi smo mi igraci trener nije ima asolutno pravo da nas ispljuje sve nista bolje nismo zasluzili.Sledi put u Valjevo u Srbiju tamo moramo dobiti."



Statistika meca,karta suta,igrac utakmice:
Spoiler




Statistika igraca oba tima:

Spoiler
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       



Rezultati 16.kola Aba Jtd lige i tabela:
SpoilerMega Leks 81:83    Budućnost VOLI   
Crvena zvezda Telekom 83:57    Zadar   
Krka 103:96 Tajfun      
Cibona 69:81 Cedevita   
Sutjeska 67:70 Union Olimpija   
Igokea 60:66 Metalac Farmakom   
MZT Skopje Aerodrom 82:78 Partizan NIS   



1.Buducnost VOLI:13-3
2.Cedevita:13-3
3.Crvena zvezda Telekom:12-4      
4.Mega Leks:10-6   
5.Zadar:8-8   
6.MZT Skopje Aerodrom:8-8      
7.Krka:7-9   
8.Union Olimpija:7-9    
9.Igokea:6-10       
10.Partizan NIS:6-10       
11.Cibona:6-10   
12.Tajfun:5-11
13.Sutjeska:5-11      
14.Metalac Farmakom:5-11

« Poslednja izmena: 30. decembar 2016, 20:53:54 od strane Messi 10 El maestro »
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: Za mene ne postoji poraz,samo lekcija!
« Odgovor #27 poslato: 29. decembar 2016, 17:54:29 »

Sutjeska angazovala iskusnog Vucurovica




Uprava Sutjeske pokusava sve nebi li izborila opstanak u ligi,danas je treneru Vukoticu na raspolaganje stavljen proveren iskusan kosarkas.Rec je o Nikoli Vucurovicu 201.cm 103.kg koja ima prilicno iskustvo igranja Aba lige a i preko granica nase zemlje se oprobao.Igrao je i za Vojvodinu,Lovcen,Bosnu,Zvezdu,Mzt..Ima osvojenu titulu prvaka makedonije i kup pomenute zemlje sa ekipom Mzt Skoplja 2012.godine.Dolazi kao slobodanigrac deo ove sezone preveo je u Crnogorskoj kosarkaskoj ligi u ekipi Teoda iz Tivata.Poznat je po sjajnom sutu spolja,po odlicnom igranju u reketu cesto pogadja i sa niskog posta.Sigurno je da svojim iskustvom moze da pomogne ovoj ekipi Sutjeske da se pre svega obezbedi opstanak u Jadranskoj ligi.Ugovor sa njim Sutjeska potpisala do kraja ove sezone.Igra na poziciji krila.



Video o igracu:

Spoiler
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: Za mene ne postoji poraz,samo lekcija!
« Odgovor #28 poslato: 30. decembar 2016, 20:52:55 »

Sutjeska srusila slavni Partizan u Niksicu,navijaci skandirali treneru Vukoticu!
 


Cudo za sve,za navijace Sutjeske,za kosarkasku javnost u Niksicu pao slavni Partizan.Kosarkasi Sutjeske i ako do skora u jako teskoj situaciji smogli su snage da naprave nekoliko dobrih rezultata,poslednji u nizu pao je slavni beogradski Partizan na kraju je bilo 85-83.U par navrata vracali su se pristojan zaostatak poenima Velickovica,pogadjao je Partizan kada se lomilo i kosevima Marinkovica,i Murica ali protiv furiozne Sutjeske veceras se nije moglo.Domaci su na krilima novopecenog pojacanja Vucurovica koji je ubacio 15 poena,fantastican je bio i Zizic sa 20 ubacenih poena.Pobeda vredna kao kuca porazom Metalca u ovom kolu Sutjeska je odmakla na dve pobede vise i sigurno bezi iz opasne zone.Navijaci Sutjeske velicaju ime trenera Dusana Vukotica,nakon meca usli su i na zvanicnu konferenciju gde su skandirali "jedan je trener Dule".




Izjave trenera i igraca nakon meca:
Spoiler
"Momenat samo da se zahvalim ovoj publici i momcima koji su ovde i skandiraju meni,pocastvovan sam ipak sam ja  ovde od skora a vec sam uradio nesto sto svi vide ovo je u mojoj trenerskoj karijeri najveci dan docekao sam jako brzo da se moje ime ori sa tribina.Da mi predjemo na mec,jedna napadacka otvorena kosarka sa puno poena na obe strane sto je i publici bilo lepo za gledanje.Mi smo od samog pocetka agresivno napadali Velickovica,koji je covek jos jednom pokazao koliko voli svoj klub i kako je strasan kosarkas.Pravio nam je muke dosta,pridodao mu se i mali Vanja koji je igrao odlicno tu je bio i Muric ali moji momci kojima se zahvaljujem i odajem veliko priznanje smogli snage i slomili rivala.Manje izgubljenih lopti u odnosu na predhodne meceve je jos jedna stvar koja raduje.Velika pobeda za moj tim,daleko je do opstanka jos ima da se igra svesni smo svi u klubu."



"Poebedu posvecujem svojoj porodici koja mi je uvek bila najveca podrska.Ovo je ogroman korak ka opstanku na Jadranu,pobediti Partizan bez obzira koji su na tabeli je velika stvar ne desava se svakog dana,to je klub sa ogromnom tradicijom sa njima sam igrao Euroligu i cenim Partizan,ali mi je posebno drago sto smo ih pobedili.Moj ucinak mi puno znaci da pokazem nekim ljudima koji su me oterali iz Partizana da ja itekako znam nesto.Trener nas je preporodio od njegovog dolaska igramo fantasticno on je jedini krivac sa seriju ovih dobrih rezultata."


Statistika meca,karta suta,igrac utakmice:
Spoiler
       
       


Statistika igraca oba tima:
Spoiler
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       


Rezultati 18.kola Aba Jtd lige i tabela:
SpoilerMega Leks 87:61 Zadar      
Budućnost VOLI 81:61 Tajfun      
Crvena zvezda Telekom 79:80 Cedevita   
Krka 55:59 Union Olimpija      
Cibona 77:73 Metalac Farmakom      
Sutjeska 85:83 Partizan NIS      
Igokea 70:86 MZT Skopje Aerodrom   


1.Buducnost VOLI:15-3
2.Cedevita:15-3
3.Crvena zvezda Telekom:13-5   
4.Mega Leks:12-6   
5.MZT Skopje Aerodrom:9-9   
6.Zadar:8-10      
7.Cibona:8-10
8.Union Olimpija:8-10    
9. Krka:7-11       
10.Igokea:7-11       
11.Sutjeska:7-11   
12.Partizan NIS:6-12
13.Tajfun:5-13      
14.Metalac Farmakom:5-13   

Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: Za mene ne postoji poraz,samo lekcija!
« Odgovor #29 poslato: 2. januar 2017, 14:43:30 »

Izvrsen zreb za utakmice zavrsnice domaceg kupa,u Baru ce biti zanimljivo





Danas su zvanicno poznati parovi 1/4 finala domaceg kupa cija se zavrsnica odrzava od 10-14 februara u Baru u dvorani Kk Mornar.Turnir otvaraju Ulcinj i Sutjeska,nakon njih snage ce odmeriti domacin zavrsnice kupa ekipa Mornara protiv ekipe Danilovgrada.Sutradan snage ce odmeriti Buducnost i Ibar,odnosno Teodo i Zeta.Polufinalni mecevi igrace se 13.februara,a finalni mec 14 februara od 20h.Da podsetimo trofej Brani ekipa Podgoricke Buducnosti,koja je i ove godine jedan od najvecih favorita.
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball