Autor Tema: [NBA 2K Story] Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!  (Pročitano 14334 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #60 poslato: 4. januar 2017, 22:17:06 »
ZVEZDA BEZ CETIRI IGRACA U NOVOJ SEZONI!

Crvena zvezda ce u novu sezonu uci bez cetiri igraca! Prelazni rok je tek poceo, ali vec je pocela cistka za Evroligu na Malom Kalemegdanu. Naime, Crvena zvezda je 3 igraca poslala na kalenje, odnosno na pozajmicu, dok je jedan potpisao za Dinamo Sasari!



Trojica mladih igraca su poslata na pozajmice, Momirov u Mega Leks, Ilija Djokovic je ostao u Borcu iz Cacka a fenomenalni suter Brano Djukanovic u Mornar!
Sigurno da ce ovi mladi igraci steci potrebno iskustvo i da ce biti od koristi naredne sezonu za crveno-bele!
Vladimir Stimac je napustio crveno-bele za koje je igrao 2 sezone i prosecno belezio 7.8 poena i 6.1 skokova. On je potpisao za Dinamo Sasari sa kojima ce igrati Evrokup. Zvezda mu zeli mnogo srece u nastavku karijere!
 

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #61 poslato: 5. januar 2017, 10:52:57 »
SIMANIC NA POZAJMICI;GLISIC OTISAO BEZ OBESTECENJA!

Talentovani krilni centar Crvene zvezde, Borisa Simanic otisao je na pozajmicu u slovenskog ABA ligasa Krku gde ce odigrati ovu sezonu. Trener Guroic je smatrao da za njega nece biti mjesta ove sezone posto ce sa pozajmice iz FMP-a biti vracen Marko Tejic, koji je proslu sezonu odigrao sjajno, 15 poena i 6 skokova je belezio za FMP i verovatno ce biti od velike koriste ove sezone za ekipu Milana Gurovica



Milos Glisic, dete Partizana je napustilo crveno-bele i za koji dan bi trebao potpisati za Lietuvos Rytas. Glisic je imao par dobrih utakmica, ali u kontinuitetu nije ostavio bas dobar utisak. Belezio je za 17 minuta na parketu 4.8 poena i 3.2 skoka. Crvena zvezda mu e zahvaljajuje na svemu i zeli mu mnogo srece u daljem toku karijere. Crvena zvezda ce ovim odlaskom morati traziti 2 centra, sto ce biti tezak posao.
 

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #62 poslato: 5. januar 2017, 11:19:08 »
SRPSKI SATORANSKI POTPISAO ZA ZVEZDU!

 Srpski Satoranski, Petar Rakicevic novi je igrac Crvene zvezde saopsteno je na zvanicnoj stranici kluba iz Beograda. Rakicevic je proslu sezonu odigrao za Metalac, gde je u nedostatku igraca prekomandovan na poziciju pleja i sjajno se pokazao. Ocekuje se da on bude rezervni plej pored Nikole Rebica.



Petar Rakicevic (2.04, 21god) je srpski plejmejker ali moze igrati i na pozicijama beka i krila. Seniorsku karijeru poceo je u ekipi Mladosti iz Cacka. Leta 2014. potpisao je ugovor sa Metalcem iz Valjeva i sa njima odigrao 3 sezone. Bio je i clan mlade reprezentacije Srbije sa kojom je 2015. godine u Italiji  osvojio zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu!
Rakicevic je sa Zvezdom potpisao ugovor na 3 godine i godisnje ce primati 250k.

IZJAVA RAKICEVICA
Spoiler "Zaista sam sretan sto sam potpisao ugovor sa klubom koji je najveci i najbolji klub na ovim prostorima. Cim je doslo do prvog kontakta sa klubom odmah sam rekao mom agentu, to je to, zelim da igram u Zvezdi. Tek sam stigao u Beograd, pripreme jos nisu pocele, ali treniracu sa trenerom Gurovicem individualno dok ne pocnu pripreme. Zelim i sa njim da se upoznam, sa njegovim stilom igre a on je poznat kao trener sa kojim igraci najvise napreduju na sutu. Zelim da mnogo radim i da se dokazujem, i da sa Crvenom zvezdom napadnemo fajnal-for Evrolige! Jedba cekam da zaigram pred Delijama!"
 

Navijaci Crvene zvezde ocekuju jos pojacanja na pozicijama centra i krila, a Milan Gurovic je to prokomentarisao:
Spoiler "Zadovoljan sam sto smo uspeli da realizujemo ovaj transfer Petra Rakicevica u Zvezdu. Moze se i na njemu videti da je sretan i zadovoljan i da ga ocekuje jos mnogo rada. Ja cu raditi sa njim individualno dok ne pocnu pripreme, posto i ja i on zelimo da mu popravimo sut i da ga uvedem malo u sistem nase igre. Sto se tice ostalih pojacanja, ocekujemo jedno veliko pojacanje na poziciji krila, sa njim je sve usmeno dogovoreno, ali on bira izmedju nas ili da se pokusa izboriti za neki NBA ugovor. Agent ga vuce ka nama, ali njegova odluka je zadnja. Takodje, dogovorili smo se sa jednim domacim centrom, a sa drugim stranim centrom pregovaramo. Ako bi uspjeli sve ovo realizovati, imali bi odlican tim!"  
[/FONT] [/SIZE]
« Poslednja izmena: 5. januar 2017, 11:21:09 od strane Markec30 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #63 poslato: 5. januar 2017, 17:21:45 »
SENEGALSKI CENTAR SLETEO U BEOGRAD!



Senegalsko-spanski centar, Illmane Diop sleteo je danas u popodnevnim casovima u Beograd, gde ce i potpisati ugovor sa srpskim i jadranskim sampionom.

Illmane Diop (211, 21god) je senegalski kosarkas koji ima spanske papire. Profesionalnu karijeru poceo je 2011 u Baskoniji, a u sezoni 2012/13 bio je na pozajmici u Arraberiju. U Baskoniji nije imao preveliku minutazu i znacajnu ulogu a u Zvezdu dolazina pozajmicu. Prema recima Milana Gurovica igrac i klub su se usmeno dogovorili da ovu sezonu odradi na pozajmici, a ideuce kada mu istekne ugovor sa Baskonijom potpise trogodisnji ugovor sa crveno-belima. Da li ce igrac biti korektan i ispostovati dogovor sa novim klubom ostaje da vidimo.

INTERVJU NA AERODROMU IGRACA I NEBOJSE COVICA!
Spoiler

"Drago mi je da sam dosao u klub u kojem cu iamti minutazu i u kojem cu moci pokazati svoj puni potencijal. Igrao sam vec par puta u Pioniru sa Baskonijom i zaista su mi ostale u glavi samo lepe slike. Navijaci kakve ima Zvezda su fenomenalni, najbolji na svetu i zelim da osvojim sto vise titula ovde. Nadam se da cemo imati rezultate bolje nego prethodnih godina. Sada je na klubu da jos do kraja kompletira tim i da idemo u nove pobede!"


"Veoma sam zadovoljan ovim transferom. Doveli smo mladog i perspektivnog centra kojeg ocekuje ovde mnogo rada i truda. Mnogi ce reci da nas igrac nece ispostovati, ali on mi se ciniom veoma iskren i verujem mu. Nije bilo puno stranaca kroz istoriju da su ovako na samom pocetku govorili o klubu i da su obecali ovo sto je nama obecao Illmane. Ocekujemo jos jednog centra i krilo a ako nam se otvori neka ponuda i na pleju, zasto da ne?


 [/SIZE][/FONT]
 

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #64 poslato: 5. januar 2017, 17:45:05 »
ZVEZDA POCELA PRIPREME!



Kosarkasi Crvene zvezde su danas u Zelezniku odradili prvi lagani trening u sklopu pocetka priprema za narednu sezonu, a odradjen je i medicinski pregled. Na prvom treningu se videlo da je atmosfera na pocetku sjajna, da se igracu slazu medjusobno i da ovaj tim ima potencijal da napravi odlicne rezultate ove sezone. Igraci i nestrpljivo cekaju izvlacenje grupa za Evroligu ove sezone. Na prvom treningu pojavili su se:Nikola Rebic, Petar Rakicevic, Aleksandar Aranitovic, Marko Guduric, Branko Lazic, Nemanja Dangubic, Marko Tejic, Ognjen Dobric, Luka Mitrovic, Illmane Diop, tj. samo 10 igraca.
Ocekuje se ubrzo pojacanje na poziciji centra i krila.



Nikola Rebic: Ovo je tek prvi trening. Ekipa se dostam izmenila, ali ne sumnjam da cemo napraviti veliki uspeh. Ocekujemo jos pojacanja, pa da zatvorimo igracki kadar i da mozemo raditi sa svih 12 igraca. Vecina nas je navikla na trenera,  Pero i Diop ce morati polagano ulaziti u sistem, ali oni su sjajni igraci i lako ce se uklopiti.

Milan Gurovic: Danas smo odradili lagani trening sa loptom, da se igraci opet naviknu nakon odmora na trening. Diop je na pregledima bukvalno pokidao i to mi se svidja, jer obicno sa igracima poreklom iz Afrike ni u fudbalu ni u kosarci nismo imali dobra iskistva kao klub. Radimo polako, ali sigurno i ocekuje nas jedna teska sezona, ali izdrzacemo!

 

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #65 poslato: 5. januar 2017, 17:54:49 »
DAVID STOCKTON SVE BLIZI ZVEZDI!



Kako nam navode izvori bliski klubu, Americki plej koji je proslu sezonu proveo u Cedeviti sve je blizi potpisu za Crvenu zvezdu. Nebojsa Covic je pre par dana izjavio da ako se otvori prilika nece oklevati vec ce dovesti pleja, ovo je mozda ta sansa. Problem u realizaciji transfera moze biti sto igrac ima i mnogo finansijski jace ponude iz Kine, ali videcemo da li ce se odluciti za bolju kosarku ili bolje finansije, videcemo!

STOCKTON SVE DALJI, GREAK-FREAK VEOMA BLIZU!

Americki plej, David Stockton je sve dalji od Crvene zvezde, posto se odlucio na finansijski jacu ponudu iz Kine. Crvena zvezda ne treba zaliti za njim, vec se treba okrenuti drugim pozicijama i drugim igracima!



Ali, grcko krilo, rodjeni brat od popularnog Greak-Freak-a, ili Greak-Freak 2, Thanasis Antetokounmpo je sve blizi potpisu za Zvezdu! Ovo grcko krilo je 2 godine stariji od njegovog rodjenog brata Gianisa koji igra fenomenalno u NBA. 2014. je izabran kao 52. pik na draftu od strane New York Knicksa, ali je vecinu vremena provodio u razvojnoj ligi. Ima 22 godine, sjajan je defanzivac, moze cuvati igrace svake pozicije, i pravi je all-rounder, bas kao njegov brat. Ume da poentira, skace, asistira i nema sumnj da ce ako odje biti glavno oslonac zvezdine igre!
« Poslednja izmena: 5. januar 2017, 18:01:10 od strane Markec30 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #66 poslato: 5. januar 2017, 18:07:51 »
KUZMIC U BEOGRADU!SA AERODROMA DIREKTNO NA PREGLEDE PA NA TRENING!

Crvena zvezda je dovodjenjem ovog igraca zatvorila centarsku liniju koja ce ove sezone biti veoma, veoma jaka. Ognjen Kuzmic, momak rodom iz Doboja poptisao je za Crvenu zvezdu. Koliko je bio zeljan treninga dokazuje da je cim sleteo, seo u auto koji ga je odveo na medicinski preglede i odatle je otisao odmah na trening, bez ijednog trenutka odmora od dalekog puta iz Amerike!

Na aerodromu nije dao intervju, ali ga je nakon treninga u dovrani Zeleznik sacekalo par novinara i tamo je dao svoju izjavu i rekao je prve utiske:



"Dolazak u Beograd je verujem najbolji potez za mene sada. Imao sam mnogo uspona i padova u karijeri, ali ovde sam da bi igrao i da bi napravili sto bolje rezultate. Period iz Panatinajkosa zelim sto pre da zaboravim, okrecem novi list u mojoj karijeri i u mom zivotu. Zelim da navijaci znaju da mogu verovati u mene i da nam stalno budu vetar u ledja a mi cemo im se oduziti na najbolji moguci nacin! Ovo je takodje vliki izazov za mene, ali spreman sam!"
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #67 poslato: 5. januar 2017, 21:39:17 »
ZVEZDA DOBILA NAJVECE POJACANJE!

Navijaci Crvene zvezde danas su dobili veoma sretne vesti! Naime, sjajno krilo Thanasis Antetokounmpo danas je sleteo u Beograd gde ce potpisati ugovor na godinu dana.



Ovim pojacanjem crveno-beli su verovatno zatvorili igracki kadar za ovu sezoni. Thanasis je sjajni all-round igrac, ono sto je njegov brat Giannis u NBA, to bi Thanasis mogao biti u Evropi posto je 2 godine nakon njegovog drafta konstantno igrao u NBAD ligi. Bio je jednom u trecem i jednom u drugom najboljem defanzivnom timu godinu, sjajan je rim protector. Moze cuvati sve igraci od 1 do 5 i sa njegovom visinom je zaista brz i ima velik raspon ruku. Moze cuvati igraca preko citavog terena, konstantno da igra presing. Dobar je skorer, u karijeri je na oko 30% za tri poena ali i sa njegovom visinom ima solidan pregled igre. Ove ce zasigurno biti veliko pojacanje za Crvenu zvezdu, mozda i novi Kvinsi Miler, ali to cemo tek videti!

Thanasis: "Znam da su ocekivanja navijaca velika, i da zele da sto vise utakmica pobedjujemo. Kada mi je agent rekao da se Zvezda raspituje za mene, poceo sam da gledam mnoge klipove o tom klubu. Video sam i cuo da imaju sjajne navijace, da ih bodre svih 40 minuta. Na meni je da se dokazem i da vredno radim. Obecavam borbenost do samog kraja, izginucu ako treba za pobedu! Veliki sam radnik i timski igrac i mislim da mi nece biti problem da se uklopim u tim!"  
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #68 poslato: 6. januar 2017, 11:12:50 »
ZVEZDA POBEDOM POCELA PRIPREME, THANASIS ODUSEVIO!



Danas su kosarkasi Crvene zvezde odigrali prvu utakmicu u sklopu priprema za narednu sezonu a protivnik je bio Zelena Gora. U jednoj dobroj i dimanicnoj utakmici, punoj preokreta na kraju je slavila Crvena zvezda, moze se reci i ubedljivo 92-78.
Odusevio je najvece pojacanje zvezde, Antetokounmpo koji je upisao dabl-dabl 29 poena i 10 asistencija uz 6 skokova. Illmane Diop je dao 14 poena uz 2 skoka!
Aleksandar Aranitovic je dobio vise minuta posto Guduric nije puno igrao. Aranitovic je dao 5 poena, ali je zaista jednim zakucavanjem najavio povratak nakon teske povrede!



"Zadovoljan sam na pocetku priprema pokazanim i trenutnoj igri momaka. Nismo se jos uigrali, pripreme tek treba pravo da pocnu, ocekuje nas jos dosta utakmica, imacemo turnir u Spaniji gde ce igrati  Real, Baskonija i Valensija, pa ko nas zapane. Zelim da odradimo sto vise pripnemih meceva da bi sto bolje uigrali, jer nije isto na treningu i utakmici. Danas su vecu minutazu dobili Aranitovic, Tanasis i Diop, to jeste neko je manje igrao neko vise. U zadnjim utakmicama cu odrediti minutazu kako mislim da bi trebala biti ove sezone, ali to se uvek menja, pa videcemo."


Spoiler


[/SIZE][/FONT]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

boske

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 761
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #69 poslato: 18. januar 2017, 13:50:01 »
Kad ce nastavak?