Autor Tema: [NBA 2K Story] Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!  (Pročitano 14255 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #30 poslato: 11. decembar 2016, 12:38:49 »
ZVEZDA I DALJE BEZ PORAZA!



Crvena zvezda je i nakon vecitog derbija ostala bez poraza. Iako smo gledali jedan od najboljih derbija u poslednje vreme, iako je Partizan vodio citavu utakmicu, Guduric nije dozvolio da zvezda izgubi. Iako je pobednicki kos dao dojucerasnji igrac Partizana, igrac koji je ponikao u Partizanu, prve seniorske minuta upisao u Partizanu Milos Glisic, ipak heroj zvezde je Guduric, a Glisic gejm-viner.Partizan je vodio prakticno citavim tokom utakmice, ali zvezde je u cetvrtoj cetvrtini igrala sjajnu odbranu, poentirala, imala je mnogo lakih poena sto nije bio slucaj u prve tri cetvrtine. Nezaustavljivi u Partizanu su bili Robinsom koji je dao 17 poena, odnosno Marinkovic koji je imao 14. Novica Velickovic je dao 13 poena, a najbolji igrac Partizana u dosadasnjem delu sezone, Vil Hecer je dao samo 2 poena. U zvezdi sjajan je bio vec pomenuti Marko Guduric koji je imao 22 poena i bio je jedini dvocifreni u Zvezdi, dok je 9 dodao iskusni plej Omar Kuk, a Ognjen Dobric je dao 7. Navijaci su bili zacudjujuce odlicni, nije bilo nikakvih problema, a kosarkasi zvezde su ostali jos nekih sat vremena nakon meca pred svojim navijacima.



"Dobro vece svima. Prvo zelim da cestitam mojim igracima na pobedi, takodje cestitam i igarcima Partizana na fer i korektnoj igri. Mislim da smo prisustvovali jednom od najboljih derbija poslednjih par godina. Ponovo se igralo na jednu loptu, a mislim da ce "Grobare" jos vise da boli zato sto je njihovo dete dalo kos za pobedu. Ja nisam zadovoljan igrom mog tima, nismo igrali puno timski, kolektivno vec smo uzimali dosta suteva preko ruke, dosta puta smo morali u zadnjim sekundama napada da sitiramo a to je posledica sebicne igre. Mlad smo tim, igraci ce napredovati i mislim da ce se to popraviti u narednim utakmicama. Omar Kuk je odigrao solidno, a Guduric polako dize formu."



"Jedna odlicna utakmica, igrali smo fer i korektno. Ja sam zadovoljan svojom igrom, li uvek moze bolje. Timski nismo bili na nivou, ali to ce se popraviti. Dobili smo novog pleja, i on se mora uigrati, mora uci u nas sitem. Polako ali sigurno napredujemo, mladi smo i ima jos mesta za napredak!"

Spoiler




TABELA


[/SIZE][/FONT]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #31 poslato: 11. decembar 2016, 12:52:26 »
PROBLEMI ZA ZVEZDU NE STAJU!



Novi problem za crveno-bele na poziciji pleja. Posto je klub napustio Pulen, odmah je doveden Omar Kuk kao zamena. Sve se cinilo odlicno do sada, povredio se Nikola Rebic. Navodno je Rebic polimio kost stopala i odsustvovace sa terena najmanje 2 meseca, tu istu povredu je imao Marko Tejic pocetkom prosle sezone.



Naravno, mnogi ce reci tu je mladi Momirov, moze da igra pristojnu kosarku u ABA ligi, ali usled povreda Rebicevog mladjeg brata Petra, i Alekse Uskokovica, mladi Momirov ce biti vracen u omladinski sastav gde ce igrati dok se ne oporave ova dva igraca. Videcemo sta ce Crvena zvezda uraditi, sigurno je da ce u timu biti Aleksa Radanov, ali da li ce on biti taj rezervni plej, videcemo.  
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball, boske

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #32 poslato: 16. decembar 2016, 18:38:25 »
Zvezda dobila novo pojacanje!

Crvena zvezda je dobila novo pojacanje, ali ne u igrackom kadru, vec u strucnom stabu. Naime, bivsi plej crveno-belih, amerikanac Skuni Pen, koji je nakon zavrsene kosarkaske karijere postao skaut, novi je skaut crveno-belih. On ce tragati za novim zvezdinim igracima naredne 3 godine posto je ugovor poptisan na toliko.

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #33 poslato: 17. decembar 2016, 12:44:39 »
FMP BEZ SNAGE U ZAVRSNICI, ZVEZDA BEZ PORAZA U PRVIH 13 KOLA!



Kosarkasi FMP-a i Crvene zvezde odmerili su snage u 13. kolu ABA j.t.d lige, ali FMP je stao u samoj zavrsnici meca. Vodili su citavim tokom utakmice, u 2. cetvrtini imali cak i +15 ali Crvene zvezde se nije predavala. Od kada se Rebic povredio Marko Guduric igra startnog pleja, a Kuk ulazi sa klupe,ali danas je Guduric pokazao da je koristan na svakoj poziciji. Imao je 27 poena, 10 asistencija, 4 skoka uz veoma bitne pogotke sa linije penala u zavrsnici.  Pratio ga je Brano Djukanovic sa 9 poena, a Dangubic je dodao 8. U redovima pantera najbolji su bili Davidovac i Covic sa 16 poena uz lose procente suta.



"Sjajna timska pobeda. Ono sto jos vise raduje da smo u prvih 13. kola bez poraza i snalazimo se dobro u zavrsnici iako smo mlad tim. Ja sam se vec navikao na tu poziciju pleja, igram vec 3-4 utakmice od povrede Rebe, tako da Reba kad se vrati morace da preuzme moju staru poziciju beka ili krila ha-ha. U prvom poluvremenu smo se zaista mucli i u odbrani i u napadu, ali na kraju prvog pol. smo se probudili, vezali par koseva i vratili se. Srecan sam zbog moje patije i dabl-dabl ucinka, ali ovo je jedna veoma timska pobeda i nije delo jednog pojedinca vec citavog tima!"

Spoiler



[/SIZE][/FONT]

Preskakacu neke utakmice posto nemam vremena da pisem za svaku. :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: boske

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #34 poslato: 20. decembar 2016, 12:17:51 »
ZAVRŠENA SEZONA ZA KUKA!

Zvezdin plejmejker, amerikanac Omar Kuk zavrsio je sezonu posto je na treningu pokidao prednje ukrstene ligamente. Amerikanac je u zvezdu je dosao kao igrac koji ce iskustvom lomiti neke meceve, doneti sigurnost u postavljanju napada ali on je odigrao prosecno. Sa ovom povredom verovatno sledi i raskid ugovora sa srpskim sampionom, posto zvezda i nije u bas najboljoj finansijskoj situaciji, a ne zeli da placa igracu koji nece odigrati vise ni jedne minute ove sezone. Zaista veliki peh za Crvenu zvezdu.

 

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #35 poslato: 20. decembar 2016, 16:05:46 »
MEGA ZA PRVI PORAZ ZVEZDE!



Kosarkasi Mege su u 17. kolu ABA lige naneli prvi poraz Crvenoj zvezdi, rezultatom 80-71. Kosarkase Milana Gurovica nije sluzio sut, a ovu utakmicu je obelezio povratak popularnog ReBrona koji je zabelezio 15 poena i 7 asistencija uz sut 6 od 16. U zvezdi su se jos istakli Guduric i Dangubic koji su promasili neke bitne suteve, a mladi Radanov je dodao 9. U Megi najbolji je bio kapiten Zagorac sa 17, Ivanovic je igrac utakmice sa 14 poena, 9 skokova i 4 asistencije, dok je Timi Luvavu dodao 10.

Spoiler




[/SIZE][/FONT]
 

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #36 poslato: 20. decembar 2016, 21:17:36 »
ZVEZDA NAKON 20 KOLA I DALJE PRVA!

Nakon 20 kola ABA jtd Lige kosarkasi Crvene zvezde su i dalje na samo jednom porazu i to od Mege pre 3 kola. Oni su prvi na tabeli sa skorom 20-1, prati je Buducnost sa 16-4, Cedevita ima 15-5. Sada slede nacionalni kupovi u vecini prvenstava i preostaje jos 6 kola ABA lige i onda sledi ono najuzbudljivije, ABA plej-of.!



IZVUCENI PAROVI ZA KUP KORACA!

Danas su u Beogradu izvuceni parovi za 11. po redu Kup Radivoja Koraca. Na ovogodisnjem Kupu ucestvovace po obicaju 8 ekipa a to su:Crvena zvezda, Partizan, Mega Leks, FMP, Konstantin, Borac, Metalac i Smederevo. Najtrofejniji u ovom takmicenju su Zvezda i Partizan sa po 3 trofeja a poslednji trofej je osvojila ekipa Mege savladavsi u finalu ekipu Partizana prosle godine.



Zavrsnica Kupa Koraca ce se ove sezone igrati u domu Metalca u Valjevu!
« Poslednja izmena: 20. decembar 2016, 21:32:04 od strane Markec30 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Messi 10 El maestro, boske

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #37 poslato: 20. decembar 2016, 22:59:11 »
ZVEZDA NASLA PLEJA ZA NAREDNU SEZONU?



Da li je to novi skaut crveno-belih Skuni Pen vec odradio jedan posao? Naime, po inostranim medijima i forumima procurilo je ime Maalika Waynsa kao igraca koji ce biti naredne sezone plej Zvezde. Iako sezona jos nije zavrsila, i daleko je od zavrsetka i tek predstoje borbe za trofeje cini se da Crvena zvezda zuri sa pojacanjima. Ali, Nebojsa Covic je rekao da je ovaj igrac nudjen klubu od strane Skunija, ali da jos nema nista ozbiljno i da mediji zele da upropaste savrsenu timsku hemiju. Da li ce sta biti od ovog sjajnog sutera, videcemo.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: boske

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #38 poslato: 21. decembar 2016, 20:39:23 »
POCEO KUP, FAVORITI OPRAVDALI OCEKIVANJA!



Poceo je 11. po redu Kup Srbije u kosarci, poznatiji kao Kup Radivoja Koraca. Svi favoriti su prosli dalje i time su opravdali ocekivanja. Igraci Crvene zvezde su u poslednjem mecu cetvrt-finala pobedili Metalac 81-61, a neverovatnu partiju pruzio je mladi Nikola Rebic, 11 poena, 6 skokova i cak 13 asistencija. Najefiksaniji je bio Guduric sa 20 poena i tako nastavio seriju sjajnih utakmica koja traje jos od januara, a mladi Momirovm je dao 11.U Metalcu je Josilo dao 14, a Kocovic 13 poena. Zvezda je od samog starta nametnula ritam, i u odbrani iu napadi, uvek su imali najolja resenja u napadu, mnogo otvorenih suteva. Mladi Simanic je pokrenuo zvezdinu lavinu u 2 cetvrtini, Guduric i Rebic u trecoj, a u cetvrtoj su se istakli Glisic i ponovo Rebic sa velikim brojem lepih asistencija, a bilo je i onih bez gledanja.



"Prije svega, dobro vece svima. Kada imas onoliki broj asistencija, otvorenih suteva moras pobediti. Ne zelim mnogo da pricam jer su momci pokazali sve na terenu, stvarno svaka im cast. Reba je mozda dokazao da je greska sto nije dobio vise sanse prethodnih sezona jer to zasluzuje."

Spoiler


[/SIZE][/FONT]

OSTALI REZULTAI I PAROVI POLUFINALA:

Spoiler BORAC-KONSTANTIN 62-51
MEGA LEKS-FMP 83-79
PARTIZAN-SMEDEREVO 77-51
CRVENA ZVEZDA-METALAC 81-61

PAROVI 1/2-finala:
PARTIZAN-BORAC
MEGA LEKS - CRVENA ZVEZDA  
 

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #39 poslato: 21. decembar 2016, 20:51:00 »
Citat: Markec30;1452539
POCEO KUP, FAVORITI OPRAVDALI OCEKIVANJA!



Poceo je 11. po redu Kup Srbije u kosarci, poznatiji kao Kup Radivoja Koraca. Svi favoriti su prosli dalje i time su opravdali ocekivanja. Igraci Crvene zvezde su u poslednjem mecu cetvrt-finala pobedili Metalac 81-61, a neverovatnu partiju pruzio je mladi Nikola Rebic, 11 poena, 6 skokova i cak 13 asistencija. Najefiksaniji je bio Guduric sa 20 poena i tako nastavio seriju sjajnih utakmica koja traje jos od januara, a mladi Momirovm je dao 11.U Metalcu je Josilo dao 14, a Kocovic 13 poena. Zvezda je od samog starta nametnula ritam, i u odbrani iu napadi, uvek su imali najolja resenja u napadu, mnogo otvorenih suteva. Mladi Simanic je pokrenuo zvezdinu lavinu u 2 cetvrtini, Guduric i Rebic u trecoj, a u cetvrtoj su se istakli Glisic i ponovo Rebic sa velikim brojem lepih asistencija, a bilo je i onih bez gledanja.



"Prije svega, dobro vece svima. Kada imas onoliki broj asistencija, otvorenih suteva moras pobediti. Ne zelim mnogo da pricam jer su momci pokazali sve na terenu, stvarno svaka im cast. Reba je mozda dokazao da je greska sto nije dobio vise sanse prethodnih sezona jer to zasluzuje."

Spoiler


[/SIZE][/FONT]

OSTALI REZULTAI I PAROVI POLUFINALA:

Spoiler BORAC-KONSTANTIN 62-51
MEGA LEKS-FMP 83-79
PARTIZAN-SMEDEREVO 77-51
CRVENA ZVEZDA-METALAC 81-61

PAROVI 1/2-finala:
PARTIZAN-BORAC
MEGA LEKS - CRVENA ZVEZDA  

Kasapis Markec za sada ide ko po loju :thumbup:
Cuvaj se brate ovog smrada kako je ovo rekao da ti se ne olupa od glavu Dzile je njegova skola hahahahahha salim se
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Markec30

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #40 poslato: 21. decembar 2016, 20:52:42 »
Citat: Messi 10 El maestro;1452541
Kasapis Markec za sada ide ko po loju :thumbup:
Cuvaj se brate ovog smrada kako je ovo rekao da ti se ne olupa od glavu Dzile je njegova skola hahahahahha salim se

Hahahaha, nece nece.
Hvala ti. :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Messi 10 El maestro

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #41 poslato: 23. decembar 2016, 21:06:41 »
MEGA ZA NOVO IZNENADJENJE!



Kosarkasi Mega Leksa i Crvene zvezde odmerili su snage u polu-finalu kupa Radivoja Koraca, a uspesnija je bila ekipa Mege. Crveno-beli su od samog starta bili u kontra ritmu, i u prvih 5 minuta meca nisu dali ni jedan kos, a Mega je imala 11-0. U nastavku je Mega samo odrzavala i cak dizala prednost i  gotovo da nisu imali igraca koji nije igrao dobro. Zvezdu nikako nije sluzio sut, sto je veliki problem crveno-belih u zadnje vreme. U poslednjoj cetvrtini zvezda je uspela doci do jednocifrenog minusa, do -8 i imali su napad u tom trenutku, ali losa selekcija suta Djukanovica koji je pokreuo tu seriju, prouzrokovala je novi odlazak Mege na +12, kako se i zavrsila utakmica. Konacan rezultat je bio 82-70.



"Odigrali smo jednu ocajnu utakmicu, ovo nikako nije bilo dobro. Vise bih volio da smo na pocetku sezone igrali losije, pa da kada je najpotrebnije budemo najbolji, ali tako je kako je, nista ne mozemo promeniti. Cestitao bih igracima Mege, stvarno su ovi momci veoma talentovani i imaju svetlu buducnost. Ja po ko zna koji put ponavljam da bih voleo par graca iz Mege videti kod mene u Zvezdi, ali videcemo. Sto se tice mojih igraca, predstoji ono najbitnije, broba za trofeje! Nadam se da cemo biti sigurni i da cemo bez straha uci i najvazniji deo sezone. Voleo bih da dovedemo jenog pleja sad kad je najbitnije, ali polako.."

Spoiler



U drugom mecu polufinala Borac je takodje iznenadio Partizan kosem za pobedu u poslednjoj sekundi Alekse Avramovica! [/SIZE][/FONT]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: boske

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #42 poslato: 24. decembar 2016, 19:09:45 »
ZVEZDA SE IGRALA U ZADNJEM KOLU!



Kosarkasi zvezde su napokon pokazali onu formu sa pocetka sezone, u zadnjem kolu ABA jtd lige protiv FMP-a. U nekim momentima u odbrani zvezda je licila na onu odbranu iz perioda "Radonje". Igrali su savrseno i u odbrani i u napadu, bukvalno su unistili FMP. Najbolji su bili Guduric sa 17 poena, 4 skoka, 3 asistencije, Rebic je dodao 16 uz isto skokova  asistencija kao Guduric,  Momirov 11 uz 6 ukradenih lopti! Mitrovic je konacno odigrao dobro, dao je 11 poena i 4 skoka. Cini se da zvezda ponovo dize formu pred ABA plej-of, u kojem ponovo idu na titulu!


"Cestitam mojim igracima na stvarno odlicnoj utakmici! Cini mi se da su sada napokon iskoristili svoj puni potencijal i da su uradili ono sto su zeleli citave sezone, bukvalno su se igrali na terenu. Sada cekamo da se zavrse ostale utakmice ovog kola, posto smo mi prva utakmica ovog 26. kola. Cekamo nestrljivo da vidimo sa kim cemo igrati u polu-finalu i nadam se da cemo osvojiti ABA ligu. Sto se tice igraca svi su igrali sem Radanova, koji se nije osecao dobro, imao je bolove u stomaku, pa nisam zeleo rizikovati."

Spoiler


[/SIZE][/FONT]
 

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #43 poslato: 24. decembar 2016, 19:19:05 »
ZAVRSIO REGULARNI DEO SEZONE, SLEDI PLEJ-OF!

Veceras je odigran zadnji regularnog dela sezone, a igrali su Mega i Partizan za cetvrto mesto na tabeli. Na veliko iznenadjenje mnogih,a mnoge to i ne cudi, Mega je pobedila Partizan sa neverovatnih 21 poenom razlike. Ruku na srce, Partizan je igrao bez Hecera i Lukovica, ali ovo nije prvo iznenadjenje Mege ove sezone. U ostalim utakmicama pobede su odneli Buducnosti i Cedevita protiv Cibone i Igoke-e, tako da Buducnost ostaje druga a Cedevita treca, Igokea je sesta a Cibona osma!
Parovi polu-finala plej-ofa su:Crvena zvezda-Mega Leks
                                        Buducnost-Cedevita.
Igra se do 2 pobede, a finale na 3.Sigurno je da nas ocekuje velika borba i neizvesnost!

 

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #44 poslato: 25. decembar 2016, 13:05:30 »
ZVEZDA ULAZI JACA U PLEJ-OF;STIGAO PLEJ!

Kosarkasi Crvene zvezde dobili su pojacanje na poziciji plejmejkera pred sam pocetak ABA plej-ofa. U pitanju je americki kosarkas, bivsi student Youngstown State-a za koji je nastupa sve cetiri godine, Kendrik Peri!
U poslednjoj godini koledza belezio je najbolje brojke, 21 poen, 5 asistencija, 4 skoka, oko 35% za tri poena, preko 50% za dva i 75% sa linije penala. Nakon koledza nije izabran na draftu 2014, otisnuo se u Australiju gde je igrao za Sydney Kingse, jednu sezonu, pocetak iduce je igrao za filijalu Memfis Grizlisa u NBAD ligi, nakon cega ide u Madjarsku ligu u ekipu Kormenda, a odatle sada u Crvenu zvezdu!
Visok je samo 183cm, igrac je sjajnih fizickih predispozicija, veoma je prodora, solidan asistent, ne bas najbolji trojkas ali ume pogoditi i za tri.



"Presrecan sam sto dolazim u trenutnog sampiona jadrana i Srbije, ovo je veliki korak za moju karijeru. Potpisao sam ugovor do kraja sezone i igracu sada u plej-ofu i u domacem sampionatu i nadam se da cemo osvojiti oba trofeja.Period adaptacije nije potreban, posto treniram sa ekipom od zavrsetka Kupa Koraca, a sada imam priliku da debitujem. Kada mi je agent javio da me zeli klub u kojem su igrali DeMarkus Nelson, Markus Vilijams, Carls Dzenkins moram to prihvatiti. Sef Gurovic mi je rekao odmah da necu igrati do pocetka plej-ofa, da se moram upoznavati sa igracima i sada sam 100% spreman. Jedva cekam prvu utakmicu!"

Po mnogima, ovaj igrac najvise podseca na DeMarkusa Nelsona, a da li ce zaista igrati kao "ADMIRAL" videcemo!