Autor Tema: [NBA 2K Story] Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!  (Pročitano 14292 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #15 poslato: 12. novembar 2016, 19:49:53 »
ZVEZDA SIGURNA U SKOPLJU!



Kosarkasi Crvene zvezde pobedili su u Skoplju MZT rezultatom 76:72. Veoma uzbudljiva utakmica, igralo se na jednu loptu. Igraci MZT-a nisu mogli da zaustave Pulena i Rebica koji je pogadjao trojke u bitnim trenucima meca, dok je velika prepreka za beogradjane  bio Marko Lukovic  koji je postigao 25 poena. Zvezda je prvu cetvrtinu uzela 10 razlike, dok su ostale tri gubili sa po 3,1 i 2 razlike. Igralo se u serijama, prvo serija zvezde, pa MZT-a i tako sve do samog kraja. Trener crveno-belih moze biti zadovoljan pojacanjima, ponajvise igrom Pulena i Djukanovica koji je pogodio trojku u jako bitnom trenutku meca, dok je Javai podbacio u prva 2 kola.




"Jos jedna dobra utakmica sa nase strane, veoma lepa za gledanje. Nismo ocekivali ovakav otpor MZT-a, ali sigurno da nisu polozili oruzje prije pocetka ove utakmice. Pozitivno me iznenadio Rebic i Dobric koji se snasao u prva dva kola na poziciji 4. Veceras je doigrao samo par minuta, ali za to vreme je dao 5 poena, i odigrao veoma doro u odbrani. Igra Pulena me ne iznenadjuje uopste jer je on doveden da to radi, iznenadice me kada ne bude pogadjao u bitnim momentima, a nadam se da ce takvih situacija biti sto manje ove godine."

Spoiler



Naredni mec kosarkasi Zvezde igraju u Alekandrovcu protiv Igoke-e, gdje se ocekuje velika podrska navijaca iz Republike Srpske! [/SIZE][/FONT]
 

boske

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 761
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #16 poslato: 12. novembar 2016, 21:00:04 »
Samo nastavi prati se :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Markec30

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #17 poslato: 12. novembar 2016, 23:37:30 »
ĐOKOVIĆ NA POZAJMICI!



Mladi plejmejker Crvene zvezde, Ilija Đoković, ipak ovu sezonu ce provesti na pozajmici u Cacku, gde ce braniti boje Borca u Prvoj Ligi Srbije. Đokovic nije dobio puno minuta na startu sezone pored Pulena i Rebica, ali i na pripremama se nije dobro pokazao, tako da je ovo logican potez uprave Zvezde da talentovanog igraca posalju na kalenje. Đokovic ce biti u sastavu jos za mec sa Igokeom nakon kojeg ce se zaputiti ka Cacku!

ZVEZDA UKRALA PARTIZANU TALENTA!



Uprava Crvene zvezde uradila je sjajan posao danas. Nakon slanja Ilije Đokovica na pozajmicu odjeknula je vest da ce redove jadranskog i srpskog sampiona pojacati talentovani krilni centar Milos Glisic! Nakon sto je Glisic napunio 18 godina, odlucio je da ne potpise profesionalni ugovor sa Partizanom jer nije bio zadovoljan ugovorm, pa je tako odlucio zajedno sa svojim roditeljima da je najbolji potez za njega dolazak u Crvenu zvezdu!

- - - Updated - - -

Citat: BOSKEBALE;1448571
Samo nastavi prati se :)

Hvala ti. :)
 

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #18 poslato: 13. novembar 2016, 18:46:30 »
ZVEZDA JEDVA U ALEKSANDROVCU!



Kosarkasi Crvene zvezde pobedili su Igokeu u Aleksondrovcu u jednoj veoma tesnoj utakmici rezultatom 77-75. Heroj Crvene zvezde je bio neverovatni Dzejkob Pulen koji je zabelezio 28 poena i kos za pobedu, uz 2 veoma bitne trojke u zavrsnici! Na minut i po do kraja Igokea je imala 10 poena prednosti ali onda loptu u ruke uzima Pulen. Jedna trojka, druga trojka, asistencija i zvezda pravi seriju 8:0. Seriju zvezde prekida Radiovojevic polaganjem. 30 sekundi do kraja, napad ima zvezda, Guduric sutira sa poludistance, pogadja, onda na prenosu krade loptu Radiovojevicu i lagano polaze, tajm-aut Igokea. Poslednji napad na utakmici za Igokeau, napad za pobedu, ali Pulen uzima loptu Pesakovicu i ide na polaganje, zvezda ima +2. Poslednji napad na utakmici, najbitnija odbrana zvezde na utakmici, Pesakovic pokusava na 5 sekundi tesak dvokorak, izblokiran, lopta dolazi do Albijanica koji daje povratni pas za Komatinu, a njegov pokusaj za tri bio je izblokiran od strane Dangubica! Ne treba zaboraviti partiju Dangubica koji je citavo vreme drzao zvezdu u igri, pogodio 4 trojke, od cega 3 u poslednjoj cetvrtini!

 
"Nisu se jos slegli utisci, ne znam sta da kazem. Toliko uzbudenja u poslednjem minutu. Verovatno za sve navijace je heroj Pulen, ali da nije bilo Dange u poslednjoj cetvrtini mi bi verovatno doziveli debakl jer je Igokea igrala odlicnu odbranu u poslednjeoj cetvrtini. Te njegove 3 trojke u poslednjem peridou kao da su pokrenule Pulena i Guduru da napravimo tu seriju. Cekam jos da se slegnu utisci, odbrana definitvno nije bila na pristojnom nivou, skok kao da nije postojao, ali nadam se da ce Glisic sada uneti neku sigurnost na skoku."

Spoiler



[/SIZE][/FONT]
 

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #19 poslato: 9. decembar 2016, 18:45:50 »
ZVEZDA SJAJNA U NOVOM MESTU!



Beogradski crveno-beli nisu imali vecih poteskoca u Novom Mestu, protiv ekipe Krke posto su ovu utakmicu pobedili rezultatom 84-72. Od samog starta zvezda je pokazala da je bolji rival, naterala rivala na veliki broj izgubljenih lopti, a pogodili su i cak 15 trojki iz 33 pokusaja, naspram 6 pogodaka Krke. Najbolji u redovima Zvezde bio je po obicaju Pulen koji je imao 21 poen, uz 4 skoka i 3 asistencije, dok je Rebic dodao 18 uz 5 asistencija!



"Sjajna utakmica za nas, veoma bitna pobeda  drago mi je sto smo jos uvek ne porazeni. Sto se sezona odmic igramo sve bolje i atraktivnije u napadu a i sluzi nas sut! Pulen vec na startu sezone pokazuje zasto je doveden, da pogadja suteve, da bude lider ekipe u napadu i igrac sa mnogo poena u rukama. Rebic je pokazao da moze i posebno mi je drago zbog njega i njegovih partija na pocetku. Sledi nam utakmica u Pioniru protiv Mege i tu se nadamo pobedi ali bice tesko!


Spoiler

 

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #20 poslato: 9. decembar 2016, 18:57:05 »
MEGA SLABASNA ZA IZNENAĐENJE!



Zvezda nije dozvolila iznenađenje u 5. kolu ABA j.t.d lige posto su punom Pioniru savladali ekipu Mege rezultatom 80-72. Pulen je u svakom pogledu unistio Megu posto je sasuo 32 poena, 4 skoka, 5 asistencija, 3 blokade i 6 trojki iz 12 pokusaja i bio je jedini dvocifrenu. Glisic i Rebic du dodali 9, odnosno 7 poena ali uz nesto losije procente suta iz igre. Ne treba zaboraviti partiju Branka Lazica, zvezdinog ratnika koji je dao 2 trojke i uhvatio 5 skokova!



"Utakmica je bila za uzivanje u svakom pogledu. Veliki broj lepih akcija, atraktivnih poteza i mislim da navijaci koji su dosli u velikom broju da su mogli uzivati u lepoj kosarci. Drago mi je sto su navijaci napokon zaustavili taj cuveni bojkot i poceli navijati i u jadranskoj ligi i davati meni i momcima vetar u ledja. Mega je jedna jako talentovana ekipa i pruzila je dobar otpor. Ima u Megi par igraca koje bih ja voleo videti u zvezdi, ali tocemo jos videti u buducnsoti.."


Spoiler

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Messi 10 El maestro, Bayern-fussball

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #21 poslato: 9. decembar 2016, 19:13:11 »
PULENU DOSAO KRAJ U ZVEZDI, JAWAIU OTKAZ!

Kao sto je odjeknula vest da Pulen potpisuje za zvezdu, tako je i odjeknula da Pulen odlazi iz Zvezde nakon samo 5 odigranih utakmica. Naime, Pulen je dobio ponudu od Zalgirisa, a posto u ugovoru stoji da ako neki evroligas ponudi ugovor zvezdi on moze ici, kao sto je bio slucaj sa Vladimirom Stimcom prosle sezone kada je dolazio u zvezdu. Pulen je prosecno belezio:25.2 poena,6.2 asistencije,3.2 skoka a za tri je sutirao 25 od 54 sto je tacno 5 trojki u proseku.



Ali, to nje jedina vest danas u zvezdi, nakon losih igara Nejt Javai je sporazumno raskinuo ugovor sa klubom i vratice se u rodnu Australiju! Ova vest nece pogoditi navijace koliko i vest o Pulenu, a i sami navijaci su zeleli sto pre videti Nejta van kluba.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #22 poslato: 9. decembar 2016, 19:18:52 »
ZVEZDA IMA NOVOG-STAROG PLEJA!



Kosarkas koje je vec jednom igrao u Crvenoj zvezdi, i to u sezoni 2007/2008 novi-stari je plejmejker beogradskih crveno-belih. Rec je o iskusnom, 34-godisnjem amerikancu Omaru Kuku. Kuk nije na kraju prosle sezone produzio ugovor sa Buducnosti a nakon dolaska Markusa Vilijamsa u Podgoricu bilo je jasno da ce Kuk traziti novi klub, a nasao ga je tek sad.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball, Messi 10 El maestro

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #23 poslato: 9. decembar 2016, 22:42:03 »
ZVEZDA SE MUCILA U CELJU!



Ko bi rekao da jedna slovenacka ekipa kao sto je Tajfun moze toliko da namuci sampiona jadrana, da vodi gotovo 35 minuta utakmice a onda padne u samoj zavrsnici meca. Upravo tako je izgledao dvoboj Tajfuna i Crvene zvezde u Celju, ali na radost svih navijaca crveno-belih beogradjani nose kuci bodove. Rezultat na kraju meca je bio 61-59, a pobednicki kos je postigao mladi, 17-godisnji Stefan Momirov polaganjem levom rukom. Najefikasniji u redovima zvezde bio je Borisa Simanoic koji je upisao 12 poena i 7 skokova, a 11 je dodao Marko Guduric koji je ujedno i igrac utakmice. Dtefan Momirov je odigrao citavu zadnju cetvrtinu i za to vreme upisao 4 poena uz 6 asistencija!



"Prvo moram da cestitam momcima na jednoj jako velikoj pobedi na teskom gostovanju. Sada u Celju smo dobili dve pobede, utakmicu i Stefana i Borisu. Borisa cim je usao videlo se da zeli da igra, jedini je bio u stanju da pogodi i od 12 poena 9 je postigao u prvoj cetvrtini. Sto se tice Momirova, prije pocetka zadnje deonice rekao sam ako moze Doncic, ako moze Musa zasto ti ne mozes i uveo ga u igru, a on je pokazao koliko zna i koliko moze. Definitvno ce sada igrati dok Kuk ne udje u sistem, zbog toga i losa Kukova partija. Sda ponovo se jedan igrac mora uigravati sa ostalima, ali nece biti tesko. U iducem kolu igramo protiv Mornara na jednom vrucem gostovanju a onda nam sledi derbi."


Spoiler



 
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Messi 10 El maestro, Bayern-fussball

boske

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 761
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #24 poslato: 9. decembar 2016, 23:05:32 »
Zanimljivu ekipu imas jedva cekam da vidim kako ces zavrsiti ovu sezonu ko te prati na tabeli ? Ima li ucesca u EL? Nisam navijac ni crveno ni crno belih ali mi je zanimljivo ispratiti ovu karijeru tvoju srecno u nastavku :)
 

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #25 poslato: 9. decembar 2016, 23:35:38 »
Odmah u prvim objavama sam napisao da sam odutsao u EL zbog finansija :D
Kada bude izvjestaj o iducem kolu bice i tabela, zaboravim uvek staviti. :)
 

Messi 10 El maestro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Odg: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #26 poslato: 10. decembar 2016, 02:49:57 »
Smao gazi Markec imas moju podrsku :player:
Zbog tebe i dobrih textova pocecu i ja
Kada izadjem u halu,stanem pred kos,mojim problemima je dosao kraj.Tu pocinje ljubav:001_wub::001_wub:
 

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #27 poslato: 10. decembar 2016, 13:59:10 »
Citat: Messi 10 El maestro;1451314
Smao gazi Markec imas moju podrsku :player:
Zbog tebe i dobrih textova pocecu i ja

Hvala ti. :)
 

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #28 poslato: 10. decembar 2016, 20:11:31 »
MORNAR NAMUCIO ZVEZDU, BEZ SNAGE ZA IZNENAĐENJE!



Kosarkasi Mornara iz Bara posteno su namucili crveno-bele iz Beograde, ali na kraju su izgubili rezultatom 75-68. Lamont Jones je bio najbolji u redovima Mornara sa 20 poena i tako nastavio svoje sjajne partije ove sezone, dok je na drugoj strani Guduric dao 11 uz ocajne procente suta, Stimac je zabelezio dabl-dabl, 10 poena i 10 skokova a Djukanovic je takodje dodao 10 uz 2 trojke. Zapazenu rolu je imao mladi Momirov sa 9 poena i 3 asistencije a isto toliko je dao Rebic.



"Jedna dobra utakmica za nas, nastavak nase serije pobeda koje nam mnogo dizu samopouzdanje. Mornar je bio dostojan protivnik ali mi smo drzali vodstvo citavim tokom utakmice i nismo ga ispustali. Imali smo male padove u igri, praznih hodova ali to je normalno jer smo jedna mlada ekipa. Momirov je odusevio sve nas, ali mislim da je to posledica ucenja od Omara Kuka. Na svakom treningu on je najvise sa Kukom, Kuk mu daje mnogo savjeta jer je iskusan igrac, a Momirov mlad pun zelje za dokazivanjem i napretkom. Guduru kada ne ide sut on uvek radi dobro za tim, asistira, skace blokira, krade lopte, organizuje napad, pravo ol-araund igrac i drago mi je sto sam od mladjih kategorija sa Gudurom u ekipi. U derbiju zelimo da nastavimo seriju pobedu, iako igramo na gostujucem terenu, a to je trece gostovanje zaredom, mislim da cemo pobediti, iako ce to biti teska utakmica"

Spoiler




TABELA
[/SIZE][/FONT]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Markec30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Napred Zvezdo, Crvena zvezdo!
« Odgovor #29 poslato: 10. decembar 2016, 21:41:13 »
NAJAVA DERBIJA SA GUDURICEM!

Simpaticni momak rodom iz Priboja, levoruki ubica, Harden za siromasne, Marko Guduric pricao nam je o njegovim iskustvima na utakmicama protiv Partizana, od mladjih kategorija, preko FMP-a pa do sada kada je nosioc igre zvezdinog prvog tima!



Novinar:Pozdrav Marko, reci nam za pocetak sta ocekujes od derbija za vikend, igrate u "Partizanovom" Pioniru gde je atmosfera uvek vrela, tesko je za igranje?

Marko:Pozdrav i tebi, pa da kao sto si i sam rekao tamo je uvek tesko igrati, navijaci su im odlicni, ali ipak ne bolji od nasih. Ocekujem da maksimalno udjemo u igru, izginemo na terenu, damo sve od sebe i na kraju naravno pobedimo.

Novinar:Na pocetku tvoje kosarkaske karijere, odnosno u mladjim kategorijama nisi bio neki suter za razliku od sada, a manje je poznato da si jedno vreme i igrao za Partizan, ali nisi se dugo zadrzao.

Marko:Taj period moje karijere zelim da zaboravim, ne zelim da mislim o tome, sada sam u zvezdi ciji sam navijac od malena, nemm vise nista reci o tome.

Novinar: Kakvi su bili derbiji u mladjim kategorijama, vec sam rekao da nisi bio dobar suter, ali si uvek davao 100% sebe na tarenu, bas kao i sada i doprinosio si ekipi.

Marko: Tada dok sam bio u juniorima nisam imao veliki zadatak na terenu. Imao sam svojih 10-15 minuta koje sam pokusavao iskoristavati sto bolje. Bio sam veliki radnik i zeleo sam da unapredim sut, stalno sam vezbao. Ne secam se da smo tada gubili derbije, imali smo strasan juniorski tim, Reba. Cvetkovic, Janker iz Mege, Dobric, Cvorovic i Kaplanovic.. Bili smo zaista jedan sjajan skup mladih i talentovanih igraca..

Novinar:Kako je bilo igrati protiv Partizana dok si bio clan FMP-a?

Marko:Protiv njih je uvek bilo tesko igrati, jos u mojoj prvoj seniorskoj sezoni su bili sampioni drzave. Sezonu pre dolaska u zvezdu sam svaku utakmicu igrao sjajno, a protiv njih sam uvek imao poseban motiv.



Novinar:Tvoj prvi derbi u zvezdi, prva utakmica protiv Partizana, dao si ako se ne varam 10 poena, jednu trojku na isteku napada, jednom si pogodio tesko polaganje uz faul, imao si sa bacanja 3 od 3. Kako je bilo igrati tu utakmicu.

Marko: Kada me je trener zovnuo i rekao da ulazim u igru imao sam pozitivnu tremu, ali cim sam izasao na parket trema je nestala i zeleo sam da se pokazem. Prvi poeni su mi bila trojka na isteku napada posle finte, taj kos nikada necu zaboraviti. Imao sam jos finih poteza, par asistencija. To me je diglo te sezone i nastavio sam sa sjajnim partijama i u Evroligi i u ABA ligi, imao sam naravno padova i oslilacija u igri ali to je normalno jer sam jos mlad, nesikusan.

Novinar: Tvoj kos prosle sezone za pobedu u "Partizanovom" Pioniru, trojka sa 9 metara. Tada si usao na teren u 28 minuti dao si dosta poena, par suteva sa poludistance jednu trojku, imali ste minus od 20 poena, ali onda si ti stupio po ko zna koji put i donio radost svojim navijacima.

Marko: Taj trenutak mi je do sada najlepsi trenutak u karijeri. Dati kos za pobedu u utakmici kao sto je veciti derbi, i to trojkom sa 9 metara, zasita nikada necu zaboraviti. I to je bio po ko zna koji put da udjem u igru na kraju trece, pocetkom cetvrte cetvrtine dam dosta poena i donesem pobedu ekipu. Mnogo puta sam to komentarisao sa mojom porodicom kod kuce.



Novinar: Nekako brzo smo prosli ta tvoja iskustva u utakmicama protiv Partizana, sta c porucujes navijacima?

Marko: Apelujem sve Delije koji ce doci na derbi, koji ce kupiti i biti u sektoru namenjenom za nase navijace da nas podrze do samog kraja, da ne prave nerede i da bodre svoj tim bez obzira na provokacije sa druge strane.

Novinar:Hvala ti mnogo Marko, zelim tebi i tvojim saigracima mnogo srece u nedelju i u nastavku sezone.

Marko: Nema na cemu, hvala tebi.

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball