Autor Tema: [NBA 2K Story] KK Crvena zvezda 2016/2017  (Pročitano 10643 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

pesicd868

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 119
    • Pogledaj profil
[NBA 2K Story] KK Crvena zvezda 2016/2017
« poslato: 13. jun 2016, 19:34:11 »
ŠOK U ZVEZDI!

Dosadasnji trener Crvene Zvezde, Dejan Radonjic novi je trener turskog Efesa objavio je zvanicni sajt tima iz Beograda!

Dejan Radonjic na klupu Crvene Zvezde je dosao 2013. Godine umesto Vlade Vukoicica, osvojio je 3 kupa Koraca, dvaput je bio šampion Srbije, dva puta je osvojio i Jadransku Ligu i sa crveno-belima je ostvario i istorijske rezultate u Evroligi, pošto je prošle sezone po prvi put ušao u TOP16 i ove godine je dogurao do TOP8!
Crvena Zvezda se zahvaljuje Dejanu Radonjicu na svemu i zeli mu mnogo srece i uspeha u daljoj trenerskoj karijeri.
« Poslednja izmena: 18. novembar 2021, 18:34:37 od strane Wolfy03 »
 

pesicd868

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 119
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2016/2017
« Odgovor #1 poslato: 13. jun 2016, 19:41:20 »
SVETISLAV KARI PESIC NOVI TRENER ZVEZDE!

Novi-stari trener Crvene Zvezde je Svetislav Pesic saopstio je klub sa Malog Kalemegdana!
Pesic je vec bio trener crveno-belih dva puta, tacnije u sezoni 2008/09 i 2011/12 a zvanicna promocija ce biti 31. jula, tacnije u sredu u prostorijama kluba na Malom Kalemegdanu.
« Poslednja izmena: 13. jun 2016, 19:46:21 od strane pesicd868 »
 

pesicd868

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 119
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2016/2017
« Odgovor #2 poslato: 13. jun 2016, 19:44:21 »
PESIC PREDSTAVLjEN!



Kao sto vec znate, Dejan Radonjic nije vise trener Crvene Zvezda,a novi-stari trener je Kari Pesic. Od danas je to i zvanicno posto je upravo predstavljen kao novi trener Crvene Zvezde!





COVIC: Ovim putem zelim da se zahvalim Dejanu Radonjicu na svemu sto je ucinio za nas klub i zelim mu puno srece i uspjeha u Turskoj. A kao sto vec znate novi trener ce biti Kari Pesic, nas bivsi ali i evo sada novi trener. Svi mi ocekujemo puno od njega, nadamo se trofejima i pobedama i mislim da ce to ovaj trener doneti.





PESIC: Hvala predsedniku Covicu na lepim recima, pre svega neizmerno mi je drago sto sam ponovo na klupi Zvezde, nadam se da cu doneti mnogo velikih pobeda i novih trofeja na Kalis. Moj cilj je da kroz par godina izvedem sto vise maldih igraca iz Crvene zvezde, da osvojim sto vise trofeja i da donesem mnogo radosti „Delijama“. Okupljanje igraca je zakazano za 7. avgust, i naravno vec se radi na dovodjenju nekih novih igraca. Nadam se da da cemo imati uspesnu sezonu i da cete se opet radovati triploj kruni!
« Poslednja izmena: 17. jun 2016, 10:46:17 od strane pesicd868 »
 

pesicd868

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 119
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2016/2017
« Odgovor #3 poslato: 16. jun 2016, 22:57:44 »
PESIC DOVEO PRVO POJACANJE!

Novi trener crveno-belih doveo je prvo pojacanje u Crvenu zvezdu. U pitanju je talentovani amerikanac koji igra na poziciji pleja, Tyus Jones. Jones je bivsi student univerziteta Duke a i imao je ne bas dobru epizodu u NBA u ekipi Minesote. Sa bivsim univerzitetom je bio sampion Amerike i MVP zavrsnog turnira.



PESIC : "Doveli smo jednog od najtalentovanijih igraca na ovoj poziciji. Mnogo nam je pomogao i Kvinsi Miler u realizaciji ovog transfera posto su on i Tajus odlicni prijatelji. Ko je pratio zavrsnicu koledz kosarke 2015. godine video je kakav je igrac Tajus Dzons. Ima mnogo dobar sut, sjajan pregled igre i verujem da ce biti jedan od kljucnih igraca ove sezone. Ima veliki potencijal i mislim da nije pogresio sto se tice izbora kluba jer cemo mu mi biti odskocna stanica za nastavak karijere, bas kao Kvinsiju Mileru!"

Jones : "Veoma sam srecan sto sam dosao u jedan od najvecih klubova u Evropi. Kvinsi mi je mnogo pricao o zivotu ovde, o navijacima o gradu, o klubu, o svemu sto se tice Srbije. Gledao sam par njegovih utakmica prosle sezone i mogao sam se uveriti u sve sto mi je on pricao. Zelim da odigram sezonu svog zivota, da ne bude povreda i da se vratim ponovo u NBA sa nekom vecom ulogom u nekoj ekipi. Zelim da osvojim puno trofeja, i verujem da cemo imati sjajnu sezonu. Naravno najvise ce nam trebati podrska navijaca."

Po mnogim komentarima ovaj igrac ce biti veliko pojacanje za Crvenu Zvezdu!
« Poslednja izmena: 17. jun 2016, 10:50:53 od strane pesicd868 »
 

pesicd868

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 119
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2016/2017
« Odgovor #4 poslato: 16. jun 2016, 23:02:24 »
ARANITOVIC VRACEN SA POZAJMICE, DOSAO I DOBRIC!





Aleksandar Aranitovic je vracen sa pozajmice iz Mega Leksa u kojoj je proveo citavu proslu sezonu i na kraju se tesko povredio. Novi igrac crveno-belih je i suter Ognjen Dobric koji je nastupao za FMP.

PESIC : "Aranitovic i Dobric su 2 jako talentovana momka i mislim da je pravi potez sto ce igrati za nas u narednoj sezoni. Svi ste se mogli uvjeriti u njihove kvalitete prosle sezone, posebno Dobrica. Aranitovica je malo poremetila teska povreda ali on je jak i hrabar momak i verujem da ce imati dobru sezonu!"
« Poslednja izmena: 17. jun 2016, 10:51:27 od strane pesicd868 »
 

pesicd868

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 119
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2016/2017
« Odgovor #5 poslato: 16. jun 2016, 23:10:15 »
RISTIC SE POKAJAO!

Novi-stari centar crveno-belih je Dusan Ristic a po njegovoj izjavi se moze videti da se kaje.





RISTIC: "Drago mi je sto sam se vratio u moj rodni grad, u klub za koji navijam od malena i u klub u kojem se vec igrao. A opet mi je i zao sto sam onako otisao i zeleo bi da se sezonom koja je ispred mene iskupim za sve. Gledao sam par utakmica prosle sezone i video sam kakvu podrsku imaju igraci. Jedva cekam da dozivim nesto takvo."
« Poslednja izmena: 17. jun 2016, 10:50:21 od strane pesicd868 »
 

pesicd868

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 119
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2016/2017
« Odgovor #6 poslato: 16. jun 2016, 23:13:47 »
ZVEZDA OSTALA BEZ 3 IGRACA!

Pored Kvinsija Milera i Majka Cirbesa zvezda je u danu za nama ostala bez jos 3 igraca. Naime, Stefan Jovic je potpisao za Unikahu, Stimac za Cedevitu a Tarens Kinzi je slobodan u izboru nove sredine!

« Poslednja izmena: 17. jun 2016, 10:55:34 od strane pesicd868 »
 

Samke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1117
    • Pogledaj profil
Re: KK Crvena zvezda 2016/2017
« Odgovor #7 poslato: 16. jun 2016, 23:17:01 »
Okaci i neku sliku ponegde. Srecno.
 

pesicd868

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 119
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2016/2017
« Odgovor #8 poslato: 17. jun 2016, 11:05:26 »
PESIC DOVEO BARSELONINO DETE!

Talentovani Srbin koji je nastupao za Barselonin B tim i igrac koji je postao treci najmladji debitant u istoriji Barselone novi je igrac Crvene zvezde.U pitanje je talentovani plejmejker Stefan Peno koji je bio i MVP U16 evropskog sampionata!





PESIC :"Definitivno je rec o talentovanom mladom igracu, ponikao je Barseloninoj skoli. Zelja mu je bila da igra Evroliga a to nije moguce u Barseloninom B timu pa je on dosao kod nas. Nadam se da ce navijaci bitni zadovoljni njegovim partijama i da ce Stefan mnogo napredovati!"

PENO :"Srecan sam sto sam potpisao za klub za koji navijam od malih nogu i zelim da ostavim sto dublji trag u Crvenoj zvezdi. Radujem se igranju Evrolige i ABA lige i nadam se osvajanju sto vise trofeja. Zelim da navijaci budu zadovoljni mojim partijama i da nam tokom citave sezone budu sesti igrac."
 

pesicd868

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 119
    • Pogledaj profil
Odg: Re: KK Crvena zvezda 2016/2017
« Odgovor #9 poslato: 17. jun 2016, 11:17:05 »
JOS ODLAZAKA U CRVENOJ ZVEZDI!

Crvena zvezda se rastala sa jos 2 igraca. Naime, Pesic nije htio otkupiti ugovor Vasilija Micica pa je mladi plejmejker vracen u Bajern gde, kako kazu ozbiljno racunaju na njega! Vasilije Micic je dosao u Crvenu zvezdu krajem prosle godine umesto Markusa Vilijamsa, imao je par dorih utakmica ali sve u svemu ocito da nije ostavio dobar utisak.



Drugi odlazak u danu za nama je Marko Simonovic. Simonovicu je istekao ugovor,on nije obnovljen pa je tako Marko Simonovic potpisao za Megu. Ovaj krilni igrac je dosao na nezadovoljstvo mnogih navijaca usled povrde Mitrovica, ali je svim kriticarima zapusaio usta svojim dobrim partijama i bitnim trojkama.



Crvena zvezda se zahvaljuje obojici i zeli im mnogo srece u daljoj karijeri!
 

pesicd868

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 119
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2016/2017
« Odgovor #10 poslato: 17. jun 2016, 11:56:36 »
ZVEZDA POCELA PRIPREME!
Kosarkasi Crvene zvezde danas su u dvorani Basket lend odradili prvi trening pred pocetak nove sezone. Na prvom pripremnom treningu pojavili su se sledeci igraci:Tyus Jones, Stefan Peno, Marko Guduric, Nemanja Dangubic, Nikola Rebic, Luka Mitrovic, Dusan Ristic, Ognjen Dobric, Borisa Simanic, Branko Lazic, Aleksandar Aranitovic i Marko Tejic koji ce verovatno napustiti Zvezdu.

INTERVJU SA IGRACIMA!



N: Lazo, Rebo, utisci sa prvog treninga?




L: Pa utisci su sjajni, svi ovi igraci ovde su sjajni momci, svi jedva cekamo prvu pripremnu utakmicu i ocekuje nas jos puno rada na pripremama.

R:Svo momci su sjajni, brzo su se novi igraci uklopili, trener je sjajan, samo da ostane ovako.




N: Danga, sta ocekujes od nove sezone?

D:Sve sto smo uradili prosle i pretprosle sezone, svaki uspeh od te 2 sezone mislim da ce se spojiti u ovu. Svi igraci, trener, sve deluje tako dobro i mislim da mozemo uraditi mnogo vise nego u prethodne 2 sezone.






N:Pesicu, ponovo si trener zvezde, kakva su ocekivanja od ovih igraca?



P: Da,ponovo sam trener zvezde, ocekivanja i uprave i ovih mladih momaka su velika. Sve sto uprava zacrta, svaki cilj ja cu se potruditi da ga ispunim.
 

pesicd868

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 119
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2016/2017
« Odgovor #11 poslato: 17. jun 2016, 12:06:47 »
ZVEZDA NA PRIPREMNOM TURNIRU MEGE!
Crvena zvezda ucestvovace na pripremnom turniru koji organizuje Mega Leks, kao i Partizan, FMP i naravno Mega.

Crvena zvezda se u polufinalu sastaje sa Megom 13.09. a direktan prenos citavog turnira prenosice Arena Sport 1!
Da podsjetimo, Crvena zvezda je ovaj turnir osvojila prosle godine, samo sto su tada bili drugi ucesnici!


 

pesicd868

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 119
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2016/2017
« Odgovor #12 poslato: 17. jun 2016, 12:11:52 »
ZVEZDA DOVELA CENTRA!



Crvena zvezda potpisala je jos jednog igraca za narednu sezonu!U pitanju je hrvatski centar, Miro Bilan koji je prosle sezone eksplodirao u dresu Cedevite!
Hrvatski centar potpisao je ugovor na 1 godinu.

BILAN : Nemam sta puno pricati, dosao sam u najbolji klub na balkanu, igracu Evroligu i zelim da me navijaci zapamte u sto boljem smislu.
 

pesicd868

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 119
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2016/2017
« Odgovor #13 poslato: 17. jun 2016, 12:53:59 »
CRVENA ZVEZDA PORAZILA MEGU U POLUFINALU!

Kosarkasi Crvene Zvezde pobedili su Megu rezultatom 56-47(17-10,9-8,16-19,14-10) u polufinalu pripremnog turnira koji je organizovala upravo Mega!Najefikasniji u pobednickoj ekipi bio je Amerikanac Tyus Jones sa 19 poena,3 skoka i 4 asistencije, Rebic je dodao 9!U Mgi najefikasniji je bio Rade Zagorac sa 13 poena!Blazu povredu je doziveo Stefan Peno i videcemo da li ce igrati sutrasnje finale!
Crvena zvezda ce u finalu igrati protiv Partizana koji je ubedljivo savladao FMP!




STATISTIKA

Jones - 19pts,3reb,4ast(5-9 3pts,1-4 2pts, 2-2 FT),18 min
Rebic - 9pts,2reb,3ast(1-4 3pts,2-2 2pts,2-2 FT),13 min
Simanic - 8pts,3reb,3ast,2stls (4-6 2pts),12 min
Lazic - 6pts,2reb,2stls /2-2 3pts),13 min
Bilan - 6pts,4reb,1blk(3-4 spts),12 min
Dangubic - 3pts,2reb,2ast,3stls(1-1 3pts),13 min
Guduric - 3pts,2reb,2ast(1-2 3pts),11 min
Mitrovic - 2pts,2reb,1ast,1stls(1-2 2pts),11 min
Ristic - 0pts,3reb,1blk,7 min
Peno - 0pts,1reb,1ast,2 min
Dobric - 0pts,2 min,
Aranitovic - 0pts,2reb,1ast,11 min

 

pesicd868

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 119
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2016/2017
« Odgovor #14 poslato: 27. jun 2016, 22:24:48 »
ZVEZDA UBEDLJIVA PROTIV PARTIZANA!
 


Crvena zvezda je savladala Partizan u finalu turnira koji organizuje Mega Leks sa 73-52(19-10,18-17,22-12,14-13). Zvezda je nadigrala vecitog rivala u gotovo svakoj stavci, odigrala je sjajnu odbranu na svakom igracu Partizana i zaustavili najjace oruzje u napadu crno-belih. Najefikasniji u Zvezdi bili su Tyus Jones sa 21 poenom koji je ujedno i proglasen MVP-jem turnira i Borisa Simanic i Nikola Rebic koji su postigli po 14. U taboru crno-belih najbolji je bio Vanja Marinkovic sa 12 poena,a 8 je dodao Milutinovic. Ocekuje se da i jedni i drugi odigraju bar po jos jednu utakmicu do pocetka nove sezone.

PESIC: Drago mi je da smo osvojili ovaj turnir i da smo u finalu pobedili naseg najveceg rivala, naravno da je ovo da kazem nebitan trofej ali i veoma bitan za samopouzdanje igraca. Svi su dobili sansu i svi su je iskoristili, neki manje, neki vise. Takodje mi je drago i zbog Jonesa, ali i mladih Rebica, Pena, Simanica, Aranitovica i Dobrica. Jedva cekamo pocetak sezone i prvu zvanicnu utakmicu!

STATISTIKA

Jones - 21pts,2reb,3ast(4-5 3pts,3-3 2pts,3-4 FT),17 min
Simanic - 14pts,1reb,2blk(1-4 3pts,5-7 2pts, 1-2 FT),18 min
Rebic - 14pts,2reb,4ast,1stl(4-8 3pts,1-2 2pts),16 min
Ristic - 6pts,2reb,2ast,1blk(3-3 2pts),11 min
Aranitovic - 5pts,1reb,1ast(1-1 3pts,1-1 2pts),4 min
Dangubic - 3pts(1-2 3pts),8 min
Peno - 3pts,2ast(1-2 3pts),6 min
Bilan - 2pts,3reb,3ast(1-4 2pts),9 min
Mitrovic - 2pts,3reb,2ast(0-3 3pts,1-3 2pts),9 min
Guduric - 2pts(0-4 3pts,1-2 2pts).10 min
Lazic - 1pts,2reb(0-1 3pts,1-2FT),13 min
Dobric-0pts.2 reb(0-2 3pts,0-1 2pts),5 min



(ZABORAVIO SAM NAPISATI DA JE TRAJANJE CETVRTINE 6 MINUTA)