Autor Tema: [NBA 2K Story] Stize ceta sa Kalemegdana....(Nemanja Petrovic Coch)  (Pročitano 8102 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nemanja 7

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 196
    • Pogledaj profil

Petrovic za neku novu Zvezdu,zahvalnost Radonjicu!




Vreo junski dan u kosarkaskom sportu u Srbiji i regionu bez bure sezona zavrsena pripreme daleko,a danas je kao grom iz neba odjeknula vest o tome da bi doskorasnji najbolji trener u istoriji kluba Dejan Radonjic napustio Crvenu zvezdu jer je dobio unosnu ponudu Turskog giganta Efesa,a klub na celu sa predsednikom Covicem nije zeleo da pravi problem Radonjicu pa je uz zahvalnost na dosada postignutom popularni Radonja dobio slobodu u izboru nove sredine.Zvezda kao ozbiljan klub imala je spremne zamene i posle visecasovnog razgovora predsednik kluba postigao je dogovor sa dosadasnjim pomocnikom Karija Pesica Nemanjom Petrovicem o preuzimanju trenerske palice.Jasno je da se stvara novi koncept i neka nova Zvezda ali imaju jasni planovi koji se godinama sprovode tako da milionska armija navijaca nema potrebe da brine po recima celnih ljudi otisao je najbolji a dosao jos bolji mladi strucnjak.
Ciljevi su astronomski naravno da se trofeji podrazumevaju a tu je i takmicenje u Euroligi gde ce C.zvezda sigurno imati obavezu da se plasira u Top 16.Bice razgovora sa dosta igraca a najavljuje se da bi mogao da se zadrzi citav tim od predhodne sezone uz jedan ili dva odlaska i isto toliko dolazaka.Rano je pricati o timu pocetak priprema ocekuje se tek za mesec ipo do dva do tada ce uprava i trener imati dosta vremena da sednu razgovaraju sa svima,vide ambicije i planove igrace i iste iznesu pred njih.Jako veliki broj novinara na Malom Kalemegdanu,i ako je vreme jako sparno i vruce.Na promociji su bili i predstavnici navijaca C.zvezde koji su vidno zadovoljni izborom novog kormilara na klupi sampiona SRbije i Jadranske Lige.




"Ogroman korak u mojoj karijeri,radom cu pokazati da vredim"


"Dobar dan svima zelim da vas pozdravim i uputim veliku na lepim recima,zeljama koje sam do sada dobio.Nadam se pre svega da ce mo imati izvanrednu saradnju,ja sam takav da primam sve kritike i uvek odgovornost uzimam na sebe samnom necete imati problema.Dolazak u ovako veliki klub za mene kao mladog trenera ogromna je stvar i veliki iskorak u mojoj karijeri.Ja sam Nemanja Petrovic do pre par nedelja bio sam u strucnom stabu Bajerna kod Karija Pesica i nakon njegovog odlaska iz kluba i ja sam napustio.Pre toga radio sam u Zitko Basketu kao trener mladjih selekcija sa nasim Draganom Jakovljevicem,kazem nasim jer je on jedan od najvecih navijaca Zvezde kog sam upoznao u zivotu a i vrstan je poznavalac kosarkaske igre sto dokazuju mladi igraci koje svake godine izbacuje iz Zitka u vece klubove.Hvala Nebojsi i upravi na ukazanom poverenju svestan sam da sam uzeo veliko breme i pritisak na sebe,a u klubu renomea Zvezde pritisak,dobri rezultati,trofeji i ogromna ocekivanja armije navijaca su normalna stvar.Mislim da sam uz dosadasnjeg mentora naucio dosta i uz svoju neku filozofiju igre imam jasnu viziju i koncept kako ce da izgleda igra i na cemu ce mo da se baziramo ove godine.U narednih mesec ipo obavicu razgovore sa svim igracima sa onima kojima je ugovor istekao pa ce mo da vidimo kako i sta dalje ubedjen sam da ce mo stvoriti konkuretan tim za takmicenje u Evropi,a dovoljno dobar i popunjen na svim pozicijama za domaca i regionalna takmicenja.Uz vredan rad,red i disciplinu mozemo mnogo uz onakve navijace dometi su veliki sto ce vreme pokazati nadam se.Prihvatio sam ponudu Zvezde iz vise razloga ali mi se najvise dopao koncept razvijanja mladih igraca,visoki ciljevi i ambicije kluba,igranje Eurolige i ugovor na cetiri godine naravno.U danima koji predstoje imenovacu svoj strucni stab bice tu i naravno bivsih igraca ZVezde sa nekima sam vec obavio razgovore tako da bice sve jasnije.Plan priprema ce takodje biti razradjen u danima koji dolaze treba odabrati i rivale tako da trudicemo se da utakmica bude sto vise da svi dobiju sansu i pokazu koliko mogu.Pozvacu par momaka iz Zeleznika sto je normalno puno tu kvaliteta ima pa ce mo da vidimo ko je zreo za ostanak u prvom timu.Od navijaca trazim strpljenje jer se pravi nova filozofija igre i potrebno je vreme za sve tako da polako pre svega da vidimo ko nas napusta ko ostaje,necemo dovoditi dzabe ali kad dovedemo to ce biti ono pravo.Sto se mene tice toliko."



"Petrovic je dostojan naslednik Radonjica,stvorice Evropski jos jacu Zvezdu"



"Danas smo se okupili prevashodno kako to cast nalaze da se zahvalimo nasem bivsem treneru Deji Radonjicu na svemu sto je do sada uradio,pruzio C.zvezdi i mi mu kao klub zelimo sve najbolje u karijeri i daljem radu vrata kluba su mu uvek otvorena.Dejan je radom i zalaganjem postao najuspesniji trener u istoriji naseg kluba i dostigao je neke granice zadovoljio afinitete i stigao je veci izazov i razumem ga kao coveka i trenera i treba da ide dalje i napreduje u daljem radu.Sto se tice novog trenera rec je o gospodinu do mene kao sto vam se vec predstavio Nemanja je mlad strucnjak ali jedan po recima mnogih nasih poznavaoca kosarke,bivsih i sadasnjih igraca od najtalentovanijih mladih trenera u Evropi.Mi smo uz konsultacije sa nekim nasim bivsim trenerima,igracima i prijateljima kluba dosli do zakljucka da je Nemanja Petrovic najidealnije resenje za C.zvezdu i dali smo mu ugovor na 4 godine,da radi da stvori igru i da tempira dosta mladih igraca uz naravno rezultate i ambicije koji su kao sto je i sam rekao uvek astronomski veliki.Pred njim je tezak put ali i lep put imace sve uslove da dobro uigra i spremi ekipu,imace na raspolaganju dobru skolu sa dosta talentovane i perspektivne dece za koju ce mesta u Zvezdi uvek biti.Videcemo sa kim ce mo u narednim danima saradnju da produzimo,ko ce nas napustiti pa ce onda da se vidi kako i sta dalje gde su potrebni igraci na kojim pozicijama to je vec na treneru i strucnom delu uprave na celu sa mojom malenkoscu naravno.Cestitam Nemanji na dolasku u ZVezdu zelim puno srece i trofeja u nasem zajednickom radu."


Zatim su gospoda Petrovic i Covic prepustili novinarskim pitanjima:

Spoiler
S.Zurnal:"Poznajete li gospodine Petrovicu Dejana Radonjica da li ste se i sa njim culi predhodnih dana?"
"Gospodina Radonjica ne znam i nisam obavio razgovor sa njim ali ako to zatreba naravno da hocu."

Blic:"Nemanja recite mi na kakav koncept ce se ZVezda ove godine odluciti,da li su to mladi igraci kojih ima dosta,ili iskusniji i stranci?"
"Pre svega predsednik kluba bio je jasan koncept i planovi postoje po tome se radi sezonama u nazad i ja cu se toga pridrzavati.Mladih igraca ce biti sto je normalno s obzirom da tu ima potencijala koji uz dobar rad moze da se pretvori u kvalitet.Sto se tice stranaca naravno da ce ih biti ali stranci koji stvarno mogu da donesu kvalitet i prevagu necemo angazovati i placati nekog sa strane ako nije bolji od domacih igraca.E sad iskusnijih ce biti u ekipi zelim naravno da tu imam momke koji su vec nesto prosli koji su spremni na izazove i svojim iskustvom mogu da pomognu mladim igracima i  uopste igri i rezultatima tima."

Kurir:"Gospodine Nebojsa koliki ce okvirno budzet Zvezde biti za predstojecu sezonu,i ima li ciljeva u Evroligi?"
"Sto se tice budzeta on ce okvirno biti oko tri miliona eura sa omladinskim pogonom,zaposlenima,igracima i trenerima prvog tima.Ciljevi u Euroligi postoje naravno proslu sezonu igrali smo top 8 cak a ove ce mo pokusati ako ne f4 bar da dostignemo rezultate iz predhodne sezone."

Sportske.net:"Nemanja recite mi da li ste razmisljali angazovanje nekog iskusnijeg trenera koji bi bio vas savetnik,ili neko ko ce vam u odredjenim momentima pomoci svojim iskustvom i znanjem."

"Svidja mi se kako razmisljate pitanje je odlicno.Da razmisljao sam i ovih dana imam razgovor sa jednim velikim imenom u svetu kosarke za kog sam zainteresovan da mi se prikljuci u strucnom stabu uvek je korisno imati nekog da te uputi i objasni kako reagovati u nekim situacijama koje je prosao bezbroj puta a ja kao mlad trener nisam."

Informer:"Koliko poznajete ovaj tim Zvezde gospodine Petrovicu,da li ste ispratili predhodnu sezonu Zvezde u Euroligi a koliko u domacim takmicenjima?"
"Sto se tice proslogodisnje sezone ZVezdu sam pratio samo kad mi je vreme dozvoljavalo a i cesto sam morao jer sam bio pomocnik u Bajernu kao sto sam rekao,a glavni konkurenti za ulaz u Top 16 bio je upravo moj sadasnji klub.Analizirao sam dosta meceva prosle godine igrace poznajem cak odlicno upoznat sam sa kvalitetima mnogih."

Monod.rs:"Gospodine Covicu koliko je realno da se ekipa od predhodne zadrziz a ovu sezonu?"
"Pa vidite nije jednostavno ali neko ce ostati neko ne sve zavisi od ambicija igraca tu su i unosnije ponude od nase a i mi necemo ostavljati nekog ko nije potreban ekipi i treneru.Bice razgovora sa svima tako da videcemo o svemu ce te biti obavesteni u narednim danima i nedeljama."


Sport:"Nemanja kada bih mogli da ostavite dva sadasnja igraca ko bi to bio?"
"Pa da vam kazem rano je o tome sigurno da bi ostavio bar 8 a ne samo dva ali zelje su jedno a realne mogucnosti drugo."

Sos kanal:"Gospodine Petrovicu na cemu ce se bazirati vasa igra ove godine?"
"Pa vec sam rekao da sam dosta kupio od iskusnijih i dokazanih trenera tako da uz svoju viziju igre mislim da ce to biti kvalitetno ne samo za oko nego zelim da mi ekipaigra na rezultat uz jaku odbranu,i baziranje igre na niskom postu.Sve to zavisi od profila igraca koje cu imati 1 drugaciji igrac moze da promeni veci deo kocepcije tako da ima vremena za postavljanje igre."
                                                                                       . . . . . . .



Galrija slika sa promocije novog trenera Nemanje Petrovica:
Spoiler






Misljenje i kratke izjave bivsih trenera ZVezde o imenovanju Nemanje Petrovica sa trenera prvog tima:
Spoiler
"Cuo sam u predhodnim danima da je Nemanja kandidat za trenera Zvezde i svidelo mi se to jer rec je o jako kvalitetnom mladom treneru i dobrom coveku kog licno poznajem.Toliko je posvecen poslu da je celnicima Albe placao da dolazi na moje treninge i sate provodio u belezenju i razgovoru samnom o igri i taktici koju sprovodim.Mislim da ce imati uspeha zelim mu sve najbolje."


"Nemanju znam cak sta vise kao igraca sam ga trenirao u nekim mladjim selekcijama nazalost povrede su ga omele da postane vrhunski igrac ali to je zivot.Evo ga sad je tu na velikoj sceni na njemu je da radi i trenira vredno da daje svoj maksimum i mislim da ce uz odlican rad i malo srece zablistati u godinama koje dolaze."


"Äko je danas kome drago to sam onda ja jer mogu reci da je jos jedan od mojih bivsih kolega uspeo u poslu i evo ga sada na klupi tima koji volim najvise na svetu.Kada je dobio ponudu ljudi iz C.zvezde nazvao me je i pitao za savet kako i sta proveli smo dugo u razgovoru a na kraju sam mu rekao pakuj se bre Zvezda jednom zove,i vec danas evo ga na promociji.Radi se o talentovanom treneru koji je posvecen igri,rezultatima taktici koji iz svakog meca izvlaci maksimum analaze i voli mlade igrace.Bice zanimljiva ova sezona."


"Pitate me o nokom koga neizmerno volim rec je o odlicnom mladom coveku koji voli da uci,dosta radi vredan je umeo je posle treninga koje odradimo sa prvim timom besplatno da radi sa mladim pogonom i pomaze tako kolega u Bajernu sto je mene uvek radovalo i iznenadjivalo jer to se vidi koliko je veliki covek i koliko voli kosarku.Na njemu je da radi,trenira vredno uigrava ekipu ne sumnjam u njega jer poseduje veliko kosarkasko znanje.Bice veliki trener ubedjen sam u to voleo bih da se za sezonu ili dve sudarimo kao eivali da vidi profesor sta je naucio djak heheheh."





Postovani posetioci foruma puno truda ulazem u ovo i koristim svo slobodno vreme da bi ovo izgledalo kako valja za ovu pricu preko tri sata sam odvojio.Inace radim na poslu sam nekad i treca pa nece bas svaki dan biti textova.Ocekuje vas izvestaj sa priprema,izvestaji sa meceva,klipovi,tv emisije i jos puno toga pratite me bice zabavno.
P.s Da nije bilo ljudi iz tima koji su napravili Aba pec nista od ovolike inspiracije ne bih bilo tako da sve cestitke Samketu i ekipi i ovim putem se do neba zahvaljujem.:ziveli:
« Poslednja izmena: 18. novembar 2021, 18:33:12 od strane Wolfy03 »
Kako se postaje pravi sampion?
Tako sto izadjes na teren kad je najteze i POBEDIS!
:angel:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Samke, Petrix, Bojan Rakocevic

Nemanja 7

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 196
    • Pogledaj profil
Re: Stize ceta sa Kalemegdana....(Nemanja Petrovic Coch)
« Odgovor #1 poslato: 11. april 2016, 21:36:15 »

Micic vracen u Bajern,Zvezda odlucile da ne otkupi ugovor!




Nekada jedan od najperspektivnijih igraca na poziciji plejmejkera neko ko je pretendovao za izlazak na Nba Draft sve vise tone u sivilo.Naime danas je objavljena vest da je Vasilije Micic vracen u ekipu Minhenskog Bajerna,jer ostvarenim i predhodnoj sezoni nije zadovoljio i ubedio celne ljude kluba i trenera Nemanju Petrovica da zasluzuje potpis ugovora i isplatu uz otkup istog od Nemackog tima.Jasno je kao dan da je mesto pleja otvoreno i da ce skauting sluzba u narednim danima imati poprilicno posla u pronalazenju adekvatnih pojacanja.Kk C.zvezda je putem saopstenja na zvanicnom sajtu kluba uputio zahvalnicu talentovanom plejmejkeru uz zelje za brz pronalazak angazmana i sto bolje partije u novom klubu,takodje stoji da Vasa ovim nije zatvorio vrata kluba,naprotiv uvek su mu otvorena Zvezda je za njega uvek tu.


Povodom ovog slucaja putem naseg poratala oglasio se sportski direktor crveno belih Mirko Pavlovic:



"Jednostavno ovako je odluceno i meni je kao coveku zaista tesko ali sta da se radi sve je ovo biznis i mi i Vasa zelimo najbolje Zvezdi sve ovo je u interesu kluba.Razgovor sa njim ja sam obavio saopstio mu odluku upravnog odbora sa n ovim trenerom i on je kao pravi profesionalac i veliki navijac razumeo da trenutno nije na nivou koji je potreban klubu kao sto je C.zvezda i u ovom momentu ne moze da odgovori izazovima.Mi mu zelimo sve najbolje da ga prati sreca i zdravlje u nastavku karijere,za njega su vrata kluba otvorena uvek."


Neke od najlepsih poteza i poena Vasilija Micica u predhodnoj sezoni:
Kako se postaje pravi sampion?
Tako sto izadjes na teren kad je najteze i POBEDIS!
:angel:
 

Nemanja 7

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 196
    • Pogledaj profil
Re: Stize ceta sa Kalemegdana....(Nemanja Petrovic Coch)
« Odgovor #2 poslato: 12. april 2016, 23:02:51 »

Do kraja Zvezdi verni,trojac produzio vernost Zvezdi veliki posao odradjen ovim potezom




Kk Crvena Zvezda danas je zvanicno objavio da su ugovori sa tri igraca koji su nosioci igre iz predhodne sezone uspesno produzeni.Visemilionska armija navijaca odahnula je na neki nacin jer ovaj potez uprave je zaista nesto sto je malo ko ocekivao.Posle odlicne sezone za svu trojicu i velikog broja ponuda,kod njih je prevladala zelja za igranjem u Euroligi i ponovnim jurisom na sve trofeje.Miler,Simonovic i Kinsi stavili su paraf na ugovore do kraja sezone i vec od prvog dana priprema javice se novom treneru na prozivci.Pitanje je realno i opravdamo koliko oni mogu u ovoj sezoni?Zaista je rano za analize,ipak verujemo da celni ljudi sa Maog Kalemegdana znaju sta rade i da su dobro procenili mogucnosti pomenutih igraca.Sigurno je jedno,a to je da ce Delije ovo prihvatiti sa enormnim odusevljenjem.



Kalinic bi opet mogao u Zvezdu?


Otisao je pre samo godinu dana u Turskog giganta Fenerbahce Ulker za ogromno obestecenje i svi su mislili da ce pod dirigentskom palicom Zeljak Obradovica napraviti pravi bum,medjutim to se nije desilo.Kalinic je igrao jako malo i prilicno lose izgledao citavu proslu sezonu pa je bilo realno da popularni Zolc brzo reaguje razmrda ga za predstojecu sezonu,medjutim pocelo se dosta suskati o tome da bi popularni Kalina mogao nazad na Mali Kalemegdan na pozajmicu.Ova vest kao grom odjeknula je svim portalima,ima li vatre ili je ovo jos jedna "novinarska patka" ostaje da se vidi u narednom periodu.Zvezda trenutno na pozicijama 3-4 ima Gudurica,Simonovica,Simanica,Tejica,Mitrovica,Milera ima li tu uopste prostora za Nikolu,hm videcemo.
Kako se postaje pravi sampion?
Tako sto izadjes na teren kad je najteze i POBEDIS!
:angel:
 

Nemanja 7

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 196
    • Pogledaj profil
Re: Stize ceta sa Kalemegdana....(Nemanja Petrovic Coch)
« Odgovor #3 poslato: 13. april 2016, 16:46:40 »

Mitrovic potpisao za Makabi,Zvezda ponosna i novcano zadovoljna!



Doskorasnji kapiten C.zvezde telekom i povremeni reprezentativac Srbije Luka Mitrovic presao je u redove izraelskog Makabija potvrdjeno je danas iz kluba sa malog Kalemegdana.Tako su u klubu procenili da je za njega najbolje da se otisne put inostranstva i pokusa u jednom od najboljih klubova u Evropi.Obestecenje za ovaj transfer iznosi negde oko 360.000 eura kojih pripadaju crveno belima i sa te strane uprava i navijaci trebaju da budu zadovoljni jer je klub prosao odlicno s obzirom da je Luki isticao ugovor da je mogao da saceka do januara i ode bez evra ali vec sada bivsi kapiten za to nije hteo da cuje zeleo je da Zvezda na njemu zaradi.Makabiju se vezao na vernost od 3 godine.


Mitrovic je u ZVezdu dosao 2010.godine iz Vrsackog hemofarma proveo pet godina u klubu i tako od nekog ko je doveden da postane igrac dogurao do kapitena prvog tima i podigao nekoliko trofeja izmedju ostalog, zaigrao nekoliko sezona u Euroligi stigao sa Zvezdom do Top 8.Zbog svega sto je ucinio klub i navijaci ovako su se od njega oprostili.
 
Hvala ti za sve Luka,puno srece u nastavku karijere.
Ovo nije kraj vidimo se opet!

Kako se postaje pravi sampion?
Tako sto izadjes na teren kad je najteze i POBEDIS!
:angel:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Nemanja 7

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 196
    • Pogledaj profil
Re: Stize ceta sa Kalemegdana....(Nemanja Petrovic Coch)
« Odgovor #4 poslato: 13. april 2016, 22:35:39 »

Zvezda dovela pleja iz Bara,Austin Chatman potpisao!



C.zvezda danas je medijima predstavila novo pojacanje za tekucu sezonu a rec je o igracu sa Americkog kontinenta koji u Beograd stize iz Crnogorskog Kk Bar.Ponikao je na univerzitetu Creighton Bluejays odakle je prosle sezone krenuo put Crne Gore i potpisao za Mornar.U Mornaru igrao je sasvim solidno i dosta se po tamosnjim medijima pricalo o njegovom odlasku u Buducnost,ali ovog puta brza je bila Zvezda ciji su skauti vise nego zadovoljni mladim organizatorom igre.Radi se o tipu igraca koji nosi u rukama dosta pojena,rasan strelac napada kos u svakoj situaciji a po nama od odlaska Wiliamsa u ZVezdi nema plej sa konstantnim poenima.Mnogi ce ga uporedjivati sa Amerikancem koji je dubok trag ostavio ne samo u Jadranskoj ligi nego je i jedan od najzasluznijih za Zvezdinu tada triplu krunu.Na Austinu je da dosta radi i trenira da izbori svoje mesto u timu,kvalitet ima svima je jasno,treba navesti i to da je ZVezda imala kako kaze sportski direktor Pavlovic ponudjenih afirmisanih plejmejkera iz Amerike i Evrope ali glavnu rec je dao trener Petrovic.

"Radi se o ozbiljnom igracu,ocekujemo da za godinu dve "ëksplodira"


"Ïstina je mi smo kao sto to radi ozbiljan klub odmah pustili saopstenje kako bi javnost na vreme bila obavestena o angazovanju novog igraca.Chatman je igrac koji igra na poziciji pleja odlican je suter,brz,hitar takav da bi svaki trener voleo da ga u ekipi ima.On je bio iskljucivo zelja naseg trenera Petrovica koji je trazio samo njega i nije zeleo bilo kakvu alternativu jednostavno za igru koju zeli da sprovede neophodan mu je bio igrac ovog kalibra.On stize u petak u Beograd na preglede i na promociju koja ce se obaviti ovde na Kalemegdanu,a tacno vreme bicete obavesteni."


"Delije su posebne,Zvezdo dolazim"



"Tacno je dogovorio sam se sve za C.zvezdom i jedva cekam da stignem u Beograd.Radujem se dolasku u novi klub,znam da dolazim u klub koji ima sigurno najbolje navijace u Evropi.Gledao sam predhodnih dana snimke na internetu pa to je haos i ludnica u hali kada igra ZVezda,presrecan sam sto cu biti deo velike crveno bele porodice.Beograde dolazim."

« Poslednja izmena: 13. april 2016, 22:37:45 od strane Nemanja 7 »
Kako se postaje pravi sampion?
Tako sto izadjes na teren kad je najteze i POBEDIS!
:angel:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball, Bojan Rakocevic

Nemanja 7

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 196
    • Pogledaj profil
Re: Stize ceta sa Kalemegdana....(Nemanja Petrovic Coch)
« Odgovor #5 poslato: 15. april 2016, 23:24:07 »

Chatman stigao,porucio Delijama "ginucu za ovaj dres"



Austin Chatman kao sto je pre par dana najavljeno danas je i zvanicno postao igrac Kk Crvena zvezda Telekom.Americki kosarkas potpisao je ugovor na 2+1 godinu,sto jasno do znanja stavlja da uprava kluba na celu sa sefom struke ima ozbiljne planove sa ovim mladim momkom od koga se dosta ocekuje.Amerikanac na zvanicnoj promociji vidno srecan i zadovoljan,dosta pricao o Delijama izjavio da jedva ceka da pocnu pripreme.Sportski direktor crveno belih najavio jos neki dolazak,ali i moguce odlaske nekih od nosioca igre.

"Cast je biti ovde,Delije ginucu za vas"

"Zelim da izjavim da sam presrecan sto sam danas ovde pred vama,zaista sam pocastvovan i zadovoljan dolaskom u najveci klub na Balkanu.Dolazim u klub koji je predhodne sezone igrao top 8 Eurolige,tim koji poslednjih godina belezi zapazene rezultate.Dosta sam se zadnjih dana interesovao za navijace,i oni su zaista sjajni ne mogu da docekam debi pred njima ubedljivo najbolja publika koju sam u zivotu video.Mogu da im porucim da cu ginuti za ovaj dres i ovaj klub,dokazacu da Zvezda samnom nije pogresila."


"Austin strasan suter,puno od njega ocekujemo"

"Danas smo stavili paraf na ugovor i prvi zadatak u prelaznom roku uspesno odradili.O njemu ste predhodnih dana culi dosta zaista je rec o momku koji poseduje potencijal,strasan je suter dosta video materijala smo gledali i mogu reci da imamo velike planove sa njim,moguce je da za par godina najveci Evropski giganti upravo njega pozele.Na njemu je da vredno radi i trenira,a trener Petrovic ce proceniti koliko i gde ce igrati sve zavisi od uloge koju u timu dobije."

Kako se postaje pravi sampion?
Tako sto izadjes na teren kad je najteze i POBEDIS!
:angel:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball, VeljkoVujicic

Nemanja 7

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 196
    • Pogledaj profil
Re: Stize ceta sa Kalemegdana....(Nemanja Petrovic Coch)
« Odgovor #6 poslato: 17. april 2016, 15:00:09 »

Cirbes napustio ZVezdu,potpisao za Panatinaikos!



C.zvezda polako ostaje bez kostura tima od predhodne sezone,danas je klub napustio i centar Mike Cirbes.Covek koji je odigrao dve sezone za crveno bele i dostigao rejting jednog od najboljih centara Eurolige i zadobio status reprezentativca Nemacke,potpisao je ugovor sa visestrukim prvakom Evrope Panatinaikosom.Istekao mu je ugovor sa klubom i igrac smatra da je vreme da napravi jos veci korak u karijeri i potpise ugovor sa Grckim gigantom na cijoj klupi sedi i nas selektor Sasa Djordjevic.Jasno je da Zvezdi predstoji ozbiljan posao u potrazi za adekvatnom zamenom.



Jovicevo ZBOGOM!


Sada vec navijaci kluba sa Malog Kalemegdana ozbiljno strahuju,jos jedan odlazak u istom danu izgubiti najbolji tandem Eurolige iz predhodne sezone nije za salu.Stefan Jovic zatrazio je papire od kluba,kako smo uspeli da saznamo plejmejker naseg nacionalnog tima nije misljenja da bi trener Petrovic mogao da ostvari dobar rezultat ove sezone i povukao se,sada je slobodan u izboru nove sredine.Dosta igraca do sada je napustilo klub,ostaje da se vidi  kakav je status Stimca koji je takodje ozbiljan sraf tima.
Kako se postaje pravi sampion?
Tako sto izadjes na teren kad je najteze i POBEDIS!
:angel:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Nemanja 7

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 196
    • Pogledaj profil
Re: Stize ceta sa Kalemegdana....(Nemanja Petrovic Coch)
« Odgovor #7 poslato: 18. april 2016, 17:35:11 »

Konacno ohrabrujuce za Delije,Stimac"Ma ovde mi je najlepse,ne mrdam iz Zvezde"



Konacno u poslednjih par nedelja jedna lepa vest iz tabora Srpskom i regionalnog sampiona C.zvezde,Vlada Stimac ostaje u Zvezdi i naredne sezone.Odlicni centar i reprezentativac nase zemlje objavio je danas za Alo da ostaje i naredne sezone u kako kaze voljenom klubu.Stimac je istakao da duboko veruje u novog trenera i da je ubedjen u uspeh kluba u narednoj sezoni.Stimac istice da jedva ceka start priprema i pocetak sezone.Navijaci ZVezde odahnite,ipak nije sve u novcu pravi dokaz je gorostasni div pod obrucima.

"Ja Zvezdu volim i ne mrdam odavde"

"Kakav odlazak pa tolike godine sam cekao poziv mog maticnog kluba,nema rastanka ostajem ovde.Zelim da ove godine napadnemo sve trofeje da osvojimo triplu krunu i zelim jos dalje u Euroligi.Preteruju neki igraci,koga nema bez njega se moze neka idu samo bice im zao kada vide sta mi pravimo ove sezone.Tu sam kazem spremam se individualno jedva cekam da pripreme pocnu."
Kako se postaje pravi sampion?
Tako sto izadjes na teren kad je najteze i POBEDIS!
:angel:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Nemanja 7

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 196
    • Pogledaj profil
Re: Stize ceta sa Kalemegdana....(Nemanja Petrovic Coch)
« Odgovor #8 poslato: 21. april 2016, 11:40:01 »

Ristic se vratio kuci



Dusan Ristic ponovo u C.zvezdi.Talentovani centar i bivsi student univerziteta Arizona danas je stavio paraf na cetvorogodisnji ugovor sa svojim maticnim klubom.Odlaskom Majk Cirbesa jasno je da se upraznilo jedno mesto pod kosem i klub je reagovao i napravio odmah dobar potez angazovanjem mladog centra koji ce imati sansu ove sezone da konacno pokaze i dokaze sav svoj potencijal i da eksplodira.Dusan Ristic rodjen je u novembru 1995. visok je 213.cm tezak 116.kg zapazene partije pruzao je u Americi ali ocigledno je da se zasitio tamosnje kosarke i da zeli da se dokaze u Evropi.Jasno je da crveno beli zele da kompletiraju roster do pocetka priprema i daju vremena i sve raspolozive snage novom treneru.

"Pogresio sam kad sam otisao,oduzicu se Zvezdi"


"Krio bih emocije i srecu zbog povratka ovde da mogu ali zaista nisam u stanju da to ucinim.Srce mi je ogromno ne znam sta bih rekao preplavile su me emocije,zelim da se zahvalim treneru Petrovicu gospodinu Pavlovicu predsedniku Covicu sto su mi ukazali sansu i vratili me u klub koji najvise na svetu volim.Nisam ispao korektan u sezoni 13/14 napustio sam klub i ako sam dobio garancije da cu odredjeno vreme dobiti na parketu,ali dobro Bog je video da se kajem i da zelim da ispravim sve ovo.Oduzicu se Zvezdi za sve sto mi je pruzila,dacu svoj maksimum u ovoj sezoni."



Dusan Ristic zaduzio ej dres sa brojem 13.



"Rile je jedan od najtalentovanijih centara u Evropi"

"Pre svega zelim da istaknem veliku radost i srecu i da cestitam Risticu na povratku u maticni klub.Mi smo bili prinudjeni da posle odlaska Cirbesa angazujemo jos jednog centra i kada smo od trenera dobili spisak potencijalnih igraca jasno je bilo koga ce mo dovesti.Rile je tek dosao iz Amerike i sve nam se poklopilo ambicije njegove,i nase i mislim da smo napravili najbolji potez u ovom momentu.Bice jos neko pojacanje sigurno,ocekujemo angazovanje na poziciji pleja."


Galerija slika sa promocije Dusana Ristica:
Spoiler





« Poslednja izmena: 21. april 2016, 13:44:01 od strane Nemanja 7 »
Kako se postaje pravi sampion?
Tako sto izadjes na teren kad je najteze i POBEDIS!
:angel:
 

Nemanja 7

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 196
    • Pogledaj profil
Re: Stize ceta sa Kalemegdana....(Nemanja Petrovic Coch)
« Odgovor #9 poslato: 21. april 2016, 14:49:38 »

Zvezda zadovoljna izvucenom grupom,Petrovic"Ne treba srljati,ni rosteri nisu kompletni,polako"



Kosarkasi C.Zvezde zreb u Turskoj dobili rivale u grupi C u predstojecoj grupnoj fazi Turkish ir Lines Eurolige.Predhodnih godina zrebovi nisu bili naklonjeni crveno belima dok ove sezone dojam je da nas klub moze da se nosi sa svima i ravnopravno napadne Top 16 fazu.Zvezda ce igrati u grupi c sa Barselonom,Makabijem,Zalgirisom,Karsijakom,Zelenoim Gorom.Jasno je da su sve to ozbiljni timovi da ce sklopiti rostere dostojne Eurolige gde se najvise izdvajaju  Makabi i Barsa.Nece biti lako ZVezdi ni protiv jednog rivala ali uz borbu,trud i vredan rad mogu crveno beli dosta toga.Setite se prethodne sezone i grupne faze.



Kompletna grupna faza regularnog dela:
Spoiler


"Ne treba se zaltetati,jaka je ovo grupa"



"Pa gledajte realno jaka je ovo grupa,pazite tim iz Spabije jedne od najacih liga Evrope,tu su uvek nezgodni Litvanci,imamo bivseg sampiona Evrope Makabi,tu je i Zelena gora.Ne treba se zavarati pa reci grupa je laka,ni malo nije laka dosta muke ce mo imati sa svakim ali se realno necemo predati pokazacemo zube svima i uciniti sve da budemo dostojan rival svima.Timovi nisu kompletirali svoje rostere,dosta tu stvari nije poznato,polako ni mi sami nismo zavrsili prelazni rok jos puno posla je pred nam do pocetka takmicarskih meceva.Srecan sam zbog 10 Evropskih meceva koji ce nasem timu odlicno doci kao jos iskustva i Evropskih meceva.Eto mi odma protiv bivseg kapitena Luke Mitrovica srecan sam da ga ponovo vidim."
Kako se postaje pravi sampion?
Tako sto izadjes na teren kad je najteze i POBEDIS!
:angel:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Nemanja 7

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 196
    • Pogledaj profil
Re: Stize ceta sa Kalemegdana....(Nemanja Petrovic Coch)
« Odgovor #10 poslato: 21. april 2016, 15:08:32 »

Tejic novi"preletac"pojacao vecitog rivala,Covic jasan"Samo idi nek ti je sa srecom"



Novi udarac za tim sa Malog Kalemegdana je odlazak jednog od nekada najtalentovanijih mladih igraca Marka Tejica koji je pojacao vecitog rivala Partizan.Tejic je nekoliko sezona bez prave sanse epizodno igrao,nikad nije iskazao svoj talenat i ocigledno mu je sve prekipelo i odlucio je da udari svoj klub tamo gde najvise boli.Prihvatio je ponudu Partizana i oberucke oblaci crno beli dres.Jasno je da je Partizan u sansi da iskoristi ovo,Dzikic ce nema sumnje izvuci maksimum iz  mladog kosarkasa,ostaje da se vidi da li je ZVezda pogresila.Prvi covek crveno belih jasno i vidno opusten pozeleo je srecu bivsem igracu Zvezde u nastavku karijere.
Kako se postaje pravi sampion?
Tako sto izadjes na teren kad je najteze i POBEDIS!
:angel:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Nemanja 7

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 196
    • Pogledaj profil
Re: Stize ceta sa Kalemegdana....(Nemanja Petrovic Coch)
« Odgovor #11 poslato: 22. april 2016, 10:51:56 »

Zvezda pocela pripreme,odlicna atmosfera na prvom treningu,pojavilo se 14 igraca




Kosarkasi C.zvezde danas su zvanicno poceli pripreme za narednu sezonu.Ekipa se okupila u Pioniru,dosta novinara,clanova uprave vidno dobra atmosfera nasmejana lica svih kosarkasa,kao i novog trenera kluba gospodina Petrovica.Nemanja Petrovic pozvao je na pocetak priprema sledece igrace:Rebic,Chatman,Lazic,Guduric,Dangubic,Kinsey,Aranitovic,Radanov,Simonovic,Miller,Simanic,Stimac,Ristic,Nastic.Ocekuje se u narednim danima jos jedno pojacanje otvoreno smo dobili informaciju da je potreban jos jedan igrac na poziciji organizatora igre,i time bi crveno beli zatvorili prelazni rok.Jasno je da novi trener zeli od starta svih 15 igraca koji su mu na raspolaganju u tekucoj sezoni,ne zeli previse igraca jednostavno od starta je stavljeno do znanja na koga se racuna.



"Radujemo se pocetku priprema,tezak rad je pred nama,nece biti lako"



"Ja bih zeleo da svim igracima pozelim srecu u predstojecem radu,da ih zaobidju povrede,da im kazem da su veliki korak u karijerama napravili samim tim sto su u Crvenoj Zvezdi.Ja sam njima rekao da je to tek jedan korak,da im mnogo rada i truda predstoji da bi napravili uspeh u svojim karijerama.Okupili smo se poceli sa radom i svesni smo da ce biti tesko i vise nego sto smo ocekivali mi.Dosta rada i truda nam predstoji,dosta odricanja,krv,suze i znoj ali trnovit je put do uspeha.Ubedjen sam da uz dobar trening i uz odlicnu timsku igru mozemo da napravimo dosta toga.Zelim da budemo tim i kada ide dobro i kada ide lose,radicu na tome da igraci izgaraju jedan za drugog,da jedni druge bodre i motivisu da daju svoj maksimum,mogu da kazem da ce moja ekipa ostaviti srce na terenu na svakom mecu.Pozvao sam tih 14 momaka za koje sam misljenja da zasluzuju ozbiljnu sansu u npredstojecoj sezoni,sto znaci da tu nema nikakvih proba jasno sam zeleo da od starta imam sve igrace na raspolaganju da znam na sta mogu da racunam.Sto se tice strucnog staba dobicete odstampano molio bih Nesu da vam podeli,isto tako i za pripremne meceve koje ce mo odigrati.Spremamo se radimo,sto manje price sto vise rada teska borba je pred nama.Takodje odlucio sam da novi kapiten bude Bane Lazic,covek koji je najvice fanatik na terenu,i van njega neko kome je ovaj klub sve a ovaj dres svetinja.Najduzi staz u ekipi ima zasluzio je ovo."



"Zadovoljni smo uslovima i trenerom,on je pokretac svega"


"Svi smo se odmorili sto bih se reklo kako treba i zeljno smo iscekivali start priprema za predstojecu sezonu.Od predhodne godine puno toga se izmenilo,dosta igraca napustilo je ekipu,dosta novajlija je tu ali mi koji smo ovde duze tu smo da im pomognemo da se sto pre prilagode i da im ucinimo da se osecaju kao kod kuce.Zadovoljan sam novim trenerom ja kao kapiten ispred ekipe kazem to,jer je covek koji je veliki radnik,posvecen kosarci i veliki motivator.On je pokretac svega to ce biti vidno kada sezona bude pocela.Na nama je da dobro radimo i treniramo,da ispunimo sve zamisli trenera i nece biti problema siguran sam u to."


Novi strucni stab:
Milan Gurovic -prvi asistent
Sasa Kosovic-pomocni trener
Slobodan Klipa-pomocni trener
Nikola Birac-kondicioni trener
Nebojsa Ilic-tim menadzer
Milorad Ciric-fizioterapeut
Boris Gluscevic-doktor
Nebojsa Mitrovic-doktor


Galerija slika sa prvod dana priprema:

Spoiler





Kako se postaje pravi sampion?
Tako sto izadjes na teren kad je najteze i POBEDIS!
:angel:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Nemanja 7

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 196
    • Pogledaj profil
Re: Stize ceta sa Kalemegdana....(Nemanja Petrovic Coch)
« Odgovor #12 poslato: 23. april 2016, 17:23:26 »

Zvezda predstavila tim za sezonu 2016/2017




Crvena ZVezda danas je promovisala tim za predstojecu sezonu 2016/2017.U rosteru je 14 igraca jasno je da se ocekuje dolazak jos jednog pojacanja u toku sezone.Zvezda je promovisala podladjen tim,sa dosta svojih igraca iz mladjih selekcija,ova godina je godina za Simanica,Radanova,Rebica.Veliko interesovanje medija vladalo je danas u Pioniru.


Tim Zvezde za sezonu 2016/2017:
SpoilerNikola Rebic Plejmejker 21 god #4
Austin Chatman Plejmejker 22 god #5
Aleksandar Aranitovic Bek 18 god #7
Tarence kinsey Bek-Krilo 31 god #1
Branko Lazic Bek 26 god #10 KAPITEN
Marko Guduric Bek/Krilo 20.god #23
Aleksa Radanov Krilo/Plej 17.god #20
Nemanja Dangubic Krilo/Bek 22.god #6
Marko Simonovic Krilo 29.god #19
Borisa Simanic Krilni centar 17.god #12
Qunice Miller Krilni centar/Krilo 23.god #30
Dusan Ristic Centar 20.god #13
Vladimir Stimac Centar 28.god #51
Stefan Nastic Centar/Krilni centar #22

Strucni stab:
Trener:Nemanja Petrovic
Milan Gurovic -prvi asistent
Sasa Kosovic-pomocni trener
Slobodan Klipa-pomocni trener
Nikola Birac-kondicioni trener
Nebojsa Ilic-tim menadzer
Milorad Ciric-fizioterapeut
Boris Gluscevic-doktor
Nebojsa Mitrovic-doktor





"Vredno smo radili,ceka nas teska sezona"


"Posle teskih priprema i napornog rada tokom pomenutih doslo je vreme da pokazemo sta smo uradili za skoro tri meseca rada.Odigrali smo dosta meceva,pokazali kvalitet,ali i dosta slabosti na kojima moramo da radimo puno vise nego sto neko misli.Igraci su bili vredni,nijedan ekses,prekrsaj discipline ili slicno nije se dogodio pokazali smo da postajemo tim.Radimo na dovodjenju tog jednog pleja i time bih smo zatvorili prelazni rok.Ceka nas jako teska sezona,ali mi ce mo napasti sve trofeje na domacoj i regionalnoj sceni,naravno u Euroligi imamo nas imperativ i cilj ni tamo se necemo predavati.Stvorili smo jednu dosta mladu ekipu ima tu par starijih igraca sto je i normalno,ali ove sezone u vatru bacamo nasu decu momke kojima se predvidja velika karijera.Svi jedva cekamo pocetak Aba lige i mec protiv Mege.Jasan da budem trzim se jedne recenice,nista ne obecavamo,izgaracemo i ginuti za ovaj dres napascemo sve trofeje ako Bog da i sreca radovacemo se u ovoj godini vise puta."


"Ponosan sam sto sam kapiten,ovojicemo sve ubedjen sam u to"

"Dugo sam u Zvezdi i do sada nismo imali ovoliko mladih igraca iz naseg pogona a to se licno meni jako svidja.Momci zele da uce,da napreduju,agresivni su,skacu za svaku loptu imaju temperament i uvek zele pobedu.Kao kapiten ponosan sam na ovu generaciju sto cu ih upravo ja na neki nacin predvoditi,ali mi smo tim svi za jednog jedan za sve.Jasno je jedno da sam vise nego ubedjen da ove godine sve trofeje uzimamo mi,jer mislim da zaista najaci tim u regionu i nasoj zemlji imamo.Sto se tice Eurolige,bice tesko grupa je jaka ali polako sve u svoje vreme.Okrecemo se mecu prvog kola Jadranske lige sa Megom i dacemo sve od sebe da godina pocne pobedom."

Kako se postaje pravi sampion?
Tako sto izadjes na teren kad je najteze i POBEDIS!
:angel:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Nemanja 7

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 196
    • Pogledaj profil
Re: Stize ceta sa Kalemegdana....(Nemanja Petrovic Coch)
« Odgovor #13 poslato: 24. april 2016, 16:17:00 »

Petrovic i Guduric pred mec sa Mega Leksom





Na konferenciji za medije organizovanoj povodom meca 1.kolo Aba Jtd lige i pocetku takmicarske sezone medijima su se obratili trener crveno belih gospodin Nemanja Petrovic i kosarkas Marko Guduric.Mec izmedju ZVezde i Mege igra se sutra od 20h u dvorani Aleksandar Nikolic,sigurno je da nas vec u 1.kolu ceka derbi mec.



"Pre svega dobar dan zelim da vas pozdravim.Pocinje takmicarska sezona koju smo svi nestrpljivo cekali,a opet vec u prvom kolu regionalne lige ocekuje nas veliki ispit i odlicna ekipa sa druge strane tim Mege koji veoma cenim i postujem.Imaju fantasticnog trenera,mlade i talentovane i agresivne igrace,koji su fizicki spremni fenomenalno ubedjen sam da ce izgarati da nas dobiju.Svi znate da je ranijih sezona Zvezda uvek imala muke sa Megom,ne plasi nas to mi smo spremni i spremno docekujemo sutrasnji mec gde hocemo jednu borbu,pozrtvovanje i ne sumnjam da li ce pobeda doci.Moramo da zaustavimo njihovu tranziciju gde prednjace brzi bekovi i krila poput Luvauva i Zagorca.To je fenomenalno selektiran tim suterski jako opasan ali i atletski dominantan sa igracima koji su vise cetvorke nego petice i koji uvek mogu za tri poena da pogode.Pod kosem mi se jako svidja ovaj mali Francuz Kaba i Danilo Nikolic.Mi smo generalno sa njihovim kvalitetima upoznati i na nama je da damo 200% svojih mogucnosti da bih sutra stigli do trijufa.Pozivam sve navijace da dodju i daju nam podrsku bez njih ne mozemo nista.Imamo kadrovskih problema Kinzi nam je povredjen ima povredu zgloba jos sa priprema tako da ce na terenu biti tek za mesec dana to nam predstavlja problem jer to je igrac koji je jako bitan za nasu igru,ali mislim da smo spolja odlicno popunjeni probacemo da nadomestimo njegov izostanak."



"Hvala Bogu i takmicarski mecevi pocinju svi smo se uzeleli Jadranske lige.Nova sezona novi izazovi,i jos mladji tim ali nista manje kvalitetan od proslogodisnjeg,cak ja mislim da smo u nekim segmentima igre jos dominantniji u ovoj sezoni.Popunjeni smo dobro na svakoj poziciji mislim da nigde u timu nema slabog mesta.Ocekuje nas tezak mec sa Megom koja nas tradicionalno namuci uvek i nece nam biti ni malo lako.Dacemo svoj maksimum da sezona pocne kako treba pobedom naravno."
Kako se postaje pravi sampion?
Tako sto izadjes na teren kad je najteze i POBEDIS!
:angel:
 

Nemanja 7

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 196
    • Pogledaj profil
Re: Stize ceta sa Kalemegdana....(Nemanja Petrovic Coch)
« Odgovor #14 poslato: 24. april 2016, 17:34:05 »

Zvezda razbila Megu!


Kosarkasi C.zvezde veceras su pred oko 3.200 gledalaca do nogu potukli poletnu ekipu Mega Leksa sa 73-44.Skoro Zvezdu niko nije video da sa jednom ovako dobrom ekipom odigra disciplinovano jako i raspolozeno u napadu.Jasno je da je danas islo sve na ruku ekipi trenera Petrovica,koji je pobedom poceo sezonu.Igrac utakmice bio je centar Crvene zvezde Dusan Ristic koje je za 22.min na terenu zabelezio 13.poena,7 skokova,3 ukradene lopte,2 blokade,1 izgubljenu.Mec je ostao u sence povrede Valadimira STimca koji je doziveo uganuce zgloba i odredjeni period bice van ekipe kao i ranije povredjeni Kinsi.

Statistika meca:
Spoiler
       
       
       


Statistika igraca C.zvezde Telekom i Mega Leksa:

Spoiler
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       


Galerija slika sa meca:

Spoiler
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       


Izjave trenera dveju ekipa neposredno nakon meca:




"Zelim pre svega da pohvalim ambijent i nase navijace koji su u velikom broju dosli da podrze ovu mladu ekipu.Sto se meca tice misljenja sam da ovaj rezultat nije merilo snage i mogucnosti Mega Leksa jel zaista se radi o jednom vrhunski sastavljenom mladom timu u kom ima nekoliko Nba igraca.Ne mislite da se ulizujem bilo kome kazem istinu,ne bih da ulazim u uzroke njihove slabe igre ili da umanjim nasu pobedu ali njima zelim sve najbolje u nastavku sezone kao i mom kolegi Milojevicu koga izuzetno cenim i postujem cestitam mu na svemu sto je uradio do sada.Mi smo veceras totalno odsekli njihovu spoljnu liniju,bili smo agresivni na njihove nekove,Luvavua nigde nije bilo strasnu odbranu smo odigrali na njemu i Kabi kao i malom Ivanovicu.Zatvorili smo ih tamo gde su najaci i upravo je nasa dobra odbrana kljuc uspeha na ovom mecu pohvalio bi moje igrace i cestitao im na pobedi.Nama predstoji jos jedan veliki ispit vec za tri dana ceka nas mec sa ekipom Buducnosti gde ce mo videti koliko mozemo.Raduje me dobra igra malog Rileta pokazuje polako da bi ova sezona mogla da bude njegova,ako nastavi da radi ovako nema problema za njega.Sto se tice Stimca doziveo je povredu tacnije uganuce zgloba pauzirace nekoliko meceva i pocece da trenira za nekih 2 do 3 nedelje.Nista ozbiljno ali ostajemo bez njega odrdjeni period kao i bez ranije povredjenog Kinsija"




"Kolegi hvala na lepim recima i zeljama jako pristojan i vaspitan covek to se mora reci.Zelim da pohvalim takodje navijanje ambijent i borbu obe ekipe bez grubosti incidenata,sve u zaru borbe.Cestitam Zvezdi na zasluzenoj pobedi nikada do sada nisam izgubio ovoliko ni protiv jedne ekipe,ali oni su odigrali muski takticki nas nadigrali i svaka im cast.Mi idemo dalje,moji igraci nisu imali dan.Bice jos meceva sa Zvezdom,vidimo se."


Aba liga Tabela nakon prvog kola:
(1 su pobede,0 porazi da ne bude zabune.)


1.C.zvezda Telekom:1
2.Partizan:1
3.Tajfun:1
4.Cedevita:1
5.Zadar:1
6.Olimpija:1
7.Buducnost:1
8.Cibona:0
9.Igokea:0
10.Krka:0
11.Metalac:0
12.Mzt;0
13.Sutjeska:0
14.Mega:0
« Poslednja izmena: 25. april 2016, 11:00:02 od strane Nemanja 7 »
Kako se postaje pravi sampion?
Tako sto izadjes na teren kad je najteze i POBEDIS!
:angel:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Samke, Petrix