Autor Tema: ABA 2K14 - Plan i Prikazi  (Pročitano 34804 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Samke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1117
    • Pogledaj profil
Re: ABA 2K14 - Plan i Prikazi
« Odgovor #75 poslato: 28. oktobar 2015, 23:14:22 »
Problem je u tome sto nista nije zavrseno do kraja, sve je tipa 90% spremno, a nista (osim grbova) jos nisam ubacio u igru. Dacu sve od sebe da ako uspem da nabavim taj program da ero napravim bar v3 za onaj stari, sa 4 updateovana tima :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Dusko Vujosevic

Dusko Vujosevic

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Re: ABA 2K14 - Plan i Prikazi
« Odgovor #76 poslato: 29. oktobar 2015, 00:00:08 »
Citat: samardzicnba;1404128
Problem je u tome sto nista nije zavrseno do kraja, sve je tipa 90% spremno, a nista (osim grbova) jos nisam ubacio u igru. Dacu sve od sebe da ako uspem da nabavim taj program da ero napravim bar v3 za onaj stari, sa 4 updateovana tima :)

Ako se ne varam mislim da sa osnovnom verzijom REDitora mogu da se edituju igrači,tako da bi što se Rostera tiče, moglo da se doradi samo ova ABA 2k14 V2,naći ove id igrača i na njih ubaciti PNG.iff fajlove.Verujem da ćeš izvući ovu Demo verziju,samo polako i bez žurbe :)
 

7,8puta

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 604
    • Pogledaj profil
Re: ABA 2K14 - Plan i Prikazi
« Odgovor #77 poslato: 29. oktobar 2015, 16:57:51 »
bracela sad cu ti reci nesto a ne bih voleo da shvatis kao uvredu,svakako je tvoje da li hoces ili neces da radis patch tvoja odluka,tvoje vreme,tvoj trud...medjutim mesecima unazad najavljujes nesto i pritom serujes slike,stalno izlazis sa tom pricom evo radi se,a sad odustajes. Kao da nisi i prethodnih godinu dana koliko pricas o patchu znao kad je skola,kad je tromesecje,kad je ovo,kad je ono.

Da se razumemo iako si dao krajnji rok tamo leto 2016 ako sam dobro razumeo,nalozio si nas koji ne mozemo da poteramo ovu novu nba2k16 i koji igramo stari aba patch da ce to bi i brze i bolje i da treba sacekati.

Ali dobro,da se vratim na pocetak,tvoja stvar,tvoj trud,samo nisi trebao imati ovoliko prostora niti si sam trebao davati sebi toliko prostora ako je sve na nekom pocetku a odavno o tome pricas i pises. Uzdravlje
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: banalek

Samke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1117
    • Pogledaj profil
Re: ABA 2K14 - Plan i Prikazi
« Odgovor #78 poslato: 29. oktobar 2015, 17:31:18 »
Citat: 7,8puta;1404249
bracela sad cu ti reci nesto a ne bih voleo da shvatis kao uvredu,svakako je tvoje da li hoces ili neces da radis patch tvoja odluka,tvoje vreme,tvoj trud...medjutim mesecima unazad najavljujes nesto i pritom serujes slike,stalno izlazis sa tom pricom evo radi se,a sad odustajes. Kao da nisi i prethodnih godinu dana koliko pricas o patchu znao kad je skola,kad je tromesecje,kad je ovo,kad je ono.

Da se razumemo iako si dao krajnji rok tamo leto 2016 ako sam dobro razumeo,nalozio si nas koji ne mozemo da poteramo ovu novu nba2k16 i koji igramo stari aba patch da ce to bi i brze i bolje i da treba sacekati.

Ali dobro,da se vratim na pocetak,tvoja stvar,tvoj trud,samo nisi trebao imati ovoliko prostora niti si sam trebao davati sebi toliko prostora ako je sve na nekom pocetku a odavno o tome pricas i pises. Uzdravlje


Ici cu deo po deo.
1. Na ovome sam radio oko 2 meseca.
2. A sta si ti ocekivao, da ne objavljujem nista, i da odjednom izbacim patch? Ne razumem sta imas protiv slika kojih sam izbacivao.
3. Da, izlazio sam sa pricom da se radi, jer, verovao ili ne, radilo se. Zapostavio sam neke izlaske, nekada ni na treninge nisam isao, jer volim da radim ovo.
3. Na pocetku? Za tvoju informaciju, folder sa fajlovima je i dalje ovde na mom desktopu. Folder je tezak 842MB, evo ti dole i slika ako mi ne verujes. Radio sam prejako.



I sada dodje neki neandertalac poput tebe i ispsuje me tako.  Verovatno ne znas ni portret obican da napravis, a tu mi nesto pricas. Ne vidim svrhu ovog tvog komentara. Mene niko nije terao da radim ovo, odmah da razjasnimo. Meni niko ne placa da radim ovo. Ja radim ovo iz svoje dobre volje i zelje. Shvatam da nemam vise toliko vremena, a ocekivao sam da ce pomoc koju bih dobio nadoknadila moje odsustvo, ali kao sto sam naveo 3 coveka su mi pomogla. Problem je u tome sto ljudi poput tebe, sede i hoce sve na tacni.
 Ja uvek mogu da radim malo nesto, ali kakva je svrha od toga? Covece, moja buducnost je u pitanju, skola je bitna, treninzi su naravno bitniji od sedenja za kompjuterom. Ako si mislio da sam no-lifer i da sedim ceo dan za kompom, jedem i idem u WC i ne spavam, pogresio si.
Veoma sam razocaran kakvih ima na ovom forumu.
« Poslednja izmena: 29. oktobar 2015, 17:33:33 od strane Samke »
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Re: ABA 2K14 - Plan i Prikazi
« Odgovor #79 poslato: 29. oktobar 2015, 17:43:41 »
7,8 prijatelju, uzmi i radi.

Ti sinak ako imaš vremena nastavi, ako ne bože moj.
Svi hoćete da igrate a od pomoći ništa, to što ne znate nije izgovor, nađe se način makar nekako.
Temu ću pod katanac, ako se predomisliš javi mi u inbox i otvoriću je opet, a vi ako hoćete da mu pomognete javite se čoveku.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: nataeos, Samke

Samke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1117
    • Pogledaj profil
Re: ABA 2K14 - Plan i Prikazi
« Odgovor #80 poslato: 18. januar 2016, 19:56:32 »
Pozdrav ljudi!
Kao sto je StefanCarina najavio u svojoj temi, ABA patch ce biti radjen za NBA 2K14. Neki deo fajlova je greskom obrisan, ali smo to nadoknadili jakim radom u prethodnih 20ak dana. Sada vam obecavam vise skrinsotova iz igre. Imamo dosta faca, dosta portreta, dosta dresova, terena, arena... cak smo uspeli i da nabavimo roster editor! Samo kada bi se nasao neko ko ume da namesti scoreboard u igri, bilo bi savrseno.
Uglavnom, da se ja nepro.seravam vise, nove skrinsotove mozete pogledati u prvom postu. Doslo je i do promena u patchu, npr necemo raditi sve portrete sa belim majicama, jer je suvise komplikovano. Izbacili smo jos nekoliko nepotrebnih stvari, ali sve u svemu ocekujemo da ce ovo biti kvalitetno. Pozz :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Petrix, Bojan Rakocevic

Petrix

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 49
    • Pogledaj profil
Re: ABA 2K14 - Plan i Prikazi
« Odgovor #81 poslato: 18. januar 2016, 20:00:25 »
Ocekujte uskoro i snimke na mom Youtube kanalu,bice objavljeni ovde,ali i na nasem Twitter profilu
« Poslednja izmena: 18. januar 2016, 20:09:50 od strane Petrix »
 

marko12

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 297
    • Pogledaj profil
Re: ABA 2K14 - Plan i Prikazi
« Odgovor #82 poslato: 18. januar 2016, 23:40:44 »
http://www10.zippyshare.com/v/nWZyye23/file.html Momci evo su SVG logoi timova ABA j.t.d lige koje sam napravio.
Ako treba teplate sa euro linijama mogu vam ustupiti.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Petrix

Samke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1117
    • Pogledaj profil
Re: ABA 2K14 - Plan i Prikazi
« Odgovor #83 poslato: 18. januar 2016, 23:48:29 »
Hvala druze, mi se sutra cujemo oko one tabele, saljem ti je! :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Petrix

StefanCarina

  • Regular
  • **
  • Poruke: 53
    • Pogledaj profil
Odg: ABA 2K14 - Plan i Prikazi
« Odgovor #84 poslato: 18. januar 2016, 23:53:29 »
Kao što je Samardzic rekao,patch koji smo se nadali da ćemo objaviti za 2K13 je ipak zbog nedostatka roster editora ipak prebačen na NBA 2K14,gde smo uspeli nabaviti editor,što nam je mnogo olakšalo.Nemam šta reći više a da Samardzic nije rekao,očekujte uskoro nove slike i to bi bilo to,veliki broj faca,original dresovi,portreti,hale,parketi za sve ekipe i to je to :D

Pozdrav :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Petrix

Samke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1117
    • Pogledaj profil
Re: ABA 2K14 - Plan i Prikazi
« Odgovor #85 poslato: 21. januar 2016, 20:31:31 »
Evo i Twittera: https://twitter.com/2k_serbia
Tek smo otvorili nalog, ali bice uskoro nekog sadrzaja.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Petrix, Bojan Rakocevic

StefanCarina

  • Regular
  • **
  • Poruke: 53
    • Pogledaj profil
Re: ABA 2K14 - Plan i Prikazi
« Odgovor #86 poslato: 24. januar 2016, 14:17:49 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Dzeki

7,8puta

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 604
    • Pogledaj profil
Re: ABA 2K14 - Plan i Prikazi
« Odgovor #87 poslato: 26. januar 2016, 20:50:21 »
Kad okvirno mozze da se desi da izadje ovaj patch?
 

Samke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1117
    • Pogledaj profil
Re: ABA 2K14 - Plan i Prikazi
« Odgovor #88 poslato: 26. januar 2016, 22:15:56 »
U prvom postu pise. Ocekujemo da bude gotovo do kraja marta, pocetak aprila.
 

Nemanja

  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
Odg: ABA 2K14 - Plan i Prikazi
« Odgovor #89 poslato: 26. januar 2016, 22:41:39 »
Dosta sa raspravljanjem oko gluposti, bice na slici onaj koji odluce ljudi iz edit tima i to je to. Postovi ocisceni, nema potrebe vise na tu temu.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: GrobarDoSmrti, Bojan Rakocevic, Dzeki, Petrix