Autor Tema: Trenerska karijera-Podizanje iz pepela Radnickog iz Kragujevca!!  (Pročitano 4261 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Trenerska karijera-Podizanje iz pepela Radnickog iz Kragujevca!!
« poslato: 16. avgust 2015, 22:39:48 »

Kragujevcani se vracaju u vrh Srpske kosarke!!
Grad kosarke kakav je grad Kragujevac,dugo vremena je tugovao zbog gasenja KK Radnickog.Kada niko nije verovao i nije pokusavao da vrati klub na noge,pojavio se covek koji je sve preokrenuo.Vecina Kragujevcana po losem ce pamtiti 28.8.2014 kada je klub ugasen i kada je skroz nestao sa mape kosarke u Srbiji.Pokusavali su mnogi treneri da oforme samo mladje selekcije ali ni to nije funkcionisalo sjajno,pa su i takve ideje ubrzo propadale.Pojavio se covek,koji je i sam rekao da je spreman da ulozi svoj kapital u klub kakav je i Radnicki.Covek koga mnogo ljudi zna po kosarkaskim partijama,po prelepim zenama oko sebe.U pitanju je Marko Jaric.Pozvali smo Marka i zapitali ga: Da li je ovo uopste istina ? -Da,da.Klub kakav je Radnicki i grad kakav je Kragujevac,ne sme stati sa igranjem kosarke.Mnogi igraci su upravo iz Kragujevca i ovo je grad kosarke ,a Srbija je zemlja kosarke.Svi znamo da ja imam puno veza i po USA-u ,a i kod nas i sirom Evrope.Zelim da te veze iskoristim za Radnicki.Isto bi tako istakao da je grad otkazao ikakvu pomoc KK Radnickom ,a da smo otkazali Halu Jezero,zbog istog razloga sukoba sa gradonacelnikom ,a narednu sezonu igramo u Hali Park.Pregovaramo sa ostalim privatnicima u Kragujevcu da zajedno ulozimo novac za nas Radnicki,naravno u pomoc klubu moze priskociti svaki navijac koji ce imati mesto za uplatu klubu.Okupicu strucnjake na skautingu mladih igraca ovaj klub ce sam proizvoditi,a u prvoj sezoni ima cemo samo jednog igraca iz USA, a sve su ostalo momci iz Kragujevackih ekipa.Pregovaram upravo sa skautom,svetske klase,Marin Sedlaček,koji je bio glavni skaut Houston Rocketsa,dugih godina.Novi strucnjak i sef strucnog staba bice Nenad Balovic,dugo godina smo u kontaktu i imam poverenja da dam Balovicu tim,istakao je Jaric.

Marin Sedlaček:"Kragujevac je mesto talenata za kosarku"
Vec dugo godina posecujem sve Evropske drzave,a cesto navratim u zemlju puno talenata u Srbiju.Primetim ja tamo puno momaka ,a uvek sam se cudio kako grad kao Kragujevac nema klub ,a ovako puno talentovanih momaka ,koji savrseno kapiraju ovu igru.Mislim da nece biti previse tesko da skupimo pravi tim ,a nasa omladinska skola radice kao fabrika koja ce stalno izbacivati svoje produkte.Ja cu nas povezati sa jednom ekipom u Nba-u od njih cemo dobiti mnogo opreme ,a i u nasoj hali vrv cemo na nekom mestu okaciti njihovu zastavu.Evo otkricu vam upitanju je Orlando Magic,koji je bio zainteresovan da saradjuje sa nama ,cim je cuo da Jaric i ja ulazimo u Radnicki Kragujevac.Sto se tice trenera Balovica,imam samo reci hvale za tako mladog ,a talentovanog momka ,koji je sjajan i vodi sjajan posao ,a sada ce dobiti priliku da vodi i nas klub.

Balovic napravi prozivku za par dana rade se testovi,krece se u teretanu i pocinjemo sa zestokim treninzima!!

Skolovao sam se na mnogim Americkim akademijama,pratio rad u Lakersima i pratio rad u Srbiji ,mnogih klubova.Doslo je vreme i ja da se oprobam u vodjenju kluba.Zelim da pripremim ekipu u Kragujevcu u kojem imamo sve uslove.Imamo uslove sjajnog trcanja u prirodi u Gradskom Parku i Parku Sumarice.Imamo sjajan prostor za treninge u Hali Park,koju ja vise volim nego u Hali Jezero.Vise volim manja mesta i navijacima ce lepse biti u Hali Park ali nazalost bice manje mesta.Imamo i bazen koji je odma pored Hale Park i ovih navedenih Parkova.Treniracemo i u fitness centru Invicitus,u kojoj cemo vezbati u vidu teretane.Pojavilo mi se 12 momaka,pregovaramo sa jednim igracom iz Amerike,okupio sam momke iz Kragujevca,samo najtalentovanije koji nemaju klub,a nadam se da ce u sezonama pridruziti momci koji imaju strane angazmane ,a iz naseg grada su.U narednim danima cekamo da se sve iskristalise sa ekipom i da se pripremimo za prvi mec sa Megom,istakao je Balovic.
« Poslednja izmena: 16. avgust 2015, 23:04:30 od strane SoneKragujevac »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Samke, Bayern-fussball

Ranko Radanovic

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 115
    • Pogledaj profil
Re: Trenerska karijera-Podizanje iz pepela Radnickog iz Kragujevca!!
« Odgovor #1 poslato: 16. avgust 2015, 22:57:41 »
Puna podrska bratu iz Kragujevca vidimo se u Valjevo da vas iskidamo :)
Nego interesuje me kakav ti je roster sta si dovodio sa kim kreces sezonu?
"Bice poraza,bice svega ali jedno sto mogu sigurno da kazem je da znam da ce na kraju ponovo da bude Kalemegdan i Jun."
Dr.Dejan Radonjic:gunsmilie:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SoneKragujevac

Samke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1117
    • Pogledaj profil
Re: Trenerska karijera-Podizanje iz pepela Radnickog iz Kragujevca!!
« Odgovor #2 poslato: 16. avgust 2015, 23:04:03 »
Iznenadices se :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SoneKragujevac

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: Trenerska karijera-Podizanje iz pepela Radnickog iz Kragujevca!!
« Odgovor #3 poslato: 16. avgust 2015, 23:05:49 »
Hvala brate na podrsci.Nadam se da ce nam se jos ljuti prikljuciti.Nema sanse,vi nas da dobijete jak je Radnicki ;)..
Samardzic,je upucen u pricu bas pomaze mi oko nekih stvari koje nek ostanu tajna za sad.Samo pratite i svi cete da se iznenadite :)..
 

Ranko Radanovic

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 115
    • Pogledaj profil
Re: Trenerska karijera-Podizanje iz pepela Radnickog iz Kragujevca!!
« Odgovor #4 poslato: 16. avgust 2015, 23:17:24 »
A pa super.Isprati moj roster sasvim solidan sa talentovanim igracima ja sam izneo i ciljeve za sezonu pogledaj komentarisite obojica
"Bice poraza,bice svega ali jedno sto mogu sigurno da kazem je da znam da ce na kraju ponovo da bude Kalemegdan i Jun."
Dr.Dejan Radonjic:gunsmilie:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SoneKragujevac

Samke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1117
    • Pogledaj profil
Re: Trenerska karijera-Podizanje iz pepela Radnickog iz Kragujevca!!
« Odgovor #5 poslato: 16. avgust 2015, 23:46:04 »
Gledamo mi, ne brini se, puna podrska :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SoneKragujevac

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: Trenerska karijera-Podizanje iz pepela Radnickog iz Kragujevca!!
« Odgovor #6 poslato: 17. avgust 2015, 00:44:16 »
Pratimo mi sve,svi dajemo jedni drugima podrsku da budemo sto bolji i da ova nasa ideja istraje :)
 

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: Trenerska karijera-Podizanje iz pepela Radnickog iz Kragujevca!!
« Odgovor #7 poslato: 17. avgust 2015, 17:16:29 »

Balovic i anonimusi krecu u novu sezonu!!

Kako sada stvari stoje u Radnickom,ove sezone igrace samo igraci koji nisu poznati siroj javnosti.Naime,Balovic je skautirao sve mladje selekcije igraca u Kragujevcu a,cak je doveo i jednog ulicnog kosarkasa iz Kragujevca.On je posecivao treninge svih timova u Kragujevcu  a,posecivao je cesto i ulicne terene ,gde se okuplja dosta igraca.Skupio je 12 momaka,a dobio je pojacanje iz Amerike.Takodje,totalni anonimus,nekadasnji obican momak iz kraja,koji je igrao basket samo da bi zaboravio u kakvom stanju zivi.Decko koji se jedva izvukao iz posla dilera droge,potpisao je danas za Radnicki.Skaut Marin Sedlaček,koji ga je pronasao na ulicama Orlanda,odmah mu je ponudio ugovor.Cudno je to ,sto Radnicki ima slicnog igraca,sa slicnom pricom.Balovic ga je pronasao na terenu u Parku,koji je poznatiji kao "Kos".Govorimo o Stefanu Bogdanovicu,igraca koji igra na poziciji krilnog centra i svako ko je malo upucen u ulicnu kosarku u Kragujevcu,zna za ovog coveka.Malo cudnog stila oblacenja,bradati i dugokosi Stefan,pojavio se na treningu Radnickog,ipak se videlo da se Stefan ,ne ponasa prirodno i da jos uvek mora da se navikne na igranje profesionalne kosarke.

Balovic se obratio medijima i objavio sadasnji spisak igraca u klubu!!

Okupili smo najbolje sto je ovaj grad imao.Imam veliko poverenje u svakog od ovih momaka,pratim ih dugo ,a sa nekima sam cesto igrao kosarku,samo rekreativno.Moramo da treniramo jako,imamo najmladju ekipu u celoj ligi,naravno ove godine imamo i plan priprema u kojem cemo imati jedan otvoreni mec za medije i jedan zatvoreni sa Slogom iz Kraljeva.Moramo da se potrudimo da obezbedimo ulazak u Aba ligu i da se izborimo do najboljeg moguceg rezultata u Kupu Radivoja Koraca.Jedinog igraca kojeg ne poznajem iz celog tima je Malcom Turner koji bi trebao sutra da stigne ,zajedno sa nasim skautom i sefom omladinskog pogona.Koliko sam cuo lepih stvari od Marina,verujem da ce biti pravi kreator i vodja  nase ekipe.Tokom dana verovatno ce odrzati  konferenciju i  sam predsednik u kojoj cemo predstaviti nove igrace ,a i jos nesto,ostavljam vas u neizvesnosti,istakao je Balovic.
« Poslednja izmena: 17. avgust 2015, 17:22:20 od strane SoneKragujevac »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Samke

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: Trenerska karijera-Podizanje iz pepela Radnickog iz Kragujevca!!
« Odgovor #8 poslato: 17. avgust 2015, 23:54:53 »

Radnicki poceo sa marketingom i sponzorstvima.Novi dresovi,hala,sponzori!!
[/B][/SIZE][/FONT]

Radnicki pocinje ozbiljnu pricu.Naime,Jaric izgleda da zeli da od Radnickog stvarno napravi veliku ekipu.Uz pomoc Kragujevackih privatnika i uz pomoc kvalitetnih ljudi u Kragujevcu,klub ce biti na velikim nogama.U Radnicki ce uloziti i Hotel Sumarice,kao i Kole Petrol.Od sponzora van Kragujevca su Lasta(Auto-Prevoz) i Mozzartsport kladionica.Predstavljeni su i novi dresovi koje je Radnicki dobio za nove sezone.Novi dizajn dresova,verovatno ce se svideti svim navijacima ovog kluba.Dresovi ce naravno biti i u velikoj prodaji dresova.U izradnji dresova i arene,najvise je pomogao glavni kreator i clan ovog foruma Samardzicnba.Sjajne kombinacije dresova su danas predstavili neki od igraca Radnickog kao sto su Matic i Malcom Turner.Prva kombinacija bice crveno-bela,dok druga ce biti crno-bela.Naravno,bice na sredini dresova vec prepoznatljiv natpis RADNICKI,a na ledjima bice napisano Kragujevac
[/SIZE][/FONT][/I]


Zamenjen parket u Hali i sredjene sponzorske reklame!!

Velike promene desila se i u Hali Park.Novi parket je stigao iz Orlanda ,a i puno opreme i pomoci za odrzavanje parketa.Novina je  i samo to ,sto ce klub iz Kragujevca imati jednu od najboljih parketa u Srbiji.Orlando Magic ,nije stedeo i poslao je veoma skupe stvari da bi pomogao Radnickom,a klub je okacio zastavu Orlanda u hali kao znak prijateljstva i saradnje.Ispod prvog kosa je sponzorski znak Kole Petrol,a ispod drugog kosa je sponzorski znak Hotela Sumarice.Na samom centru Hale Park,postavljen je grb kluba Radnickog ,a na levoj i desnoj strani postavljen je znak:Zajedno za Sport.Zajedno za Sport,je organizacija koja skuplja pare za pomoc Kragujevackim klubovima,u kojima su klub americkog fudbala Wild Boars-Kragujevac,fudbalski klub Fk Susica Kragujevac,a i KK Radnicki Kragujevac.Od Orlando Magica stigli su i novi kosevi,koji su marke GEIO,koje Orlando koristi u svojim trenaznim procesima.Na zapisnickom stolu stoji i prekrivac na kojem stoji Southwest.
[/I][/SIZE][/FONT]


Jos jednom bi se zahvalio Samardzicnba koji je kreirao sve ovo i pomogao mi oko svega.Hvala drugar,puno :) !!
« Poslednja izmena: 18. avgust 2015, 00:10:36 od strane SoneKragujevac »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Samke

Samke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1117
    • Pogledaj profil
Re: Trenerska karijera-Podizanje iz pepela Radnickog iz Kragujevca!!
« Odgovor #9 poslato: 18. avgust 2015, 00:15:19 »
Nema na cemu ;)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SoneKragujevac

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: Trenerska karijera-Podizanje iz pepela Radnickog iz Kragujevca!!
« Odgovor #10 poslato: 19. avgust 2015, 02:00:17 »


Radnicki odradio trening sa Borcom iz Cacka i mali trening mac!!

Ekipa Radnickog je danas odigrala trening mec sa ekipom Borca iz Cacka.Oni ce tokom sledece sezone biti protivnici ,ali ih to ne sprecava da odigraju trening mec i da odrade ceo trening.Ekipa iz Cacka nije znala sta ih ocekuje,zato sto je dosta ovih momaka nije poznata kosarkaskoj javnosti.Ekipa kojoj je kapiten Protic je danas porazena,ali Cacani su dobili ovim porazom.On je pohvalio ekipu KK Radnickog i rekao da ce biti veliki tim u narednoj sezoni.Balovic je u odnosu na kolegu iz Cacka,dao priliku svakom igracu i pravio ceste rotacije igracima.Najefikasniji na stranu Radnickog su bili Malcom Turner(13poena,5asistencija),Stefan Bogdanovic(6poena,8skokova) i Vasilije Krstic(10poena,2asistencije).Novo pojacanje Radnickog iz inostranstva Malcom Turner je pokazao da ce biti veliko pojacanje u redovima Radnickog.Pokazao je kvalitet i poneo se kao vodja tokom celog meca.Mozda je bio pocenjivan time sto je do juce igrao basket ispred zgrade ,a danas to zamenio profesionalnom kosarkom Stefan Bogdanovic je odigrao veoma dobru utakmicu i pokupio je cak 8 skokova i 6 poena.Mozda i najvece iznenadjenje je napravio Vasilije Krstic,koji je pokazao sjajne suterske sposobnosti,sutevima preko protivnickih igraca.Najbolji pojedinac u Slogi bio je i organizator njihove igre Protic(13poena,9asistencija).


Balovic izneo prve utiske!!




Nenad Balovic je izjavio: Odigrali smo dobar mec.Ovo nije toliko sjajno odigran mec,jos uvek vezbamo i treniramo ali uvek moze bolje i mora bolje.Moramo da pojacamo treninge jos jace,nece biti vise pojacanja.Dok ne izgradim rezultate sa ovim momcima niko mi vise nije potreban.Ne bi da iznosim misljenja o svakom igracu ali Malcom Turner,me je previse iznenadio i sjajan je igrac.Naravno,mora jos bolji da bude ,da bude jos bolji organizator nase igre.Zadovoljna sam svim momcima,previse su me svi iznenadili ali eto dao sam komentar jedino sto se tice Malcoma ,jer je novina u nasem timu.Srecan sam ,sto su momci imali dobar sut i bili su stvarno borbeni tokom celog meca.Nadam se ,da nece biti problema sto se tice toga da nismo previse stara ekipa ,ali siguran sam da ce postojati utakmice u kojima ce iskustvo prevagnuti,a mi ga jos uvek nemamo.Pozeleo bi da dobijemo sto vecu podrsku na sledecem mecu  i pozvao bi navijace Radnickog da dodju i podrze Radnicki.Zelim da jos jednom cujem tu poznatu nasu Huk TRIBINE!!
[video]https://youtu.be/z78pNrNZuIM[/video]
« Poslednja izmena: 22. avgust 2015, 09:26:39 od strane SoneKragujevac »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Samke

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: Trenerska karijera-Podizanje iz pepela Radnickog iz Kragujevca!!
« Odgovor #11 poslato: 22. avgust 2015, 10:06:26 »

Radnicki na povratku debitovao pobedom!!Puna Hala Park gledala povratak Radnickog!!

Koliko je samom gradu kakav je Kragujevac,falila kosarka videli smo nocas u Hali Park.Prepuna Hala Park,trazila se karta vise,a tu su bili i najvatreniji navijaci Radnickog ''Crveni Djavoli''.Trazila se karta vise ,a mora se naglasiti i da su navijaci bili korektni i lepe poteze Crnokose pozdravili aplauzom.Pre utakmice je uradjeno,predstavljanje ekipe kao sto je i obicaj.Velike aplauze su dobili igraci Radnickog, a najvise paznje je privukao,kao i sto se ocekivalo Malcom Turner.Videlo se na faci Malcoma,da mu je drago i da se vec malo opustio.Kada je Balovic usao u Halu,navijaci sa Aerodroma(naselja u kojem zivi Balovic),poceli su da skandiraju njegovo ime i isticali da je on ponos ''Aerodromaca''.Ceo ambijent je isao na ruku kosarkasa Radnickog ,a sami ambijent je najavljivao dobru kosarku.U prvoj petorci u ovoj sezoni nasli su se: PG-Malcom Turner,SG-Milan Matic,SF-Matija Popovic,PF-Rastko Djokic,C-Nikola Petrovic.Na drugoj strani su izasli: Vujosevic,Papic,Radic,Nikic,Stanimirovic.


Malcom Turner,opravdao ocekivanja vec u prvom mecu!!

Kreator igre Malcom Turner je vodio nocas ekipu Radnickog do pobede.Koristili su sve sanse,igraci Radnickog,poznata udvajanja,sutevi za 3,sut sa polu distance.Mozda i rezultat ne pokazuje pravu igru na terenu jer je na kraju Radnicki pobedio sa samo +1.Na poluvreme se otislo sa 29:33.Radnicki je imao cak i  u jednom od trenutaka +14,ali su ga izgubili.Balovic je i u ovoj utakmici,priliku dao celoj ekipi.Mnogi momci su ispunili ocekivanja i publike i ispraceni su aplauzom.Mnoge aplauze i zenske mladje publike su izvukli Vasilije Krstic i Marko Nikolovski ,koji su jedni od najmladjih momaka,koji imaju samo 17godina.Pri ulasku u 4/4,Crnokosa je prednost Radnickog nulirala ,ali Radnicki je ipak odneo pobedu.Navijaci su na kraju meca,ispratili igrace aplauzima ,a Radnicki je na prvoj utakmici ,posle 2 godine ugasenog kluba,odneli pobedu.Zabelezan je prva pobeda  na pocetku KLS-a.


Statistika igraca i igrac utakmice:

Najboji strelac i igrac utakmice bio je Malcom Turner(21poen,1asistencija,1skok),Matic(4poena,2asistencije),NikolovskI(5poena),Popovic(2poena,4skoka),Djokic(7poena,2skoka,2bloka),Petrovic(4poena,5skokova),Vasilije Krstic(5poena),Aleksa Stanojevic(3poena),Radomir Pavicevic(4poena,2skoka,1blok),Stefan Bogdanovic(5poena,2skoka),Petar Boskovic(4poena,2ukradene lopte).Malcom Turner se sam predstavio na najbolji moguci nacin,tako sto je danas,postao igrac utakmice.Radnicki se priprema buducu utakmicu protiv FMP-a u Zelezniku.Balovic je izjavio:Previse sam zadovoljan ovom utakmicom.Hvala navijacima koji su nam dali podrsku i voleli bi da nam daju podrsku idalje.Spremam ekipu protiv FMP-a ,u Zelezniku i  ne zelim vise da pricam o ovoj utakmici.U Januaru se nadamo da cemo dovesti nekog od iskusnijih igraca,zato sto ce nam biti potrebni za meceve kad se u KLS ukljuce Crvena Zvezda,Partizan,Mega i Metalac.
« Poslednja izmena: 24. avgust 2015, 18:09:12 od strane SoneKragujevac »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Samke, Ranko Radanovic

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: Trenerska karijera-Podizanje iz pepela Radnickog iz Kragujevca!!
« Odgovor #12 poslato: 24. avgust 2015, 18:58:37 »

Panteri iznenadjeni!!Radnicki deklasirao domacina!!

U veoma lepom ambijentu pred 1.500ljudi u dvorani Zeleznik se igrala lepa utakmica.Veoma zacujudja utakmica makar za domace.Veliko iznenadjenje je doneo Radnicki ,tim sto je odmah napao presingom ekipu FMP-a i ako FMP nije navikao na to makar u KLS-u.Veoma dobro razigrana ekipa Radnickog,koja je imala i dobro sutersko vece,napadala je tako,igrala pressing,ali pressingom nije pravila rupe u odbrani.Videlo se po igri da svaki igrac Radnickog je upoznat sa svakim igracom FMP-a,sta je njegova prednost,a sta ne.Prve petorke bile su u ekipi Radnickog: Malcom Turner,Vasilije Krstic,Matija Popovic,Rastko Djokic i Nikola Petrovic ,a u domacoj ekipi,ekipi FMP-a poceli su : Filip Covic,Branko Djukanovic,Milan Smiljanic,Djordje Kaplanovic.Na ovom mecu je zablistao i Vasilije Krstic,mladic od samo 17 godina,smireno je odigrao ceo mec i cepao par puta mrezicu sa trojke.Prelepe blokade u odbrani su pravili Rastko Djokic i Nikola Petrovic ,a FMP-u je glavni igrac tokom celog meca bio je Filip Covic.U ovom mecu njegov kolega PG -Radnickog Malcom Turner je bio jos bolji i efikasniji od njega i bio je pravi vodja Radnickog i u ovom mecu.Balovic je dao priliku celoj ekipi i pravio je sjajnu rotaciju,dok trener FMP-a,Slobodan Klipa,koji je nasledio Gurovica pre nekoliko dana,nije pruzio svim momcima priliku.U ovom mecu smo videli i prvu kaznu za trenera u ovoj sezoni,Klipa je dobio tehnicku pri kraju 3/4.



Igrac utakmice i statistika ekipe:

Vise nas cak i ne iznandjuje kada je upitanju ekipa Radnickog i na ovom mecu titulu igraca utakmice poneo je Malcom Turner.Sjajan igrac Radnickog,otkrovnjenje ove sezone,doneo je veliki plus ekipi Radnickog.Samo se nadamo da ce ovako Malcom nastaviti ,da nece doci do pada forme,istakao je Balovic ukratko.Sto se tice ostalih igraca to izgleda ovako : Malcom Turner(21poena),Stojanovic(8poena),Popovic(3poena),Djokic(4poena),Petrovic(12poena),Vasilije Krstic(12poena),Matic(6poena),Nikolovski(2poena),Pavicevic(2poena).Mozda smo navikli od ekipe Radnickog da se svaki igrac upise u statistiku ali u ovom mecu to se nije dogodilo.Ekipa FMP je imala statistiku: FIlip Covic (5poena),Djukanovic(/),Smiljanic(6poena),Kaplanovic(/),Misanovic(10),Ognjen Dobric(11poena),Dejan Davidovac(10poena).Lepa utakmica bice zapamcena u Zelezniku ,a sve se na kraju zavrsilo rezultatom 73:50!!



PRESS KONFERENCIJA: Balovic i Davidovac izneli utiske!!

Slobodan Klipa:Srecan sam na neki nacin sto smo igrali protiv ekipe Radnickog,klub se vratio.Bili su ugaseni i ovaj posao koji vodi Balovic u Radnickom je prosto sjajan.Oni ne igraju bas kosarku,predvidjenu za ovu ligu i mislim da su sada najbolje spremljena ekipa.Napravio sam jedan ispad tokom meca,kada sam dobio tehnicku i zeleo bi da  uputim izvinjenje svima.Nisam mogao da se kontrolisem tada,los mec za nas ,ali iz svakog meca nalazimo ono sto nam je falilo u prethondom.Zelim svu srecu u nastavku prvenstva ekipi Radnickog.



Nenad Balovic: Veoma sam srecan sto su moji momci ovako dobri.Nisam ocekivao bas ovakav rezultat.Ovo je bila prelepa utakmica za sve ljude koji vole kosarku.Veoma je lepo sto je ovde bilo dosta ljudi,zato sto ove dve  ekipe  imaju sta da pokazu.Mislim da smo prikazali dobru igru,a ekipa FMP je bila zacudjena nasom igrom.Mozda ovog puta nisu pruzili dovoljan otpor ,ali se nadam da ce u Kragujevcu,pruziti veci otpor.Idemo dalje ,ne zelim da se ovde zadrzimo ,na ovom mecu za nekoliko dana imamo gostovanje u Cacku.Pozeleo bi puno srece ekipi FMP-a i ako Bog da ,gledamo se uskoro.Znam da cemo kad tad pasti sto se tice forme i doci ce i prvi poraz ali se nadam da to nece biti na sledecem gostovanju.

« Poslednja izmena: 24. avgust 2015, 19:08:45 od strane SoneKragujevac »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Samke