Autor Tema: Playoff Sezona 01  (Pročitano 11275 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

svit.zarja

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 35
    • Pogledaj profil
Re: Playoff Sezona 01
« Odgovor #15 poslato: 20. januar 2015, 18:52:43 »
Jaz sam do subote na skijanju u Val Thorensu - Francuska...
 

Losmi89

  • Regular
  • **
  • Poruke: 58
    • Pogledaj profil
Re: Playoff Sezona 01
« Odgovor #16 poslato: 20. januar 2015, 19:26:43 »
Game 3

Minnesota Timervolwes [Relic] 79 - 88 [Losmi] Indiana Pacers




Game 4

Indiana Pacers [Losmi] 78 - 85 [Relic] Minnesota Timervolwes
 

 

 
Indiana je u druga dva duela odigrala bolje i uspela da dodje do jedne, prve i dobrom igrom zasluzene pobede u playoff-u. Jako zanimljiva cetvrta utakmica zavrsena je u korist ekipe iz Minnesote, neizvesno sve do samog kraja Relicova ekipa  zasluzeno ide dalje. Srecno u daljem takmicenju. Pored dobre utakmice ostace upamcena i izjava mladog menadzera Losmija koja nagovestava povratak u sledecoj sezoni ''Videcemo se mi opet!''..;)
 

relics85

  • Regular
  • **
  • Poruke: 73
    • Pogledaj profil
Re: Playoff Sezona 01
« Odgovor #17 poslato: 20. januar 2015, 19:29:05 »
Cestitke Losmiju na odlicnim partijama.
Mnogo bolje izdanje nego u prve dve utakmice, ali...
Srecno sledece sezone i da bude jos ovakvih utakmica. ;)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Losmi89

Chopa

  • Regular
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
Re: Playoff Sezona 01
« Odgovor #18 poslato: 20. januar 2015, 22:21:00 »
Citat: svit.zarja;1342013
Jaz sam do subote na skijanju u Val Thorensu - Francuska...

blizu smo, ja sam u Monte Carlu na 1. rallyu sezone...
daj se spusti prema moru da riješimo polufinale uživo :D

ok, onda u utorak krećemo sa odigravanjem ;)
 

relics85

  • Regular
  • **
  • Poruke: 73
    • Pogledaj profil
Re: Playoff Sezona 01
« Odgovor #19 poslato: 25. januar 2015, 15:12:30 »
Game 1

Portland Trail Blazers [Kecman] 65 - 49 [Relic] Minnesota Timervolwes





Game 2

Minnesota Timervolwes [Relic] 63 - 71 [Kecman] Portland Trail Blazers




Game 3

Portland Trail Blazers [Kecman] 79 - 70 [Relic] Minnesota Timervolwes






Prevelik zalogaj za Minnesotu. Cestitke Kecmanu na odlicnoj igri i srecno u nastavku sezone.
 

svit.zarja

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 35
    • Pogledaj profil
Re: Playoff Sezona 01
« Odgovor #20 poslato: 27. januar 2015, 12:16:47 »
@Chopa: kad možeš danas da odigramo polufinale?
 

Chopa

  • Regular
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
Re: Playoff Sezona 01
« Odgovor #21 poslato: 28. januar 2015, 08:42:10 »
svit, kakav si sa vremenom u četvrtak?
danas (srijeda) sumnjam da stignem, eventualno oko 23h

ja radim do 16.30.
 

Chopa

  • Regular
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
Re: Playoff Sezona 01
« Odgovor #22 poslato: 29. januar 2015, 23:42:06 »
hebiga, svit, ne javljaš se
sutra idem na poslovni put i nema me do ponedeljka...molim te da riješimo taj playoff u ponedeljak i utorak
 

Losmi89

  • Regular
  • **
  • Poruke: 58
    • Pogledaj profil
Re: Playoff Sezona 01
« Odgovor #23 poslato: 31. januar 2015, 20:34:10 »
Mozda sam smarac ali ovo drugo polufinale ima da se odigra kad i finale predsezonskog turnira. Proslo je skoro 2 nedelje jos nijedan mec nije odigran, a da ne pricam o neodigranom finalu pred. sez. turnira... Ovim tempom ne moze da se igra liga, znam da ima zaposlenih ljudi sa ogromnim obavezama ali bih zamolio da ko ne moze da izdvoji vreme da odigra 2-3 meca nedeljno istupi iz lige pa da mi ostali mozemo da igramo. Ako se ovako nastavi necu vise ucestvovati... Ja nisam administrator i organizator lige ali kao jedan od ucesnika mislim da imam pravo glasa, i ako ne uspete da odigrate tekme do srede morali bi da snosite neke posledice, pa sada sta bude. Nadam se da cete se uozbiljiti i da ce ova nasa liga krenuti malo aktivnije da se odigrava.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Xavi Maestro

Xavi Maestro

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1990
    • Pogledaj profil
Re: Playoff Sezona 01
« Odgovor #24 poslato: 31. januar 2015, 20:37:59 »
Citat: Losmi89;1344790
Mozda sam smarac ali ovo drugo polufinale ima da se odigra kad i finale predsezonskog turnira. Proslo je skoro 2 nedelje jos nijedan mec nije odigran, a da ne pricam o neodigranom finalu pred. sez. turnira... Ovim tempom ne moze da se igra liga, znam da ima zaposlenih ljudi sa ogromnim obavezama ali bih zamolio da ko ne moze da izdvoji vreme da odigra 2-3 meca nedeljno istupi iz lige pa da mi ostali mozemo da igramo. Ako se ovako nastavi necu vise ucestvovati... Ja nisam administrator i organizator lige ali kao jedan od ucesnika mislim da imam pravo glasa, i ako ne uspete da odigrate tekme do srede morali bi da snosite neke posledice, pa sada sta bude. Nadam se da cete se uozbiljiti i da ce ova nasa liga krenuti malo aktivnije da se odigrava.

Slazem se sa tobom burazeru, u potpunosti! Mislim da je 2-3 nedeljno i previse lagano za odigrati... Ali da je to neki minimum.
XM.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Losmi89

bizy76

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 38
    • Pogledaj profil
Re: Playoff Sezona 01
« Odgovor #25 poslato: 31. januar 2015, 21:51:37 »
Citat: Losmi89;1344790
Mozda sam smarac ali ovo drugo polufinale ima da se odigra kad i finale predsezonskog turnira. Proslo je skoro 2 nedelje jos nijedan mec nije odigran, a da ne pricam o neodigranom finalu pred. sez. turnira... Ovim tempom ne moze da se igra liga, znam da ima zaposlenih ljudi sa ogromnim obavezama ali bih zamolio da ko ne moze da izdvoji vreme da odigra 2-3 meca nedeljno istupi iz lige pa da mi ostali mozemo da igramo. Ako se ovako nastavi necu vise ucestvovati... Ja nisam administrator i organizator lige ali kao jedan od ucesnika mislim da imam pravo glasa, i ako ne uspete da odigrate tekme do srede morali bi da snosite neke posledice, pa sada sta bude. Nadam se da cete se uozbiljiti i da ce ova nasa liga krenuti malo aktivnije da se odigrava.
:thumbup:
 

svit.zarja

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 35
    • Pogledaj profil
Re: Playoff Sezona 01
« Odgovor #26 poslato: 1. februar 2015, 09:52:33 »
Šta ja mogu, kad se sa Chopom nikako ne nađemo. Kad ja mogu (utorak i sad na vikend) on ne može, a kad on može (četvrtek ili posle 23:00) ja ne mogu.
 

Losmi89

  • Regular
  • **
  • Poruke: 58
    • Pogledaj profil
Re: Playoff Sezona 01
« Odgovor #27 poslato: 1. februar 2015, 18:27:00 »
Pa brate ako su vam dogovori samo ovo sto pise u ovoj temi nije ni cudo sto ne mozete da se dogovorite. Nema sanse da odigras tekmu ako samo udjes slobodan si i kazes aj sada...
Nego kad znas da si slobodan napises sve svoje termine u toku narednih nedelju dana i to ne pises u temi nego mu posaljes poruku, u temi eventualno napises da baci pogled na inbox, isto nek uradi i ovaj drugi i to je to. E ako tako ne mozete da se dogovorite dzabe ucestvujete.
Ja ne znam kojim se poslom bavite ali morate da poradite na komunikaciji, jer nemoguce je da svi mogu da se dogovore samo vas dvojica ne. Aj malo se potrudite i sve je ok. Ali ovo do sada sam prakticno izgubio volju za igrom, od  faze do faze zaboravim koji tim vodim a ne da odigram nesto sa tim timom.

Imam predlog da je mozda bolje da se batali liga i da se organizuju turniri, fazon play off na 2 pobede, i da se odrzava dan ili dva. Izdvojim 2 dana samo za to i posle ne moram mesec dana da igram...
 

Xavi Maestro

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1990
    • Pogledaj profil
Re: Playoff Sezona 01
« Odgovor #28 poslato: 2. februar 2015, 03:18:41 »
Bar da smo otvorili teme za trensfere, da sredimo timove dok cekamo vas da odigrate, i da posle toga bude neka pred sezona cisto da se igraju prjateljske sa tim novim timovima, da se utreniramo...
XM.
 

Losmi89

  • Regular
  • **
  • Poruke: 58
    • Pogledaj profil
Re: Playoff Sezona 01
« Odgovor #29 poslato: 2. februar 2015, 13:11:06 »
Pa rekao sam ja Rasti za to da stavi kad se zavrsava prijava za sezonu 2. Jer moramo da vidimo ko ucestvuje u sledecoj sezoni, pa onda pod jedan da mi koji menjamo tim ili novi ucesnici odaberemo tim, pa pod dva transferi, pa pod 3 potpisivanje slobodnih agenata. A tek posle toga nam treba jedno nedelju dana da se uigramo sa tim novim timovima pa da poocne sezona 2.
A s obzirom da jos traje sezona 1, bilo bi idealno da se postavi datum do kada to tacno traje npr jos 2 nedelje. Polufinale racunam da je gotovo i da ce to Chopa i Svit do srede odraditi, tako da jos 2 nedelje za finale sto je mnogo ali hajde.
A u narednih nedelju dana da se odrade pripreme za sezonu 2, taman bi imali nedelju dana za uigravanje i da sezona 2 krene za 2 nedelje od sada.

Rasta aktiviraj se pa da krenemo sa pripremama za sezonu 2. :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Xavi Maestro