Autor Tema: Playoff Sezona 01  (Pročitano 11364 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

rastaman_z

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 231
    • Pogledaj profil
Re: Playoff Sezona 01
« Odgovor #30 poslato: 2. februar 2015, 14:21:33 »
Prvo da se izvinim svima ovde,doci ce i do organizacionih promena u sezoni 2,predlazem da vidimo ko ima zelju da se bavi administacijom lige sem mene nek mi se javi u inbox,jer bi mi pomoc bila dobrodosla a u nekim trenutcima i neophodna.Izvinjavam se zbog svoje neaktivnosti ali sam poslednjih nedelja upao u strasan vremenski tesnac.Javno obecavam da cemo ce otpustanja krenuti od srede nadam se ubrzanom procedurom.Apelujem na sve koji su ovih dana aktivniji na steamu da obaveste o ovome ostale ucesnike lige,a ponajbolje bi bilo da nadjemo jos 3-4 igraca za narednu sezonu.Sto se tice duela svit -chopa ako do srede ne bude resen, ja cu preseci nazalost verovatno na neciju stetu.Hvala drugari i jos jednom izvinite i javljaj tr mi se ukoliko zelite da se ukljucite u organizaciju pomoc bi mi dobro dosla.
 

Chopa

  • Regular
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
Re: Playoff Sezona 01
« Odgovor #31 poslato: 2. februar 2015, 22:03:53 »
svit, tu sam cijelu večer...i sutra cijeli dan posli 19h...aj plz da to riješimo, stvarno smo pretjerali

ispričavam se svima u svoje i u svitovo ime, eto poklopilo se tako

nudim svoju pomoć za iduću sezonu, organizirat tako da niko ne šlepa i odigrava 3 tekme tjedno, to može svatko
 

svit.zarja

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 35
    • Pogledaj profil
Re: Playoff Sezona 01
« Odgovor #32 poslato: 3. februar 2015, 09:24:29 »
Biču online od 19:00 dalje.
 

Chopa

  • Regular
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
Re: Playoff Sezona 01
« Odgovor #33 poslato: 3. februar 2015, 10:38:04 »
dogovoreno!
 

Chopa

  • Regular
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
Re: Playoff Sezona 01
« Odgovor #34 poslato: 3. februar 2015, 23:37:57 »
završili smo polufinale

GM1 DAL (svit) - CHI (chopa) 68-73
GM2 CHI (chopa) - DAL (svit) 67-52
-nemam screenova jer je puklo na HT
GM3 DAL (svit) - CHI (chopa) 61-68

nisam siguran za reze GM1 i GM3, to će svit točnije reći

Duel starih poznanika, tvrdo i borbeno ko i svaki put
u ligi smo podijelili skor 1-1, a ovaj put, iako izgleda lako, za nijansu spretniji Chicago u ključnim momentima

Dallasova obrana i zona nije bila toliko učinkovita i tvrda kako zna biti, a i nije ih išao šut, dok je Chicago imao mnoštvo raspoloženih, i sa distance i pod košem, uz naravno neizostavnu rolu Rosea

gg svit
 

Chopa

  • Regular
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
Re: Playoff Sezona 01
« Odgovor #35 poslato: 3. februar 2015, 23:40:36 »
Kecman javi kad možeš Finale idućih dana.

Ja bih mogao sutra eventualno iza 22.30h, natrpan mi je raspored cijeli dan i mogli bi bacit 1-2...u četvrtak bi trebao imati više vremena, već tamo negdje iza 17h
 

Xavi Maestro

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1990
    • Pogledaj profil
Re: Playoff Sezona 01
« Odgovor #36 poslato: 6. februar 2015, 18:42:09 »
Oce li to ljudi vise ?
XM.
 

bizy76

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 38
    • Pogledaj profil
Re: Playoff Sezona 01
« Odgovor #37 poslato: 7. februar 2015, 14:23:08 »
pa šta je sad ova *****ancija ovdje? jel če se ovo završit ili čemo dočekat NBA 2K16?
 

Xavi Maestro

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1990
    • Pogledaj profil
Re: Playoff Sezona 01
« Odgovor #38 poslato: 7. februar 2015, 15:35:28 »
I ja kazem brate, sreda prosla odavno, daj da napravimo timove nove pa da igramo izmedju sebe i da se uvezbamo.
XM.
 

Losmi89

  • Regular
  • **
  • Poruke: 58
    • Pogledaj profil
Re: Playoff Sezona 01
« Odgovor #39 poslato: 7. februar 2015, 19:48:28 »
Smirite se malo. :) Sreda je bila rok za polufinale, sada bi trebalo jos 2 nedelje za finale, ali nadam se da se nece cekati krajnji rok za odigravanje. Ako neko vidi Kecmana na steamu nek mu javi da je vreme za finale i da se dogovori sa Chopom.
 

kecman1989

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Re: Playoff Sezona 01
« Odgovor #40 poslato: 7. februar 2015, 21:24:25 »
Portland(Kecman7) - Cikago(Chopa) 62-63
 
Prava finalna utakmica sa dosta preokreta, na kraju vise znanja imala je ekipa Cikaga i zasluzeno napravila brejk u finalnoj seriji. Cestitke menadzeru Chopi, a ekipa Portlanda pokusace da napravi cudo u narednim mecevima, ali samo ako znacajno popravi sut za 3 poena.

Statistika:  

 
 

Chopa

  • Regular
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
Re: Playoff Sezona 01
« Odgovor #41 poslato: 8. februar 2015, 23:54:37 »
GM2 Chicago(chopa) - Portland (kecman) 52-68

Blowout u CHicagu, domaći se nisu ni pojavili na terenu, rez izjednačen na 1-1

poraz posvećujem curi koja mi je maximalno digla živac uoči i za vrijeme tekme :angel:
u utakmici bez koncentracije domaći su se upustili u jurnjavu sa gostima, nisu odigrali niti jednu smislenu akciju i ispalo je kako rez govori

šuška se da će za GM3 domaći trener tražit sudsku zabranu pristupa dotičnoj u krugu 5km i ugasit vlastite telefone prije utakmice

gg Kecman, nije ti bilo teško :kiss:





« Poslednja izmena: 9. februar 2015, 00:21:10 od strane Chopa »
 

kecman1989

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Re: Playoff Sezona 01
« Odgovor #42 poslato: 10. februar 2015, 21:54:23 »
GM3 Portland(Kecman) - Cikago(Chopa) 72-59

Portland je poveo 2-1 u seriji zahvaljujuci boljoj igri u trecoj cetvrtini, kada je uspeo da se rezultatski odlepi zahvaljujuci brojnim kontranapadima i tu razliku je uspeo da sacuva do samog kraja. Cestitke Chopi na korektnoj utakmici, sigurno nije zadovoljan igrom svoje ekipe, ali ocekujem da ce Cikago pruziti maksimum na svom parketu tako da ce cetvrta utakmica  biti mnogo rezultatski neizvesnija. GG Chopa

Statistika:

 
 

Chopa

  • Regular
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
Re: Playoff Sezona 01
« Odgovor #43 poslato: 13. februar 2015, 00:05:27 »
GM4 Chicago(Chopa) - Portland (Kecman)  65-53

Chicago je uspio skupit glave i izjednačit finalnu seriju na 2-2, prvenstveno timskom igrom i varijacijom u napadu te vrlo dobrom obranom, limitiravši jaku tranziciju Portlanda, Lillard je ubacio svoje klasično dobre statse, ali zakazao je šut Matthewsa i Batuma

gg kecman, veselim se 5toj, odlučujućoj :)

 

bizy76

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 38
    • Pogledaj profil
Re: Playoff Sezona 01
« Odgovor #44 poslato: 16. februar 2015, 19:59:32 »
:whistling: