Autor Tema: GRUPA B - Predsezonski turnir  (Pročitano 6764 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Xavi Maestro

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1990
    • Pogledaj profil
Re: GRUPA B - Predsezonski turnir
« Odgovor #30 poslato: 23. novembar 2014, 23:41:14 »
Pozz od Xavija, koji ne zna da igra " kosarku " u kojoj nema trcanja kontri, bravo... Nisam obracao paznju na to pravilo jer se niko ko je igrao sa mnom nije zalio, a nisam se ni ja zalio ni na koga. Svit i Losmi su 2 najbolja igraca ( Od ovih sto sam igrao do sad ), pa momci srecno i da odigrate finale! I nemoj neko slucajno da je tracao kontru :D
XM.
 

Chopa

  • Regular
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
Re: GRUPA B - Predsezonski turnir
« Odgovor #31 poslato: 24. novembar 2014, 18:22:08 »
dječaci danas mogu oko 23.30 te sutra iza 17h pa cijelo popodne i navečer
 

il_padrino

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 12
    • Pogledaj profil
Re: GRUPA B - Predsezonski turnir
« Odgovor #32 poslato: 25. novembar 2014, 00:19:13 »
Timberwolves (andrasd)-Oklahoma (chopa2k) 49-55





 

markobgd99

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 245
    • Pogledaj profil
Re: GRUPA B - Predsezonski turnir
« Odgovor #33 poslato: 26. novembar 2014, 13:39:36 »
Kolko ja znam rok je do cetvrtka da 23:59 da se sve odigra pa ako mozemo sutra posle podne da odigramo preostale tekme andrasd 8kiza8
HAKUNA MATATA MADAFAKA
 

rastaman_z

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 231
    • Pogledaj profil
Re: GRUPA B - Predsezonski turnir
« Odgovor #34 poslato: 27. novembar 2014, 16:33:28 »
Veceras u 24h pisemo sluzbene rezultate za neodigrane utakmice,u evidenciji imamo ko je i koliko vremena provodio na steamu i koliko se trudio oko odigravanja istih,pa ce prema tome rezultati i biti napisani.Jos jednom ponavljam posto je turnir predsezonski i posto hocemo da liga pocne sto pre,produzetka roka nece biti.
 

markobgd99

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 245
    • Pogledaj profil
Re: GRUPA B - Predsezonski turnir
« Odgovor #35 poslato: 27. novembar 2014, 17:52:12 »
[ATTACH=CONFIG]24642[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]24643[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]24644[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]24644[/ATTACH]
65-58 posto je u prvoj izasao u drugoj cetvrtini na +6 za mene
rastaman_z je rekao da se igraju tri cetvrtine i da na rezultat dodamo +6 za mene
inace moja prva primedba ovaj protivnik stalno kad izvodi loptu baca preko pola imam i snimak mislim da nije dobar igrac za ligu od mene nema dobru ocenu samo moje misljenje :)
HAKUNA MATATA MADAFAKA
 

il_padrino

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 12
    • Pogledaj profil
Re: GRUPA B - Predsezonski turnir
« Odgovor #36 poslato: 27. novembar 2014, 20:24:14 »
A ja mislim da ti mnogo volis da lazes.

Pod jedan nisam izasao, na mom ekranu je pisalo da si ti izasao. Tako da je ocigledno bio pukao server. Skrinsot sam momentalno bio poslao rastamanu na steami on je to video, tako da dzabe lazes i kukas ovde.

Sto se tice tvoje primedbe, ja stvarno ne znam kako te nije sramota. Igramo utakmicu, prva cetvrtina, i vidim ti pauziras igru 10 puta i kucas mi nesto na steamu ( a ja to ne mogu da vidim jer mi ne izlazi popup). Kad je vec postalo iritantno to sa pauzama i kucanjem na stimu idem na alt-tab da vidim sta se kog djavola desava, i vidim tebe kako kmecis i pretis da ces da me prijavis za izvodjenje preko pola i da si sve to snimio na video klipu?!?!?!WTF?!

Ako sam i bacio jednom ili dva puta preko pola to je bilo slucajno jer neki put igra doda pogresnom igracu, i garantujem da je 99% slucajeva lopta zavrsavala u autu posto je maltene nemoguce izvesti normalan pas od kosa do kosa.

Pozivam ostale igrace sa kojima sam igrao da iznesu bilo koju primedbu ako su imali, ja koliko znam niko se nije zalio do tebe.
« Poslednja izmena: 27. novembar 2014, 20:27:03 od strane il_padrino »
 

rastaman_z

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 231
    • Pogledaj profil
Re: GRUPA B - Predsezonski turnir
« Odgovor #37 poslato: 27. novembar 2014, 21:05:49 »
Prekidam ovu raspravu,nemojte da je sirite da ne bih kaznjavao,utakmica je zavrsena ohladite glave i idemo dalje
 

rastaman_z

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 231
    • Pogledaj profil
Re: GRUPA B - Predsezonski turnir
« Odgovor #38 poslato: 28. novembar 2014, 08:28:57 »
Posto je ovo ipak predsezonski turnir necu da ulazim u detalje oko neodigravanja ovih utakmia,sluzbeni su upisani  tako da ne promene stanje na tabeli.Evidentno je da se niste dovoljno potrudili da odigrate svoje utakmice,a mislim da je vremena bilo i te kao dovoljno.Kazna ce ovog puta biti to sto cete u izboru timova svi biti iza jednako plasiranih clanova grupe A za koju imam samo reci hvale,ovde da ne zaboravim sve pohvale za redovnost andrasd,kao i xavimaestro koji jezbog nekih drugih stvari iskljucen sa ovog turnira.Upozoravam sve clanove ove grupe da ukoliko se ovakva situacija ponovi u playoff-u moguce je razmatranje diskfalifikacije iz iste.Sto se same lige tice ovakve stvari bice strogo kaznjavane,samo iz razloga sto nisam vide dovoljno zelje ni kod jednog od vas da se sve utakmice odigraju.Pozdrav.