Autor Tema: PES-Serbia.net NBA 2K14 Patch 0.2  (Pročitano 25836 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Odg: Re: Odg: PES-Serbia.net NBA 2K14 Patch 0.2
« Odgovor #30 poslato: 4. mart 2014, 08:38:50 »
Citat: nataeos;1252221
Postavi drugi kad mozes! Uopste ne mogu da otvorim fajl, ne znam koji mu je :)

Sačuvano je u Excelu 2013. Instaliraj ovo i probaj onda da pokreneš. Ako ne možeš da skineš fajl sa MEGA skini ga odavde. Primetio sam još jednu sitnu grešku u peču koju bi trebalo popraviti Sasha Pavlović napisati Sasa umesto Sasha. Takođe sam hteo da pitam Nešu da li je izvodljivo da napravimo da možemo da upisujemo slova ć, đ, š i slična pošto mi nismo uspeli ?

Greške u peču 0.1 potrebno ispraviti do 0.2 verzije.
Citat
- Brojevi u glavnom meniju nisu na svom mestu. Takođe ljudi koji imaju podešeno Player na Low u toku igre brojevi nisu na svom mestu.
- Nelson je sa Duke-a a ne sa Kalifornije.
- Srediti Roster za Blacktop obavezno.
- Sasha Pavlovic ispraviti u Sasa Pavlovic.
- Zvezda u asocijaciji ima cap od 50 miliona u + ako može ovo srediti.
- PES-Serbia.net 2014 WOI.ROS kad se učita igrači su i dalje povređeni pogrešan roster je zapakovan obratiti pažnju na ovo.
« Poslednja izmena: 4. mart 2014, 09:05:26 od strane Горан »
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Re: Odg: PES-Serbia.net NBA 2K14 Patch 0.2
« Odgovor #31 poslato: 4. mart 2014, 10:44:18 »
Citat: Горан;1252336
Sačuvano je u Excelu 2013. Instaliraj ovo i probaj onda da pokreneš. Ako ne možeš da skineš fajl sa MEGA skini ga odavde. Primetio sam još jednu sitnu grešku u peču koju bi trebalo popraviti Sasha Pavlović napisati Sasa umesto Sasha. Takođe sam hteo da pitam Nešu da li je izvodljivo da napravimo da možemo da upisujemo slova ć, đ, š i slična pošto mi nismo uspeli ?

Nece, i ja imam excel 2013, otvaram sve fajlove bez frke, i one csv sto si slao pre itd... jedino ovaj tvoj Euroleague nece ( sa oba servera isto) , izbacuje mi neku gresku o memoriji a otvaram fajlove od po 50mb pa cepa bez problema.

Sto se tice slova ć, đ, š treba pogledati ili u exe fajlu, ili u english.iff.


- Brojevi u glavnom meniju nisu na svom mestu. Takođe ljudi koji imaju podešeno Player na Low u toku igre brojevi nisu na svom mestu. To je do same igre ili iff fajla gde su dresovi, osim hexanja sa nesom ne vidim drugo resenje
- Nelson je sa Duke-a a ne sa Kalifornije. No problem
- Srediti Roster za Blacktop obavezno. Postavljen je ( i u prvom postu je), bice azuriran za 0.2 po novom rosteru
- Sasha Pavlovic ispraviti u Sasa Pavlovic. OK to je zato sto smo ga samo prebacili ( 'ebeni ameri ne znaju da pisu :D )
- Zvezda u asocijaciji ima cap od 50 miliona u + ako može ovo srediti. Pogledacu to da sredim pa kad stefke izbaci svoj Roster sredicemo brzo
- PES-Serbia.net 2014 WOI.ROS kad se učita igrači su i dalje povređeni pogrešan roster je zapakovan obratiti pažnju na ovo. Postavljen je korektan roster ( i u prvom postu je), bice azuriran za 0.2 po novom rosteru
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан

nesa24 the end

  • nesa24
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 9657
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: Odg: PES-Serbia.net NBA 2K14 Patch 0.2
« Odgovor #32 poslato: 4. mart 2014, 11:03:44 »
Citat: nataeos;1252221
Postavi drugi kad mozes! Uopste ne mogu da otvorim fajl, ne znam koji mu je :)

https://www.mediafire.com/?mfum53r7acsfhd3
radi
promenjen format u xls

a za nasa slova cu da vidim
All men dream: but not equally. This I did.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан, nataeos

stefke

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1130
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net NBA 2K14 Patch 0.2
« Odgovor #33 poslato: 4. mart 2014, 19:25:11 »
http://speedy.sh/Pxd5v/Novi-Update.ROS
Odradio sam po meni full update ocena, sve sto sam gledajuci meceve ove sezone i kroz statistike zapazio sam izmenjao, jos malo mozda peglanja ima ali sto se tice zvezde i partizana to je to, i rotacije sam odradio kakve su sada, one kartice sam dodavao kako kome koja odgovara, probao sam 2-3 meca po meni sve izgleda kako treba (Kinzi ne izgleda vise kao da je rod Dzordanu, Bogdan je sada glavni tamo, Tepic i Bogdanovic rade organizaciju napada pola pola, Musli i Gagic su drva ko sto stvarnost nalaze i slicno, sto se tice zvezde jos uvek ne mogu pravi balans u rotaciji da uspostavim posto mi retko Nelsona i Djenku stavlja zajedno, ali uglavnom i njih lepo rotira, najvise poena Nelson, Blazic i Djenka i ponekad Bobi) po meni ovo je skoro pa finalni proizvod ostaje mi da se postaram za stilove sutiranja ovih istaknutijih sutera, centre necu ni da cackam, msm koji car ce da pripali trojku sa Muslijem :D, probajte pa mi kazite sta vam se ne svidja da menjam..
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан, nataeos

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: PES-Serbia.net NBA 2K14 Patch 0.2
« Odgovor #34 poslato: 4. mart 2014, 20:00:12 »
Citat: stefke;1252509
msm koji car ce da pripali trojku sa Muslijem :D.

Ja! Jbga, ostalo mi 3 sekundi i morao sam tom konju dati loptu... I naravno nije ni obruc dotakla lopta :D

Pogledao sam caskom samo za sada, veceras cu opaliti 2-3 partije pa javljam konkretne utiske.
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: stefke

Xavi Maestro

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1990
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: PES-Serbia.net NBA 2K14 Patch 0.2
« Odgovor #35 poslato: 4. mart 2014, 22:06:32 »
Citat: nataeos;1252531
Ja! Jbga, ostalo mi 3 sekundi i morao sam tom konju dati loptu... I naravno nije ni obruc dotakla lopta :D

Pogledao sam caskom samo za sada, veceras cu opaliti 2-3 partije pa javljam konkretne utiske.
Ako sam ja sa Asikom dao sa celog, moze i Musli sa trojke :D
Ja opet celo vece bio zauzet, video je na pola gotov, veceras konacno zavrsavam ceo i saljem na Sportske.net i ostale. Nego da to uradim vcrs ili da sacekam update ? Sta mislite ?
XM.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: stefke

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Re: PES-Serbia.net NBA 2K14 Patch 0.2
« Odgovor #36 poslato: 4. mart 2014, 22:21:04 »
Citat: Xavi Maestro;1252591
Ako sam ja sa Asikom dao sa celog, moze i Musli sa trojke :D
Ja opet celo vece bio zauzet, video je na pola gotov, veceras konacno zavrsavam ceo i saljem na Sportske.net i ostale. Nego da to uradim vcrs ili da sacekam update ? Sta mislite ?

Opala sportske itd, pa sacekaj malo da se drugi izjasne! Sto se mene tice, kako hoces ali  kad vec imas te kontakte itd, mogao bi i Edit Kolege Fudbalere da reklamises?
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: stefke

Xavi Maestro

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1990
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: Odg: Re: PES-Serbia.net NBA 2K14 Patch 0.2
« Odgovor #37 poslato: 4. mart 2014, 22:25:06 »
Citat: nataeos;1252596
Opala sportske itd, pa sacekaj malo da se drugi izjasne! Sto se mene tice, kako hoces ali  kad vec imas te kontakte itd, mogao bi i Edit Kolege Fudbalere da reklamises?
Mogu naravno, ali prvo nas :)
Pa pazi, ja im stalno saljem klipove, oni stalno naprave vest i tutnu klip, nadam se da ce i sad. Primer za NBA 2K slao sam im 2 klipa - Jedan je kao Srpski igraci u NBA ( Teo, Krle i Micov ) i drugi je kao propust u igrici, gde Nedovic ne moze da zakuca, oba su objavili. Nadam se da ce i nas pec.
Ja bih sacekao update, ali izjasnite se vi ostali. Dal sad ili kad izadje update ?
XM.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: stefke

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Re: Odg: Re: PES-Serbia.net NBA 2K14 Patch 0.2
« Odgovor #38 poslato: 4. mart 2014, 22:31:15 »
Citat: Xavi Maestro;1252598
Mogu naravno, ali prvo nas :)
Pa pazi, ja im stalno saljem klipove, oni stalno naprave vest i tutnu klip, nadam se da ce i sad. Primer za NBA 2K slao sam im 2 klipa - Jedan je kao Srpski igraci u NBA ( Teo, Krle i Micov ) i drugi je kao propust u igrici, gde Nedovic ne moze da zakuca, oba su objavili. Nadam se da ce i nas pec.
Ja bih sacekao update, ali izjasnite se vi ostali. Dal sad ili kad izadje update ?

Ja sam za Kad izadje update! Roster ce biti bolji, grafika cebiti bolja itd.
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: stefke

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: PES-Serbia.net NBA 2K14 Patch 0.2
« Odgovor #39 poslato: 4. mart 2014, 22:54:28 »
Cepaj sad peč je odličan nema potrebe da se čeka apdejt ionako nema propusta :D
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

stefke

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1130
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net NBA 2K14 Patch 0.2
« Odgovor #40 poslato: 4. mart 2014, 23:10:10 »
E da samo jedna molba, ako mogu da dobijem face iz EL patch-a koje ste koristili za ovaj nas patch, pitao sam Xavi-a ali rece mi da pitam ovde posto on nema vise te face.. :D
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: PES-Serbia.net NBA 2K14 Patch 0.2
« Odgovor #41 poslato: 4. mart 2014, 23:13:19 »
Citat: stefke;1252610
E da samo jedna molba, ako mogu da dobijem face iz EL patch-a koje ste koristili za ovaj nas patch, pitao sam Xavi-a ali rece mi da pitam ovde posto on nema vise te face.. :D

Kačio je Pejko na mediafire ako se dobro sećam možda on ima već link negde da ne tražim po temama.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

nesa24 the end

  • nesa24
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 9657
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net NBA 2K14 Patch 0.2
« Odgovor #42 poslato: 4. mart 2014, 23:37:41 »
Citat: stefke;1252610
E da samo jedna molba, ako mogu da dobijem face iz EL patch-a koje ste koristili za ovaj nas patch, pitao sam Xavi-a ali rece mi da pitam ovde posto on nema vise te face.. :D

Citat: Горан;1252614
Kačio je Pejko na mediafire ako se dobro sećam možda on ima već link negde da ne tražim po temama.

:whistling:

Citat: Pejko;1242752
Euroleague 2k14

mediafire.com
All men dream: but not equally. This I did.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Re: PES-Serbia.net NBA 2K14 Patch 0.2
« Odgovor #43 poslato: 5. mart 2014, 00:28:13 »
Ih bre neso on trazi samo face, kuj ce mu sve :)

stefke ako neces ceo pec samo najavi ja cu ti postaviti samo face partizana i zvezde iz tog EL peca, ako ga slucajno vec imas onda ti bacam brojeve fajlova i mozes sam da ih kopiras.
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

stefke

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1130
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net NBA 2K14 Patch 0.2
« Odgovor #44 poslato: 5. mart 2014, 00:32:48 »
Eih 700mb :D mnogo je, aj okaci samo face sa brojevima ne bilo ti zapovedjeno.. :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан