Autor Tema: PLAY-Serbia.com NBA 2K14 Patch 0.1  (Pročitano 160522 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Odg: Re: PES-Serbia.net NBA 2K14 Patch 0.1
« Odgovor #300 poslato: 15. april 2014, 19:14:34 »
Citat: nataeos;1265236
Aron Baynes, broj face 2668 San Antonio, nek pogleda jel ima u folderu gde mu igra fajl png2668.iff, izgleda da taj fali ali nisam siguran:

na jednoj fotki je broj 16, na drugoj igrac sa brojem 18, verovatno je stavio vise modova pa se tu nesto pobrkalo, jer inace taj igrac je iz original igre i nema veze sa pecovima, bilo to nas ili neki drugi.

Baš zbog toga sam i pitao zato što znam da naš peč ne dira nijedan originalan fajl a takođe znam da nismo dirali NBA ekipe.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: nataeos

PFC AKSELA

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 294
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net NBA 2K14 Patch 0.1
« Odgovor #301 poslato: 15. april 2014, 19:27:32 »
Kada možemo da očekujemo neke nove slike iz naredne verzije tj iz njene izrade ? :)
GROBARI
 

Bayern-fussball

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 373
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: PES-Serbia.net NBA 2K14 Patch 0.1
« Odgovor #302 poslato: 15. april 2014, 23:04:10 »
Citat: Горан;1265247
Baš zbog toga sam i pitao zato što znam da naš peč ne dira nijedan originalan fajl a takođe znam da nismo dirali NBA ekipe.
Koristim Euroleague 2k14 V2 patch i patch sa Crvenom Zvezdom i Partizanom,igram asociaciju pa se verovatno nesto pomesalo, video sam takodje u free agents ima vise Krunoslava Simona i nekih drugih igraca nekoliko puta dupliranih, sigurno je zato sto koristim vise peceva ,moram da pohvalim sve koji su napravili patch za Zvezdu i Partizan, bas sam uzivao igrajuci sa patchom,All Star vikend u igri je bio cool, ne znam da li je neko sem mene igrao All Star vikend sa igracima iz u mom slucaju Crvene Zvezde i ostalih evroligaskih i Nba timova, jedva cekam neki update za patch  :clapping:
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: PES-Serbia.net NBA 2K14 Patch 0.1
« Odgovor #303 poslato: 16. april 2014, 18:58:46 »
Citat: PFC AKSELA;1265257
Kada možemo da očekujemo neke nove slike iz naredne verzije tj iz njene izrade ? :)

Uskoro, za par dana ćete dobiti datum izlaska.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: PFC AKSELA

marko12

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 297
    • Pogledaj profil
Odg: Re: PES-Serbia.net NBA 2K14 Patch 0.1
« Odgovor #304 poslato: 17. april 2014, 11:42:11 »
Mozda je kasno za zamerku mada ja ih ni nemam sto se tice grafike sve je na zavidnom nivou svaka cast momci.Ovu sitnicu sam uocio jos u prvoj verziji samog partizana, ali to nije vas rad nadao sam se da ce te vi to srediti ali ipak niste uocili taj detalj.Dresovi partizana na prednoj strani na domacem dresu imaju beli broj, a na gostujucem napred imaju crni broj nebih mozda trebao ovu sitnicu da kometnarisem to jest da trazim dlaku u jajetu ali aj vec kad sam video da kazem.
http://2.bp.blogspot.com/-l8Uze8nktYc/UkbW6vUPqmI/AAAAAAAAKRw/9UwlEuy7nbM/s640/l.jpg Evo i slike ako moze da pomogne na sta sam mislio.
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: PES-Serbia.net NBA 2K14 Patch 0.1
« Odgovor #305 poslato: 17. april 2014, 14:21:49 »
Citat: marko12;1265685
Mozda je kasno za zamerku mada ja ih ni nemam sto se tice grafike sve je na zavidnom nivou svaka cast momci.Ovu sitnicu sam uocio jos u prvoj verziji samog partizana, ali to nije vas rad nadao sam se da ce te vi to srediti ali ipak niste uocili taj detalj.Dresovi partizana na prednoj strani na domacem dresu imaju beli broj, a na gostujucem napred imaju crni broj nebih mozda trebao ovu sitnicu da kometnarisem to jest da trazim dlaku u jajetu ali aj vec kad sam video da kazem.
http://2.bp.blogspot.com/-l8Uze8nktYc/UkbW6vUPqmI/AAAAAAAAKRw/9UwlEuy7nbM/s640/l.jpg Evo i slike ako moze da pomogne na sta sam mislio.

Lepo si uocio, a i mi smo jos odavno ;)  ali je nemoguce staviti dve razlicite boje za brojke. samo jedan font se moze koristiti.
« Poslednja izmena: 17. april 2014, 14:25:07 od strane nataeos »
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

chelikmanutd

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1091
    • Pogledaj profil
    • http://www.bellahusk.com
Re: Odg: Re: PES-Serbia.net NBA 2K14 Patch 0.1
« Odgovor #306 poslato: 17. april 2014, 14:29:27 »
Ne znam da li je neko vec pitao zasto nema Bertransa i Vestermana u Partizanu i da li ce ih biti ?
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Re: PES-Serbia.net NBA 2K14 Patch 0.1
« Odgovor #307 poslato: 17. april 2014, 14:31:42 »
Citat: chelikmanutd;1265726
Ne znam da li je neko vec pitao zasto nema Bertransa i Vestermana u Partizanu i da li ce ih biti ?

Nema ih zato sto ne koristis roster koji treba...koristi onaj bez povreda ( WOI) i videces da su tu. U ovom default su povredjeni ( kad je pec izasao i Bertans je jos bio povredjen) i zato ih nema.
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

chelikmanutd

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1091
    • Pogledaj profil
    • http://www.bellahusk.com
Re: Odg: Re: Odg: Re: PES-Serbia.net NBA 2K14 Patch 0.1
« Odgovor #308 poslato: 17. april 2014, 14:56:04 »
Ucitao sam i ostale rustere, ali opet nema Bertransa i Vestermana
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Re: Odg: Re: PES-Serbia.net NBA 2K14 Patch 0.1
« Odgovor #309 poslato: 17. april 2014, 15:18:03 »
Citat: chelikmanutd;1265733
Ucitao sam i ostale rustere, ali opet nema Bertransa i Vestermana

Ehh pa ne moze da se ucitavaju petlovi i da sve radi :D

Salu na stranu:

U drugim postu u ovoj temi imas link za WOI roster ( pored njega je i roster za Blacktop) koji smo dodatno ispravili, ti ako ucitavas ove sto si dobio sa instalacijom onda si u pravu imali smo mali problem koji je resen, smao skini taj u drugom postu.
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

chelikmanutd

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1091
    • Pogledaj profil
    • http://www.bellahusk.com
Re: Odg: Re: Odg: Re: Odg: Re: PES-Serbia.net NBA 2K14 Patch 0.1
« Odgovor #310 poslato: 18. april 2014, 12:27:28 »
'Ehh pa ne moze da se ucitavaju petlovi i da sve radi

Salu na stranu:

U drugim postu u ovoj temi imas link za WOI roster ( pored njega je i roster za Blacktop) koji smo dodatno ispravili, ti ako ucitavas ove sto si dobio sa instalacijom onda si u pravu imali smo mali problem koji je resen, smao skini taj u drugom postu.'



A gde da ga ubacim posto sam ga skinio :D ?

EDIT:

Ljudi sve sam uradio po uputstvu medjutim i dalje nemam povredjene igrace.
Znaci sve sam probao....ucitavao sam sve rustere i nije bilo nikakve razlike.
ne znam sta moze biti problem, ako imate neko resenje bilo bi super
Hvala
« Poslednja izmena: 18. april 2014, 14:03:47 od strane Страле »
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: PES-Serbia.net NBA 2K14 Patch 0.1
« Odgovor #311 poslato: 18. april 2014, 13:01:06 »
Citat: chelikmanutd;1266031
Ljudi sve sam uradio po uputstvu medjutim i dalje nemam povredjene igrace.
Znaci sve sam probao....ucitavao sam sve rustere i nije bilo nikakve razlike.
ne znam sta moze biti problem, ako imate neko resenje bilo bi super
Hvala

ovaj zadnji sto si skinuo, loaduj roster, i posle idi u rotations i proveri da li nisu u rezervi pa ih zato ne vidis ( mislim da im je minutaza na 0 i da su u rezervi aline secam se :D) ..tu namestis kako je tvoja volja i bice ok
« Poslednja izmena: 18. april 2014, 13:03:29 od strane nataeos »
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

chelikmanutd

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1091
    • Pogledaj profil
    • http://www.bellahusk.com
Re: Odg: Re: PES-Serbia.net NBA 2K14 Patch 0.1
« Odgovor #312 poslato: 18. april 2014, 18:51:48 »
Uspeo sam...hvala na istrajnosti :D !
 

Zoran1985

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net NBA 2K14 Patch 0.1
« Odgovor #313 poslato: 19. april 2014, 22:22:06 »
Evo ja sam sve loadovao sta treba sa ovog topika, ali Westerman, Gagi i Bertans i dalje ne mogu da mi igraju utakmice, mogu samo da sutiraju u sali i da igraju basket, ali tekme ne. Kada udjem na opciju rotacija tamo uopste i nema Patizana, a kada udjem na Rosters ne mogu nista da podesim, njih trojica su crveni. Sta da radim, pomagajte :)
 

Bayern-fussball

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 373
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net NBA 2K14 Patch 0.1
« Odgovor #314 poslato: 20. april 2014, 13:30:55 »
Citat: Zoran1985;1266479
Evo ja sam sve loadovao sta treba sa ovog topika, ali Westerman, Gagi i Bertans i dalje ne mogu da mi igraju utakmice, mogu samo da sutiraju u sali i da igraju basket, ali tekme ne. Kada udjem na opciju rotacija tamo uopste i nema Patizana, a kada udjem na Rosters ne mogu nista da podesim, njih trojica su crveni. Sta da radim, pomagajte :)
Prvo sto treba da uradis, ako si dobro snimio rostere u folder gde ti je igra, da loadujes PES-Serbia.net 2014 takodje i PES-Serbia.net 2014 ASSO evo i slike
[ATTACH=CONFIG]23521[/ATTACH]
onda ides na manage rosters i na rotations
[ATTACH=CONFIG]23522[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]23523[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]23524[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]23525[/ATTACH]
nije mi stalo vise slika ,sad treba one igrace koji su rezerve da zamenis za startere i izmene po zelji,Hristos voskrese i nadam se da sam ti pomogao  :001_smile: