Autor Tema: NBA 2K14 Chants  (Pročitano 2767 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
NBA 2K14 Chants
« poslato: 24. februar 2014, 20:06:09 »
Fajl za "navijanja" je eventmusic.bin

U fajlu ima vise od 2000 muzickih priloga. Koji je za koju ekipu se ne zna, nema nista konkretno identifikovano za sad pa da se moze koristiti za sigurno. Ovaj lik sto je napravio za Oly i Pana je ipak uspeo da pronadje nekoliko informacija:

1) Prilozi su podeljeni po ekipama, i idu po azbucnom redu gradova ( Ne po imenu ekipa ili red u rosteru ili tako nesto) : zbaci Prvo ide Atlanta, pa Boston, Cikago itd.

2) Za svaku ekipu ( od prilike, jer nije isto za sve)

Prvi deo priloga su orgulje sto se stalno cuju u arenama nba
Onda idu klasicni "let"s go ...." i tako ti bakraci jednu 60 do 80 fajlova.

Prvo navijanje - za Atlantu: pocinje pod ID 18.

To je za sada od prilike jer ima dosta priloga koji su "generic" za sve ekipe! Neki su i imena igraca itd..

Lik mi je objasnio da je on uspeo da nadje jer je slucajno naleteo i identifikovao New Orleans, A u EL pecu Olympiakos menja New Orleans. Trazio je evropske timove, i tako je naleteo..
Da li evropski timovi imaju svoje slotove za sad se ne zna... Takodje i retro timovi, ne znamo da li su mzesani ili imaju svoje slotove.

To je generalni princip, nista solidno da bi mogli da peglamo rad, mora prvo da se trazi!

Ko hoce i ima malo vremena da se pozabavi pretragom mogao bi da potrazi koji su slotovi za La Lakers: Crvena Zvezda menja La Lakers Retro tim, pa kad bi pronasli La Lakers i promenili navijanja  da proverimo,  tada bi barem znali da li retro timovi imaju posebne slotove ili ih glavne ekipe dele i sa retro timovima.

Zasto predlazem Lakers: zato sto sam negde video da su chants za La Lakerse negde pod ID 860 ( nista sigurno, dok mi to ne proverimo !!)  pa ko hoce to da pogleda , to jest preslusa, preslusa i ugri itd pa da posle promenimo neke fajlove i da vidimo sta dalje.

Za to vreme ja cu da pogledam "fontove i brojeve" kao sto sam obecao Goranu.

EDIT: ako neko ima nba2k13, jel bi mogao da mi postavi eventmusic.bin iz NBA2k13 ?
« Poslednja izmena: 24. februar 2014, 21:10:53 od strane nataeos »
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

Xavi Maestro

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1990
    • Pogledaj profil
Re: NBA-2K14-Chants
« Odgovor #1 poslato: 24. februar 2014, 20:49:16 »
Ja se ne razumem u to, pa se necu ni mesati :)
Kazi mi 2 stvari, jel valja Bodiroga? Ne odgovaras nista, i sta je sa Tadijinom slikom ?
XM.
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: NBA-2K14-Chants
« Odgovor #2 poslato: 24. februar 2014, 20:59:23 »
Citat: Xavi Maestro;1249154
Ja se ne razumem u to, pa se necu ni mesati :)
Kazi mi 2 stvari, jel valja Bodiroga? Ne odgovaras nista, i sta je sa Tadijinom slikom ?

Tek sam stigao kuci! Nisam nista ni gledao do sada pa nisam imao sta ni da ti javim :)
Tadija: citaj Milosev post brale i pitaj njega u odgovarajucoj temi, ovde je samo za navijanja, da ne mesamo sve na sve strane, posle eto pitas mene u temi chants o slici a milos vec obavestio ;)
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

Pejko

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4471
    • Pogledaj profil
Re: NBA-2K14-Chants
« Odgovor #3 poslato: 24. februar 2014, 21:13:57 »
Sefe,samo kazi koji program treba da bi se preslusale ta navijanja...pogledacu ja da potrazim malo.
KK Crvena Zvezda Beograd
 

Xavi Maestro

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1990
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: NBA-2K14-Chants
« Odgovor #4 poslato: 24. februar 2014, 21:31:44 »
Citat: nataeos;1249162
Tek sam stigao kuci! Nisam nista ni gledao do sada pa nisam imao sta ni da ti javim :)
Tadija: citaj Milosev post brale i pitaj njega u odgovarajucoj temi, ovde je samo za navijanja, da ne mesamo sve na sve strane, posle eto pitas mene u temi chants o slici a milos vec obavestio ;)

Ma znam, ali do sad smo sve zivo izmesali, eto necu vise :)
XM.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: nataeos

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: NBA-2K14-Chants
« Odgovor #5 poslato: 24. februar 2014, 21:42:34 »
Citat: Pejko;1249166
Sefe,samo kazi koji program treba da bi se preslusale ta navijanja...pogledacu ja da potrazim malo.
*

:wall:

Citat: Pejko;1230503
Program su odralili Leftos i prejaki car nesa24...:)

inace,skinuo sam program i mislim da nije nesto preterano tesak,mislim da cu moci to da odradim kad za to dodje vreme...rezervisite mene za ovo slobodno...;)

:wall::wall::wall:

:D
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Pejko

Pejko

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4471
    • Pogledaj profil
Re: NBA-2K14-Chants
« Odgovor #6 poslato: 24. februar 2014, 22:37:28 »
Nisam znao da u tom programu moze da se presluvaju pesme,mislio sam da se tu samo moze raditi za muziku,a ne za navijanje...ajd sad cu pogledam.

Edit: Upravo pogledao,preslusao preko 50,ali sve su skoro iste...ne razumem kako mi mozemo da cujemo koje je navijanje za koju ekipu...kad nijedna ekipa nema pesmu neku koju pevaju svom timu...vec je to ono..."defense" ili ona zvona kad neko da kos...ja imam vreme,ali problem je sto je sve isto,nzm sta da trazim.
« Poslednja izmena: 24. februar 2014, 22:54:39 od strane Pejko »
KK Crvena Zvezda Beograd
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: nataeos

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: NBA-2K14-Chants
« Odgovor #7 poslato: 24. februar 2014, 23:42:36 »
Citat: Pejko;1249214
Nisam znao da u tom programu moze da se presluvaju pesme,mislio sam da se tu samo moze raditi za muziku,a ne za navijanje...ajd sad cu pogledam.

Edit: Upravo pogledao,preslusao preko 50,ali sve su skoro iste...ne razumem kako mi mozemo da cujemo koje je navijanje za koju ekipu...kad nijedna ekipa nema pesmu neku koju pevaju svom timu...vec je to ono..."defense" ili ona zvona kad neko da kos...ja imam vreme,ali problem je sto je sve isto,nzm sta da trazim.

Muzika, Navijanje.... = audio fajlovi :) Sve ide na isti program made in onaj i nesa domaci specijalac, a i mora malo da te zezam ;)

Znam da ih ima dosta, ali ima za svaku ekipu bar jednom da se cuje "let's go *ime tima*", probaj to da ufatis. Ja sam ih nasao 2-3 komada, ali davno i nigde to nisam zapisao gde je i za koji tim, mislio sam tada da to nije bitno!

Inace nzm si video dole u mom prvom postu ako imas nba2k13, mozes li da nabacis eventmusic.bin iz nba2k13?
« Poslednja izmena: 24. februar 2014, 23:44:46 od strane nataeos »
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

Pejko

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4471
    • Pogledaj profil
Re: NBA-2K14-Chants
« Odgovor #8 poslato: 25. februar 2014, 00:35:39 »
Ok,videcu da trazim malo to sutra...to jest danas.

Inace,nemam 2k13,ali pokusacu da nabavim...
KK Crvena Zvezda Beograd
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: NBA 2K14 Chants
« Odgovor #9 poslato: 5. mart 2014, 10:00:28 »
Zvezdasi, moze li neki link ka kvalitetnom snimku navijanja sas vasih utakmica, pa da izvucem audio, potrebno mi je da testiram fajlove za navijanja.
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

Xavi Maestro

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1990
    • Pogledaj profil
Re: Odg: NBA 2K14 Chants
« Odgovor #10 poslato: 5. mart 2014, 12:15:21 »
Citat: nataeos;1252719
Zvezdasi, moze li neki link ka kvalitetnom snimku navijanja sas vasih utakmica, pa da izvucem audio, potrebno mi je da testiram fajlove za navijanja.
Imas ovde, od ovog nema kvalitetnije ali ces morati da trazis vise jer nisu samo navijanja vec SVEEE :) - https://www.youtube.com/user/FCRedStarBelgrade/videos?view=0&flow=grid

I ovde su samo navinja - https://www.youtube.com/user/delijenet
XM.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: nataeos

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: NBA 2K14 Chants
« Odgovor #11 poslato: 5. mart 2014, 13:13:06 »
Citat: Xavi Maestro;1252744
Imas ovde, od ovog nema kvalitetnije ali ces morati da trazis vise jer nisu samo navijanja vec SVEEE :) - https://www.youtube.com/user/FCRedStarBelgrade/videos?view=0&flow=grid

I ovde su samo navinja - https://www.youtube.com/user/delijenet

ok pertrazicu, ovaj drugi link je dobar samo steta sto su sve kratki prilozi, ali dobro za sadasnju potrebu  ce mi biti dovoljno! Ako naletite na nesto duze, 5-6 minuta i vise bacite ovde to ce garant posluziti kasnije.
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Chants
« Odgovor #12 poslato: 3. jul 2014, 13:32:54 »
Kako stojimo sa ovim ima li šanse da ubacimo navijanja ?
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: NBA 2K14 Chants
« Odgovor #13 poslato: 3. jul 2014, 14:00:30 »
Citat: Горан;1287378
Kako stojimo sa ovim ima li šanse da ubacimo navijanja ?

Ja sam cackao neke stvari ali nisam uspeo da nadjem ...Videcu sa nesom da li on moze ( i da li ima vremena) nekako da vidi da li mogao da nadje sablon u fajlu...Postoji sigurno ali nemam znanje ili alate da bi to provalio, dok nesa ima vise znanja o tome kako provaliti takve stvari, kad je vec provalio kako je kodiran zvuk u igri sto da ne i ovo..

To je jedini problem, naci kako su rasporedjeni fajlovi eventmusic.bin fajlu, posle za ubaciti nije uopste problem.
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан

nesa24 the end

  • nesa24
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 9657
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: NBA 2K14 Chants
« Odgovor #14 poslato: 3. jul 2014, 14:09:42 »
Citat: nataeos;1287389
Ja sam cackao neke stvari ali nisam uspeo da nadjem ...Videcu sa nesom da li on moze ( i da li ima vremena) nekako da vidi da li mogao da nadje sablon u fajlu...Postoji sigurno ali nemam znanje ili alate da bi to provalio, dok nesa ima vise znanja o tome kako provaliti takve stvari, kad je vec provalio kako je kodiran zvuk u igri sto da ne i ovo..

To je jedini problem, naci kako su rasporedjeni fajlovi eventmusic.bin fajlu, posle za ubaciti nije uopste problem.

dakle kako sam razumeo potrebno je provaliti eventmusic.bin?
All men dream: but not equally. This I did.