Autor Tema: NBA 2K14 Greške u TEST verzijama  (Pročitano 11893 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
NBA 2K14 Greške u TEST verzijama
« poslato: 2. januar 2014, 03:39:22 »
« Poslednja izmena: 4. februar 2014, 22:46:16 od strane Горан »
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Greške u TEST verzijama
« Odgovor #1 poslato: 2. januar 2014, 03:40:21 »
Ja ću prvi da krenem.

- Logoi ekipa se ne prikazuju u glavnom meniju.
- NBA Logo je preko dresova u glavnom meniju.
- Kragne nisu odgovarajuće. (Sređeno za Partizan model 4 za Crvenu Zvezdu model 1)
- Addidas Logo u glavnom meniju što se prikazuje treba izbaciti ili zameniti sa odgovarajućim proizvođačima dresova za naše ekipe.
- Čarape za obe ekipe ne valjaju imaju traku preko a ne bi trebali verovatno je to do podešavanja igrača. (Podešavanja igrača su u pitanju)
- Kad igraju dve ekipe Evrolige komentator govori da je u pitanju prva NBA utakmica nešto u tom fazonu to zato što je stavljeno 0 umesto 24 za TType tako da default će da bude 24 za peč a opcijalno u izboru će da bude sa 0. (Rešeno ekipe prebačene na broj 24 i ovo se više ne dešava komentator više ne pominje NBA peč zasnivamo na 24 a sredićemo i na 0 za one koji budu hteli)
« Poslednja izmena: 2. januar 2014, 19:10:11 od strane Горан »
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

Pejko

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4471
    • Pogledaj profil
Re: NBA 2K14 Greške u TEST verzijama
« Odgovor #2 poslato: 2. januar 2014, 03:53:19 »
Osim ovoga sto je gogi naveo,ja nisam video nijednu gresku vise...jedino brojevi i imena sto nemaju na dresovima,ali kontam da cemo to kasnije odraditi...
KK Crvena Zvezda Beograd
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Greške u TEST verzijama
« Odgovor #3 poslato: 2. januar 2014, 03:57:19 »
Citat: Pejko;1230519
Osim ovoga sto je gogi naveo,ja nisam video nijednu gresku vise...jedino brojevi i imena sto nemaju na dresovima,ali kontam da cemo to kasnije odraditi...

Da to ćemo odraditi naknadno zato što moram da vidim kako preko Hexa da pomeram brojeve i fontove. Komentator inače umesto imena ekipa naših govori Home Team i Away Team odlično. Odigraću sutra već celu utakmicu pa ću onda da napišem ako izvalim još nešto da ne valja.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Pejko

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: NBA 2K14 Greške u TEST verzijama
« Odgovor #4 poslato: 2. januar 2014, 04:01:49 »
Citat: Горан;1230518
Ja ću prvi da krenem.


1) - NBA Logo je preko dresova u glavnom meniju.
2) - Addidas Logo u glavnom meniju što se prikazuje treba izbaciti ili zameniti sa odgovarajućim proizvođačima dresova za naše ekipe.

Ja sutra( to jest danas popodne ;) ) testiram.
1) Mozes li mi reci kako je sa default rosterom kad uzmes neku EL ekipu?
2) Adidas ce morati da se ukloni ako se dobro secam strukture fajla...
« Poslednja izmena: 2. januar 2014, 04:04:09 od strane nataeos »
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Greške u TEST verzijama
« Odgovor #5 poslato: 2. januar 2014, 04:08:36 »
1) Nema logoa NBA u glavnom meniju na evropskim ekipama sa default rosterom.
2) To baš i nije rešenje onda uklanjamo svim ekipama taj logo isčačkaćemo nešto.

Ajde časkom ako ti nije teško svim evropskim ekipama umesto broja 0 za TType stavi 24 pa da testiram tako šta će da se desi.

Što se tiče čarapa tako je podešeno igračima pa onda čita one boje što smo podešavali tako da samo treba podešavanjima staviti na Long umesto trenutnih ili Short.
« Poslednja izmena: 2. januar 2014, 04:12:00 od strane Горан »
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Greške u TEST verzijama
« Odgovor #6 poslato: 2. januar 2014, 04:51:33 »
Vezano za ovo što se pojavljuje NBA logo u glavnom meniju preko dresova i na šorcu. Uzeo sam i zamenio stavio Albi Berlin ovaj fajl i onda se pokazuje NBA logo a kad vratim Albin onda nema kad stavim recimo Albin fajl na naš slot ima NBA logo što znači da je fajl nekako povezan broj fajla da se to ne pojavljuje. Sad kako ne znam ako ne izvalimo onda moramo da pronađemo način da ga izbacimo.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: NBA 2K14 Greške u TEST verzijama
« Odgovor #7 poslato: 2. januar 2014, 04:55:59 »
Citat: Горан;1230529
Vezano za ovo što se pojavljuje NBA logo u glavnom meniju preko dresova i na šorcu. Uzeo sam i zamenio stavio Albi Berlin ovaj fajl i onda se pokazuje NBA logo a kad vratim Albin onda nema kad stavim recimo Albin fajl na naš slot ima NBA logo što znači da je fajl nekako povezan broj fajla da se to ne pojavljuje. Sad kako ne znam ako ne izvalimo onda moramo da pronađemo način da ga izbacimo.
Kopiraj Albin, ubaci u tu kopiju dresove zvezde i probaj! Ako je ok, isto tako i sa partizanom i to je to. Znači koristiti modele EL ekipa a ne NBA timova.

edit: grešim, pošto si testirao na našem slotu, onda je nešto drugo.. Naći ćemo
« Poslednja izmena: 2. januar 2014, 05:00:00 od strane nataeos »
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Greške u TEST verzijama
« Odgovor #8 poslato: 2. januar 2014, 06:30:07 »
Sutra ću da se pozabavim greškama koje nisu zelene iznad, zelene smatram da su rešenje napisao sam i rešenje. Ako nešto uočite prijavite.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Greške u TEST verzijama
« Odgovor #9 poslato: 2. januar 2014, 19:09:39 »
Evo treći dres za Crvenu Zvezdu pa samo ubacite u folder od NBA ovo je samo za testiranje nije konačno ux085.iff.

Citat: Горан;1230518
Ja ću prvi da krenem.

- Logoi ekipa se ne prikazuju u glavnom meniju.
- NBA Logo je preko dresova u glavnom meniju.
- Kragne nisu odgovarajuće. (Sređeno za Partizan model 4 za Crvenu Zvezdu model 1)
- Addidas Logo u glavnom meniju što se prikazuje treba izbaciti ili zameniti sa odgovarajućim proizvođačima dresova za naše ekipe.
- Čarape za obe ekipe ne valjaju imaju traku preko a ne bi trebali verovatno je to do podešavanja igrača. (Podešavanja igrača su u pitanju)
- Kad igraju dve ekipe Evrolige komentator govori da je u pitanju prva NBA utakmica nešto u tom fazonu to zato što je stavljeno 0 umesto 24 za TType tako da default će da bude 24 za peč a opcijalno u izboru će da bude sa 0. (Rešeno ekipe prebačene na broj 24 i ovo se više ne dešava komentator više ne pominje NBA peč zasnivamo na 24 a sredićemo i na 0 za one koji budu hteli)

Ostala su nam još tri propusta to ćemo Pejko i ja da se zanimamo dok nataeos bude izrađivao igrače.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

Pejko

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4471
    • Pogledaj profil
Re: NBA 2K14 Greške u TEST verzijama
« Odgovor #10 poslato: 2. januar 2014, 19:21:17 »
Moze gogi...sad cu da skinem ovaj najnoviji roster...

ovo zeleno je reseno,jel tako gogi?
« Poslednja izmena: 2. januar 2014, 19:30:13 od strane Pejko »
KK Crvena Zvezda Beograd
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Greške u TEST verzijama
« Odgovor #11 poslato: 2. januar 2014, 19:30:12 »
Možeš ima par greškica što sam mu napisao u temi za roster tako da čim to sredi imamo gotove tabove ostalo je na nama a na njemu je Players kategorija a nakon toga ćemo ti i ja zajednički da pregledamo tu kategoriju.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Greške u TEST verzijama
« Odgovor #12 poslato: 2. januar 2014, 19:50:26 »
Ubačen final Roster sa sređenim tabovima Teams, Jerseys i Arenas. Players u narednom testu. Sve greške prijavite ovde.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

Pejko

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4471
    • Pogledaj profil
Re: NBA 2K14 Greške u TEST verzijama
« Odgovor #13 poslato: 2. januar 2014, 20:07:48 »
Ljudi ja se oko ovih tabova ne razumem bas mnogo,ove brojke i tako to...samo mogu da kazem da kad sam ubacio ovaj roster,nisam mogao da igram asocijaciju sa evropskim ekipama,a kada naprimer pokusam da zapocnem sa nekom nba ekipom,ona me izbaci iz igre,ostalo radi sve ok...i da,kad su nekoliko zadnje sekunde napada onaj semafor sto se pojavi kad odbrojava,vidi se samo pola broja...tu izgleda ima neka greska...
KK Crvena Zvezda Beograd
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Greške u TEST verzijama
« Odgovor #14 poslato: 2. januar 2014, 20:08:58 »
Citat: Pejko;1230660
Ljudi ja se oko ovih tabova ne razumem bas mnogo,ove brojke i tako to...samo mogu da kazem da kad sam ubacio ovaj roster,nisam mogao da igram asocijaciju sa evropskim ekipama,a kada naprimer pokusam da zapocnem sa nekom nba ekipom,ona me izbaci iz igre,ostalo radi sve ok...i da,kad su nekoliko zadnje sekunde napada onaj semafor sto se pojavi kad odbrojava,vidi se samo pola broja...tu izgleda ima neka greska...

Proveriću. Asocijacije ne mogu da se igraju sa evropskim ekipama i ne treba da mogu to je ostalo kao što je u default igri.

U pravu si za sve što si napisao semafor isto kod mene, asocijacije isto kad izaberem NBA ekipu izbacuje iz igre moramo to da sredimo pre nego što krenemo dalje sa igračima. Probao sam neki prethodni roster da vidim da nije do TType ali nije opet izbacuju asocijacije.

Testirao sam još prvi roster koji je nataeos odradio i na njemu izbacuje tako da jedino rešenje krenuti ispočetka i testirati uporedno nakon svake opcije ili da bijemo glavu koja opcija može biti (meni je bolje rešenje da razmislimo).

Citat: nataeos;1230455
OK meni radi kad diram fajl 070, dok sa nekim od nba ekipe nece... nije vazno :)

Roster : ovde

Odradjeni tabovi: pogledaj tvoj post sa spoilerima, napisao sam zelenim sta je odradjeno.

Dodao sam: Korektna imena timova, gradove i imena areni ( +kapacitet)  za EL timove, info iz tvog xls fajla. Kad si vec spremio, ubacio sam odmah.
I promenjena je Knicks Arena u Madison Square Garden.
« Poslednja izmena: 2. januar 2014, 20:22:35 od strane Горан »
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop