Autor Tema: NBA 2K14 Selector  (Pročitano 1864 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
NBA 2K14 Selector
« poslato: 28. decembar 2013, 20:09:37 »


PES-Serbia Selector Горан nesa24 NikolaJgd
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Selector
« Odgovor #1 poslato: 28. decembar 2013, 20:14:14 »
Zanimam se već duže vreme ali džabe kad nemam ideju ovo je jedino što sam uspeo da sklepam a da mi se svidelo kakvi su komentari treba li nešto menjati ako imate neku ideju okačite barem skicu kako bi trebalo da izgleda pa će se doraditi ? Trenutno nema nikakvih funkcija već samo običan test skinite ovde pa probajte i javite utiske.

PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Selector
« Odgovor #2 poslato: 28. decembar 2013, 20:25:20 »
Evo još jedan pokušaj deluje prazno ali ne znam šta da dodam. Test ovde.

PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: NBA 2K14 Selector
« Odgovor #3 poslato: 28. decembar 2013, 20:43:34 »
Vidi sas nesu! On je prosli put pravio  selector , pa mozda se moze koristiti uz njegovo odobrenje. Mogli bi i dodati njegov Gameplay iz njegovog alata sto je postavio za PES i NBA, naravno bez dela za pes, ali to sve treba videti sa njim :)
Ako smo u mogucnosti da se napravi i zaseban exe i save folder bilo bi super, ako ne otom potom.

Inace umesto logoa sa fudbalerom imali smo i nesto u tom fazonu sa kosarkasem, trebalo bi doraditi sa bojama sajta! Logicnije ta tutnemo za Basket nesto sto ide uz.
Prelistaj arhivu trebalo bi da je tamo, ja cu potraziti isto, a i  po mom kompu sutra ako ne nadjemo pre.
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Odg: NBA 2K14 Selector
« Odgovor #4 poslato: 28. decembar 2013, 20:52:21 »
Citat: nataeos;1229649
Vidi sas nesu! On je prosli put pravio  selector , pa mozda se moze koristiti uz njegovo odobrenje. Mogli bi i dodati njegov Gameplay iz njegovog alata sto je postavio za PES i NBA, naravno bez dela za pes, ali to sve treba videti sa njim :)
Ako smo u mogucnosti da se napravi i zaseban exe i save folder bilo bi super, ako ne otom potom.

Inace umesto logoa sa fudbalerom imali smo i nesto u tom fazonu sa kosarkasem, trebalo bi doraditi sa bojama sajta! Logicnije ta tutnemo za Basket nesto sto ide uz.
Prelistaj arhivu trebalo bi da je tamo, ja cu potraziti isto, a i  po mom kompu sutra ako ne nadjemo pre.

Prelistao sam sve teme u NBA 2K13 i ništa korisno nisam našao koliko sam video za Selector isto nikakve ideje. Što se tiče gameplaya dodaćemo, što se tiče posebnog exe fajla to je već odrađeno psb2k14.exe i psb.dll save folder nisam posle ću preko hexa da sredim i to. Ja sam ipak za to da ostane ovaj logo iako je fudbal glupo je da skrnavimo logo sajt ionako ćemo kad završimo peč napisati by pes-serbia i onda je glupo da bilo šta menjamo što se logoa tiče. Inače za sada meni se najviše sviđa ova pozadina što sam je montirao. Test ovde.

PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: nataeos

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: NBA 2K14 Selector
« Odgovor #5 poslato: 28. decembar 2013, 22:01:44 »
Okej, teraj onda tako.

Pozadina V3 mi se takodje dopada, old school rules!! ( Logo bi mogao da bude vise u tonu sa slikom, plavo nekako bljesti nasprem pozadine? Sta mislis?) .
I jedno pitanje : da li bi mogao da uklonis taj klasican windows prozor? Da se izvede nesto "homemade" ?
 
za V2: svidja mi se pozadina za personelnu upotrebu :D, ako mozes da nabacis ? Hvala.
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан

Pejko

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4471
    • Pogledaj profil
Re: NBA 2K14 Selector
« Odgovor #6 poslato: 28. decembar 2013, 22:06:04 »
Evo i mene,imam jedan predlog...ako vec pravimo evropske ekipe a postoji vec el u igrici...bolje sa jedne strane jedan igrac iz nba a sa druge jedan evropski...mislim da bi tako ispalo najbolje...
KK Crvena Zvezda Beograd
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Selector
« Odgovor #7 poslato: 28. decembar 2013, 23:46:42 »
Ne vredi jednostavno sve što odradim u grafičkom smislu mi se ne sviđa pa ako neko hoće da se zanima potrebna je pozadina i dugmići Play i Settings. Dimenzije 800x450. Bitno je da se ovaj logo nađe na Selektoru.



Ovo mi je zadnji pokušaj što sam odradio.

« Poslednja izmena: 28. decembar 2013, 23:49:01 od strane Горан »
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Selector
« Odgovor #8 poslato: 29. decembar 2013, 04:38:30 »
Ovo ćemo da ostavimo za kraj kad sve odradimo čak ćemo onda i da odlučimo da li nam je potreban Selektor. Do tada katanac na temu.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

NikolaJgd

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5933
    • Pogledaj profil
Re: NBA 2K14 Selector
« Odgovor #9 poslato: 20. februar 2014, 21:29:41 »
NBA 2k Selector

selektor za instaliranje peča i vraćanje default fajlova
.dat sistem je zapravo isto što i .zip
i još nešto da pitam šta se uradili sa rosterom? kako se učitava? pošto treba pri install-remove da se omogući da se i roster instalira
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Pejko, nataeos

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: NBA 2K14 Selector
« Odgovor #10 poslato: 20. februar 2014, 21:38:48 »
Citat: NikolaJgd;1247555
NBA 2k Selector

selektor za instaliranje peča i vraćanje default fajlova
.dat sistem je zapravo isto što i .zip
i još nešto da pitam šta se uradili sa rosterom? kako se učitava? pošto treba pri install-remove da se omogući da se i roster instalira

Roster:
Klasicno u %appdata% pa load u igri
Bice 3 rostera.

Sto se tice fajlova: vidi sa Goranom ali 99% nasih fajlova ne diraju originalne, pec je sa posebnim fajlovima, cilj nam je bio da ne diramo originalne fajlove.
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Selector
« Odgovor #11 poslato: 20. februar 2014, 21:52:30 »
Citat: NikolaJgd;1247555
NBA 2k Selector

selektor za instaliranje peča i vraćanje default fajlova
.dat sistem je zapravo isto što i .zip
i još nešto da pitam šta se uradili sa rosterom? kako se učitava? pošto treba pri install-remove da se omogući da se i roster instalira

Bravo za trud i što želiš da pomogneš ali mislim da je sad već veoma kasno za to. Sad kad smo priveli sve kraju i kad sam već zamislio kako će da ide instalacija pojavljuješ se sa ovime a rekao si da ne želiš da učestvuješ u izradi kad se skupljala ekipa. Žao mi je ali već sam isplanirao kako će da ide instalacija i ide preko Inno Setupa ne mogu sad da odstupam od svog plana radi ovoga. Smatram da si se kasno javio da si se pojavio pre mesec dana i rekao da ćeš odraditi nešto povodom ovoga onda bi bilo u redu ovako nije. Naši fajlovi neće menjati nijedan originalni fajl sem team fajlova ali pronaćićemo i za to rešenje.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Xavi Maestro

NikolaJgd

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5933
    • Pogledaj profil
Re: NBA 2K14 Selector
« Odgovor #12 poslato: 20. februar 2014, 22:00:44 »
sve je to okej
nego je nateos pisao neši da tražite način da sačuvate original fajlove, pa sam se ja čuo malopre sa nešom i odradili
« Poslednja izmena: 20. februar 2014, 22:03:01 od strane NikolaJgd »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Selector
« Odgovor #13 poslato: 20. februar 2014, 22:04:43 »
Ne znam zbog čega je to rečeno kad naš peč neće dirati originalne fajlove i za to se znalo još početkom januara kad se testirala druga verzija ako ne grešim. Za sada su problem samo team fajlovi ali i to će biti rešeno. Sve je već heksovano u exe fajlu što se može videti testiranjem treće verzije. Čak sam i pisao svaki put kad bi promenio naziv nekog fajla tako da ne znam zbog čega je došlo do toga.

Koliko ja vidim nema šta da se sačuva od originalnih fajlova zato što mi ne menjamo nijedan.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: NBA 2K14 Selector
« Odgovor #14 poslato: 20. februar 2014, 22:05:38 »
Citat: NikolaJgd;1247566
sve je to okej
nego je nateos pisao neši da tražite način da sačuvate original fajlove, pa sam se ja čuo malopre sa nešom i odradili

Nisam ja pitao nesu za pec, nego za posao ( potrebno mi je za jedan projekat) kao sto sam mu napisao, verovatno nije dobro video ;) Jos sam mu rekao da cu ti poslati poruku kasnije :)
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.