Autor Tema: NBA 2K14 Grafika  (Pročitano 13984 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
NBA 2K14 Grafika
« poslato: 28. decembar 2013, 01:27:04 »


Dresovi NemanjaBRE Горан
Portreti Avenger
Sve ostalo što može da se uradi Pejko
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: juan antonio

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
NBA 2K14 Grafika
« Odgovor #1 poslato: 29. decembar 2013, 04:33:24 »
Partizan gotov radim ga sigurno jedno dva sata sad će do sitnih detalja sam išao i mislim da Partizan trenutno ima mnogo bolje dresove od Zvezde. Sad naravno ima nekih stvari koje nisam mogao da odradim kako sam hteo ali to je već do igrice. Recimo ove linije na dresu su trebale da idu još gore i to dosta tačno da se poklope skoro sa kragnom što je nažalost neizvodljivo onda logoi budu razvučeni i skroz podignuti i ružno izgleda. Kragnu još uvek nisam uspeo da rešim ne znam stvarno kako da dobijem kragnu kakvu ima Partizan u igri sam pogledao sve kragne nema nijedna ni mrvicu približna tako da sam ostavio ovu za sada videćemo već možda ću i pronaći nešto ili uspeti ovu nekako da sredim. Treća stvar i možda malo više bitna barem meni su rukavi i crne linije trebaju da budu mnogo tanje ali to nije izvodljivo nažalost isto zato što su onda linije na majici kratke pa ih treba crtati na rukavima što je već *****an posao ako Nemanja bude hteo da se pozabavi ovime super ako ne i ovako je isto super. Zapakovao sam PNG fajlove opet šefe ti radiš zelene maske to već znaš takođe imaš i PSD ista stvar kao prošli put sve već znaš. Eto jednu stvar smo kompletirali dresove idemo dalje na portrete svi koji smo besposleni šefe ti ostaješ na rosteru i ne mrdaš odatle bitno je da se fokusiraš samo na to mi ćemo sve ostalo :flowers:

KK Partizan NIS PSD.rar
KK Partizan NIS.rar

Mislim da je stvarno dosta od mene za večeras nastavljamo sutra sa onim što je ostalo. Evo neke slike čisto da vidite dresove na delu.



Da ne zaboravim Rade zamolio bih te da sutra kad vidiš ovo odradiš časkom grbove za KK Crvena Zvezda i KK Partizan NIS kako bi šef imao sve potrebno da ga motiviše za rad :wub:

Uvek zaboravim nešto ili imam neko pitanje. Pejko care da nemaš možda neke slike kako izgledaju trenerke za Partizan i Zvezdu da pogledam čisto pa možda ih ja odradim umesto Radeta pretrpali smo dečka s poslovima :mrgreen:
« Poslednja izmena: 9. januar 2014, 08:01:43 od strane Горан »
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: nataeos

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: NBA 2K14 Grafika
« Odgovor #2 poslato: 29. decembar 2013, 07:02:38 »
Citat: Горан;1229739
Da ne zaboravim Rade zamolio bih te da sutra kad vidiš ovo odradiš časkom grbove za KK Crvena Zvezda i KK Partizan NIS kako bi šef imao sve potrebno da ga motiviše za rad :wub:

Uvek zaboravim nešto ili imam neko pitanje. Pejko care da nemaš možda neke slike kako izgledaju trenerke za Partizan i Zvezdu da pogledam čisto pa možda ih ja odradim umesto Radeta pretrpali smo dečka s poslovima :mrgreen:

Grbovi KKCZV i KKP : http://www.2shared.com/file/39Yoh7oX/Logos_Veciti_Multi-size.html

PNG, Rezolucije 512*512, 256*256, 128*128 i 64*64  sve koje su potrebne za razna ubacivanja.

Grbove su pravili Rade i Nemanja prosli put! U punoj rezoluciji nisam ih pronasao. Ako se dobro secam, za vecite : Nemanja ih je nacrtao pa ako moze nek ih posalje ponovo. Pejko ako ih ti imas jos, u full rezoluciji, nabaci, da ne gube ljudi vreme sa stvarima koje vec imamo.


Za portrete , izvukao sam jedan za primer kako treba da budu ( Goran je vec opisao vise puta, ali lakse je kad se vidi):

[ATTACH=CONFIG]22105[/ATTACH]
« Poslednja izmena: 29. decembar 2013, 07:13:35 od strane nataeos »
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан

Pejko

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4471
    • Pogledaj profil
Re: NBA 2K14 Grafika
« Odgovor #3 poslato: 29. decembar 2013, 15:45:38 »
Logo za KKCZV I KKP u nunoj velicini - Radio: Rade kolko se secam


Logo
KK Crvena Zvezda Beograd
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан, nataeos

Avenger

  • Ти се бори, север ће да гори
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2064
    • Pogledaj profil
Odg: NBA 2K14 Grafika
« Odgovor #4 poslato: 29. decembar 2013, 16:09:26 »
Katic :



Simonovic :



Blazic :



Silb :



Cvetkovic :

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Pejko, Горан, nataeos

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Grafika
« Odgovor #5 poslato: 29. decembar 2013, 17:35:01 »
Počeo sam da radim na parketu za sada sam odradio tekst Pionir Belgrade tako što sam izvlačio slovo po slovo iz drugih evropskih parketa i uklapao :thumbup1:

PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Pejko, Avenger, nataeos

Avenger

  • Ти се бори, север ће да гори
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2064
    • Pogledaj profil
Odg: NBA 2K14 Grafika
« Odgovor #6 poslato: 29. decembar 2013, 18:40:57 »
Hocu li raditi i portrete strucnog staba CZV ? Ili samo trenera ? Inace, CZV sam zavrsio. :) Fali samo Lazic.
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Odg: NBA 2K14 Grafika
« Odgovor #7 poslato: 29. decembar 2013, 18:43:42 »
Citat: Avenger;1229857
Hocu li raditi i portrete strucnog staba CZV ? Ili samo trenera ? Inace, CZV sam zavrsio. :) Fali samo Lazic.

Trenera sam ubacio a stručni štab stižu slike večeras kvalitetne :wub:

Svaka čast care pređi na Partizan sad :ave:
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: NBA 2K14 Grafika
« Odgovor #8 poslato: 29. decembar 2013, 19:24:14 »
Citat: Горан;1229697



Ako mislis da tutnes ovaj logo u title screen gde je lebronko na pocetku: taj logo se nalazi u

global.iff, pod #313 u  2Kx ModTool-u, SubFile: dds pod brojem 89
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

Avenger

  • Ти се бори, север ће да гори
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2064
    • Pogledaj profil
Odg: NBA 2K14 Grafika
« Odgovor #9 poslato: 29. decembar 2013, 19:29:08 »
Evo malo i Partizanovih :D

Vesterman:



Milosavljevic:



Gagic:



Milutinov:



Bogdanovic:

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Pejko, Горан

Avenger

  • Ти се бори, север ће да гори
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2064
    • Pogledaj profil
Odg: NBA 2K14 Grafika
« Odgovor #10 poslato: 29. decembar 2013, 19:37:04 »
Moze li neko da ubaci u igru :D Da vidimo kako izgleda. :)
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: NBA 2K14 Grafika
« Odgovor #11 poslato: 29. decembar 2013, 21:05:07 »
Citat: Avenger;1229879
Moze li neko da ubaci u igru :D Da vidimo kako izgleda. :)

Spoiler

Evo jedna na brzaka :)  Posto tek radim roster jos nisam stavio svakom PortraidID i FaceID, pa sam zamenio postojeci cisto da se vidi :)

Za mene je odlicno!
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Avenger, Pejko, Горан

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Grafika
« Odgovor #12 poslato: 29. decembar 2013, 21:43:09 »
Rade terminator odlično svaka čast :ave:

E ovako sam odlučio i mislim da je trenutno najbolje barem za prvu verziju. Nisam odradio kompletan Pionir sa svim ostalim reklamama "Komercijalna banka", "NIS" i slične već sam ostavio generic. Zato što sve ekipe imaju generic i piše im samo naziv arene na parketu pa mislim da je glupo da odradimo Partizan i Zvezdu a da ostale ekipe nemaju tako da bi ja to ostavio za narednu verziju gde ćemo sređivati celu Evroligu mislim da je to najpametnije šta vi mislite o tome za naše potrebe možemo odraditi da mi imamo ali ubacivati u prvu verziju je jako glupo.



Rađeno umesto parketa od Albe Berlin zapakovano u fajl možete da skinete ovde. Inače baš me namučio ovaj natpis ne mogu da verujem da je toliko *****ano da se spoji kako treba. Ako ćemo da gledamo realno natpis je inače mnogo veći i ide preko ovih belih linija sad ako možemo to da izvedemo da ide preko njih recite kako pa da se odradi pretpostavljam da može.



Sad imam pitanje pošto ne pratim basket uopšte gde Zvezde igra svoje mečeve isto u Pioniru ili Kombank areni pošto sam iskopao slike gde je u obe Arene ?
« Poslednja izmena: 9. januar 2014, 08:03:18 od strane Горан »
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: nataeos

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: NBA 2K14 Grafika
« Odgovor #13 poslato: 29. decembar 2013, 22:07:00 »
Negde sam video da su odradjeni parketi za ostale ekipe koje su vec u igri. Ako iskopamo te i mozemo da ih ubacimo onda bi mogli i ove dve nase full. Ako ne diramo ostale, onda ostaviti kao sto kaze Goran. Potpuno se slazem: ili sve ili nista, glupo je tutnuti dve super i ostalo generic.

A za nasu upotrebu moze naravno :)
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Odg: Re: NBA 2K14 Grafika
« Odgovor #14 poslato: 29. decembar 2013, 22:12:24 »
Citat: nataeos;1229905
Negde sam video da su odradjeni parketi za ostale ekipe koje su vec u igri. Ako iskopamo te i mozemo da ih ubacimo onda bi mogli i ove dve nase full. Ako ne diramo ostale, onda ostaviti kao sto kaze Goran. Potpuno se slazem: ili sve ili nista, glupo je tutnuti dve super i ostalo generic.

A za nasu upotrebu moze naravno :)

Ajde ako ti nije teško da mi napišeš kako se menja ova boja oko parketa i na parketu ovo što je plavo pošto za Zvezdu to treba promeniti stavićemo Kombank Arenu glupo je da bude Pionir. Znam i gde možemo da ih uzmemo ali nisu kvalitetni zato bi ih ja zaobišao. Ako hoćete možemo da ubacimo i samo naše dve ekipe iako je meni to malo glupo ali ono samo mora neko da odradi komercijalna banka u krugu ja sam pokušavao ali mi se ne sviđa kako ispada. Ako možeš samo plava boja kako se menja da znam ?
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop