Autor Tema: NBA 2K14 Roster  (Pročitano 17016 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Odg: Re: NBA 2K14 Roster
« Odgovor #45 poslato: 2. januar 2014, 18:56:52 »
Citat: nataeos;1230641
315, prebacio u 388.

Prebacio sam namerno, da vidimo jel radi, i zbog preglednosti kad nastavmo rad. Inace sklonjen je neki retro dres Golden State-a. Uzo sam stvarno bilo koji onako nasumice koji je naleteo samo da je neki 5-6i dres.

Da li je bezbedno to što si odradio da se ne desi možda da neki dres odluta na neku drugu ekipu meni je najviše zbog toga inače preglednije jeste to stoji niko ne može da spori. Ali ako već jurimo neku preglednost onda si trebao naše brojeve da staviš odmah ispod evropskih ispod 083. Sredi samo gore šta sam napisao i odmah okači roster i njega čuvamo kao bekap.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Re: NBA 2K14 Roster
« Odgovor #46 poslato: 2. januar 2014, 19:31:40 »
Citat: Горан;1230645
Da li je bezbedno to što si odradio da se ne desi možda da neki dres odluta na neku drugu ekipu meni je najviše zbog toga inače preglednije jeste to stoji niko ne može da spori. Ali ako već jurimo neku preglednost onda si trebao naše brojeve da staviš odmah ispod evropskih ispod 083. Sredi samo gore šta sam napisao i odmah okači roster i njega čuvamo kao bekap.

Nema razloga da bude problem, klasican Database relink. Inace evo 2 verzije : https://www.mediafire.com/?fqnaunhag8qnv1h

Prva sredjene boje i ostaje sve kako smo dosad uradili.
Druga: pomerio sam ceo blok dresova i  tako da nasi sad idu ispod 083 ..Testiracu taj veceras ako nemas vremena. Jedan dobar test je pokrenuti vise modova ( asocijacija, plejof itd i simulirati celo takmicenje, ako sve ide do kraja kako treba i ne puca nikad, znaci sve je ok i radice bez problema, jer igra puca za najmanju stvarcicu ako nije ok).

Tutni to za backup pa idemo dalje. Ja cu veceras da spremim excel tool za kreaciju igraca ( za ocene, karakteristike itd... vezano za godine, ligu, statistiku ...) i posle mozemo da radimo igrace.
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Odg: Re: Odg: Re: NBA 2K14 Roster
« Odgovor #47 poslato: 2. januar 2014, 19:42:36 »
Citat: nataeos;1230651
Nema razloga da bude problem, klasican Database relink. Inace evo 2 verzije : https://www.mediafire.com/?fqnaunhag8qnv1h

Prva sredjene boje i ostaje sve kako smo dosad uradili.
Druga: pomerio sam ceo blok dresova i  tako da nasi sad idu ispod 083 ..Testiracu taj veceras ako nemas vremena. Jedan dobar test je pokrenuti vise modova ( asocijacija, plejof itd i simulirati celo takmicenje, ako sve ide do kraja kako treba i ne puca nikad, znaci sve je ok i radice bez problema, jer igra puca za najmanju stvarcicu ako nije ok).

Tutni to za backup pa idemo dalje. Ja cu veceras da spremim excel tool za kreaciju igraca ( za ocene, karakteristike itd... vezano za godine, ligu, statistiku ...) i posle mozemo da radimo igrace.

Super idemo onda sa Roster Final Test 2.ROS okačiću tamo u test temi kao bekap i konačno. Moraćeš ti da testiraš zato što ja stvarno ne znam ni kako ni šta da odradim pa je najbolje da to ti odradiš premda neće biti problema ukapirao sam o čemu pričaš ovde ID nije bitan već naziv fajla tako da po meni nema ni potrebe testirati. Svaka čast još jednom okačiću ga i pregledaću ga još jednom i onda je to to. Što se tiče igrača svuda mogu da pomognem sem oko ocena to veze nemam :mrgreen:
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

Pejko

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4471
    • Pogledaj profil
Re: NBA 2K14 Roster
« Odgovor #48 poslato: 2. januar 2014, 19:45:47 »
Takodje,mogu da napravim igrace...ali ocene nikako,tu sam skroz nerealan...ne zbog toga sto zelim da tako bude,vec zbog toga sto neznam lepo da uskladim...ostalo moze...
KK Crvena Zvezda Beograd
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Roster
« Odgovor #49 poslato: 2. januar 2014, 20:49:19 »
Odradiću sve ove tabove u csv pa ti posle importuj mislim da je tako najbolje pa da vidimo šta se onda dešava i da li igra izbacuje.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Roster
« Odgovor #50 poslato: 2. januar 2014, 21:41:19 »
Šefe uzmi ovaj čist Roster i na njega importuj Arenas.csv i Jerseys.csv da testiramo da vidimo šta pravi problem pa izbacuje iz igre. Team ostavi kako jeste prvo da vidimo kako reaguje igra sa ova dva taba.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: NBA 2K14 Roster
« Odgovor #51 poslato: 2. januar 2014, 23:23:12 »
Moraćete da sačekate malo.... Problem imam sa laptopom, hdd izgleda ima problem i sistem neće da krene! Srećom imam neki notebook stari pa sam priključio hdd za skeniranje pa da krene Recovery ako može, ali će ići sporo... To je za sada, pa ću videti šta je u pitanju! Inače ću morati da uzmem novi hdd sutra pa dok sve namestim itd, do subote pauza sa moje strane.
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан, Pejko

Pejko

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4471
    • Pogledaj profil
Re: NBA 2K14 Roster
« Odgovor #52 poslato: 3. januar 2014, 00:16:54 »
Ok,gogi,ako ima nesto da se radi,javi mi...ja cu do subote gledati malo oko faca da se pozabavim...
KK Crvena Zvezda Beograd
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Roster
« Odgovor #53 poslato: 3. januar 2014, 00:33:45 »
Nema ništa odmaramo i mi :D
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Pejko

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Roster
« Odgovor #54 poslato: 4. januar 2014, 16:44:08 »
Subota je u kakvom je stanju laptop nastavljamo li dalje ?
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: NBA 2K14 Roster
« Odgovor #55 poslato: 4. januar 2014, 17:06:15 »
Nov HDD, nov Windows... Recovery proces tek poceo scan! Sa starim kompom nije uopste moglo, samo za scan mu je trebalo 38 sati..

Bice gusto da sacuvam nesto! Znaci mora jovo sve nanovo da turam, igre, programe itd ( DL pa turaj to nije toliko problem) .. A za neke programe mi vise nije isti Computer ID, trazim kako to da resim ( da li to uopste moze da se dira, vrati stari ili tako nesto...), taj mi computer ID treba da se ulogujem na kompu od kolege ( komp ima posebnu konfiguraciju tako da nemam direktan pristup celom kompu) gde je REDitor i za jos par programa.

Eto za sada, cim resim to za dostup REDitoru icemo dalje..Computer ID je isti broj sto pise na primer u REDitoru kad se klikne na order now, ako znate gde se to tacno nalazi i da li se moze promeniti slobodno javite, mozda moze i pomocu VMware nesto da se simulise ?
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Roster
« Odgovor #56 poslato: 4. januar 2014, 18:19:14 »
Svaki računar ima svoj ID na osnovu komponenti valjda tako da nema šanse da ga namestiš na drugom računaru :crying:
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: NBA 2K14 Roster
« Odgovor #57 poslato: 4. januar 2014, 18:26:49 »
Citat: Горан;1231091
Svaki računar ima svoj ID na osnovu komponenti valjda tako da nema šanse da ga namestiš na drugom računaru :crying:

Ja nemam pojma ne razumem se u to uopste,  a i do usera je izgleda. Bas sam sad nesto gledao sa free reditorom: kad pokrenem normalno imam jedan broj, kad pokrenem program sa "Run as Amin..." nije isti  broj!! POtrazicu jos pa ako ne nadjem, mozda Nesa Prejaki bi znao sta i kako.

Za sad je uspelo da izvuce 280mb od 7GB koje treba da vrati. Sutra jos kad bi slike uspeo da vratim to bi bilo to :)
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Roster
« Odgovor #58 poslato: 4. januar 2014, 19:40:12 »
Iskreno ne verujem da ćeš bilo šta postići time što radiš daj bože da grešim. Ako ne uspeš ništa možeš da zatražiš novu licencu za taj laptop ima opcija u REditoru tako da i nije sve izgubljeno.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: NBA 2K14 Roster
« Odgovor #59 poslato: 4. januar 2014, 20:54:28 »
Citat: Горан;1231119
Iskreno ne verujem da ćeš bilo šta postići time što radiš daj bože da grešim. Ako ne uspeš ništa možeš da zatražiš novu licencu za taj laptop ima opcija u REditoru tako da i nije sve izgubljeno.

Javljam cim imam nesto novo.
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан