Autor Tema: NBA 2K14 Roster  (Pročitano 16923 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: PES-Serbia.net Patch 0.1 + 0.2
« Odgovor #30 poslato: 2. januar 2014, 03:30:13 »
Citat: Горан;1230412
Sad pitanje pošto ne pratim Basket već sam to napomenuo par puta da li možda postoji određen broj igrača za Evroligu koji su registrovani recimo pošto vidim da sve evroligaške ekipe imaju za broj igrača 10.

http://www.euroleague.net/rs/47719/84bd1f8d-134d-42a0-a8ee-cd688d29aaa2/301/filename/2013-2014-el-bylaws.pdf

Stranica 64: svaka ekipa mora registrovati minimum 14 a maksimum 16 igraca.

U igri fali dosta ih dosta, sve mladi naravno! Poznatiji igraci su svi tu.
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Roster
« Odgovor #31 poslato: 2. januar 2014, 03:35:51 »
E ovako šefe zaboravio si da izbrišeš Telekom sredi to odmah ako ti nije problem. Treba srediti ovako na prvi pogled treći dres Zvezde i to je prioritet nakon testiranja.

E ovako šefe bitna stvar zaboravio si da obrišeš Telekom iz naziva Crvena Zvezda. Ovako na prvi pogled treba srediti treći dres Crvene Zvezde, Grb se ne prikazuje u glavnom meniju kapiram da je zbog toga što u logos_small, logos_large i tako tu nema broja 84 i 85 pa ćemo možda ipak morati da idemo preko Celticsa i Lakersa. Kragne su loše nisu odgovarajuće to ćemo testiranjem svih ostalih kragni da sredimo. NBA logo na dresovima na previewu u glavnom meniju. Da ne dužim testirajte pravite se da su Zvezdini igrači sve što uočite prijavite NBA Test 0.1.rar. Takođe ispratite komentatora obavezno.

Takođe da uklonimo logo Adidasa koji se pojavljuje na obe ekipe ili podesiti kako je našim ekipama Champion i ne znam ko je već Partizanu :D
« Poslednja izmena: 2. januar 2014, 03:38:49 od strane Горан »
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Roster
« Odgovor #32 poslato: 2. januar 2014, 03:58:05 »
Ako hoćete možemo navijače naših klubova da stavimo u crveno belo odnosno crno belu odeću ?
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

Pejko

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4471
    • Pogledaj profil
Re: NBA 2K14 Roster
« Odgovor #33 poslato: 2. januar 2014, 04:07:54 »
Citat: Горан;1230521
Ako hoćete možemo navijače naših klubova da stavimo u crveno belo odnosno crno belu odeću ?

naravno...te majice je za 2k13 radio sef...mozda ih ima jos u kompu...
KK Crvena Zvezda Beograd
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: NBA 2K14 Roster
« Odgovor #34 poslato: 2. januar 2014, 04:08:08 »
Citat: Горан;1230521
Ako hoćete možemo navijače naših klubova da stavimo u crveno belo odnosno crno belu odeću ?

Glasam ZA!

Inace roster bez "telekom" ce bidne kasnije. Takodje cu napraviti nekoliko verzija, u svako podesen jedan model dresa/kragne pa da vidis koja bi odgovarala. Promenucu samo za jedan dres, cisto za testiranje, pa kad odlucimo promenucemo sve ostale.

Citat: Pejko;1230523
naravno...te majice je za 2k13 radio sef...mozda ih ima jos u kompu...

Pogledacu, mada ako se secas imali smo problem sa onim "glavama u publici sto sijaju"!! Tako da bas nisam zagrejan da njih koristimo zbog tog problema. Mozda bi bilo bolje da uzmemo fajlove od 2k14 i njih radimo direktno.
« Poslednja izmena: 2. januar 2014, 04:10:17 od strane nataeos »
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Roster
« Odgovor #35 poslato: 2. januar 2014, 04:14:11 »
Mogu da se edituju ovi iz 2K14 malopre sam gledao fajl to su oni team fajlovi i to bi bilo super da promenimo zašto da ne. Roster bez telekoma odradi i stavi svim evropskim ekipama broj 24 umesto 0. 24 će da bude default tako je najpametnije s tim da ćemo napraviti i mogućnost izbora 0 ili 24. Ali default mora da bude 24. Okači fajlove ako imaš još uvek ako nemaš onda ću ja da prebojim trenutne.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: NBA 2K14 Roster
« Odgovor #36 poslato: 2. januar 2014, 04:18:19 »
Roster24: http://www.2shared.com/file/EPebZylm/Roster_EL_teams_in_FIBA.html

Fajlove nemam na ovom kompu, pogledacu veceras na drugom.

Eto od mene za danas, pozdrav drugari pa nastavljamo za nekoliko sati :)
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Pejko

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Roster
« Odgovor #37 poslato: 2. januar 2014, 04:34:17 »
Svaka čast testiraću kasnije.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Roster
« Odgovor #38 poslato: 2. januar 2014, 06:08:42 »
Okinuo si par opcija za Bucks ekipu koja ide odmah posle Zvezde verovatno slučajno si promašio polje kad si upisivao pa evo uočio sam pa ispravi. I od sada šljakaj na Rosteru koji je FIBA Teams 24 TType to nam je default za peč a posle kad sve završimo sredićemo i za TType 0.

U pitanju je kartica Jerseys.
ID389 Texture umesto ua571 upisati uh571. Name umesto 39976E3D upisati A06562D. JType2 upisati broj 4. ShortsStl upisati broj 2. JModel upisati broj 5

Sve je odlično odrađeno i svaka ti čast na tome zadovoljan sam što nema propusta sve je kako treba biti upravo sam pregledao još jednom tabove ali ovaj put polako bez žurbe sve je super kao što rekoh. Samo si ovde skrenuo malo i Bucks si oštetio to ćeš ispraviti i okači opet Roster. Sutra ću da istestiram jedan meč da vidim kako se ponaša igra.

Takođe sam tabove na prethodnoj stranici obeležio sa ODRAĐENO i ODLOŽENO.

I da te zamolim da ne zaboravim sredi ovo za kragne sutra na jednom rosteru poželjno Default samo brojeve od 0 do 8. Kreni od Albe pa za Home dres stavi 0 za Away stavi 1 pa onda Efes Home 2 Away 3 i sve tako dok ne otkucaš do 8 ja ću već preko editora videti umesto kojih je ekipa ako budeš drugačije nešto. Vidi da bude sutra popodne roster za ovo da odmah to rešimo pre prelaska na Players tab. Kad podesimo kragne moj je savet da nastaviš dalje sa igračima ove kartice su sređene i sad je sve do same igre pa šta možemo sredićemo šta ne možemo ne možemo.
« Poslednja izmena: 2. januar 2014, 06:28:16 od strane Горан »
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: NBA 2K14 Roster
« Odgovor #39 poslato: 2. januar 2014, 12:55:52 »
Sredjeno za Bucks! Nisam pazio, taj sam bio koristio za treci dres...Sad je sve vraceno kako treba, posle cemo odluciti ciji dres krademo da tutnemo treci dres za nase.

Za DL dole:

Za kragne, Roster Original: u njemu su promenjeni dresovi od Albe pa nadalje 0 do 8 kao sti si trazio.

Plus Roster: sredjen, EL timovi sa TT=24 ( otkljucan roster cemo postaviti kad ovaj bude full spreman, da ne zalutamo sa rosterima )

Linak
« Poslednja izmena: 2. januar 2014, 12:58:59 od strane nataeos »
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Roster
« Odgovor #40 poslato: 2. januar 2014, 15:41:14 »
Bravo majstore pogledao sam sređen Roster vidim da si sredio Bucks pogledaću još jednom tabove ali mislim da je to to odličan posao za sada. Što se tiče kragni rade samo prve četri ove ostale krešuju u igri. Tako da evo kako idu kragne za Crvenu Zvezdu na oba dresa ide model broj 1. Kod Partizana najviše odgovara model broj 4, 2 mi nekako izgleda manje kratka kragna. Tako da za Partizan na oba dresa broj 4.

Pregledao sam još jednom kategorije Teams, Jerseys i Arenas bez greške odrađeno tako da ovaj roster što si okačio iznad nazvaćemo 02.01.2014 i on nam je prvi bekap ako nešto pođe po zlu ne daj bože. Sredi te modele pa ćemo onda taj da uzmemo za bekap.

Arenas je sređen tako da ga više nikad nećemo dirati. Jerseys ostalo da se sredi Zvezdi treći dres i da se podese modeli i onda isto postaje tab koji više nikada nećemo dirati. Teams tab ćemo sređivati stvari koje su ostale.

Teams ČEKA NA SREĐIVANJE
SpoilerPlNum broj igrača u ekipi to ćeš već ti da prebrojiš za naše ekipe čim završiš sa istima. Onda Ros_PG, Ros_SG, Ros_SF, Ros_PF i Ros_C ćeš takođe ti da podesiš pošto se tu upisuje ID igrača. Takođe i Ros_S6, Ros_S7, Ros_S8, Ros_S9, Ros_S10, Ros_S11, Ros_S12, Ros_S13 i tako dalje to su zamene. Sit_Strt_PG, Sit_Strt_SG, Sit_Strt_SF, Sit_Strt_PF, Sit_Strt_PF, Sit_Strt_C su startni igrači prepisati njihove ID. I sve ovo ostalo podesiti po pozicijama ko je najbolji na C i da ima najvišu ocenu za trojku i slično ako ti bude frka da ovo sređuješ onda kad odradiš ocene ja ću da ti ispišem gde ide koji ID nikakav problem. Staff podesiti Head Coach i Assistent Coach Staff_HC i Staff_AC.
Jerseys ČEKA NA SREĐIVANJE
SpoilerZvezdin treći dres srediti, brojeve modela podesiti za Partizan broj 4 a za Crvenu Zvezdu na oba dresa 1.
« Poslednja izmena: 2. januar 2014, 15:56:40 od strane Горан »
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Roster
« Odgovor #41 poslato: 2. januar 2014, 15:59:27 »
Sredi Jerseys odmah pa da završimo i taj tab i onda Arenas i Jerseys su tabovi koje više nikad nećemo dirati do kraja izrade peča. Teams nažalost ne možeš još uvek da središ dok ne počnemo sa igračima. Okači roster kad središ pa da pravimo novi bekap od njega.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: NBA 2K14 Roster
« Odgovor #42 poslato: 2. januar 2014, 18:34:34 »
Igra mi nije pri ruci do veceras, sredjeni modeli dresova i treci dres za zvezdu je stavljen: ux085

Probaj i javi mi jel ok, pogotovo ovo oko treceg dresa ( drpio sam slot od dresa pod ID315 i prebacio posle zvezdinih sad je ID388 i ID2 ostaje 315 da vidimo jel ok tako, ove sto su bili iza ( kao na primer bucks itd) nisam hteo da diram oni ce sluziti za sledece verzije). Ako nije ok onda cu veceras to resiti. I posle krecemo sa najvaznijim delom.

Roster final test
« Poslednja izmena: 2. januar 2014, 18:38:22 od strane nataeos »
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Roster
« Odgovor #43 poslato: 2. januar 2014, 18:49:28 »
Reci mi samo editovao si ID 305 r1h029 koja je to ekipa kojoj si skinuo dres i nisi trebao da prebacuješ skroz dole naziv našeg fajla mogao si da ga ostaviš gore čisto za svaki slučaj da ne dođe do nekih komplikacija ako ti nije problem ?

Sad ću da probam dres pa ću da ti javim.

Dres funkcioniše radi odlično samo jedna stvar piše Classic Home pa to sredi samo umesto 070E3F74 za Name stavi na 39976E3D (Alternate). Jedna stvar koja mi je promakla je Away dres Crvene Zvezde ID 387 ua085 gde piše TColor1 umesto CE000C staviti FFFFFF, za treći dres je to dobro podešeno. Svaka čast.
« Poslednja izmena: 2. januar 2014, 18:55:47 od strane Горан »
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: NBA 2K14 Roster
« Odgovor #44 poslato: 2. januar 2014, 18:53:07 »
Citat: Горан;1230639
Reci mi samo editovao si ID 305 r1h029 koja je to ekipa kojoj si skinuo dres i nisi trebao da prebacuješ skroz dole naziv našeg fajla mogao si da ga ostaviš gore čisto za svaki slučaj da ne dođe do nekih komplikacija ako ti nije problem ?

Sad ću da probam dres pa ću da ti javim.

315, prebacio u 388.

Prebacio sam namerno, da vidimo jel radi, i zbog preglednosti kad nastavmo rad. Inace sklonjen je neki retro dres Golden State-a. Uzo sam stvarno bilo koji onako nasumice koji je naleteo samo da je neki 5-6i dres.
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.