Autor Tema: NBA 2K14 Edit Tim  (Pročitano 9969 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #45 poslato: 28. decembar 2013, 01:25:50 »
Citat: Горан;1229483
Slažem se ali ako već nemamo kvalitetne arene onda je glupo da se ubacuje parket bolje je ubaciti generic. Zato što sve ostale evro ekipe imaju generic od evro lige parket ako sam dobro primetio glupo je sad da odvajamo ako nema arene moje razmišljanje ali dobro ako ti kažeš onda ćemo da odradimo i da ubacimo nikakav problem. Uostalom okačite tu arenu ovde od Partizana da probam da isčačkam nešto u Blenderu možda i uspem nešto ko će znati.

Prepustite ih nekome, pa nek pravi, tako cemo videti jel vredi ;)
Ja samo kazem zato sto nebi da pravim razliku, a ako ne ubacujemo odma barem ce biti spremni. Meni licno nije uopste problem, ionako igram sa "homemade" parketom po mom ukusu ( bez onih amaterki :D ).

E sad za bleder preporucio bih ti nekoliko tutorijala ako nisi pogledao vec:

Proper Installation & Plugins - http://www.youtube.com/watch?v=nlX5y_yVuaI
Creating Custom Backboards - http://www.youtube.com/watch?v=eQroK-OBfsk
Converting Arena Models, Kinda - https://www.youtube.com/watch?v=OFtXL02S5qs

( arena Partizana mi nije pri ruci za sada kao sto sam vec rekao, model koji sam koristio je Madison Square Garden, fajl s014.iff u igri )

Ikonice bi trebale biti u  english.iff/gamedata.iff  svrljaj po njima, mada ako ti ne radi nba2kxxmodtool neces mozda sve teksture pronaci sa 3DM-om.

startscreen sa grbovima:  englishbootup.iff
lebronko: titlepage.iff
« Poslednja izmena: 28. decembar 2013, 01:39:02 od strane nataeos »
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #46 poslato: 28. decembar 2013, 01:29:17 »
Pogledaću sve tutorijale sutra samo da uhvatim vremena imam toliko stvari već u glavi kako i šta. Otvorio sam za sada dve teme Roster i Grafika to nam je sad potrebno i sve u vezi toga nek se tamo postavlja kako bi nam bilo preglednije. Napišite mi sutra kad stignete koji su fajlovi za grafiku što sam pitao post iznad.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

Pejko

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4471
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #47 poslato: 28. decembar 2013, 01:29:26 »
Citat: Горан;1229483
Slažem se ali ako već nemamo kvalitetne arene onda je glupo da se ubacuje parket bolje je ubaciti generic. Zato što sve ostale evro ekipe imaju generic od evro lige parket ako sam dobro primetio glupo je sad da odvajamo ako nema arene moje razmišljanje ali dobro ako ti kažeš onda ćemo da odradimo i da ubacimo nikakav problem. Uostalom okačite tu arenu ovde od Partizana da probam da isčačkam nešto u Blenderu možda i uspem nešto ko će znati.

E da zaboravio sam da pitam da li neko zna gde mogu da pronađem sve dugmiće koji se pojavljuju u igri hteo sam da ih zamenim sve sa PS4 ili PS3 dugmićima. Takođe dajte koji su fajlovi za startscreen ono kad se igra uključuje nba deo pa onda oni grbovi i na kraju lebron to ćemo sve da zamenimo.

Ovo cu ja da postavim...samo da iznalazim sve to...
KK Crvena Zvezda Beograd
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Odg: Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #48 poslato: 28. decembar 2013, 01:29:56 »
Citat: Pejko;1229495
Ovo cu ja da postavim...samo da iznalazim sve to...

Kakav si ko munja nisam ni uspeo da pitam drugi put :flowers:
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

Pejko

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4471
    • Pogledaj profil
Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #49 poslato: 28. decembar 2013, 01:42:02 »
taki smo ti mi leskovcani...;)

evo spakovano sve sto se tice pocetnog onog skrina/menija...

Fajlovi

*ovo je bitno...videces mozda negde 2 iste slike,u onom pocetnom folderu kad raspakujes i u folderu titlepage...zapamti da prednost imaju slike iz titlepage foldera,ako nadjes neke iste...
« Poslednja izmena: 28. decembar 2013, 01:44:20 od strane Pejko »
KK Crvena Zvezda Beograd
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #50 poslato: 28. decembar 2013, 01:43:50 »
Pejko care jel možeš još da mi kažeš koji su fajlovi za ovo da mogu da testiram kad napravim neku promenu ?
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

Pejko

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4471
    • Pogledaj profil
Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #51 poslato: 28. decembar 2013, 01:46:52 »
Citat: Горан;1229500
Pejko care jel možeš još da mi kažeš koji su fajlovi za ovo da mogu da testiram kad napravim neku promenu ?

titlepage.iff i englishbootup.iff
KK Crvena Zvezda Beograd
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #52 poslato: 28. decembar 2013, 01:48:23 »
Samo da vi javim caskom  pa na citanje :D

Za muziku: ima 19 pesama, pa ako imate neke ideje itd! Takodje za intro muziku kad pocinje muzika pre utakmice, nabavio sam intro sto je bio na US tvu za vreme Jordana i ostalih velikana. Ako i za to imate neku ideju javite.
« Poslednja izmena: 28. decembar 2013, 01:52:54 od strane nataeos »
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

Pejko

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4471
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: Odg: Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #53 poslato: 28. decembar 2013, 01:53:07 »
Citat: nataeos;1229502
Samo da vi javim caskom  pa na citanje :D

Za muziku: ima 19 pesama, pa ako imate neke ideje itd! Takodje za intro muziku kad pocinje muzika, nabavio sam intro sto je bio na US tvu za vreme Jordan i ostalih velikana. Ako i za to imate neku ideju javite.

Po meni bi tu trebale da se nadju onako "dominantne" pesme...za koje svi znaju,koja je svrha staviti pesmu...lupam...avenged sevenfold little piece of heaven,ako niko nije cuo za nju...nesto sto je obelezilo neke velike igrace...nzm,nek se javi neko mastovitiji...:)
KK Crvena Zvezda Beograd
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #54 poslato: 28. decembar 2013, 01:54:51 »
Rade je legenda za muziku barem po meni sećam se da je radio za PES tako da sam ja za to da se on baci na taj deo. Moram tražim da mi ture titulu ispod nika Monique Alexander :D
« Poslednja izmena: 28. decembar 2013, 01:57:16 od strane Горан »
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: nataeos

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #55 poslato: 28. decembar 2013, 01:57:48 »
Citat: Горан;1229507
Rade je legenda za muziku barem po meni sećam se da je radio za PES tako da sam ja za to da se on baci na taj deo.

Ako treba pomoc za ubacivanje tu sam, inace nek Rade opali po "ukusu" u mp3 pa ako treba ubaciti nema frke.
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

Pejko

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4471
    • Pogledaj profil
Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #56 poslato: 28. decembar 2013, 01:59:17 »
Citat: Горан;1229507
Rade je legenda za muziku barem po meni sećam se da je radio za PES tako da sam ja za to da se on baci na taj deo.

Slazem se...takodje ce biti potreban oko grafike za pocetni skrin...ona njegova grafika za 2k13 koju nazalost nismo mogli da iskoristimo...je bila predobra...
KK Crvena Zvezda Beograd
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Odg: Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #57 poslato: 28. decembar 2013, 01:59:20 »
Citat: nataeos;1229509
Ako treba pomoc za ubacivanje tu sam, inace nek Rade opali po "ukusu" u mp3 pa ako treba ubaciti nema frke.

Mislim da on neće znati kako se ubacuje možda i grešim čisto sumnjam ali ako zna tim još bolje. Najbolje je da ti on to sve cepi u mp3 ili wav format pa onda ti spakuješ za NBA :flowers:

Ako hoćete možemo i dva muzička dodatka da napravimo jedan Rade neka cepi a drugi možemo nas trojica nešto :D
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: nataeos

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #58 poslato: 28. decembar 2013, 02:01:50 »
Citat: Pejko;1229510
Slazem se...takodje ce biti potreban oko grafike za pocetni skrin...ona njegova grafika za 2k13 koju nazalost nismo mogli da iskoristimo...je bila predobra...

Što se tiče grafike ja ću da se pozabavim time dok ne aktiviramo Šilju ili customiZera ipak se zna ko je majstor u toj oblasti. Premda ne znam kakva je bila grafika za 2K13 ako imate negde okačite ovde da pogledamo možda možemo da iskoristimo. Reko mi je Rade da je dosta toga odradio za 2K13.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

Pejko

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4471
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #59 poslato: 28. decembar 2013, 02:02:28 »
Citat: Горан;1229511
Mislim da on neće znati kako se ubacuje možda i grešim čisto sumnjam ali ako zna tim još bolje. Najbolje je da ti on to sve cepi u mp3 ili wav format pa onda ti spakuješ za NBA :flowers:

Ako hoćete možemo i dva muzička dodatka da napravimo jedan Rade neka cepi a drugi možemo nas trojica nešto :D

Moze...nek cepa rade neki onako ozbiljni playlist...a mi mozemo neku kombinaciju,od svega po malo...

Citat
Što se tiče grafike ja ću da se pozabavim time dok ne aktiviramo Šilju ili customiZera ipak se zna ko je majstor u toj oblasti. Premda ne znam kakva je bila grafika za 2K13 ako imate negde okačite ovde da pogledamo možda možemo da iskoristimo.

Ajd videcu sad ako mogu da nadjem to sto je odradio rade,ali cisto sumnjam da cu naci...

Gogi,ne mogu da nadjem ono,ako nadjem slucajno...stavicu,mada to je radjeno za ABA Ligu,nzm koliko ce to da nam pomogne...

malo iz 2k13 arhive...inace delo nese24casova

Spoiler
« Poslednja izmena: 28. decembar 2013, 02:13:31 od strane Pejko »
KK Crvena Zvezda Beograd