Autor Tema: NBA 2K14 Edit Tim  (Pročitano 9759 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #15 poslato: 27. decembar 2013, 19:55:29 »
Citat: Pejko;1229347
Samo me zanima da li je onaj roster zadnji sto mi je nataeos poslao...ili ste nesto menjali u medjuvremenu sa njim???

Nismo, dodaj Nelsona pa ga vrni na pm. Kasnije ću da nastavim rad oko rostera, pogotovo to oko trećeg dresa.
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Pejko, Горан

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #16 poslato: 27. decembar 2013, 20:00:54 »
Može li neko da mi prosledi taj roster koji koristimo ali bez Zvezde i Partizana već čist roster.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

Pejko

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4471
    • Pogledaj profil
Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #17 poslato: 27. decembar 2013, 20:02:50 »
Citat: Горан;1229354
Može li neko da mi prosledi taj roster koji koristimo ali bez Zvezde i Partizana već čist roster.

nale,aj mu ti posalji,ja sam zaboravio koji bese,odo da odradim nelsona na brzinu pa ti saljem.
KK Crvena Zvezda Beograd
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Odg: Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #18 poslato: 27. decembar 2013, 20:14:53 »
Maska opet ne valja, isticanje logoa je odlično samo ovo belgrade na leđima ako može malo manje u odnosu na ove ostale. Što se tiče linija na majici to si rešio više ne ispada ali sad je tu novi problem vide se neke bele linije preko ovih sa dresa. Evo jedna sličica da ukapiraš o čemu pričam. Na slici koju ti šaljem je Solid dres stavljen ali na Template se još više nazire. Takođe sam primetio da se ovaj deo beli što ide oko majice kod "rukava" nekad je dosta svetliji od celog dresa. Mislim da bi ipak najbolje bilo kad bi sam testirao lakše bi bilo tebi a i meni isto. Ja sam već počeo sa nekim pripremama poseban exe fajl psb2k14.exe i psb.dll planiram da odradim Selector sutra eventualno prekosutra već imam u glavi kako bi trebao da izgleda. Nešto slično onome što sam radio za PES 2013 DEMO peč (PES-Serbia.net Launcher.exe).



Možda bi bilo najbolje da ove štrafte izbaciš sa zelene maske da ostanu samo logoi ili da nekako prebaciš logoe sa ove maske na onu generic mislim da bi to bila najbolja opcija šta ti misliš o tome ?

Citat: Pejko;1229356
nale,aj mu ti posalji,ja sam zaboravio koji bese,odo da odradim nelsona na brzinu pa ti saljem.

Kad stignete uopšte nije bitno nego čisto da pogledam kakve su promene u tom rosteru u odnosu na default od 2K. Ja sam inače bio za to da se radi preko default rostera ali dobro vi bolje znate od mene, meni je najbitnije da nema nikakvog izbacivanja.

Samo da javim da ću kasnije ili sutra da počnem sa dresovima Partizana pošto Nemanja neće moći da ih odradi onda ću ja pa on može posle da ih prekontroliše kad uhvati vremena.
« Poslednja izmena: 27. decembar 2013, 20:24:18 od strane Горан »
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #19 poslato: 27. decembar 2013, 20:29:42 »
Citat: Горан;1229360
Maska opet ne valja, isticanje logoa je odlično samo ovo belgrade na leđima ako može malo manje u odnosu na ove ostale. Što se tiče linija na majici to si rešio više ne ispada ali sad je tu novi problem vide se neke bele linije preko ovih sa dresa. Evo jedna sličica da ukapiraš o čemu pričam. Na slici koju ti šaljem je Solid dres stavljen ali na Template se još više nazire. Takođe sam primetio da se ovaj deo beli što ide oko majice kod "rukava" nekad je dosta svetliji od celog dresa. Mislim da bi ipak najbolje bilo kad bi sam testirao lakše bi bilo tebi a i meni isto. Ja sam već počeo sa nekim pripremama poseban exe fajl psb2k14.exe i psb.dll planiram da odradim Selector sutra eventualno prekosutra već imam u glavi kako bi trebao da izgleda. Nešto slično onome što sam radio za PES 2013 DEMO peč (PES-Serbia.net Launcher.exe).



Možda bi bilo najbolje da ove štrafte izbaciš sa zelene maske da ostanu samo logoi ili da nekako prebaciš logoe sa ove maske na onu generic mislim da bi to bila najbolja opcija šta ti misliš o tome ?



Kad stignete uopšte nije bitno nego čisto da pogledam kakve su promene u tom rosteru u odnosu na default od 2K. Ja sam inače bio za to da se radi preko default rostera ali dobro vi bolje znate od mene, meni je najbitnije da nema nikakvog izbacivanja.

Samo da javim da ću kasnije ili sutra da počnem sa dresovima Partizana pošto Nemanja neće moći da ih odradi onda ću ja pa on može posle da ih prekontroliše kad uhvati vremena.

Ok, probaću nešto da iskombinujem oko tih tekstura. Ako baš neće ostavićemo generic za sada.

Evo rostera: http://www.2shared.com/file/Nz8XyQxL/Euroleague_2014_v2.html  izvučen je odavde http://forums.nba-live.com/viewtopic.php?f=153&t=92672 bar tako mislim pošto sam taj dobio od Pejka. Uglavnom su sredjene evropske ekipe ništa drugo.
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Odg: Re: Odg: Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #20 poslato: 27. decembar 2013, 20:33:49 »
Citat: nataeos;1229372
Ok, probaću nešto da iskombinujem oko tih tekstura. Ako baš neće ostavićemo generic za sada.

Evo rostera: http://www.2shared.com/file/Nz8XyQxL/Euroleague_2014_v2.html  izvučen je odavde http://forums.nba-live.com/viewtopic.php?f=153&t=92672 bar tako mislim pošto sam taj dobio od Pejka. Uglavnom su sredjene evropske ekipe ništa drugo.

Pogledaću šta su sve ubacili od ostalih fajlova možda možemo nešto da iskoristimo. Vidim dole u komentarima ljudi kažu da neki igrači imaju pogrešne pozicije možda bi bolje bilo da smo radili peč na default rosteru pošto ćemo verovatno nakon derbi peča raditi celu evroligu ? Ima li neki način da se eksportuje sve to što si uradio ako nema onda neka ide ovaj roster samo ne bih hteo da nas prate tuđe greške da ne kaže neko posle ovaj ima pogrešnu poziciju ovome je duga kosa treba kratka a mi jedino što možemo da kažemo je nismo mi to radili već neko drugi što je bezveze. Mislim da je lakše srediti sve ispočetka nego sređivati tuđe greške.

Ovo kažem iz iskustva znam šta se dešavalo kad bi peč za PES zasnivali na tuđem. Još kad se pogleda mi realno nigde ne žurimo mi peč nema šanse da odradimo pre Februara tamo negde krajem i možda.
« Poslednja izmena: 27. decembar 2013, 20:43:23 od strane Горан »
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Re: Odg: Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #21 poslato: 27. decembar 2013, 20:54:05 »
Citat: Горан;1229376
Pogledaću šta su sve ubacili od ostalih fajlova možda možemo nešto da iskoristimo. Vidim dole u komentarima ljudi kažu da neki igrači imaju pogrešne pozicije možda bi bolje bilo da smo radili peč na default rosteru pošto ćemo verovatno nakon derbi peča raditi celu evroligu ? Ima li neki način da se eksportuje sve to što si uradio ako nema onda neka ide ovaj roster samo ne bih hteo da nas prate tuđe greške da ne kaže neko posle ovaj ima pogrešnu poziciju ovome je duga kosa treba kratka a mi jedino što možemo da kažemo je nismo mi to radili već neko drugi što je bezveze. Mislim da je lakše srediti sve ispočetka nego sređivati tuđe greške.

Ovo kažem iz iskustva znam šta se dešavalo kad bi peč za PES zasnivali na tuđem. Još kad se pogleda mi realno nigde ne žurimo mi peč nema šanse da odradimo pre Februara tamo negde krajem i možda.

Nabavite najnoviji 2k official roster, ja cu srediti ostalo. Nema problema.

inace navrnite ovde: http://www.moddingway.com/file/39573.html#  i opalite po konju koji krade tudje programe, to jest audio editor sto su napravili Leftos i nas domaci "ludak" = nesa24
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #22 poslato: 27. decembar 2013, 21:14:44 »
Gde možemo da nađemo najnoviji pošto ja stvarno ne znam da li je to ovo mislim da je tako najbolje izvini stvarno ako sam te omeo sad ali ne možeš zanemariti ono što sam napisao znaš donekle da sam u pravu.

Evo ga najnoviji od danas ovde. Sad ću da skinem ovo i da ti okačim samo roster fajl za koji minut.

E ovako imaju dva rostera.
Roster WOI.ROS Latest Official Roster Without Injuries
Roster.ROS Latest Official Roster
« Poslednja izmena: 27. decembar 2013, 21:24:33 od strane Горан »
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: nataeos

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #23 poslato: 27. decembar 2013, 21:26:46 »
Citat: Горан;1229404
Gde možemo da nađemo najnoviji pošto ja stvarno ne znam da li je to ovo mislim da je tako najbolje izvini stvarno ako sam te omeo sad ali ne možeš zanemariti ono što sam napisao znaš donekle da sam u pravu.

Evo ga najnoviji od danas ovde. Sad ću da skinem ovo i da ti okačim samo roster fajl za koji minut.

Nema problema! Uzecu ovaj od danas i raditi sa njim, tek smo poceli tako da nema frke. Da smo pri kraju pa ajd da batalimo, ovako je najboje resenje: radimo na cisto, i nema da vijamo tudje greske!

Edit: konj popravio i ubacio "credits" :)
« Poslednja izmena: 27. decembar 2013, 21:31:10 od strane nataeos »
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Odg: Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #24 poslato: 27. decembar 2013, 21:38:14 »
Citat: nataeos;1229407
Nema problema! Uzecu ovaj od danas i raditi sa njim, tek smo poceli tako da nema frke. Da smo pri kraju pa ajd da batalimo, ovako je najboje resenje: radimo na cisto, i nema da vijamo tudje greske!

Edit: konj popravio i ubacio "credits" :)

Super što je popravio da se zna ko je šta radio. Znači ostale ekipe za sada nemoj dirati fokusirajmo se na Zvezdu i Partizan znaš umesto kojih ekipa sve ide pa počni polako. Što se tiče imena ekipa ako možeš ovako da staviš bio bih zahvalan :flowers:

Partizan NIS Belgrade
Crvena Zvezda Telekom Belgrade

Znači ovako kao što je Berlin pa dole Alba ti staviš gore Belgrade a dole naziv ekipe Crvena Zvezda Telekom odnosno Partizan NIS. Ako se slažeš sa mnom naravno. Moram sutra da probam onaj drugi program da li hoće da mi radi na nekom drugom računaru pošto na ovom trenutnom i dalje ne radi. Ja sam za to da se ti najviše fokusiraš na roster ne moram da ti govorim kako to sve treba do detalja da se odradi to već i znaš. Mene ako pitaš odmah radi igrače i sve vezano za njih ocene i slično a kad se završe sastavi ekipa i sve to onda kreni linkovanje parketa, portreta i slično to jest to će sve da bude gotovo verovatno dok ti završiš. Mislim da je to najbolji način a da se ne zaboravi nešto. Takođe nemoj da zaboraviš da dva igrača Zvezde i Partizana već postoje u igrici da ih ne bi pravio duplo. Sutra ću da krenem sa izradom selektora to bi trebalo brzo da bude gotovo a nakon toga ću da pogledam portrete što je onaj dečko poslao i onda ću da započnem sa dresovima Partizana. Inače veoma radno to mi se sviđa ;)

E da nisam ti rekao uvek nešto zaboravim odluči sam koji ćeš roster da uzmeš da li ovaj gde nema povreda ili ovaj gde ima. Mene ako pitaš bolje ovaj gde ima povreda realniji je, premda opet na neku ruku mi dok završimo Zvezdu i Partizan ti igrač možda više neće biti povređeni tako da najbolje je sam da odlučiš.

Još nešto sam zaboravio da pitam da li imamo Pionir odrađen ili nemamo zato što je možda glupo onda da radimo parket sa telekom srbija bolje da stavimo ovaj generic od euroleague ?
« Poslednja izmena: 27. decembar 2013, 21:47:23 od strane Горан »
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #25 poslato: 27. decembar 2013, 21:54:26 »
Pejko da znaš čisto da ne juriš nikoga Rade je rekao da će da preuzme na sebe da nam odradi grbove, portrete i trenerke za igrače :ave:
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Pejko

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #26 poslato: 27. decembar 2013, 23:41:27 »
Evo da ti pomognem koliko toliko oko rostera.









Što se tiče ocena igrača ja bih pratio statistiku to je najbolji način da ih oceniš. Statistiku prati KK Partizan NIS i KK Crvena Zvezda Telekom.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: nataeos

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #27 poslato: 27. decembar 2013, 23:57:15 »
Citat: Горан;1229411
Super što je popravio da se zna ko je šta radio. Znači ostale ekipe za sada nemoj dirati fokusirajmo se na Zvezdu i Partizan znaš umesto kojih ekipa sve ide pa počni polako. Što se tiče imena ekipa ako možeš ovako da staviš bio bih zahvalan :flowers:

Partizan NIS Belgrade
Crvena Zvezda Telekom Belgrade

Znači ovako kao što je Berlin pa dole Alba ti staviš gore Belgrade a dole naziv ekipe Crvena Zvezda Telekom odnosno Partizan NIS. Ako se slažeš sa mnom naravno. Moram sutra da probam onaj drugi program da li hoće da mi radi na nekom drugom računaru pošto na ovom trenutnom i dalje ne radi. Ja sam za to da se ti najviše fokusiraš na roster ne moram da ti govorim kako to sve treba do detalja da se odradi to već i znaš. Mene ako pitaš odmah radi igrače i sve vezano za njih ocene i slično a kad se završe sastavi ekipa i sve to onda kreni linkovanje parketa, portreta i slično to jest to će sve da bude gotovo verovatno dok ti završiš. Mislim da je to najbolji način a da se ne zaboravi nešto. Takođe nemoj da zaboraviš da dva igrača Zvezde i Partizana već postoje u igrici da ih ne bi pravio duplo. Sutra ću da krenem sa izradom selektora to bi trebalo brzo da bude gotovo a nakon toga ću da pogledam portrete što je onaj dečko poslao i onda ću da započnem sa dresovima Partizana. Inače veoma radno to mi se sviđa ;)

E da nisam ti rekao uvek nešto zaboravim odluči sam koji ćeš roster da uzmeš da li ovaj gde nema povreda ili ovaj gde ima. Mene ako pitaš bolje ovaj gde ima povreda realniji je, premda opet na neku ruku mi dok završimo Zvezdu i Partizan ti igrač možda više neće biti povređeni tako da najbolje je sam da odlučiš.

Još nešto sam zaboravio da pitam da li imamo Pionir odrađen ili nemamo zato što je možda glupo onda da radimo parket sa telekom srbija bolje da stavimo ovaj generic od euroleague ?

Probacu staviti cela imena za klubove, ali mislim da czv telekom ce biti predugo: a mozda i gresim :)
Za igrace znam da ih ima dvojica vec kreirani, nema problema.

Ja sam isto kao ti za roster sa povredama. Nije problem sto dok izadje prolazi vreme, moze se lako promeniti u rosteru zato sto rok povrede je u danima, tako da za sve moze da se za cas posla podesi da bude realno nasprem datuma izlaska peca.
Sto se tice kompozicije timova: Cvetko ode iz Zvezde, da ga vec sklanjam ? Sta mislite?

Za Pionir vidi sa pejkom oko parketa, ja imam Arenu ( fajl sxxx.iff od prosle verzije) u kojoj sam promenio mnogo grafickih stvari, samo da pronadjem u arhivama i da izvucem odradjeno pa da dovrsim za 2k14 verziju. !!! verzija arene za Partizan, za Zvezdu ja nisam pravio ;)  tako da nemam mnogo podataka za CZV  arenu.


Inace Sisa se vrce :ave:


EDIT: Ko prati Facemakere? Da se vidi sa njima da se naprave i face za trenere, i takodje  portreti za trenere, asistente itd.
« Poslednja izmena: 28. decembar 2013, 00:03:56 od strane nataeos »
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Avenger, Горан

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #28 poslato: 28. decembar 2013, 00:03:57 »
Probaj ako ne uspeš za Zvezdu da staviš i Telekom onda to izbaci ali stvari za Partizan NIS. Roster sa povredama je po meni super realistično inače ovaj roster je odličan pregledao sam ga takođe uz njega ima još nekih fajlova dodatnih Online Data tako da ćemo i to da ubacimo u peč. Ako je otišao onda ga sklanjaj mislim da nema potrebe da bude više u Zvezdi svi koji napuste klubove do izlaska peča izbacuj. Pejko care kakvo je stanje za Pionir kako je uopšte odrađena Arena da li je kvalitetno ? Što se tiče parketa ja sam i dalje za to da ako već nemamo dobre i kvalitetne arene stavimo generic parkete od evrolige a za narednu verziju peča ćemo već da sredimo slične sitnice. Rade majstor :ave:

Citat: nataeos;1229450
Ko prati Facemakere? Da se vidi sa njima da se naprave i face za trenere, i takodje  portreti za trenere, asistente itd.

Ja sam angažovao onog GamerHD, Rade je isto zainteresovan da radi teksture sećam se da je to odlično radio za PES samo najveći problem nam predstavlja blender ali kapiram da ćemo i to da savladamo tako da neka samo cepaju teksture. Portrete je Rade rekao uraditi tako da će onda usput trenere, asistente i sve što zatreba :)
« Poslednja izmena: 28. decembar 2013, 00:06:36 od strane Горан »
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Avenger, nataeos

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #29 poslato: 28. decembar 2013, 00:26:49 »
Za parkete se dogovori sa Pejkom, sto se tice same arene ja cu postaviti moj rad za Partizan za nekoliko dana pa vidite.

Sto se tice onlinedata samo da podsetim da fajlovi u onlidata folderu imaju prioritet nad fajlovima u folderu same igre: primer imas parket f020.iff i igri, u onlinedata ako ima isti falj taj ce sistematski biti loadovan. Ako budemo imali takve fajlove poput arene ili parketa sistematski proveriti onlinedata da izbegnemo konflikt izmedju fajlova.
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.