Autor Tema: NBA 2K14 Edit Tim  (Pročitano 9885 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
NBA 2K14 Edit Tim
« poslato: 27. decembar 2013, 14:39:28 »


Pre nego što počnem sa planovima i kako je sve zamišljeno u dogovoru sa nataeos potrebno mi je da znam na koga možemo da računamo u bilo kojem trenu. Pored nataeos znam za Pejko i NemanjaBRE.

Plan za sada je sledeći napraviti dodatak večiti derbi za NBA 2K14 igru nakon toga ćemo odlučiti da li ćemo se fokusirati na euroleague ili domaću ligu. NemanjaBRE je otvorio temu za ispomoć oko izrade peča ukoliko se neko bude isticao i dobar je u svom poslu treba ga ubaciti ovamo. Za sada plan je da se zamene ekipe "Celtics 64-65 Boston" i "Lakers 64-65 Los Angeles" koje idu odmah iza "Kaunas Zalgiris".

Kako bi ovaj peč ugledao svetlost dana potrebno je odraditi sledeće, pre nego što krenem da nabrajam moram reći da je već veliki deo posla odrađen i radićemo jednu po jednu stavku takođe ću napisati ovako okvirno ko je za šta zadužen pošto još uvek nemamo spisak niti kakvo je stanje. Ovo su glavni segmenti igre i oni moraju biti odlično odrađeni sve ostalo što se bude pojavljivalo je dodatni bonus.

Roster nataeos
Dresovi NemanjaBRE Горан
Muzika Darcoolio Avenger (vidim da je Darko bio zadužen za taj deo dok se izrađivalo za NBA2K13 nažalost projekat je propao nadam se da je i dalje zainteresovan a tu je takođe i Rade koji je radio ranije muziku za PES pečeve tako da bih i njega tu ubacio)
Parketi za stadione Горан
Portreti Горан takođe smo primetili da je Kuzma veoma zainteresovan da pomogne oko izrade i već je poslao da se provere portreti za Zvezdu.
Grafika Šilja customiZer (Šilja je koliko vidim bio aktivan u ovom podforumu za prošli serijal nadam se da možemo da računamo na tebe i dalje drugi izbor je customiZer ne znam da li sam ikada video boljeg grafičara od njega on je velika želja za sada videćemo)
Face nažalost ovde mi niko ne pada na pamet nadam se da će momci iz PES dela hteti da pomognu ako ne tu ostajemo veoma kratki tako da je za sada jedina opcija Gamer HD ali prvo ćemo da mu zatražimo jedno desetak faca pa ćemo zajedno da procenimo da li je za edit tim.
PES-Serbia Selector Горан nesa24 NikolaJgd

Pejko tebe nisam nigde ubacio pošto se svaka kategorija odnosi na tebe ti si univerzalac sve radiš što treba.

Takođe imam u planu da dovučemo onog ludaka (u pozitivnom smislu) nesa24 koji će nam gotovo sigurno biti potreban za neke stvari tehničke prirode.

Sad to je ekipa ovako okvirno i bio bih veoma zadovoljan kad bi se to ostvarilo takođe vidim da su se ovde pojavljivali još neki ljudi pa me zanima šta je sa njima da li žele da učestvuju ove godine ? Prince PrO stefboy202 nadam se da nisam nekog zaboravio.

Takođe bih zamolio had111 ili Soufiane Touzani ako je moguće da dostave spisak nataeos (vođa ekipe) ili meni o tome ko sve ima pristup ovom podforumu. Mogu da vam obećam da će ove godine sigurno biti odrađen peč i da nećete gubiti svoje vreme. Što se tiče fejsmejkera mogu da vam obećam za sada veoma kvalitetne slike za igrače ove dve ekipe iste možete pogledati u albumima KK Partizan NIS i KK Crvena Zvezda. Mislim da ove godine imamo dosta kvalitetnih slika i dosta materijala koji možemo da iskoristimo. Ostavljamo vam svima vremena do ponedeljka da se oglasite ovde da li želite da učestvujete u izradi ove godine a nakon toga krećemo sa otvaranjem novih tema i konačnim dogovorom ko šta radi.
« Poslednja izmena: 27. decembar 2013, 17:52:16 od strane Горан »
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 26478
    • Pogledaj profil
Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #1 poslato: 27. decembar 2013, 15:13:29 »
Meni je fokus samo na PES peču, nemam vremena ni za to a ipak odvajam, tako da ni ne razmišljam o NBA.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан, NikolaJgd, nataeos, Pejko

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #2 poslato: 27. decembar 2013, 16:03:21 »
Konačni dresovi Crvene Zvezde neće više biti promena na njima pa ih postavljam ovde. Dresove radio Nemanja nakon toga sam ih ja prepravljao i dodavao neke detalje. Bilo bi dobro da se postavljaju samo konačni radovi kako bi se lakše snalazili. Šorc i ostatak zapakovano u rar. Nataeos ovo je novija verzija od one što sam ti poslao sinoć pomeren je grb, telekom logo, euroleague i one team logo. Ako misliš da treba da menjam nešto napiši da promenim premda je ovo po meni konačno.
Spoiler



KK Crvena Zvezda.rar
KK Crvena Zvezda PSD.rar
« Poslednja izmena: 27. decembar 2013, 17:07:53 od strane Горан »
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #3 poslato: 27. decembar 2013, 16:42:29 »
Citat: Горан;1229266
Konačni dresovi Crvene Zvezde neće više biti promena na njima pa ih postavljam ovde. Dresove radio Nemanja nakon toga sam ih ja prepravljao i dodavao neke detalje. Bilo bi dobro da se postavljaju samo konačni radovi kako bi se lakše snalazili. Šorc i ostatak zapakovano u rar. Nataeos ovo je novija verzija od one što sam ti poslao sinoć pomeren je grb, telekom logo, euroleague i one team logo. Ako misliš da treba da menjam nešto napiši da promenim premda je ovo po meni konačno.
Spoiler



KK Crvena Zvezda.rar

OK za mene. Da spremim zelene teksture? Ako treba, spremicu 3-4 varijante za razlicitim osvetlenjima, pa probaj da vidis u igri.
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #4 poslato: 27. decembar 2013, 16:56:06 »
Za par minuta stižu noviji dresovi Nemanja je ukazao na neke detalje tako da stiže za minut pa onda možeš zelene maske poslaću ti takođe i PSD fajlove.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #5 poslato: 27. decembar 2013, 17:07:18 »
Apdejtovan post sa konačnim dresovima + psd fajlovi ja se nadam da više neće biti ispravki. Zaboravio sam da ti kažem da odlučiš šta je bolje Solid ili Template ;)

Zaboravih da te pitam šta misliš o ovim stvarčicama može li šta da se iskoristi ? I reci mi ovaj roster dole na kraju to je oficijalni od 2K Sports pitam da ga ubacim sebi ako jeste ?
Playstation Controller Icons
NBAModder's MegaHEX All Home Hex-Edited Jerseys
4x Resolution Ball 1.0
NBA Global Games Arena
30 HD Floor Mode Southeast Division Release

NBA 2K14 Official Roster Update & Online Data (2013.12.24)

I još jedno pitanje da li možemo nekako da napravimo da kad se uključi igra čita naš roster a ne default ?
« Poslednja izmena: 27. decembar 2013, 17:15:53 od strane Горан »
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: nataeos

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #6 poslato: 27. decembar 2013, 17:18:54 »
Citat: Горан;1229286
Apdejtovan post sa konačnim dresovima + psd fajlovi ja se nadam da više neće biti ispravki. Zaboravio sam da ti kažem da odlučiš šta je bolje Solid ili Template ;)

Zaboravih da te pitam šta misliš o ovim stvarčicama može li šta da se iskoristi ? I reci mi ovaj roster dole na kraju to je oficijalni od 2K Sports pitam da ga ubacim sebi ako jeste ?
Playstation Controller Ic  Stvar ukusa, meni lično nije bitno, ali ako bi mogle nešto homemade što da ne.
NBAModder's MegaHEX All Home Hex-Edited Jerseys  Odlično, to bi mogli
4x Resolution Ball 1 OK, probao sam kad je izaslo, odlicno, preporucujem da ubacimo
NBA Global Games Arena Nisam koristio, ali izgleda vrlo dobro
30 HD Floor Mode Southeast Division Relea  Testirati,meni deluje ko da je na ledu kolio se sija :)

NBA 2K14 Official Roster Update & Online Data (2013.12.24)  Nem pojma, pogledacu!

I još jedno pitanje da li možemo nekako da napravimo da kad se uključi igra čita naš roster a ne default ? Treba pogledati exe fajl, verovatno da može s Hexom


Meni template, ali to je stvar ukusa.

Napraviću zelene teksture za jedan template i jedan solid , pa testirajte u igri da vidimo koja tekstura odgovara da osvetlenje bude ok. Kad odlučimo, napraviću za ostale.

Za ostalo odgovor iznad.
« Poslednja izmena: 27. decembar 2013, 17:32:39 od strane nataeos »
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Odg: Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #7 poslato: 27. decembar 2013, 17:20:30 »
Citat: nataeos;1229288
Meni template, ali to je stvar ukusa.

Napraviću zelene teksture za jedan template i jedan solid , pa testirajte u igri da vidimo koja tekstura odgovara da osvetlenje bude ok. Kad odlučimo, napraviću za ostale.

Onda cepaj template okači ovde maske kad završiš a ja ću da izbacim po skrinšot za svaku masku pa ćemo da odlučimo šta je najbolje. Pejko jesi pogledao roster ?
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #8 poslato: 27. decembar 2013, 17:34:36 »
Citat: Горан;1229289
Onda cepaj template okači ovde maske kad završiš a ja ću da izbacim po skrinšot za svaku masku pa ćemo da odlučimo šta je najbolje. Pejko jesi pogledao roster ?

Stiže za po sata.

EDIT. http://www.2shared.com/file/uXK2G0yh/4_Masks_Away_uniforms.html   po 4 teksture za away dresove i šorceve. Kad odlučimo koja varijanta odgovara, poslaću i script za PS za teksture, da se ne vijamo kad zatreba nekom da proba nešto.
« Poslednja izmena: 27. decembar 2013, 18:17:17 od strane nataeos »
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #9 poslato: 27. decembar 2013, 18:17:37 »
Odlično majstore skidam kapu :ave:

Sad ću da ih istestiram i da bacim koji skrinšot ovde u temu pa da odlučimo šta je najbolje.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: nataeos

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #10 poslato: 27. decembar 2013, 18:47:40 »
E ovako prvo što sam uočio je da ti je maska malo podignuta gore ili dole i ispada iz štrafti to bi trebalo srediti. Ostalo ovako na prvi pogled čini mi se da se previše ističu logoi ako može malo da se smanji. Belgrade na leđima recimo bela pozadina je previše istaknuta treba to da bude malo blaže pogledaj neku sliku iz albuma pa ćeš videti o čemu pričam. Sve u svemu odlična maska samo logoi da ne budu ovako istaknuti i da se podesi da ne ispadaju štrafte.

Okačio sam ti ovde pregled za tri maske četvrta je previše tamna pa je nisam ni testirao. Moj izbor je druga maska neka zlatna sredina da kažemo.

Test.rar
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: nataeos

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #11 poslato: 27. decembar 2013, 18:57:57 »
Citat: Горан;1229315
E ovako prvo što sam uočio je da ti je maska malo podignuta gore ili dole i ispada iz štrafti to bi trebalo srediti. Ostalo ovako na prvi pogled čini mi se da se previše ističu logoi ako može malo da se smanji. Belgrade na leđima recimo bela pozadina je previše istaknuta treba to da bude malo blaže pogledaj neku sliku iz albuma pa ćeš videti o čemu pričam. Sve u svemu odlična maska samo logoi da ne budu ovako istaknuti i da se podesi da ne ispadaju štrafte.

Okačio sam ti ovde pregled za tri maske četvrta je previše tamna pa je nisam ni testirao. Moj izbor je druga maska neka zlatna sredina da kažemo.

Test.rar

Probaj sa ovom
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан

Pejko

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4471
    • Pogledaj profil
Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #12 poslato: 27. decembar 2013, 19:33:52 »
E momcovi,evo mene...probao sam roster...i napisao sam nataeosu za 3 zvezdin dres,problem je u tome sto je siv...nesto je tu zeznuto,ali verujem da ce nataeos to da sredi...ostalo nisam primetio neke greske...

Pitanjce jedno...da odradim nelsona,posto jedino on nije odradjen??? ili ako imate neki plan kazite,imam vremena sad...
KK Crvena Zvezda Beograd
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан, nataeos

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #13 poslato: 27. decembar 2013, 19:41:48 »
Što se mene tiče možeš slobodno da odradiš samo pazite dva igrača već postoje u igri jedan iz partizana drugi iz zvezde. I ja sam primetio da je siv treći zvezdin dres takođe i onaj nba logo što se pojavljuje kod logoa od evrolige. A parket je :ave:

Citat: nataeos;1229320
Probaj sa ovom

Samo da pojedem nešto pa ću probati.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: nataeos

Pejko

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4471
    • Pogledaj profil
Re: NBA 2K14 Edit Tim
« Odgovor #14 poslato: 27. decembar 2013, 19:48:42 »
Samo me zanima da li je onaj roster zadnji sto mi je nataeos poslao...ili ste nesto menjali u medjuvremenu sa njim???
KK Crvena Zvezda Beograd