Autor Tema: NBA 2K14 - Konkurs Edit Tim  (Pročitano 40480 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nemanja

  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
NBA 2K14 - Konkurs Edit Tim
« poslato: 22. decembar 2013, 20:57:23 »
Prva verzija peča koju izrađuje ovaj sajt je gotova izbačena za sada koliko vidim utisci su pozitivni uspeli smo da odradimo dosta stvari za kratko vreme bez propusta. Naravno mi nastavljamo dalje a edit timu su potrebni novi ljudi koji imaju znanje u editovanju NBA igre, fotošopu, blenderu šta god da znate a može da doprinese prijavite se. Trenutno nam je potrebno što više ljudi za izrađivanje dresova, ukoliko ste imali iskustva u izrađivanju za PES neće vam biti teško da radite za NBA. Takođe su nam potrebni fejsmejkeri kao i ljudi koji će da sređuju parkete. Okačite vaše radove ovde, pre svega je bitan trud sve što ne znate naučićete niko se nije rodio naučen.
« Poslednja izmena: 5. mart 2014, 09:45:59 od strane Горан »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: nataeos, Горан

Xavi Maestro

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1990
    • Pogledaj profil
Re: NBA 2K14 - Ispomoc oko izrade patcha
« Odgovor #1 poslato: 22. decembar 2013, 21:00:32 »
Hocu ja da pomognem, ali problem je sto sam nov u editovanju ( ne znam bas nista, ali rad sam da naucim ) al NBA igram oduvek, 14ka ubedljivo najjaca i voleo bih da pec uradimo kako valja. Mogu da nadjem sve podatke za Zvezdu i posaljem vam pa vi ubacite, takodje mogao bih da uradim PNG slike u photosopu ( ako je to potrebno ) javio sam se Pejku ako se tako zove nisam siguran, i da vidim sta ce on reci...
XM.
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: NBA 2K14 - Ispomoc oko izrade patcha
« Odgovor #2 poslato: 22. decembar 2013, 21:11:40 »
Alati i tutorijali za editovanje ( sve sto vam je potrebno je tu!)

http://forums.nba-live.com/viewtopic.php?f=154&t=92709


Ko se prijavi za pomoc neka isto napise sta zna, koji program dobro koristi itd.

Ako slucajno ima neko ko dobro zna da barata se Blenderom i zeljan je da radi neka mi se javi na PM zbog specificnog rada.

A sad navalite, ucite i saljite ovde radove, da vidimo ko sta zna i kvalitet rada.


EDIT: Hvala Nemanji i Goranu!
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан

Kuzma

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 995
    • Pogledaj profil
Odg: NBA 2K14 - Ispomoc oko izrade patcha
« Odgovor #3 poslato: 22. decembar 2013, 21:22:26 »
Ja mogu sve oko grafike, radio sam vam portrete (Igokea), dresove (Cedevita), lotpu (koja nije bas najbolje ispala) i onaj scoreboard koji nije iskoriscen... Poceo sam i parkete da pravim (mogu sutra da stavim sliku kako to izgleda)
Север цели сада се весели, црвено бели, ајмо у напад заједно, са севера нека пева свако, нек' грми јако, ЗВЕЗДА ШАМПИОН!!!
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: NBA 2K14 - Ispomoc oko izrade patcha
« Odgovor #4 poslato: 22. decembar 2013, 21:28:45 »
Citat: Kuzma;1227832
Ja mogu sve oko grafike, radio sam vam portrete (Igokea), dresove (Cedevita), lotpu (koja nije bas najbolje ispala) i onaj scoreboard koji nije iskoriscen... Poceo sam i parkete da pravim (mogu sutra da stavim sliku kako to izgleda)

Radio sam i ja neke portrete.. iskreno bili su nam dosta losi ( neki cak i uzas :) ), naravno bilo ih je i dobrih ali vecina je bila slaba, to sad treba da bude mnogo mnogo bolje... Rezolucija mora da bude 512x512, manje ne dolazi vise u obzir.
« Poslednja izmena: 23. decembar 2013, 00:17:13 od strane Горан »
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

Xavi Maestro

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1990
    • Pogledaj profil
Re: NBA 2K14 - Ispomoć oko izrade peča
« Odgovor #5 poslato: 22. decembar 2013, 21:36:46 »
Au previse ovo komplikovano za mene, ipak sam pocetnik jbg.
Ako treba nesto u photosopu tu sam ovako tesko, PS. Sta mislite o nekoj video najavi i tu sam jak isto, mogao bi da uradim neki kratak video :D
XM.
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: NBA 2K14 - Ispomoć oko izrade peča
« Odgovor #6 poslato: 22. decembar 2013, 21:41:06 »
Citat: Gamer HD;1227841
Au previse ovo komplikovano za mene, ipak sam pocetnik jbg.
Ako treba nesto u photosopu tu sam ovako tesko, PS. Sta mislite o nekoj video najavi i tu sam jak isto, mogao bi da uradim neki kratak video :D

jbg-a rekao si da hoces da ucis ;)  Okej, videcemo za video kasnije!

Citat: Kuzma;1227837
Pa za neke timove ne moze bolje, stave mnogo lose slike na sajt

znam, neke cak nisam mogao ni naci. Prosli put nam je Car nesa24 dao odlican predlog da se resimo tog problema, videcemo i to ako treba.



Za sad sacekajte da sklopimo sta nam treba, kakvo znanje itd, pa cemo posle podeliti radove.
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

qwertimir

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 221
    • Pogledaj profil
Re: NBA 2K14 - Ispomoć oko izrade peča
« Odgovor #7 poslato: 22. decembar 2013, 22:20:57 »
partizan ima uradjen, zvezda se radi sad, faca za zvezdu je receno da ima, teren i dresove da li neko ima? ocene mogu sutra da se urade, i ako se uradi i teren i dresovi sutra, moze beta da se izbaci zar ne? :p
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: NBA 2K14 - Ispomoć oko izrade peča
« Odgovor #8 poslato: 22. decembar 2013, 22:24:51 »
Citat: qwertimir;1227863
partizan ima uradjen, zvezda se radi sad, faca za zvezdu je receno da ima, teren i dresove da li neko ima? ocene mogu sutra da se urade, i ako se uradi i teren i dresovi sutra, moze beta da se izbaci zar ne? :p

Ne. Ima tek posla, i nema izbacivanja alfa, beta, teta... Kad bude spremno, testirano i sve provereno tek tada.

Prvo da se sklopi tim, a za ostalo kasnije. Nemoj odma da pocinjemo sa lozenjem ;)
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Pejko

qwertimir

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 221
    • Pogledaj profil
Re: NBA 2K14 - Ispomoć oko izrade peča
« Odgovor #9 poslato: 22. decembar 2013, 22:35:04 »
jel imamo parket? Dresove?
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: NBA 2K14 - Ispomoć oko izrade peča
« Odgovor #10 poslato: 22. decembar 2013, 22:40:31 »
Citat: qwertimir;1227865
jel imamo parket? Dresove?

Parket je jedan deo, ostatak arene niko nije nista radio.
Dresovi, neki postoje ali treba jos to da se doradi, da se koriste adekvatni modeli, da se stave adekvatne dds teksture...
Roster nije uopste sredjen, niti testiran.
Grafika same igre: niko nije nista radio.. scoreboard takodje.

Ubaciti dva tima i to je to, bataliti pola posla samo da bi se izbacilo nesto nije cilj...
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: NBA 2K14 - Ispomoć oko izrade peča
« Odgovor #11 poslato: 22. decembar 2013, 22:43:23 »
Po meni je sasvim u redu da se samo dodaju ekipe glupo bi bilo menjati grafiku što se tiče glavnog menija i tako tih nekih mesta ali dobro šta znam to je već stvar ukusa.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Rossobianco

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: NBA 2K14 - Ispomoć oko izrade peča
« Odgovor #12 poslato: 22. decembar 2013, 22:53:08 »
Citat: Горан;1227871
Po meni je sasvim u redu da se samo dodaju ekipe glupo bi bilo menjati grafiku što se tiče glavnog menija i tako tih nekih mesta ali dobro šta znam to je već stvar ukusa.

Mislim samo na neke male stvarcice za sada da se vidi da je rad Pes Edit Tima. To jos nije nista zapoceto. Meni i ostali bakraci zahtevaju mnogo vremena za sada, mozda kasnije...

Inace kad kazem da se dodaju samo dve ekipe, to podrazumeva da se sve uradi kako treba ( roster , parket, arene, minimalno oko grafike, dresovi, i naravno Test...) a to sad nije ni na 10%, zato i kazem da nema smisla zamisljati da se nesto izbacuje za dva tri dana.
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

markobgd99

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 245
    • Pogledaj profil
Re: NBA 2K14 - Ispomoć oko izrade peča
« Odgovor #13 poslato: 22. decembar 2013, 23:15:49 »
ja mogu zvezdine igrace i neke partizanove do utorka da zavrsim pa da uploadujem roster pa da vidite radio sam pejku vec jedan sa zvezdom
HAKUNA MATATA MADAFAKA
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Re: NBA 2K14 - Ispomoć oko izrade peča
« Odgovor #14 poslato: 22. decembar 2013, 23:20:26 »
Citat: qwertimir;1227896
jbg. sorry ne znam ko je radio, ko nije radio :p Ajde napisi listu sta ti fali od toga sta sam napisao, ili sve sta ti fali :p

Radili smo Pejko, ja i jos nekoliko clanova koji su dosta pomogli za znanjem i ostalim stvarima, ali imaju sad razne obaveze i nemaju vise vremena nazalost.

Lista stize kasnije, u toku je, i bice postavljena u prvom postu.

Citat: markobgd99;1227897
ja sam voljan da naucim oko pravljenja areni ne parketa nego areni samo ako neko moze da mi malo pojasni koristio sam gimp i bledner u 2k13 al bezuspesno :D

Imas na pocetku link koji sam postavio, svi alati i tutorijali su tamo, pa pocni.
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.