Autor Tema: NBA 2K13 + ABA Liga Patch  (Pročitano 355307 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Grobari Jug 1970

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 19
    • Pogledaj profil
Re: Nba 2k13 + ABA LIGA
« Odgovor #1455 poslato: 17. oktobar 2013, 23:42:21 »
Oće li biti ikakav patch za Partizan i Zvezdu za 2K14
 

Kradac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1627
    • Pogledaj profil
Re: Nba 2k13 + ABA LIGA
« Odgovor #1456 poslato: 17. oktobar 2013, 23:54:32 »
Hoce
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Pejkara

grobar95

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 220
    • Pogledaj profil
Re: Nba 2k13 + ABA LIGA
« Odgovor #1457 poslato: 27. novembar 2013, 17:36:00 »
Drugari,da li postoji Roster update sa poslednjim trejdovima za nba2k13 trazio sam,ali nigde ne mogu da nadjem.Ako neko mozda zna bio bih mu zahvalan.Hvala :)
Na svetu nista vece,nemoze da postoji nego sto je nasa ljubav prema crno-beloj boji......
 

nesa24 the end

  • nesa24
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 9657
    • Pogledaj profil
Re: Nba 2k13 + ABA LIGA
« Odgovor #1458 poslato: 27. novembar 2013, 17:46:54 »
Citat: grobar95;1220234
Drugari,da li postoji Roster update sa poslednjim trejdovima za nba2k13 trazio sam,ali nigde ne mogu da nadjem.Ako neko mozda zna bio bih mu zahvalan.Hvala :)
official
http://forums.nba-live.com/downloads.php?cat=160
custom
http://forums.nba-live.com/downloads.php?view=detail&df_id=4013
All men dream: but not equally. This I did.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: grobar95

Kuzma

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 995
    • Pogledaj profil
Odg: NBA 2K13 + Aba Liga
« Odgovor #1459 poslato: 16. april 2014, 21:50:42 »
Jel ima neko za kompjuteru Eurobasket 2k13 by INSENIC pec, posto ne radi ni jedan link vise?
Север цели сада се весели, црвено бели, ајмо у напад заједно, са севера нека пева свако, нек' грми јако, ЗВЕЗДА ШАМПИОН!!!
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: NBA 2K13 + Aba Liga
« Odgovor #1460 poslato: 17. april 2014, 14:23:55 »
Citat: Kuzma;1265597
Jel ima neko za kompjuteru Eurobasket 2k13 by INSENIC pec, posto ne radi ni jedan link vise?

rokaj
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Kuzma

Kuzma

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 995
    • Pogledaj profil
Odg: NBA 2K13 + Aba Liga
« Odgovor #1461 poslato: 17. april 2014, 21:38:31 »
Citat: nataeos;1265724
rokaj

Hvala ti, ali nekako sam uspeo da skinem preko nekog torenta :D
Север цели сада се весели, црвено бели, ајмо у напад заједно, са севера нека пева свако, нек' грми јако, ЗВЕЗДА ШАМПИОН!!!
 

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Re: NBA 2K13 + Aba Liga
« Odgovor #1462 poslato: 26. jul 2017, 21:17:38 »


ABA 2K13 Patch v3 by Wolfy03 & Samke




--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cedevita Zagreb
Crvena zvezda Beograd
Igokea Aleksandrovac
Radnički Kragujevac
Partizan Beograd

Dresovi
Tereni
Hale
Face
Portreti
Publika
Čirlidersice
Brisač parketa
Baneri
Adboards
Igrači sa svim tačnim informacijama i animacijama
ABA Liga lopta
ABA Liga skorbord


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SCREENSHOTS:

Spoiler










--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


LINKOVI:



 



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Credits to: 2K Serbia, PES Serbia

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Samke

Samke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1117
    • Pogledaj profil
Re: NBA 2K13 + Aba Liga
« Odgovor #1463 poslato: 26. jul 2017, 21:23:15 »
Dakle ovo je update za peč koji su pre par godina radili Pejko i ostatak Pes Serbia edit tima, rosteri su i dalje iz sezone 2012-13, praktično smo dodali stvari iz ABA 2K17 peča u stari. Zamolio bih moderatore da ubace u prvi post ovaj update, ukoliko eventualno neko bude hteo da igra. Pozdrav! :D
 

Tango

  • Gost
Re: NBA 2K13 + Aba Liga
« Odgovor #1464 poslato: 29. avgust 2017, 16:04:33 »
ljudi jer neko zna resenje za ovaj problem:Pre godinu dana sam deinstalirao nba 2k13,ali mi jos stoji ikonica u control panelu i kad zelim da je obrisem(change/repair)izbacuje mi nesto could not found network location i fatal error during istallation.Problem je takodje sto ako zelim ponovo da instaliram nemoze jer kao vec imam instaliranu.POMOC
 

GuerriNi

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Odg: NBA 2K13 + Aba Liga
« Odgovor #1465 poslato: 26. jun 2018, 01:42:30 »
Pozdrav Devilish.

Imam problem posle instalacije ovog patch-a, kada pokrenem igru sve je ok ali nema uopste ABA timova!!!
Takodje se javlja i pucanje igre, u sred gejma me iz cista mira izbaci!
To se sve desava dmah posle instalacije ovog path-a, zamolio bih nekog da i objasni u cemu je problem!
Hvala svima unapred.
 

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Re: Odg: NBA 2K13 + Aba Liga
« Odgovor #1466 poslato: 26. jun 2018, 10:17:39 »
Citat: GuerriNi;1499149
Pozdrav Devilish.

Imam problem posle instalacije ovog patch-a, kada pokrenem igru sve je ok ali nema uopste ABA timova!!!
Takodje se javlja i pucanje igre, u sred gejma me iz cista mira izbaci!
To se sve desava dmah posle instalacije ovog path-a, zamolio bih nekog da i objasni u cemu je problem!
Hvala svima unapred.

Da li si učitao roster? U ovoj verziji ni nema svih ABA ligaških timova, već samo 5 (Partizan, Crvena Zvezda, Radnički, Cedevita i Igokea). Ako ti izbacuje iz igre odmah kada upališ igricu, verovatno si nešto omašio prilikom instalacije, verovatno direktorijum gde je instalirana igra.

Takođe, MyCareer i Asocijacija nisu podržani u ovom peču, već je isključivo Play Now karaktera. Preporučio bih ti ako imaš NBA 2K14 da instaliraš (najnoviju dostupnu) verziju peča ABA 2K17 (u kojoj se mogu naći i gore navedenih 5 timova kao Retro timovi).
« Poslednja izmena: 26. jun 2018, 15:44:04 od strane Wolfy03 »
 

GuerriNi

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: NBA 2K13 + Aba Liga
« Odgovor #1467 poslato: 27. jun 2018, 00:48:04 »
Citat: Wolfy03;1499154
Da li si učitao roster? U ovoj verziji ni nema svih ABA ligaških timova, već samo 5 (Partizan, Crvena Zvezda, Radnički, Cedevita i Igokea). Ako ti izbacuje iz igre odmah kada upališ igricu, verovatno si nešto omašio prilikom instalacije, verovatno direktorijum gde je instalirana igra.

Takođe, MyCareer i Asocijacija nisu podržani u ovom peču, već je isključivo Play Now karaktera. Preporučio bih ti ako imaš NBA 2K14 da instaliraš (najnoviju dostupnu) verziju peča ABA 2K17 (u kojoj se mogu naći i gore navedenih 5 timova kao Retro timovi).


Ne nisam ucitao roster, znam da ima samo tih 5 timova procitao sam to u opisu ove teme!

U rar fajlu koje sam skinuo se nalaze dva fajla:

1. ABA 2K13   (install fajl)
2. ABA 2K13-1.bin   (gde ide ovaj fajl?)

Hteo sam bas ovaj NBA 2k13 zbog same igre jer se u igri mogu bolje finte izvesti nego u ostalim verzijama ove igrice!
U svakom slucaju tebi hvala na odgovoru, i preporuci da skinem nba 2k14 sto cu verovatno i uraditi!
Veliki pozdrav, svako dobro!
 

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: Odg: NBA 2K13 + Aba Liga
« Odgovor #1468 poslato: 27. jun 2018, 01:34:59 »
Citat: GuerriNi;1499215
Ne nisam ucitao roster, znam da ima samo tih 5 timova procitao sam to u opisu ove teme!

U rar fajlu koje sam skinuo se nalaze dva fajla:

1. ABA 2K13   (install fajl)
2. ABA 2K13-1.bin   (gde ide ovaj fajl?)

Hteo sam bas ovaj NBA 2k13 zbog same igre jer se u igri mogu bolje finte izvesti nego u ostalim verzijama ove igrice!
U svakom slucaju tebi hvala na odgovoru, i preporuci da skinem nba 2k14 sto cu verovatno i uraditi!
Veliki pozdrav, svako dobro!

Druže, hoću da pomognem, pre svega što je ovaj update (v3) bio u mojoj i Samketovoj izradi.
Mnogo ljudi se javi da imaju slične probleme, a desi se da ne učitaju roster.
Što se instalacije tiče, samo install exe se pokrene i proveri se da bude tačno podešen direktorijum (isto česta greška, jer je podešen na default a ljudi nekad instaliraju igru i na D:/ ili E:/ particiji pa onda peč sam za sebe ne može da se pokrene, tj. uđe -> crn ekran i izađe), i dalje sve sama instalacija odradi.
Posle toga može da se igra. Hteo sam da naglasim i da ima 5 timova jer opet, ljudi uglavnom igraju zbog MC i Asso, i sa te strane sam ti preporučio verziju u kojoj to sve radi + ima sve što je sadržano u ovom peču.
Slažem se da su neke stvari bolje odrađene u NBA 2K13 generalno, ali sam moding za tu igru nije razvijen bio kao za 2K14.
I nema ljutnje, ja ne mogu da znam šta si tačno ti radio prilikom instalacije, već mogu da te uputim na moguća rešenja na osnovu nekih iskustva sa problemima sa kojima su se ljudi sretali tokom instalacije.

Nadam se da će informacije, koje se tiču postupka instalacije biti od pomoći, svako dobro!
 

Wolfy03

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2434
    • Pogledaj profil
[NBA 2K13] ABA 2K13 Patch
« Odgovor #1469 poslato: 10. oktobar 2019, 14:02:27 »
ABA 2K13 Patch v3 by Wolfy03 & Samke


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cedevita Zagreb
Crvena zvezda Beograd
Igokea Aleksandrovac
Radnički Kragujevac
Partizan Beograd


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KAKO INSTALIRATI?

1. Instalirati NBA 2K13 (ovo je jedini naš peč koji je za NBA 2K13);
2. Skinuti ABA 2K13 peč;
3. Sadržaj arhive prebaciti u folder gde je NBA 2K13 instalirana (obično C:/Program Files (x86)/2K Sports/NBA 2K13);
4. Fajl ABA2K13,ROS ubaciti u Saves folder, koji se pronalazi tako što se u Search bar ukuca %appdata%, a potom se uđe u 2K Sports/NBA 2K13/Saves;
5. Pokrenuti NBA 2K13.
6. U glavnom meniju ući u Options -> Load/Save -> Load i izabrati ABA2K13.ROS.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SCREENSHOTS:

Spoiler



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DOWNLOAD:



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

EDIT TEAM: Wolfy03, Samke




« Poslednja izmena: 17. jul 2020, 16:14:58 od strane Wolfy03 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: vukasin98, ZivacZivkovic, Nele1995, KylianMbappe, BrkaMali83