Autor Tema: NBA 2K13 + ABA Liga Patch  (Pročitano 357163 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

boske

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 761
    • Pogledaj profil
Re: Nba 2k13 + ABA LIGA
« Odgovor #1425 poslato: 11. septembar 2013, 13:10:11 »
Kao prvo cestitam ti rodjenje deteta :ziveli: kao drugo zamo debil moze da ne shvati da nije tu neko samo da bi se za njega pravio pec, opusteno samo momci ja vam ne zameram nista shvatam da ni vama nije bas sve potaman, ipak ste vi veliki(odrasli) ljudi, koji imaju vise problema od nas ''klinaca'' tako da vas u potpunosti razumem :thumbup:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Pejkara, nataeos

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: Nba 2k13 + ABA LIGA
« Odgovor #1426 poslato: 11. septembar 2013, 15:57:46 »
Sad bi mogao da okačiš taj peč kad si već stigao.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

Ranko Vuletic Vule

  • Gost
Re: Odg: Nba 2k13 + ABA LIGA
« Odgovor #1427 poslato: 11. septembar 2013, 16:34:44 »
Slazem se,cekam ga ko narkoman gram heroina. :death:
Citat: Горан;1190679
Sad bi mogao da okačiš taj peč kad si već stigao.
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: Nba 2k13 + ABA LIGA
« Odgovor #1428 poslato: 11. septembar 2013, 18:37:02 »
Pretpostavljam da je sve kompletno pošto je tako rečeno i samo da su fajlovi svi kod tebe pa ako imaš vremena i možeš da nam okačiš da se igramo dok ne izađe NBA 2K14.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

nesa24 the end

  • nesa24
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 9657
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: Odg: Nba 2k13 + ABA LIGA
« Odgovor #1429 poslato: 11. septembar 2013, 19:35:15 »
Citat: nataeos;1190601
Pozdrav svima!

Glavni krivac zbog kojeg ABA liga patch nije izašao je ponovo medju vama!
Nisam dolazio, niti koristio net niti imao ikakvu volju za bilo šta zbog privatnih problema, problemi poslovnog karaktera koji su toliko uticali na život da se nekad sve mora bataliti i ući u bitku za budućnost. Kao što znate postao sam otac nedavno ( hvala Bogu s te strane nema problema i sve je ok) i kao što svako razume budućnost u pitanju nije samo moja lično nego i jedne familije!

Vidim da su neki bili ljuti dok drugi ne, sve u svemu izvinjavam se svima! Ali posebno izvinjenje je zaslužio Edit Tim u celini a najviše Pejko i Nesa24 kojima se zahvaljujem i izvinjavam posebno.

nataeos.

ajduk dobro da ste zdravo
pola foruma htelo da dodje u kucnu posetu s bombomnjere
grafiku-portrete-arene-dresove-roster pakuj onako kako imas
ja cu da vidim gde je ona muzika pa ce to naknadno
ti popakuj kao sto si pakovao za derbi v1 i v2...
i postavi

zivi bio
All men dream: but not equally. This I did.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: nataeos

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Nba 2k13 + ABA LIGA
« Odgovor #1430 poslato: 11. septembar 2013, 21:16:31 »
Citat: Горан;1190727
Pretpostavljam da je sve kompletno pošto je tako rečeno i samo da su fajlovi svi kod tebe pa ako imaš vremena i možeš da nam okačiš da se igramo dok ne izađe NBA 2K14.

nije baš sve, treba da pogledam detaljno, pola sam i zaboravio :)

neško pakujem za vikend i šaljem ti sve.
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

Ranko Vuletic Vule

  • Gost
Re: Nba 2k13 + ABA LIGA
« Odgovor #1431 poslato: 11. septembar 2013, 21:30:22 »
Too kraljevii..Koliko ce ekipa biti? :)
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Nba 2k13 + ABA LIGA
« Odgovor #1432 poslato: 14. septembar 2013, 13:10:12 »
zamolio bi pojednie clanove da mi ne saljlu na PM kad ce izaci pec itd....inace ce ovlasceni da operisu!

Hvala.
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

Delije Sever1989

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 14
    • Pogledaj profil
Re: Nba 2k13 + ABA LIGA
« Odgovor #1433 poslato: 18. septembar 2013, 23:33:05 »
na kraju jel izlazi patch ili ne izvinite ako sam dosadan
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan95

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: Nba 2k13 + ABA LIGA
« Odgovor #1434 poslato: 18. septembar 2013, 23:50:36 »
Napišite dal će da bude ili neće, opet se dešava da se zavlače ljudi bezveze. Bolje reći nema i to je to barem neće više pitati kad će peč i slično.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

Pejko

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4471
    • Pogledaj profil
Re: Nba 2k13 + ABA LIGA
« Odgovor #1435 poslato: 19. septembar 2013, 00:32:24 »
Nema - Cekajte 2k14,ne pada mi na pamet da pored toliko uvreda nastavim sa radom za 2k13...
KK Crvena Zvezda Beograd
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: Re: Nba 2k13 + ABA LIGA
« Odgovor #1436 poslato: 19. septembar 2013, 01:10:33 »
Citat: Pejko;1193644
Nema - Cekajte 2k14,ne pada mi na pamet da pored toliko uvreda nastavim sa radom za 2k13...

Da mi je znati samo kako si se našao uvređenim, prošlo je inače tačno četri meseca od najave peča tako da nemaš pravo da se ljutiš što ljudi napinju za isti i pitaju non stop kad će, prvo je bio najavljen za jun pa je odloženo onda pre par dana je rečeno da je ostalo da se zapakuje i opet ništa.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Nba 2k13 + ABA LIGA
« Odgovor #1437 poslato: 19. septembar 2013, 01:26:48 »
Citat: Горан;1193658
Da mi je znati samo kako si se našao uvređenim, prošlo je inače tačno četri meseca od najave peča tako da nemaš pravo da se ljutiš što ljudi napinju za isti i pitaju non stop kad će, prvo je bio najavljen za jun pa je odloženo onda pre par dana je rečeno da je ostalo da se zapakuje i opet ništa.

Gorane, rekao sam pre neki dan da cu probati i da sve nije bilo gotovo.

Videli smo sa Pejkom da nema vajde da se sad akamo, prvo Nikom Nismo duzni nista, ako se to nekom ne svidja, alati su dostupni, i slobodno nek radi. Drugo : ako pojedini nemaju zivote i razumevanje da mi imamo druge stvari prece od jednog peca za jednu "izvini ali moram" *je*ebenu video igru!! Onda sta da kazem!

Poslao sam poruku izvinjenja svima ovde, i prvo je bilo: E kad ce!  Bem ga da li se ima i gram mozga?

A to sto se ljuti Pejko: Ima 100% pravo! Kad te svaka druga budala ( a svi znamo o kome se prica)  cima na PM:  "Ej izvini ali hteo bi da znam kad ce pec!" Ili " Kad ce pec" itd.... Nisu u stanju ni Dobar dan coveku reci... e pa jbg-a! A kako se nasao uvredjenim... znam ali nije moje da pricam o tome!

Sve u svemu, nismo zavrsili rad, ja sam blokirao zbog svojih problema i nisam isto sve dovrsio, tako je i gotovo.  A kome se ne svidja moze slobodno da me pljuje do mile volje
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

Pejko

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4471
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: Nba 2k13 + ABA LIGA
« Odgovor #1438 poslato: 19. septembar 2013, 01:49:24 »
Citat: Горан;1193658
Da mi je znati samo kako si se našao uvređenim, prošlo je inače tačno četri meseca od najave peča tako da nemaš pravo da se ljutiš što ljudi napinju za isti i pitaju non stop kad će, prvo je bio najavljen za jun pa je odloženo onda pre par dana je rečeno da je ostalo da se zapakuje i opet ništa.

E druze,da znas sta meni ljudi pisu na ovde na pm i na fb stranicu,veruj mi,i ti bi isto uradio...a i 2k14 izlazi jos malo,sto da se bakcemo uopste sa 2k13...

Edit: Malo pre stigla poruka na fb stranicu...citiram "ajde bre vise taj patch,gde je vise taj tvoj drugar,ko da je dete najvaznija stvar u zivotu" necu vise nista da kazem.
« Poslednja izmena: 19. septembar 2013, 01:52:27 od strane Pejko »
KK Crvena Zvezda Beograd
 

Dule 93

  • Čovek sa prostatom
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2162
    • Pogledaj profil
Re: Nba 2k13 + ABA LIGA
« Odgovor #1439 poslato: 19. septembar 2013, 02:10:32 »
Naravno da igrica nije najvaznija stvar u zivotu, i svi razumeju da imate i precih stvari da uradite pre nego sto odvojite sat,dva dnevno za pec ali sto ste uopste pocinjali da radite i da najavljujete kad niste bili u mogucnosti da zavrsite? Sad ovde ispada da ste vi zrtve nezahvalnih budala. Niko vam nije kriv sto niste uspeli da zavrsite a sami ste krivi sto vas sad svako pita kad ce i da li ce izaci jer ste najvljivali kao da novu igricu pravite,otvarali fb stranice,davali obecanja,video klipove i sl.Trebali ste u pocetku da kazete, pokusavamo da napravimo pec i ne zna se kad ce izaci ili uopste da ne najavljujete i kada ga zavrsite da postavite download. Naravno da nikom niste duzni, niti vas iko tera da radite pec, to je bila vasa dobra volja i nista vise. Ali niko vam i ne daje pravo da vredjate iste one za koje ste i pravili pec, sigurno ga niste pravili za vas par iz edit tima.