Autor Tema: FIBA 2k11  (Pročitano 32804 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mijat89

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 26
    • Pogledaj profil
Re: Fiba 2k11
« Odgovor #90 poslato: 11. septembar 2011, 19:33:09 »
Citat: Даре ЦЗБГ;861009
Gde to podesavam ?

Vec mi stoji na hight sve sto ima, uglavnom ako mislis na ono u video settings . tako nesto .

U igrici rezolucija mora da bude visoka i detalji na maximum, a ako ti je to već na maximum vidi da li si sve dobro prekopirao
 

Nikola 92

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 376
    • Pogledaj profil
Re: Fiba 2k11
« Odgovor #91 poslato: 11. septembar 2011, 23:36:35 »
Kako se podešava high-settings da bi sve radilo kako treba?
 

srbijanac

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 404
    • Pogledaj profil
Re: Fiba 2k11
« Odgovor #92 poslato: 12. septembar 2011, 19:15:14 »
Uradio sam sve kako treba, instalirao i prvu i drugu verziju, kada udjem na fairlaight da pokrenem igricu samo mi podigne crni prozor i izbaci istog momenta u cemu je problem?
 

ЦЗВ

  • Роберт Просинечки
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3752
    • Pogledaj profil
Odg: Fiba 2k11
« Odgovor #93 poslato: 12. septembar 2011, 21:09:11 »
Kako da ispravim imena reprezentacija i kako da stavim da mi budu igraci normalni u svakoj reprezentaciji? "Samo" mi to fali...  Npr. Brazil su Lajkersi, itd...

grobar95

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 220
    • Pogledaj profil
Re: Fiba 2k11
« Odgovor #94 poslato: 12. septembar 2011, 21:51:05 »
moze li mi neko reci po kom redosledu da instaliram patch...
Na svetu nista vece,nemoze da postoji nego sto je nasa ljubav prema crno-beloj boji......
 

Celuloid

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 7
    • Pogledaj profil
Re: Fiba 2k11
« Odgovor #95 poslato: 20. septembar 2011, 01:49:00 »
Pozdrav svima.

Ja takođe imam problem sa učitavanjem Fiba Rostera i Fiba Game Slidera u igrici, jer oni uopšte ne postoje, nemoguće ih je učitati. Sve ostalo je tu - face, zastave i zamenjeni timovi, ali rostera nigde, a radio sam sve po instrukcijama. Može li neko da mi pomogne? Unapred hvala.
 

cobrinjo

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Re: Fiba 2k11
« Odgovor #96 poslato: 22. septembar 2011, 22:11:36 »
hoce li uskoro taj patch?jedva cekam pozzzzz za ekipu koja radi
 

MrPink

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 14
    • Pogledaj profil
Re: Fiba 2k11
« Odgovor #97 poslato: 23. septembar 2011, 15:33:19 »
I ja imam taj problem.  Instalirao sam sve u igricu (odnosno tamo gde mi je igrica instalirana.  Roster sam ubacio u saves folder.  Medjutim, kada udjem u igru, u load/save nema FIBA foldera.  Postoje grbovi ali nema timova i igraca.
Sta sam propustio?
 

Даре ЦЗБГ

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 248
    • Pogledaj profil
    • http://www.RedStarBelgrade.info
Re: Fiba 2k11
« Odgovor #98 poslato: 26. septembar 2011, 04:04:44 »
PATCH SE ZOVE euroleague patch, najnoviji, sa novim rosterima .

Sta sadrži patch (fajlovi) ? Evo slike:



Šta sam uradio ? Evo slike, da bi lakse ukapirali gde sam sta prebacio tj kopirao:



Dakle ovako:

1. Iz ovog foldera ROSTERS sa prve slike, file "Euroleague.ROS" sam kopirao u ono my documents/mojeIme/appData/Roaming/2ksports/Nba2k11 u folder SAVES . Da se razumemo, kopirao sam samo taj fajl sad, ali da sam kopirao i druga dva fajla nista ne bi bilo bolje, pokusao sam vec .
2. Iz ovog foldera FILES sa prve slike, kopirao sam sve sto se nalazilo u tom folderu odnosno ove IFF fajlove i ove obicne (na dnu ove prve slike se vidi na sta mislim) . Znaci sve fajlove iz tog foldera sam kopirao u my documents/mojeIme/appData/Roaming/2ksports/Nba2k11 u folder CASHE (vidi se na drugoj slici, gore) . ALI PO SISTEMU COPY AND REPLACE !!!

I onda . . . Normalno sam LOAD-ovao roster

ali onda nastaju . . .

P R O B L E M I:

PROBLEM 1:



1. Sve face su drugacije, ni jedna nije dobra .
2. Dresovi su od NBA timovi a kao sto vidite igra partizan .

PROBLEM 2:



1. SVI grbovi su od NBA timova a imena su dobra (Serbia, partizan, Olympiakos itd) .

PROBLEM 3:



1. Face su sve drugacije, evo primer je Kecman, ali i drugi igraci u svim klubovima imaju drugacije face nego sto trebaju, a i boju koye neki .
2. Roster je po imenima dobar .


PROBLEM 4:



1. Evo igraju Srbija i partizan, i piše da se igra u Beogradskoj areni a ustvari se igra u hali Orlando Magic-a .
2. Neki igraci nemaju glave i imaju nešto cudno belo na rukama .
3. Igrac iz Srbije je crn, isto kao i Kecman .

Gde je moja greska ?

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: Fiba 2k11
« Odgovor #99 poslato: 26. septembar 2011, 04:27:49 »
kopiraj text is read me fajla i okaci ga ovde.
ubaci ga u [code] ako ga ima puno
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

Wade

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 840
    • Pogledaj profil
    • http://www.juznatribina.net/vbforum
Re: Fiba 2k11
« Odgovor #100 poslato: 26. septembar 2011, 10:33:23 »
Citat: Даре ЦЗБГ;868404
PATCH SE ZOVE euroleague patch, najnoviji, sa novim rosterima .

Sta sadrži patch (fajlovi) ? Evo slike:



Šta sam uradio ? Evo slike, da bi lakse ukapirali gde sam sta prebacio tj kopirao:



Dakle ovako:

1. Iz ovog foldera ROSTERS sa prve slike, file "Euroleague.ROS" sam kopirao u ono my documents/mojeIme/appData/Roaming/2ksports/Nba2k11 u folder SAVES . Da se razumemo, kopirao sam samo taj fajl sad, ali da sam kopirao i druga dva fajla nista ne bi bilo bolje, pokusao sam vec .
  2. Iz ovog foldera FILES sa prve slike, kopirao sam sve sto se nalazilo u tom folderu odnosno ove IFF fajlove i ove obicne (na dnu ove prve slike se vidi na sta mislim) . Znaci sve fajlove iz tog foldera sam kopirao u my documents/mojeIme/appData/Roaming/2ksports/Nba2k11 u folder CASHE (vidi se na drugoj slici, gore) . ALI PO SISTEMU COPY AND REPLACE !!!
Majstore a sto u cache?Jednostavno kopiraj pored onog fajla euroleague.ros i ona druga 2 u saves tamo gde treba a ono sto se nalazi u folderu FILES znaci sve to unutra ide tamo gde je instalirana igra.Onda samo replace-ujes fajlove i kad pokrenes igru loadujes ona 3 koja si ubacio game slider,setings i roster i mozes da igras.
الحرية أو الموت
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Даре ЦЗБГ

Даре ЦЗБГ

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 248
    • Pogledaj profil
    • http://www.RedStarBelgrade.info
Re: Fiba 2k11
« Odgovor #101 poslato: 26. septembar 2011, 11:20:33 »
Evo read me za folder FILES : Put all files from Files folder to your game directory

A evo i "read me" koji se nalazi tamo gde su folderi Roster i Files

"Euroleague 2k11 patch was created by:

dunix                : jerseys, fans, stadiums
eMpTy                : cyberfaces, headshapes
Fewer                : portraits
koresh_NIK           : Sharron COllins cyberface and headshape
Pepis                : Euroleague ball
RB08 (main patcher)  : cyberfaces, headshapes, arenas, rosters
show_time            : cyberfaces, headshapes

Big thanks for Marinos, he bought Reditor for us.

Euroleague 2k11 v1.5 teams:
Teams included:

Ovde je sve nebitno, imena klubova i reprezentacija"
_____________________________________________

Wade, znaci jos ona dva fajla sto se nalaze u Roster kopiram u SAVES ?
A ono sve ostalo sto se nalazi u files kopiram gde ? To ne kapiram ? Kopirao sam u Cashe zato sto mi se u tom folderu nalaze isti takvi fajlovi pa sam zamenio tj copy and replace .

Jel to da kopiram u saves ? gde ima samo nekoliko fajlova za roster ili tako nesto
ili da kopiram u taj folder gde se nalazi folderi cashe i saves (samo sto tu ne mogu nista da zamenim jer van ta dva foldera nema fajlova da bih zamenio) ? A ako ipak mislis da treba da kopiram u ono local c/program files ili tako nesto, ne vredi, pokusavao sam . Hvala .

Wade

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 840
    • Pogledaj profil
    • http://www.juznatribina.net/vbforum
Re: Fiba 2k11
« Odgovor #102 poslato: 26. septembar 2011, 12:03:07 »
U saves idu ta 3 fajla,a sva grafika iz foldera FILES ide u to c/program files...Tako sam uradio i ja mada je najbolje da obrises pa ponovo instaliras igru i tek onda odradis sve ponovo.
الحرية أو الموت
 

MrPink

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 14
    • Pogledaj profil
Re: Fiba 2k11
« Odgovor #103 poslato: 26. septembar 2011, 16:23:53 »
Ljudi, hoce li mi neko pomoci???  Vezano je za ovaj FIBA patch

E ovako
Kopirao sam tj instalirao sam sve osim rostera tamo gde mi je igrica instalirana. Onda sam sve to ubacio u folder NBA 2k11.  Roster sam instalirao u saves.  Kada udjem u igricu u opciji load/saves imam samo stari NBA roster i slider.  Uopste nemam FIBA Setings, FIBA ROster i FIBA Slider., tako da nemam sta da loadujem Takodje mi je sve pomesano imam grb, recimo Litvanije 92 a igra mi Igudala. Da li neko moze da mi pomogne u ovome.  Unapred hvala pozdrav
 

Даре ЦЗБГ

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 248
    • Pogledaj profil
    • http://www.RedStarBelgrade.info
Re: Fiba 2k11
« Odgovor #104 poslato: 26. septembar 2011, 23:04:24 »
Kakvi su ovo mentoli pravili da bude ovako komplikovano da mi je znati . Mesec dana pokusavam i opet ne moze . Ja uopste kad instaliram osnovni NBA 2K11 nemam nista u local c/program files nego samo u app data .